Forza Motorsport 4

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Metslane
Liige
Liige
Postitusi: 183
Liitunud: 10 Jaan 2011, 17:38
Asukoht: Tartu

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas Metslane » 30 Sept 2012, 09:38

Varsti uus forza tulemas, loodan, et sama hea ja parem kui eelmised.

xSullx
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 16 Nov 2011, 22:13

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas xSullx » 30 Sept 2012, 21:58

Metslane kirjutas:Varsti uus forza tulemas, loodan, et sama hea ja parem kui eelmised.
Täiesti teine teema, see uus Forza. Pole ringradu, pole võidusõidu autosid, ainult "street-legal" masinad. See kontsept kui selline on väga erinev. Väidetavalt füüsika mootor aga sama ja kõik sõidu abid maha keerates pidavat väga sarnane olema FM4-le.

Elame näeme.
Xbox LIVE gamertag: xSullx
Pilt

Metslane
Liige
Liige
Postitusi: 183
Liitunud: 10 Jaan 2011, 17:38
Asukoht: Tartu

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas Metslane » 01 Okt 2012, 20:55

Ma väga loodan, et autode graafika ei kannata selle open worldi all.

Rouch R
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 21 Jaan 2012, 13:26

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas Rouch R » 10 Okt 2012, 10:03

Mina tahaksin Horizoni loojatele õla peale patsutada ja öelda, et suur töö on ära tehtud ja siis peale seda ligi tunni jooksul roppusi näkku karjuda.
Võib vist järeldada, et see pole päris minu teema, simulatsiooni põhimõtteliselt ei leia, ilmselt küll alguse asi aga igasugune tunnetus puudub ja üldse igasugused vikerkaare värvi kellad jms ei köida väga. Samas ega ma midagi erilist ei lootnud ka.
Ehk NFS austajatele läheb peale!

xSullx
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 16 Nov 2011, 22:13

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas xSullx » 12 Okt 2012, 14:14

Rouch R kirjutas:Mina tahaksin Horizoni loojatele õla peale patsutada ja öelda, et suur töö on ära tehtud ja siis peale seda ligi tunni jooksul roppusi näkku karjuda.
Võib vist järeldada, et see pole päris minu teema, simulatsiooni põhimõtteliselt ei leia, ilmselt küll alguse asi aga igasugune tunnetus puudub ja üldse igasugused vikerkaare värvi kellad jms ei köida väga. Samas ega ma midagi erilist ei lootnud ka.
Ehk NFS austajatele läheb peale!
Eraldi mängu jaoks, eraldi teema ;)
http://xbox.ee/viewtopic.php?f=19&t=6972&p=68251#p68251" onclick="window.open(this.href);return false;
Xbox LIVE gamertag: xSullx
Pilt

xSullx
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 16 Nov 2011, 22:13

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas xSullx » 12 Okt 2012, 14:15

xSullx kirjutas:
Rouch R kirjutas:Mina tahaksin Horizoni loojatele õla peale patsutada ja öelda, et suur töö on ära tehtud ja siis peale seda ligi tunni jooksul roppusi näkku karjuda.
Võib vist järeldada, et see pole päris minu teema, simulatsiooni põhimõtteliselt ei leia, ilmselt küll alguse asi aga igasugune tunnetus puudub ja üldse igasugused vikerkaare värvi kellad jms ei köida väga. Samas ega ma midagi erilist ei lootnud ka.
Ehk NFS austajatele läheb peale!
Nüüdsest tehtud eraldi mängu jaoks, eraldi teema ;)
http://xbox.ee/viewtopic.php?f=19&t=6972&p=68251#p68251" onclick="window.open(this.href);return false;
Xbox LIVE gamertag: xSullx
Pilt

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas Sandor » 14 Okt 2012, 22:37

Sain veidi pikemalt seda nüüd mängida ja pean tunnistama, et pettusin..Kui esimest korda nägin sõbrajuures ja temalt puldi käest rabasin ja kohe 15min mängisin, siis esimene küsimus pärast sõidu lõppu oli, et miks sa Forza 3 ostsid Forza 4 asemel. Kui vastuseks sain, et see ongi Forza 4, siis tegin suuri silmi ja küsin kas ta on vahepeal piiritust nuusutanud. Sellepeale surus sõber eject nuppu konsoolil ja mu üllatus oli suur kui Forza Motorsport 4 kirjaga plaati sealt väljumas nägin
Gameplay aspektist on tegemist Forza 3 + piuke päts millega surati kinecti tugi külge ja põmm võibki uuesti 60 eurise hinnasildi külge panna.
Game developerid on viimastel aastatel nii ülbeks muutunud, et tulevikus saab ilmselt lihtlabaste bug-fix-patchide eest ka MS punke välja käia.

xSullx
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 16 Nov 2011, 22:13

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas xSullx » 15 Okt 2012, 23:29

Sandor kirjutas:Gameplay aspektist on tegemist Forza 3 + piuke päts millega surati kinecti tugi külge ja põmm võibki uuesti 60 eurise hinnasildi külge panna.
Game developerid on viimastel aastatel nii ülbeks muutunud, et tulevikus saab ilmselt lihtlabaste bug-fix-patchide eest ka MS punke välja käia.
Päris nii ikka pole. Kui pikalt ja korralikult mängida, kõik sõiduabid maas FM3'e ja proovida kohe otsa FM4'ja samuti kõik abid maas, on vahet tunda küllalt. Kõiki aspekte siin loetlema kindlasti ei hakka.
Xbox LIVE gamertag: xSullx
Pilt

Rouch R
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 21 Jaan 2012, 13:26

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas Rouch R » 19 Okt 2012, 15:59

Tere,
Kõik, kel huvi koos teistega sõita, võiks ennast sellel pühapäeval kell 19:00 forza taha istutada.
Kindlat plaani veel hetkel ei ole, kuid eks vaatame, kes üldse tulevad ja mis nende huvid on, seejärel saame rõõmsalt koos otsustada, mida sõidame, kus ja millega.

xSullx
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 16 Nov 2011, 22:13

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas xSullx » 22 Okt 2012, 08:03

Rouch R kirjutas:Tere,
Kõik, kel huvi koos teistega sõita, võiks ennast sellel pühapäeval kell 19:00 forza taha istutada.
Kindlat plaani veel hetkel ei ole, kuid eks vaatame, kes üldse tulevad ja mis nende huvid on, seejärel saame rõõmsalt koos otsustada, mida sõidame, kus ja millega.
Oli plaanis liituda, kuid tulid muud sekeldused siiski ette. Huvipärast küsiks, kas keegi ka foorumi kaudu otsis sind FM4's üles? Saaks teada kui palju reaalselt inimestel huvi on.
Xbox LIVE gamertag: xSullx
Pilt

Rouch R
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 21 Jaan 2012, 13:26

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas Rouch R » 22 Okt 2012, 08:19

xSullx kirjutas:
Rouch R kirjutas:Tere,
Kõik, kel huvi koos teistega sõita, võiks ennast sellel pühapäeval kell 19:00 forza taha istutada.
Kindlat plaani veel hetkel ei ole, kuid eks vaatame, kes üldse tulevad ja mis nende huvid on, seejärel saame rõõmsalt koos otsustada, mida sõidame, kus ja millega.
Oli plaanis liituda, kuid tulid muud sekeldused siiski ette. Huvipärast küsiks, kas keegi ka foorumi kaudu otsis sind FM4's üles? Saaks teada kui palju reaalselt inimestel huvi on.
Seekord oli osavõtjaid 12, sõit oli küll tore aga mitte väga pingeline, kuna 11 sõitjatest olid arvutid :)
Ehk siis umb 20 min sõitsin private lobbys ja peale seda public lobbydes.

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas Shade » 22 Okt 2012, 13:46

Metslane kirjutas:Ma väga loodan, et autode graafika ei kannata selle open worldi all.
Puht huvipärast küsin - kas sinu jaoks on autosimu juures oluline see milline auto välja näeb, või kuidas auto teel käitub?
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Metslane
Liige
Liige
Postitusi: 183
Liitunud: 10 Jaan 2011, 17:38
Asukoht: Tartu

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas Metslane » 22 Okt 2012, 17:21

Eks mõlemad on olulised, aga mida detailsem on auto seda reaalsem on mänguelamus.

ChrisPS2
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 13
Liitunud: 23 Okt 2012, 15:10

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas ChrisPS2 » 23 Okt 2012, 20:50

Mäng 100% läbi tehtud väga meeldis.

Rouch R
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 21 Jaan 2012, 13:26

Re: Forza Motorsport 4

Postitus Postitas Rouch R » 25 Okt 2012, 11:50

Tere,
Seekord kindlat kella ei ütle, kuid pühapäeva õhtu kavatsen taaskord Forzale pühendada. Kui keegi soovib, siis võib vabalt minuga liituda. Live's olen sama kasutajaga nagu siin foorumiski.
Kuna olen hetkel ja veel mõne nädala kodusel ravil ja väga liikuda ei saa siis ilmselt mänging üsna tihti, seega võib mind suht iga päev forzast otsima tulla!

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 131 külalist