Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas CtV15 » 16 Mär 2014, 19:29

Siis ma ei kujuta ette, mida seesugune/-sed inimene/-sed arvavad teistest mängudest. :D GTA on üks väheseid mänguseeriaid, kus peale põhimissioone on ikka jube palju veel teha. Ja kui ei leita nüüd GTA-s tegevust, siis nojah...
Pilt

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Tom-D » 16 Mär 2014, 19:44

Eks ta ole arvamuse asi, ka minu arust on GTA väga igav, olen proovinud teda aeg ajalt uuesti kätte võtta aga ei ole huvitav ning jääb peale paari missiooni või ringi kolamist jälle seisma. Open world mängud muidu mulle meeldivad, Sleeping Dogs ja The Saboteur olid superhead, Borderlandsi mängisin läbi kõikidel platvormidel (PC, PS3 ja X360) aga GTA on nende kõrval igav lihtsalt. Ja see on pelgalt minu arvamus. GTA on üks vähestest open world mängudest mis mulle ei istu. Olen isegi mõne lühema mängu mitu korda läbi mänginud kuna mäng on hea ja põnev (Tomb Raider tehtud Xbox One, X360, PC ja PS3 peal) aga GTA-s mina endale tegevust ei leia. Puhtalt maitse asi.

Samas vist ei ole mõtet siin teemas mingit vaidlust hakata ka üles rebima, las ta jääb.
Viimati muutis Tom-D, 16 Mär 2014, 20:14, muudetud 1 kord kokku.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Hydra Tomix » 16 Mär 2014, 20:09

GTA on nüüd minu arvates juba oma võlu kaotanud. Minu lemmikud olid Vice City mängud. Nüüd on juba tõesti paremaid open-world mänge. Aga uusim halvim ost on POSTAL Steamil, liiga segane, ei suuda õpetada mängima.

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Censored » 16 Mär 2014, 21:37

Eks ajad muutuvad ja mäng ka muutub. GTA üritab võimalikult laia publikut haarata, selles suhtes on Tom-D'l head näited, kus Sleeping Dogs ja The Saboteur on open world mängud väikese temaatikaga ning GTA (siinkohal V) jällegi suhteliselt üldine ja igapäevane. Ka mulle meeldis Vice City väga ja üks meeldejäävamaid. GTA V on nüüdseks risti põiki läbi mängitud ning vahest tuleb tuju lihtsalt mitte millegi tegemiseks (lihtsalt autoga ringi sõita, millegi õhku laskmine jne), siis on GTA V alati varuks. Kuid minu arust üks viimase aja meelde jäävamaid open world tüüpi fun mänge oli Just Cause 2.
See arutelu on hea kuna viimasel ajal foorum vähe vaiksem, siis hoiab natukenegi siin elavamat arutelu peale korduvate küsimuste probleemide alafoorumis :)
Pilt

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Riddim » 17 Mär 2014, 10:12

Arutelu on ju hea, parem kui vaikus foorumis. Igatahes, minul on küsimus - kas saab mängu (siinkohal GTA Vte) pidada "elu halvimaks ostuks", kui stoori meeldis ning ainsateks puudusteks on kasutaja probleemid internetiühendusega ja fantaasia puudumine (et mitte leida tegevust peale stoori lõppu)?
Või on tõesti kasutajal niivõrd hästi läinud, et ostab ainult häid mänge ja GTA V on neits kõigist kõige kehvem.

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Censored » 17 Mär 2014, 11:20

Iseenesest ei saa ju halvustada kellegi arvamust või kritiseerida seda. Kui oli tema elu halvim ost, ju siis oli. Minul tekib ka siis küsimus, et mis kuradi mänge ta elu jooksul veel on ostnud, kui GTA V on kõige hullem mäng :D Eriti arvestades neid argumente.
Pilt

Metslane
Liige
Liige
Postitusi: 183
Liitunud: 10 Jaan 2011, 17:38
Asukoht: Tartu

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Metslane » 17 Mär 2014, 18:44

Oi kurja, ajasin nüüd gta V fanboyd täitsa tagajalgadele :D . Kuna üldiselt väga ei mängi, siis olen arvutile kõik mängud tõmmanud ja eriti ei raiska raha mängude peale. Kuna gta V lubati nii suurepärane teha siis lihtsalt pidin preorderi ära tegema ja see oli esimene mäng mille ma uuena ostsin. Kõik muud mängud olen ostnud kasutatuna ja normaalse raha eest. Isegi kui connection errorid ja failed to join job or activity välja jätta on laadimist liiga palju. Häirib ka see, et onlines võiks ühes sessionis ja misioonides ikka kõvasti rohkem inimesi olla. 18 või palju neid oligi on ikka liiga vähe. Võimalik, et olen mängude suhtes liiga valiv või nõuan liiga palju, aga oleks ju võinud ikka parema mängu valmis vorpida.

Kasutaja avatar
l33th4x0r
Liige
Liige
Postitusi: 127
Liitunud: 26 Sept 2013, 10:38
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas l33th4x0r » 22 Mär 2014, 22:47

state of decay.... ei tea kas see metascore sellel mängul kinni makstud või mis :D

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Riddim » 24 Mär 2014, 10:09

l33th4x0r kirjutas:state of decay.... ei tea kas see metascore sellel mängul kinni makstud või mis :D
State of Decay oli üks minu eelmise aasta lemmikmängudest.

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Censored » 24 Mär 2014, 12:52

Riddim kirjutas:
l33th4x0r kirjutas:state of decay.... ei tea kas see metascore sellel mängul kinni makstud või mis :D
State of Decay oli üks minu eelmise aasta lemmikmängudest.
Vinge pela on, aga minul sai päris kiiresti kopp ette sellest mängust. Üks hetk sain nagu aru, et see mäng midagi enamat ei paku ja siis polnud midagi teha. Aga kuni sinnamaani oli väga hea :)
Pilt

kyps
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 11
Liitunud: 22 Mär 2014, 01:00

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas kyps » 25 Mär 2014, 19:17

50 Cent: Blood on the sand. Täiesti jube mäng minu meelest. Story oli täiesti pointless. Ainuke asi mida võib enamvähem korralikuks pidada on graafika. Võibolla pean selle kiidusõna tagasi võtma, sest ma pole seda HD ekraanil mänginud, analoog telekas on ikka veits teine tera. Selle ostsin ka siis kui 50 Cent mulle veel meeldis, mis oli ikka väga kaua aega tagasi. Tagant järele mõeldes ei saa ma aru mis mul arus oli. :D

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Riddim » 25 Mär 2014, 22:09

kyps kirjutas:50 Cent: Blood on the sand. Täiesti jube mäng minu meelest.
Kurat, juba teist korda sel nädalal pean siin teemas ära mainima, et ühe mehe halb ost on teise mehe jaoks hea mäng. Nii ka sel korral. Muidugi, Blood on the Sand ei ole mingi meistriteos, ent ta on ise sellest täielikult teadlik ning see teebki ta lõbusaks. "Nii halb, et see on hea" lugu, täiesti mõnusalt toimiv sujuv tulistamine, eraldi nupp ropendamiseks - see kõik on lõbus ju!

dzeimsss
Algaja
Algaja
Postitusi: 60
Liitunud: 19 Mai 2013, 18:30

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas dzeimsss » 08 Apr 2014, 12:18

õnneks odavalt ja kasutatult nfs the run, suht tuim mäng, ei pakkunud mingit pinget, aint kihuta mööda sirgeid teid.
Pilt

Kasutaja avatar
Renxman
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 86
Liitunud: 06 Aug 2013, 00:14
Asukoht: Rakvere, Eesti

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Renxman » 18 Mai 2014, 00:17

uskuge või mitte aga Titanfall kuna üllatus oli suur kui mäng oli ostetud ja siis kodus avastad et sellel polegi storymode-i vaid ainult multiplayer
Pilt

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Milline mäng on Sinu elu halvim ost?

Postitus Postitas Tom-D » 18 Mai 2014, 09:00

Halb eeltöö ennem ostu ütleks selle peale, suht algusest peale teada, et tegu on multiplayer only mänguga.

Keegi siin ennem mainis 50 Cent-i, minu arust oli ta ka üks mõnus ja humoorikas ajaviide, halbade mängude kategoorias ta minul kohta ei leia.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist