Call Of Duty: Black Ops

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Meshboy29
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 12 Juun 2010, 02:27
Asukoht: Pärnu

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas Meshboy29 » 05 Dets 2010, 18:07

Kui keegi viitsib teha achievemente Artificial Lamb ja The Collector, siis lisage. Ise pusin nende kallal, aga suht pähkel on.

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas xb0x » 05 Dets 2010, 19:54

See Crossbowga achievement on olemas, aga võiksid aidata mul seda collectori ja ballistic knife achi teha.

Meshboy29
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 12 Juun 2010, 02:27
Asukoht: Pärnu

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas Meshboy29 » 05 Dets 2010, 19:56

xb0x kirjutas:See Crossbowga achievement on olemas, aga võiksid aidata mul seda collectori ja ballistic knife achi teha.
Ikka saab, niipalju, kui ma abiks saan olla. Ma ei tea sedagi, kus kõik need relvad täpselt asuvadki, vaja esialgu selle maailmaga harjuda. Endal samamoodi vaja need 3 achievementi kätte saada The Collector, Crossbow ja siis see secret ballistic knife. Kõige raskemad achievemendid mängus minuarust.

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas xb0x » 06 Dets 2010, 15:52

Mul nüüd üks ach veel teha, Hands off the merchandise, peaks olema kõige raskem. The collector on tegelikult väga lihtne, relvi on suht vähe, ma sain juba mingi kümnendaks raundiks tehtud selle achi. See ballistic knifega on see jama, et suht raske on seda saada sealt kastist, aga kui tuleb, siis edasi on juba lihtne.

Meshboy29
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 12 Juun 2010, 02:27
Asukoht: Pärnu

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas Meshboy29 » 06 Dets 2010, 21:38

xb0x kirjutas:Mul nüüd üks ach veel teha, Hands off the merchandise, peaks olema kõige raskem. The collector on tegelikult väga lihtne, relvi on suht vähe, ma sain juba mingi kümnendaks raundiks tehtud selle achi. See ballistic knifega on see jama, et suht raske on seda saada sealt kastist, aga kui tuleb, siis edasi on juba lihtne.
Kas sa tegid sologa need achievemendid või sõpradega? Mul krt neid 3 achie vaja. Selle Hands off the merchandise oli mul parajalt pusimist küll, aga tegelt on ka suht lihtne, kui juba selle õige rütmi kätte saad, mis vaja teha, siis suht lihtne tglt.
Jah selle ballistik knife ja tegelt see vibupüss samamoodi, pead vaatama, kas tuleb või ei tule kastis. Selle ballistic knife achiga see jama ka, et siis peab su kaaslane teadma, et su läheduses end vigastada, mingite suvalistega on ikka päris raske, kuskil üle 10 roundi seda hetke oodata, kui ta vigastada saab ja siis ravida teda.
Viimati muutis Meshboy29, 06 Dets 2010, 21:54, muudetud 2 korda kokku.

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas Milenko » 06 Dets 2010, 21:42

xb0x kirjutas:Mul nüüd üks ach veel teha, Hands off the merchandise, peaks olema kõige raskem.
Kõige kergem just, sest seda on kõige parem teha üksi.

Pilt

Meshboy29
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 12 Juun 2010, 02:27
Asukoht: Pärnu

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas Meshboy29 » 06 Dets 2010, 21:49

Kas selle knife achiga see jama ei olnud, et oli veel vaja upgradeda, mingi transporteriga ühte ruumi minna ja 5kilo maksis ja alles siis sai kasutada?

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas Milenko » 06 Dets 2010, 21:54

Meshboy29 kirjutas:Kas selle knife achiga see jama ei olnud, et oli veel vaja upgradeda, mingi transporteriga ühte ruumi minna ja 5kilo maksis ja alles siis sai kasutada?
Jah pead teleporteriga pack-a-punch machine juurde minema ja upgrade'ma nii ballistic knife kui crossbow 5000p eest.
Pilt

xb0x
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 576
Liitunud: 30 Mär 2009, 13:30
Asukoht: Tallinn

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas xb0x » 06 Dets 2010, 22:14

Meshboy29 kirjutas:
xb0x kirjutas:Mul nüüd üks ach veel teha, Hands off the merchandise, peaks olema kõige raskem. The collector on tegelikult väga lihtne, relvi on suht vähe, ma sain juba mingi kümnendaks raundiks tehtud selle achi. See ballistic knifega on see jama, et suht raske on seda saada sealt kastist, aga kui tuleb, siis edasi on juba lihtne.
Kas sa tegid sologa need achievemendid või sõpradega? Mul krt neid 3 achie vaja. Selle Hands off the merchandise oli mul parajalt pusimist küll, aga tegelt on ka suht lihtne, kui juba selle õige rütmi kätte saad, mis vaja teha, siis suht lihtne tglt.
Jah selle ballistik knife ja tegelt see vibupüss samamoodi, pead vaatama, kas tuleb või ei tule kastis. Selle ballistic knife achiga see jama ka, et siis peab su kaaslane teadma, et su läheduses end vigastada, mingite suvalistega on ikka päris raske, kuskil üle 10 roundi seda hetke oodata, kui ta vigastada saab ja siis ravida teda.
Tegin selle kahekesti HannesVi-ga private matchis ära.
Ahjaa, kus see hand of merchandise missioon asub, tegin SP läbi, aga ei mäleta enam mis missiooni all ta oli. Kas seda pidi seal mingi missiooni lõpus tegema ikka või valid lihtsalt zombie mode?

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas Milenko » 06 Dets 2010, 23:00

zombie map "FIVE"
Pilt

Meshboy29
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 12 Juun 2010, 02:27
Asukoht: Pärnu

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas Meshboy29 » 07 Dets 2010, 10:40

Suht raske on teha suvaliste inimestega teha neid viimati nimetatud achievemente, kuna puudub meeskonnatöö. Tahad raha koguda ja viimane zombie sinna ukerdama jätta ja siis mystery boxis relva valida, aga ei õnnestu, kuna kohe killitakse zombie maha ja ei anta aega :)) Kellel tegemata või saab mingi aeg mind aidata, siis oleks tänulik nende achiede tegemisel!

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas UnoSiin » 07 Dets 2010, 14:55

nu ma olen huvitatud zombie mode mängimisest...aga alles jõulude ajal pärast 17 dets...siis kodus ja saan mängida

Gaffji
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 17
Liitunud: 26 Dets 2009, 20:11

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas Gaffji » 09 Dets 2010, 22:58

Sain mängu 3 päeva tagasi ja olen väga rahul. Nimi siis Gaffjz ja kui kellegil tuju koos teise eestlasega multyplayerit lasta siis võib julgelt lisada :).

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas Chaosdog30 » 10 Dets 2010, 08:23

Täna õhtul teeks väikese pela ehk. Kuskil 20:30 võinii. GT: Khaosdogg
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

Kasutaja avatar
Techno Wiking
Liige
Liige
Postitusi: 166
Liitunud: 09 Veebr 2010, 20:32
Asukoht: Tallinn

Re: Call Of Duty: Black Ops

Postitus Postitas Techno Wiking » 22 Dets 2010, 16:36

Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist