Dead Space 2

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas Kkiks » 29 Jaan 2011, 22:10

EdragonXX kirjutas:
DasMonx kirjutas:mm...

see esimene video tegelt seletab ka..

leiti selline asi nagu "marker" see toodi laeva peale ja inimesed läksid lolliks... esimeses osas hävitasid lõpuks selle asja ära... teine osa hakkab et on mingid aastad (3a vist) möödas ja sa oled selle tagajärjel hulluks minemas.

endal on vast juba pool mängu läbi... ei mängi kõige raskemal tasemel sest minu jaoks on põhiline stoori...

Aga üldmulje - most epic game evar! (Y)
Sama siin stoori alati mu jaoks kõige olulisem. Kõik mis jääb väljaspoole stoorit mind tavaliselt ei huvita eriti. :) Aga dead space? Really? tasub see tõesti mängimist? Märgin enne igaks juhuks ära et mulle ei meeldi zombie ja mingid monstrumid/putukate mängud. Esimese osa demo proovisin see oli jube mu meelest,nii et seekord ei proovinud isegi demo mitte. Aga nüüd Dasmonxi postitust lugedes, on seal tõesti mingi asjalik stoori ja mängimist väärt asi?
Edragon- See on väärt . Mulle endale ka ei meeldinud sellised mängud aga dead space on vga hea . Huvitav stoori ning tegevus on ka suur , soovitan isegi kui selllised mängud ei meeldi , niiet Tasub :)
Football , a way of life

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas UnoSiin » 29 Jaan 2011, 23:16

ei nuh mõtlesingi kas sellest "markerist" oli esimeses osa ka rohkem juttu...aga ju siis müsteerium...

Lõpetasin just siis tänaseks, hetkel läbisin selle kooli koha ja pärast seda tegin save...story on ümbris hea jah, kuid pole just kangelaslik lugu...aga raha on ka kindlasti väärt...Tuleb ikka GOW3 ära oodata...

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas EdragonXX » 30 Jaan 2011, 11:54

Hmmm, kui ma siis tõesti märtsini ei kannata, siis peab tekitama tahtejõudu, et poodi dead space 2 järele minna.. Krt nii palju kasutajaid ei saa ju ometi nii pambusesse oma arvamusega panna.. :)

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 30 Jaan 2011, 13:39

Ise mängin seda praegu PC peal. Iganes hea õudukas on. Meenutab oma õhustikuga natuke FEAR 2. :) (Y)

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas DasMonx » 30 Jaan 2011, 14:19

eino deadspace on õige ja korralik horror/escape stiilis mäng nagu seda oli kunagi Resident evil 3 (Y)

Kes ei ole mänginud esimest osa, kindlasti soovitan enne mängida...

algus ongi suht "mis värk on" ja see rullub lahti hästiaeglaselt!

superepic igatepidi. (Y)


proovin võimalikult vähe ära spoilerdada
misse marker on:
Spoiler! :
basicly an ancient artifact mille leiti teiselt planeedilt ja mis keeras inimesed lolliks ja muutusid necromorphidecs. Esimeses osas lõpuks viid selle asja planeedilie tagasi ja hävitad kogu planeedi ära.
teine osa:
Spoiler! :
ärkad mingi 3a hiljem üles ja asjad on pekkis jälle. tuleb välja et inimesed ise ehitasid ühe sellise, palju kaugemale stooris ei ole ise jõudnud
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Meshboy29
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 12 Juun 2010, 02:27
Asukoht: Pärnu

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas Meshboy29 » 31 Jaan 2011, 17:23

DasMonx kirjutas:eino deadspace on õige ja korralik horror/escape stiilis mäng nagu seda oli kunagi Resident evil 3 (Y)
No ma ei tea. Vanadest Resident saagadest jääb küll Dead Space väga kaugele. Ise olen kõik vanad RE seeriad läbinud ja väidan julgelt, et viimasel ajal pole ilmunud häid survival horror mänge, nagu tol ajal olid. On ainult mingid lineaarsed või koridormängud käi ja tulista. Aga üldiselt Dead Space kärab küll vahelduseks. (Y)

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas DasMonx » 31 Jaan 2011, 23:07

Meshboy29 kirjutas: Vanadest Resident saagadest jääb küll Dead Space väga kaugele.

Ma ei mõelnudki et ta sama vms on... pigem just seda et tänapäeval sinna kõige lähemale küündiv. Sellepärast ma nii vaimustuses olengi



Off topic:
Endalgi RE seeria läbi tehtud ja peab tõdema jah et ükski mäng ei tekita no nii "alone in the world" tunnet

ei ole mingeid tutooriale, raadio ühendusi, näpunäiteid ega "ole ettevaatlik" hüüdeid.



lihtsalt alone & you better handle yourself

or else
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas Milenko » 02 Veebr 2011, 03:37

Hardcore tase/mode saab lõbus olema, kogu mängu peale kokku 3 save võimalust ja checkpointe ei ole. + ammo ja med pack'e vähe. Proovin nv ette võtta, viimane achievement mis puudu.

E: Xboxi mängijatel hardcore'ga väike eelis PS3 ees, kuna xboxi versioon on 2 plaadi peal siis plaadi vahetamisel tekib 7 chapteri algul checkpoint :) PS3 versioon siis 1 plaadi peal.
Pilt

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas UnoSiin » 02 Veebr 2011, 08:57

vau nii raske? :D

Ise teen seda zelotid veel(eelviimane)... Aga tglt päris lahe oleks veel, ühe eluga, nu siis oleks see küll kõva...siis peaks nagu läbima asja nagu päris elus...EA (Y)

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas UnoSiin » 10 Veebr 2011, 12:57

ok olen 12 chapteri lõppus ja mäng väga lamedaks muutunud...vb kõige raskema raskuse viga aga story on peaaegu täielikult ära kadunud ja mõtetuks muutunud...Alguses oli nagu lahe viis koletisi tappa, oma moodi, kuid nüüd on asi vanaks muutunud ja ei paku huvi, kuna story ka edasi ei huvita eriti siis raske tekitada huvi selle järele...

Kas olen ainuke? Tavalisemalt ma nagu ootan lõppu et kuidas lõppeb aga nüüd nagu ahh sealt august tuleb kolla ja seal kunagi jõuan markeri juurde(progressi ka nagu ei näita eriti, ei teki tunnet et oled edasi liikunud, edasi tagasi liigud) hävitad markeri ära ja mäng läbi, vb ainuke asi mis huvitab on mis peategelasest saab, kas jääb sinna või päästetakse ta ära...

ühesõnaga mäng muutunud etteaimatavaks ja ebahuvitavaks...

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas EdragonXX » 16 Veebr 2011, 12:23

Kõigile neile kes on ostnud omale Dead Space 2 ja kes kavatsevad muretseda omale Dragon Age II. :)
http://xboxfoorum.ee/viewtopic.php?f=19 ... 114#p36114

PS! Need kes on omale ostnud Dead Space 2 ja ei tunne huvi Dragon Age II vastu või ei kavatse nimetatud koodi kasutada võivad selle koodi lahkelt mulle saata. Olen ette tänulik. :)

Kasutaja avatar
siimpihlak
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 04 Aug 2010, 22:04
Asukoht: Avinurme vald, Ida-Virumaa

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas siimpihlak » 24 Veebr 2011, 13:47

Esimeseks märtsiks on siis oodata esimest DLC-d.

Video:
http://www.youtube.com/watch?v=rWhpVoIR5cw
goodlord

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas Milenko » 02 Mär 2011, 21:43

Väga lühike ja lihtne DLC. Arvatavasti on neid veel tulemas ja kaldun arvama, et midagi MP'ga seoses.
Pilt

Kasutaja avatar
Re1m0
Liige
Liige
Postitusi: 128
Liitunud: 23 Jaan 2010, 09:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas Re1m0 » 19 Mär 2011, 20:16

Nonii, sain ka esimest korda läbi tehtud. Teises osas Isaac väga jutukas. :D Alguses tekkis küsimus, et
Spoiler! :
mis ta vaatas imelikult seda naist kõige lõpus.
Olles vaadanud uuesti esimese osa lõppu, sain oma küsimusele vastuse. :D Teisele ringile nüüd. (Y)

rannu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 295
Liitunud: 18 Aug 2010, 22:13
Asukoht: Tallinn

Re: Dead Space 2

Postitus Postitas rannu » 20 Mär 2011, 00:33

http://www.youtube.com/watch?v=tXH1NVLsTHo

HDTaneli ülevaade Dead Space´ist.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 28 külalist