COD Vs BF

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Kumba FPS seeriat eelistad?

Call of Duty
68
57%
Battlefield
51
43%
 
Hääli kokku: 119

Kasutaja avatar
monsterenerzi
Algaja
Algaja
Postitusi: 82
Liitunud: 16 Nov 2010, 20:49
Asukoht: Tallinn

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas monsterenerzi » 04 Sept 2011, 13:10

Ma usun , kui anda need mängud inimesele kes ei tea mängudest mitte midagi siis ta eriti vahet ei tee !
gt : TSterrn
email : t6nu.stern@gmail.com

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas tomtom » 04 Sept 2011, 13:56

Oleme ausad MW2 oli väga hea mäng ja vast on ka MW3 hea mäng. Areng seal ei tundu küll suur aga miks midagi head hakkata ära rikkuma! Miks siis Battelfieldi 3 areng tundub nii suur sest BFBC2 on ju vigasi täis ja küllaltki saast mäng nii graafika kui veel paljude muude asjade juures.
See vähemalt minu arvamus. Ostan ma kindlasti MW3
HatchedNeptune


Kasutaja avatar
Blue Moon
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 28 Veebr 2010, 19:19

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas Blue Moon » 04 Sept 2011, 16:32

tomtom kirjutas:Oleme ausad MW2 oli väga hea mäng ja vast on ka MW3 hea mäng. Areng seal ei tundu küll suur aga miks midagi head hakkata ära rikkuma! Miks siis Battelfieldi 3 areng tundub nii suur sest BFBC2 on ju vigasi täis ja küllaltki saast mäng nii graafika kui veel paljude muude asjade juures.
See vähemalt minu arvamus. Ostan ma kindlasti MW3
WTF is this shit!? #-O Võtab ikka facepalmima küll. Millised vead seal siis olid? Ja ausalt öeldes on BFBC2 graafika parem, kui MW3, black opsi või MW2. Ning Battlefield 3 graafikaga ei ole võrdlust isegi mõtet teha, sest codi graafika on saast. Need codi tegijad on eriti mugavad, kuna neil on suur tatikatest fännibaas all, kes ostaksid uue codi nii kui nii, kuid Battlefieldi tegijad näevad rasket vaeva, et mängu veel paremaks teha. Ning Codi vigadest ei hakkaks ma parem rääkimagi, sest reaalsusega ei ole seal midagi pistmist ning üldse on see mäng täielik crap.

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas tomtom » 04 Sept 2011, 16:42

arvamused on erinevad ja mängijad on erinevad nii et vaielda sel teemal ei ole nüüd küll mõttet
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
monsterenerzi
Algaja
Algaja
Postitusi: 82
Liitunud: 16 Nov 2010, 20:49
Asukoht: Tallinn

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas monsterenerzi » 04 Sept 2011, 17:17

tomtom kirjutas:arvamused on erinevad ja mängijad on erinevad nii et vaielda sel teemal ei ole nüüd küll mõttet

See on tõsi aga peab ka nõustuma , et Battlefield näeb rohkem vaeva mängu tegemisega kui COD , kahjuks Codi kotib vaid raha ja mitte midagi muud , selle pärast peangi eelistama BFi .
gt : TSterrn
email : t6nu.stern@gmail.com

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas Sandor » 05 Sept 2011, 00:16

Arvate, et DICE pole kunagi lihtsamavastupanu teed läinud?
Isegi kui mulle pannakse kaks arvutit ette, üks BFBC2 ja teine MoH, siis ei teeks isegi mina neil vahet(Olen mõlema single playeri läbi teinud)
Ja kõikidele graafika imetlejatele - võlusõna 60fps. Battlefieldiga võite sellest ainult und näha.

Blue Moon - tatikatest fännbaas? Antud juhul oled sina siin tatikas, kes käib tatti pritsimas.

Side Lõpp

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas Jack » 05 Sept 2011, 08:15

Arengust rääkida siis BF on tõesti arenenud. Võibolla nüüd jälle eelistan BF'i
COD kohta võiks ka ise öelda, et palju sa ikka head asja enam paremaks teed.
Eks siis näha ole kui välja tulevad.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
monsterenerzi
Algaja
Algaja
Postitusi: 82
Liitunud: 16 Nov 2010, 20:49
Asukoht: Tallinn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas monsterenerzi » 05 Sept 2011, 13:32

Sandor , oled CODi fänn ? . Kui oled kõiki CODi mänge ostnud alates COD4 . PAlju oled kulutanud raha map packidele , nüüd tuleb veel lahee elite ka kus saad veel raha maksta ja muidugi veel mw3 mappackid .
gt : TSterrn
email : t6nu.stern@gmail.com

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas Jack » 05 Sept 2011, 13:43

monsterenerzi kirjutas:Sandor , oled CODi fänn ? . Kui oled kõiki CODi mänge ostnud alates COD4 . PAlju oled kulutanud raha map packidele , nüüd tuleb veel lahee elite ka kus saad veel raha maksta ja muidugi veel mw3 mappackid .
See teeb COD'ist halvema mängu sinu arvates?
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
monsterenerzi
Algaja
Algaja
Postitusi: 82
Liitunud: 16 Nov 2010, 20:49
Asukoht: Tallinn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas monsterenerzi » 05 Sept 2011, 14:16

Ma mõtlesin , et COD on aint raha peal väljas.
gt : TSterrn
email : t6nu.stern@gmail.com

Kasutaja avatar
Blue Moon
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 28 Veebr 2010, 19:19

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas Blue Moon » 05 Sept 2011, 16:59

Sandor kirjutas:Blue Moon - tatikatest fännbaas? Antud juhul oled sina siin tatikas, kes käib tatti pritsimas.
Cool story, maitsesid lõvikonservi? Või tundsid ennast puudutatuna?
*facepalm*
Cod on sitt iga nurga alt- graafika, kohutavad serverid, militaarne pool on täielik bullshit, reaalsus on peaaegu olematu, mäng ei ole mitmekesine, igavad mapid, serveris vähe kohti, raha peal väljas olevad valmistajad, ajuvaba spawning system jne.

p33kon
Liige
Liige
Postitusi: 119
Liitunud: 26 Mär 2011, 21:29
Asukoht: Tartu

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas p33kon » 05 Sept 2011, 17:54

Blue Moon kirjutas:
Sandor kirjutas:Blue Moon - tatikatest fännbaas? Antud juhul oled sina siin tatikas, kes käib tatti pritsimas.
Cool story, maitsesid lõvikonservi? Või tundsid ennast puudutatuna?
*facepalm*
Cod on sitt iga nurga alt- graafika, kohutavad serverid, militaarne pool on täielik bullshit, reaalsus on peaaegu olematu, mäng ei ole mitmekesine, igavad mapid, serveris vähe kohti, raha peal väljas olevad valmistajad, ajuvaba spawning system jne.
Krt lihtsalt närvi ajab siukene tatika ila pritsimine. Need sinu poolt välja toodud asjad mis teevad codi sitaks on lihtsalt halb lugeda.

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: COD Vs BF

Postitus Postitas Chaosdog30 » 05 Sept 2011, 17:59

CoD ei olegi reaalselt mõeldud, ta on arcade shooter.
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

Kasutaja avatar
Blue Moon
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 28 Veebr 2010, 19:19

Re: Call of Duty: Modern Warfare 3.

Postitus Postitas Blue Moon » 05 Sept 2011, 18:04

p33kon kirjutas:
Blue Moon kirjutas:
Sandor kirjutas:Blue Moon - tatikatest fännbaas? Antud juhul oled sina siin tatikas, kes käib tatti pritsimas.
Cool story, maitsesid lõvikonservi? Või tundsid ennast puudutatuna?
*facepalm*
Cod on sitt iga nurga alt- graafika, kohutavad serverid, militaarne pool on täielik bullshit, reaalsus on peaaegu olematu, mäng ei ole mitmekesine, igavad mapid, serveris vähe kohti, raha peal väljas olevad valmistajad, ajuvaba spawning system jne.
Krt lihtsalt närvi ajab siukene tatika ila pritsimine. Need sinu poolt välja toodud asjad mis teevad codi sitaks on lihtsalt halb lugeda.
Ououou, keera nüüd volüümi maha. Kui ma 14 oleks, siis ma küll kedagi tatikaks ei hakkaks parem kutsuma. Aga jah, sa lihtsalt tavaline codi fännboy, kes ei talu seda, kui tema lemmikmängukesest halvasti räägitakse. Vaata tõele näkku, ma ei öelnud mitte midagi valesti :) Ning kui sa nii kergelt närvi lähed, siis on ilmselgelt tegu mängusõltlase/friigiga sinu näol. Kus on alles netiherosid ikka siin :))

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist