Dragon Age 2

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas EdragonXX » 22 Veebr 2011, 18:16

dwarfi ja charity tibi vestlus on küll emotsioone täis. :) aga champion on ju champoin võitmatu kartmatu tapamasin peabki olema emotsioonitu.. :D

Mis ostmisesse puutub siis soovitan vaadata kes mis DLC'sid asjaga kaasa pakub. Igale poeketile antakse erinev nänn kaasa (gamespotil oma, game'l oma ja teistel omakorda omad versioonid, aegajalt need võivad kattuda ka). Signature edition on kõik juba välja müüdud /reserveeritud nii et seda vist ei saa enam. Võid Shade käest uurida kas nad on signature editionit tellinud, aga samas kardan et eestis korrutatakse DA II hind sujuvalt kahega.. 45 eurist saab sujuvalt 90 euri.. Aga anyway Shade käest uurida võid ikka, ta ei hammusta enamasti. :)

Aga seni meenutab see demo kangesti "N3: Ninety-Nine Nights II"'te (jube igav asi oli). Ma tõsiselt loodan et asi läheb paremaks ja tegelik mäng selline välja ei näe.

Kasutaja avatar
Silvos
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 27 Jaan 2011, 12:40
Asukoht: Tartu

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas Silvos » 22 Veebr 2011, 18:29

Teiste tegelaste jutuajamine oli (Y), aga championi oma oli jh kuidagi liiga monotoone - nagu tal oleks ükskõik mis ta suust välja ajab.
Kahju, et raskusastet vahetada ei saa demos. Frendly fire'i puudumine tegi asja liiga lihtsaks.
Kuna ma origini mängisin PC peal siis veits harjumatu oli commande jagada xboxi peal, aga küll harjub - alles sain xboxi ja varem pole kokku puutunud konsoolidega.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas EdragonXX » 22 Veebr 2011, 18:40

Silvos kirjutas:Kuna ma origini mängisin PC peal siis veits harjumatu oli commande jagada xboxi peal, aga küll harjub - alles sain xboxi ja varem pole kokku puutunud konsoolidega.
Kusjuures DA command süsteem xboxi peal mulle vägagi meeldis. Ja suu uues MEENUTAB veidi seda aga midagi on valesti, ainult ma ei saa aru mis. Tegelikult Shade mängib DA'd hetkel, kindlasti tõmbab või tõmbas juba DA II demo ka alla nii et Shade oskab asja värske pilguga kommenteerida ma arvan..

Avastasin just täieliku pettumusega et DA II demo klassid on täiega paigast ära..

Hommikul rpoovisin warrioriga, hullult actionit, majandamist ja mõllu, ning aega läks ka kõvasti kollade tapmiseks..
Nüüd proovisin maagi.. WTF??? Tüüp pühib paari sekundiga terve lahinguvälja puhtaks paari spelliga.. No suht nõme ju. Seega DA II kergeks ja kiireks läbi mängimiseks võta maag kes käeviipega vastased põrmu saadab..
Igaljuhul proovin homme rogue ka järgi, vaatame kuidas sellega asi on..

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas Shade » 23 Veebr 2011, 09:35

Meile tuleb see vast 65-69 euri tk, Signature editioni polnud üheskis hinnakirjas, et oleks saanud tellida, mudu oleks endale kohe käpa peale pannud.

Edragon - arvesta, et see on demo ja arvatavasti muudetakse asju mõne patchiga. Lisaks DAO ühes oli samamoodi maag alguses väga tugev, kuid hiljem oli päris krõbe temaga müdistada ja muidugi oleneb ka raskus astmest. Dammi poolest esimeses osas Archerile vastast ei olnud. Arrow of lsayinguga sain mina kätte ligi 700 dammi ja awakeningi geariga küündis damm üle 900 juba.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Veebr 2011, 11:40

Nii proovisin kahe moogaga rogue ka järgi.. Kui rogue oma skillid kätte saab on ta hull ninja. Eriti meeldib mulle see vastase selja taha hüppamine ja BS.. :) Aga madala leveli rogue on samas kerge saak enemyle..

vibuga rogue oli ka kerge.. muudkui aga noti vastaseid..

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas EdragonXX » 23 Veebr 2011, 21:25

Küsimus neile kes DA II demo järgi proovinud on warriori või rogue. Sellisel juhul on teiega kohe algses stooris kaasas maagist tüdruk (õde).

Please kas keegi on suutnud tuvastada mis krdi spelli see plika kasutab. See spell mis vastaste ümber okkakera tekitab mis nad pikaks ajaks paigale naelutab. MUST HAVE SPELL! :)

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas tomtom » 11 Mär 2011, 12:23

Kui keegi on juba mänginud siis paluks natukene muljed siis
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
jon
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 29
Liitunud: 02 Veebr 2011, 21:41
Asukoht: Tartu

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas jon » 11 Mär 2011, 13:27

EdragonXX kirjutas:See spell mis vastaste ümber okkakera tekitab mis nad pikaks ajaks paigale naelutab. MUST HAVE SPELL! :)
Ei julge lubada, kuid arvan, et see kuulub Etrophy ketti. Nimeks siis:
Horror
Terrifying visions rend an enemy's mind, leaving the target stunned.
Stun chance: 100% vs. any enemy
Duration: 10s
Cost: 30 mana
Cooldown: 25s
Type: Activated ability
------------
Täielik ülevaade skillidest (kõik profesioonid)
Pilt

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas hoihoi » 11 Mär 2011, 14:10

mis te edragon-iga tegite? ta annaks siin kindlasti juba suuremat ülevaadet a kus ta kadunud on?

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas Shade » 11 Mär 2011, 14:22

mina sain üleeile oma isendi kätte, kuid võistluse raames ei võta seda veel niipea ette
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

mode
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 904
Liitunud: 16 Juul 2010, 10:17
Asukoht: Tallinn, Kakumäe

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas mode » 11 Mär 2011, 15:14

hoihoi kirjutas:mis te edragon-iga tegite? ta annaks siin kindlasti juba suuremat ülevaadet a kus ta kadunud on?
Ta bänniti ära, sest pani Jack'le negatiivset repi.

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas hoihoi » 11 Mär 2011, 22:27

ok
see küll nüüd kummagi poolt ilus polnud

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas tomtom » 11 Mär 2011, 22:41

ei tea põhjuseid ega oska komenteerida
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas UnoSiin » 12 Mär 2011, 01:30

Lähme teemasse tagasi...alustasin siis mängu ja jõudsin siis pärast raskustaseme valimist esimese väikse bossi juurde ja ei tee nagu läbi seda...algul mõtlen et nightmare-i peal mängida...tore oli küll aga bossi tappa oli mega raske, hard peal ei suutnud ka bossile ära teha kuigi hp jäi tal vähe alles...Kas keegi oskab kommida peaks panema kergema peale ehk siis normal-i peale...Viimastel aastatel olen alati teinud mängu läbi kohe kõige raskema taseme peal et oleks ikka mängust rohkem lõbu...aga RPG kohta see vist ei käi...keegi proovinud seda hard peal?

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Dragon Age 2

Postitus Postitas Jack » 12 Mär 2011, 10:46

Ma kah alguses mõtlesin, et peaks max raskuse peale panema kuid sõber alustas siis otsustas ikka normali peale panna ja tõesti oli nn boss raske. Alustasingi siis ka minagi normali peal nii igaksjuhuks. Tavaliselt on normal mu jaoks titekas kuid dragonages peab vähe rohkem ikka pingutama. Ei julgegi nightmare´i proovida.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 41 külalist