Xboxi mängud 3D´s.

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas rannu » 03 Veebr 2011, 11:56

Mul on 3D telekas ja eile õhtul avastasin et NBA 2k11 saab 3D´s mängida.
Äkki keegi oskab veel öelda mõnda mängu ,mida saab 3D´s mängida. :D :D

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas UnoSiin » 03 Veebr 2011, 11:58

nu räägi on vahe ka? ise nagu eriti ei usu 3d gaming-usse...aga on see seda väärt?

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas hoihoi » 03 Veebr 2011, 12:16

Black-ops-il oli vist ka 3D võimalus

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas Jack » 03 Veebr 2011, 12:27

Ott mida? Xbox võimaldab mänge 3d's mängida ? :S
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas rannu » 03 Veebr 2011, 12:41

Ma ise ka sitaks imestasin kui avastasin selle.
Õhtul proovin veel ja annan oma hinnangu selle kohta.

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas Shade » 03 Veebr 2011, 12:50

xbox ei totea 3D mänge. Su telekas lihtsalt lülitab sisse 3D toe ja siis ta emuleerib tavalised mängud 3D-sse. Effekt pole muidugi see mis on PS3-l ja õige 3D mänguga, kuid siiski effekt on olemas.
Põhimõtteliselt saad sa mängida kõiki mänge 3D-s.

Isegi MS on öelnud, et nemad 3D peale ei panusta hetkel kuniks asi pole massidesse sisse söönud.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas EdragonXX » 03 Veebr 2011, 13:13

@Shade, asi pole päris nii enam.. :) Peale seda kui SONY hakkas oma 3D jutuga peale mõtles Microsoft juba ümber. Kuigi nende PR teavitas jah et paari aasta jooksul nad isegi ei mõtle 3D peale, siis samas mõnes teises intervjuus annavad nad juba hoopis teistsugust infot nüüdseks. :)

Ja esimene 3D mäng xbox'le VIST oli juba G-FORCE
Pilt
Ja G-force plaat sisaldab kahte versiooni 2D ja 3D versioon. Mitte ei vägistata 2D'st 3D*d teha. Vaid ongi special 3D versioon. Ja nagu ma altpoolt välja loen siis ka Black Ops sisaldab 2D ja 3D versiooni. Kuna Black Op'si plaati mul käepärast pole, siis ei oska kinnitada ega ümber lükata. Aga kui nad ise ütlevad et on multi-format nu ju siis peab olema..


From the technical standpoint, we are fully 3D capable,” Microsoft's Aaron Greenberg told G4TV at CES, as spotted by Spong. “We have 3D games running today.”

Yet recent multi-format titles such as the mighty Call of Duty: Black Ops shows that 3D gaming on Xbox 360 has not been totally sidelined by Microsoft, despite the company's PR messaging.

TOP 10 best 3D console games:
http://www.techradar.com/news/gaming/to ... mes-914818


Aga muidu ma ise eelistan siiski 2D mänge ja 2D filme. Vähemalt senikaua kuni ühtegi korralikku 3D filmi või mängu lõpptarbijale välja ei lasta. 3D filmid neis lõbustusparkides ja family parkides ja legolandides neis 3D ja 4D ja 5D kinodes on SUPER! Kuna seal on efektid kus oda visatakse su suunas või mingi uss kukub otse su silme ette või jääb mulje et kihutadki indiana jonesi käruga koopas ringi jne. Aga tavalised 3D filmid kinos või su kodus on ikka suht mõttetused (tuletavad 1980'ndate sakslaste ajakirja frözi 3D pildikesi meelde), kuna 3D pildikesed liiguvad sinust kaugel sind pilti kaasamata.. tegemist on puhtalt mu isikliku arvamusega 3D ja 2D kohta ja kindlasti leidub mõni kes on praegusest tavalisest 3D'st vaimustuses. :) Samas muidugi tuleb tõdeda et SKY 3D 'st on vahel mõni asi isegi 3D'd väärt.

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas Shade » 03 Veebr 2011, 13:57

Antud mängud mis sa loetled siin, ei toeta seda tehnoloogiat mida samsuing, sony ja teleritootjad pushivad. Korralik 3D mäng vajab aktiiv prille, mitte seda ajast ja arust pärit sinine punane klaas prille.
Endal oli vahepeal Batman Arkham Asylumi GOTY versioon, mis samamoodi on prillidega ja ütleme nii, et jah effekt on olemas, kuid silmad väsivad kiirelt võrreldes aktiiv prille kasutades.

Hetkel võin öelda, et isegi GT5 - mida sony kiidab taveani 3D-s on saast. Pole seda effekti mida pakuvad filmid hetkel. 3D tehnoloogia on lapsekingades hetkel, enamjaolt üle 2 tunni tava iniene ei suuda mängida, isegi aktiiv prillidega, prillid on ebamugavad, selleks et arusaada, mis toimub taustal pead silmi pingutama, sest sinuni tuuakse ainult see, mis on oluline. MIna isiklikult enne järgmist aastat 3D teleka peale mõtlema ei hakka, ootan, et oleks mänge ning filme, hetkel valik ikka olematu.

Ja kui sa vaatad seda 3D mängude nimekirja, siis mitu XBOX360 mängu seal on veel peale Enslavedi? Mitu mängu neist üldse väljas on. Kogu sellest listist on müügil:
Wipeout
GT5
Enslaved
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas EdragonXX » 03 Veebr 2011, 14:25

Täiesti nõus Sinuga..

Aga mis sellese 3D best nimekirja puutub, siis tegemist oli top10 best mänguga viimase 3kuu + järgmise 3 kuu jooksul. :) Nimekiri ise siiski pikem. Aga sealt besti hulgast xboxile lisaks enslaved'le veel on näiteks crysis 2 (kuulub kindlasti läbimängimisele) ja virtua tennis 4.
Kuulujutud käivad et FEAR'st tuleb ka 3D versioon välja.

Aga üldiselt ma siiski loodan et 3D jääb selliseks kõrvalproduktiks hobi korras mängude tootjatele. Alguses on ju ilgelt fun mängida / katsetada paari mängu 3D's aga üsna pea tüütab ära ja avastad et mugavam on siiski sedasama mängu mängida 2D's..

Kasutaja avatar
end889
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 455
Liitunud: 18 Aug 2010, 21:32
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas end889 » 08 Veebr 2011, 02:16

pgr 4-s isegi on 3d cheat olemas...pole lahti teind, seega ei oska komenteerida, aga ma arvan et a.le.coq-i suve 3d prillidega kannatab pelada :D
Bensiiniga võid pintsleid pesta. Diislis peitub jõud!

Kasutaja avatar
uR x DarkneSS
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 20
Liitunud: 11 Juun 2012, 10:45
Asukoht: Tallinn,Estonia
Kontakt:

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas uR x DarkneSS » 15 Juun 2012, 11:23

Crysis 2-el on ka 3D võimalus.
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas Hydra Tomix » 15 Juun 2012, 16:24

Ma tean aind Crysis 2 ja Assassin's Creed Revelations.

BrandNewEyes
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 517
Liitunud: 16 Juun 2011, 21:00
Asukoht: Tallinn

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas BrandNewEyes » 15 Juun 2012, 18:41

Gears of war 3 ka toetab

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: Xboxi mängud 3D´s.

Postitus Postitas tanel3699 » 16 Juun 2012, 08:37

rannu kirjutas:Mul on 3D telekas ja eile õhtul avastasin et NBA 2k11 saab 3D´s mängida.
Äkki keegi oskab veel öelda mõnda mängu ,mida saab 3D´s mängida. :D :D
batman arkham city, ghost recon future soldier, max payne 3, batman arkham asylum, prototype 2 oli ka vist, DiRT Showdown mul endal on ka 3D teler
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist