Battlefield 3

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Kasutaja avatar
sonmaix
Algaja
Algaja
Postitusi: 66
Liitunud: 19 Nov 2011, 00:50

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas sonmaix » 31 Jaan 2012, 12:54

Sinu kommentaarist võib välja lugeda, et igal PC gameril on kodus tutikas arvuti BF3 jooksutamiseks maksimumil. Mul on hulk sõpru kelle kaks aastat tagasi ostetud mänguarvutitel jooksevad uued mängud hullemini kui BF3 Xbox'il. Krt üks sõber müüs isegi ühe oma autodest maha, et PC'd upgrade'ida. Meisterlikkus on mitte tehnoloogiate vorpimine ulmelistele tulevikumasinatele, nagu seda oli Crysis, vaid olemasolevast viimase välja pigistamine. Kodus ma näiteks oma arvutil probleeme ei tea, siia maani. Aga kui õe laste arvutil, mis kõik Modern Warfare'id on keskmisest kõrgematel settingutel ilma lag'ideta läbi mänginud, on BF3 lihtsalt võimatu mängida, kuna nii heli kui pilt on omadega nii sassis kui võimalik, tekstuurid ja inimesed kaovad ära. Common. Kas mäng tehakse selleks, et me poodi uusi juppe läheks ostma, või me ikka ostame arvuti, selleks et hiljem mänge mängida?

Ja jälle ma ei näe pointi, kas Xbox on süüdi koodi vigades? See et tal vähem mälu ja nõrgem protsessor, põhjustab selle tohutu hulga bug'e? Ise ka usud seda?

Enamus foorumitel ja mänguveebidel on MW3 ja BF3 versuses peale jäänud esimene ;)

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas Sandor » 31 Jaan 2012, 13:22

Minu 750 oirone tutikas arvuti jooksutab probleemivabalt auto seadetes(kõik high, mingid asjad 16x jne). Ilmselt jookseks ka ultra peal, aga ei ole proovind, ega näe ka mõtet.
See et sul arvuti modern warfared keskmisest kõrgematel seadetel jooksevad, see pole küll mõõdupuu. Mootor on kõikidel modern warfaredel sama(väikeste modifikatsioonidega), ja cod4 tuli välja 2007.
See, et MW3 vs BF3 mw võidab, on sellepärast, et 90% cod fannboydest pole bf3 puutunudki.
Mina olin ka tulihingeline cod pooldaja(üle mitme tuhande tunni codi pannud), aga kui esimest korda BF3 tööle panin, siis sellest ajast saati pole ühtegi codi puutunud, ja ilmselt ei puudu enne kui uus cod tuleb.

Kasutaja avatar
sonmaix
Algaja
Algaja
Postitusi: 66
Liitunud: 19 Nov 2011, 00:50

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas sonmaix » 31 Jaan 2012, 14:39

Ikka räägime me siin üksteisest mööda. Asi polegi mõõdupuudes. Just kirjutasid, et tutikas arvuti. Kõigil ei ole 750 euri arvuti ostmiseks. Eriti veel lapsevanematel. Siin on tegemist tootjate laiskuses ja kasuahnuses, keegi ei viitsi tänapäeval koodi optimiseerida. Paljud minu sõbrad töötavad suurtes IT firmades, pikalt ja laialt nendega sellest vestelnud. Kunagi tuli välja selline mäng nagu Half-Life, mis oli oma aja kohta vapustav ja tehnoloogiline, ometigi töötas ta vabalt enamus arvutitel. Isiklikult panin koolis kõik arvutiklassi masinad seda jooksutama. Nüüd võib iga uue mängu taha panna võrdusmärgi ja selle taha mingi summa eurodes, just uue riistvara soetamiseks. Kui sa väidad, et Frostbite 2 mootor on niivõrd võimas, et lihtsalt ei ole võimalik teda vanematel masinatel normaalselt käivitada, siis kipun arvama, et sa ise BF3 fännboy :) Suurfirmade rahaahnus on teinud mängutööstusele karuteene, neelates alla palju pisemaid entusiastidest koosnevaid firmasid ja ära rikkunud palju edukaid projekte. Ja just Call of Duty ja Battlefield'i , õigemini nende mängude turustajate omavaheline konkurents oli see mis sundis meeskondi kiirustama ja nii paljude vigadega mängu välja laskma.

Kasutaja avatar
Blue Moon
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 28 Veebr 2010, 19:19

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas Blue Moon » 31 Jaan 2012, 17:10

sonmaix kirjutas:Veri jääb õhku rippuma, mehed seisavad nagu soolasambad jne.
Wtf!? Mängisid vist mingit teist mängu...

Kasutaja avatar
sonmaix
Algaja
Algaja
Postitusi: 66
Liitunud: 19 Nov 2011, 00:50

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas sonmaix » 31 Jaan 2012, 17:28

Metroos, kui mööda vaguni katust roomata ja tulistada mehi, jääb veri nii öelda tunneli seinale, ainult seina ei ole ja ta liigub koos vaguniga õhus edasi. Missioon tankidega, kui natuke kaugemale võitlusväljalt koos meeskonna tankidega liikuda, siis checkpoindi ajal nad lihtsalt kaovad ja ilmuvad kontrollpunkti. Missioonis Night Shift hotellis, kui tuleb katta oma meest kes valvab Faruk Al-Bashir'i, siis kui seista riiuli kõrval ja liigutada kaamerat vasakule ja paremale, ekraan jaotub kaheks ja pool Al-Bashiri kaob. Krt neid nii palju, oleks viitsimist, siis paneks siia nii pildid kui videod. Aga ma parem kasutan oma vaba aega mängimiseks, kui mängu kaitsjate veenmiseks :)

Kasutaja avatar
kri1st
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 529
Liitunud: 22 Aug 2009, 15:40
Asukoht: Pärnu

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas kri1st » 31 Jaan 2012, 17:44

sonmaix, nõustun sinuga paljus(just see suurfirmade ahnus, kehvad pordid jne), aga arvuti hindadest ja mängude jooksutamisest nendel sa eriti ei jaga vist.
Minu 2a tagasi kokku laotud kast jooksutab siiani kõiki mänge max seadetel. Olgugi, et vahetasin välja kaks video kaarti, ühe samavõimsa vastu. Seda puhtalt voolu säästlikuse, temperatuuride parandamise ja ruumi puuduse tõttu.
Aga kui ütled, et su sõprade kaks aastat tagasi ostetud "mänguarvutid" veavad BF3me sitemini kui xbox, tundub see suht BS. Kaks aastat tagasi kutsuti mänguarvutiteks masinaid milles oli vähemalt: 4 tuumaline prose, 4gb rammu, ja võimalik ,et juba HD5*** seeria videokaart.
Äkki sõbrad ikkagi ei ostnud "mänguriarvuteid" vaid mingid poolpidused mida sildistati "mänguarvuti" nime all.

Ja mis värk nende bugidega on?
Igas mängus on neid, ka platvorm eksklusiivsetes mängudes. Nimeta mulle üks eksklusiivne milles ei ole? Näiteks RDR oligi üks bugi hunnik, aga mäng oli hea ja need ei häirinud seal. Samamoodi on BF3 multyplayer hea(üks parimaid kui aus olla), on ka seal buge nagu: laibad jäävad püsti, üle kivi hüppamine ei õnnestu alati jne. Aga need ei häiri, kuna mäng on olemuselt ja võimalustelt suur, suurtes asjades võibki väikseid vigu ette tulla. Aga kuna sa mängid mänge, et sealt vigu leida siis tõest võivad asjad dramaatilised tunduda.
Kas mängu multyplatvormile tootmine teeb neid juurde? Usun, et PC peal on need bugid suhteliselt samad. Dice ei teinud ühte mängu kolmele platvormile kolm korda, tegi korra valmis ja siis portis.

PS! Oma sõpradele võid öelda, et kui uut arvutit ostma hakkavad las siis küsivad enne kasvõi siit foorumist abi, muidu vaja jälle auto maha müüa. :))
Pilt

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas Milenko » 31 Jaan 2012, 18:06

sonmaix ära järgmist videot vaata, sest tegu on super bugi'ga. Teistele kellele bugid ka natuke nalja pakuvad siis olge lahked vaatama :p
http://www.youtube.com/watch?v=zb8w8yiSUA4
Pilt

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas tomtom » 31 Jaan 2012, 18:16

Milenko kirjutas:sonmaix ära järgmist videot vaata, sest tegu on super bugi'ga. Teistele kellele bugid ka natuke nalja pakuvad siis olge lahked vaatama :p
http://www.youtube.com/watch?v=zb8w8yiSUA4
=)) =)) =)) =)) =))
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
sonmaix
Algaja
Algaja
Postitusi: 66
Liitunud: 19 Nov 2011, 00:50

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas sonmaix » 31 Jaan 2012, 21:23

Hea video :D

Mänguarvutitest veel nii palju, et polnud sõnagi sellest, et nad BF3 jooksutavad hullemini kui Xbox. Ometigi eesti keeles ju kirjutatud. :D Ega maailm veel BF3 peal ei lõppe. Kui sinu arvutil ta ilusti jookseb, ei tähenda veel, et see mänguarvuti on. Praeguseks hetkeks peab selline arvuti sujuvalt igat mängu jooksutama 120 fps ja 3D's vähemalt 60 fps kummagi silma kaadrilaotus. Lisame sinna korraliku 120 hz monitori sisseehitatud 3D vastuvõtja ja aktiivsete prillidega, et mitte Nvidia nännile lisaks kulutada, korralik helisüsteem, või vähemasti ruumilist heli toetavad kõrvaklapid, laserhiir ja mänguklaver ning juba ilus ümmargune summa on meil koos. Isegi arvestades seda, et läbi enda IT firma saab kõik asjad laohinnaga, tuleb ilus ümmargune summa. Kahest palgast jääb kohe kindlasti väheseks. Ja isegi selline masin jääb kõvasti alla sellele, mida tootjad oma vaimusilmas näevad, kui mängu loovad. Ei maksa alati nii üleolevalt teistesse suhtuda. Tõeliselt heal arvutil mängida proovimata väita, et keegi oma rumaluses müüb asju, küsimata suurte tarkade käest nõu, on ikka kõike muud, kui mõistlik käitumine :) Jääme ikka viisakuse piiridesse. See on kõigest mäng, mitte elu, mida te siin kaitsete.

Ja see, et ma vaatan mänge programmerija silmadega, olen kursis nii tehnoloogilise poole kui ka beta testinguga, ei tee mind kohe mitte teistest mänguritest halvemaks ;)

Kasutaja avatar
kri1st
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 529
Liitunud: 22 Aug 2009, 15:40
Asukoht: Pärnu

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas kri1st » 31 Jaan 2012, 22:13

Off topic:
Sry mybad, lugesin valesti. Aga mõte jääb samaks. Vähe on uuemaid mänge, mis nõuaks rohkem kui seda nõuab BF3.
sonmaix kirjutas:Off topic:
Kui sinu arvutil ta ilusti jookseb, ei tähenda veel, et see mänguarvuti on. Praeguseks hetkeks peab selline arvuti sujuvalt igat mängu jooksutama 120 fps ja 3D's vähemalt 60 fps kummagi silma kaadrilaotus.
Off topic:
WTF? Et arvutil peab asi nii jooksma ja konsoolil 720p ja 30fps on ok? Mina ja enamus maailma ajame asjad ilma 3d´ta läbi(ei meeldi see, silmadele ebaloomulik pingutus) 70+ fps´i ja asi vääga hea. Et minu kaks aastat vana kast enam ei olegi mänguri kast ja su sõprade oma ikkagi oli, missiis et need enam mänge välja ei vea? Nice try :))
Aga aitab OT´st. Seda trollivat jura võib VS teemas ka toota.
Pilt

Kasutaja avatar
sonmaix
Algaja
Algaja
Postitusi: 66
Liitunud: 19 Nov 2011, 00:50

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas sonmaix » 31 Jaan 2012, 23:42

Lõpetuseks siiski toon välja, et
sonmaix kirjutas:
Praeguseks hetkeks peab selline arvuti
...
Sinu ja nende arvutid on hetkel juba suht kontori ja kodukasutaja tasemel. Konsoolid on ajast ja arust, ma pole algusest peale pc'd nendega võrrelnud, aga kui midagi teha, siis korralikult. Või üldse mitte teha. Ja nüüd tõesti aitab. Minu sõnu on siin juba nii mitut moodi väänatud, et kaks lehte offtopicut tõesti. See, et BF3 on suhteliselt toores tänu kolmele platvormile korraga tootmisele ja mitte tema uue mootori kõrgtehnoloogilisusele, on fakt. Kirjutasin BF3 teemasse oma arvamuse peale pikemat selle mängu mängimist, oma esimeses postituses ei nimetanud ühtegi platvormi, tõin ainult välja mängu head ja halvad küljed. Selleks ongi see teema siin loodud ja mul seda teha täielik õigus. See, et nii mõnigi indiviid minu sõnu kukkus omal moel tõlgendama ja versust õhutama, paneb mõtlema selliste inimeste motiividest. Üks on selge - antud isikutel on kodus suurepärased arvutid. Õnnitlen! :)

Over and out!

PS! Kui kellelgi on veel isiklikult minu ja mu sõnade, mitte mängu kohta midagi öelda, siis palun, privaatsõnumid ju täitsa toimivad :)

Kasutaja avatar
kri1st
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 529
Liitunud: 22 Aug 2009, 15:40
Asukoht: Pärnu

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas kri1st » 01 Veebr 2012, 01:08

sonmaix Ok, lõpetame selle võidu üksteisest mööda rääkimise. Moded võivad nüüd selle arutelu vahelt ära kustutada ;)
Aga küsin kas sa MP´d ka mängisid või on sinu kogemus ainult SP põhjal?
Pilt

Kasutaja avatar
Nug1s
Liige
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 28 Dets 2011, 16:28

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas Nug1s » 01 Veebr 2012, 10:41

Ma arvan et selle arutelu voib isegi alles hoida:D
Molemal osapoolel olid huvitavad argumendid ja teema kais BF3 kohta:)
Pilt

Kasutaja avatar
kri1st
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 529
Liitunud: 22 Aug 2009, 15:40
Asukoht: Pärnu

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas kri1st » 03 Veebr 2012, 17:54

BF3 saab ka COD Elite laadse süsteemi? :-S
http://www.industrygamers.com/news/ea-p ... tion-next/
Pilt

Kasutaja avatar
Nug1s
Liige
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 28 Dets 2011, 16:28

Re: Battlefield 3

Postitus Postitas Nug1s » 07 Veebr 2012, 00:45

Kindlasti mitte
Kui yldse tuleb siis tuleb uuele seeriale
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist