Dirt 3

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Dirt 3

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 20 Dets 2010, 22:37

Kkiks kirjutas: No Kas Dirt on kunagi sulle valmistanud pettumust ? Ei ole , nad on iga osaga arenenud , ei tea kas on m6tet taandareneda sellisel v6imsal ralli seerial.
Taandarenguid on ennegi nähtud. Need For Speed on ehe näide. Muidugi viimane Hot Pursuit oli jälle pisku etem kui need vahepealsed tobedused. :P

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Dirt 3

Postitus Postitas Kkiks » 20 Dets 2010, 22:58

Nfs on mingi erand :P
Football , a way of life

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Dirt 3

Postitus Postitas Riddim » 20 Dets 2010, 23:47

ChLoNiCaL EST 5 kirjutas:
Kkiks kirjutas: No Kas Dirt on kunagi sulle valmistanud pettumust ? Ei ole , nad on iga osaga arenenud , ei tea kas on m6tet taandareneda sellisel v6imsal ralli seerial.
Taandarenguid on ennegi nähtud. Need For Speed on ehe näide. Muidugi viimane Hot Pursuit oli jälle pisku etem kui need vahepealsed tobedused. :P
Shift meeldis inimestele ka päris mõnusalt.

Aga jah, see et seeria eelmised osad on olnud head ei garanteeri veel uuema osa õnnestumist. Ja kui seerias on ilmunud kaks mängu, siis öelda et iga osaga on ainult paremaks läinud, on ka natuke naljakas.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Dirt 3

Postitus Postitas EdragonXX » 21 Dets 2010, 10:42

ChLoNiCaL EST 5 kirjutas:Taandarenguid on ennegi nähtud. Need For Speed on ehe näide. Muidugi viimane Hot Pursuit oli jälle pisku etem kui need vahepealsed tobedused. :P

Täiesti maitse asi. Ei ütleks et Need For Speed oleks taandarenenud. Seal on toimunud väga suuri edasiminekuid. Ja just need edasiminekud ei pruugi mõnele meeldida. Eelmine osa oli täiesti veidi üle keskmise asi minu jaoks. Uus osa Most Wanted on hea ideega kuid sealne teostus jätab aeg ajalt soovida. Näiteks käib mulle pinda hot pursuidis et kui 7 racerit rajal siis esimest racerit mul püüda ei lasta kui ülejäänud selja taga need peavad enne surma saada kui esimeste tüüpide kallale pääsed (JABUR).
Ja täpselt samamoodi ütlen ma näiteks et FALLOUT on teinud täieliku taandarengu ja uued falloudid on rikkunud täiega FALLOUDi ära. Mõni teine arvab et on toimunud edasiminek. Ma muidugi endiselt ootan loodan et üle maailma populaarne mängustiil nagu Fallout II'l ja Jagged Alliance II'l oli, et keegi toob selle mängustiili tagasi. Ja täpselt sama asi toimub ka Need For Speedi ja Dirt'ga. Mäng muutub. Üsna tihti on muutuse põhjustajaks et asi on müüdud edasi ja mängu kallal uued tegijad. Täpselt nii on juhtunud Falloudi, NFS'i kui ka Dirt'ga. uued tegijad - uus mäng. Uue Dirti videosid vaadates aga olen nõus paljudega eelpool - asi tundub kahtlane.

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Dirt 3

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 21 Dets 2010, 20:20

EdragonXX kirjutas: Täiesti maitse asi. Ei ütleks et Need For Speed oleks taandarenenud. Seal on toimunud väga suuri edasiminekuid. Ja just need edasiminekud ei pruugi mõnele meeldida. Eelmine osa oli täiesti veidi üle keskmise asi minu jaoks. Uus osa Most Wanted on hea ideega kuid sealne teostus jätab aeg ajalt soovida. Näiteks käib mulle pinda hot pursuidis et kui 7 racerit rajal siis esimest racerit mul püüda ei lasta kui ülejäänud selja taga need peavad enne surma saada kui esimeste tüüpide kallale pääsed (JABUR).
Ja täpselt samamoodi ütlen ma näiteks et FALLOUT on teinud täieliku taandarengu ja uued falloudid on rikkunud täiega FALLOUDi ära. Mõni teine arvab et on toimunud edasiminek. Ma muidugi endiselt ootan loodan et üle maailma populaarne mängustiil nagu Fallout II'l ja Jagged Alliance II'l oli, et keegi toob selle mängustiili tagasi. Ja täpselt sama asi toimub ka Need For Speedi ja Dirt'ga. Mäng muutub. Üsna tihti on muutuse põhjustajaks et asi on müüdud edasi ja mängu kallal uued tegijad. Täpselt nii on juhtunud Falloudi, NFS'i kui ka Dirt'ga. uued tegijad - uus mäng. Uue Dirti videosid vaadates aga olen nõus paljudega eelpool - asi tundub kahtlane.
NFS Carbon oli küll totaalne FAIL. Graafika keerati ikka nii pekki kui üldse oli võimalik. Uuendused on head aga kui need muutuvad häirivaks siis parem olgu olemata. Niisama naljaviluks pole kah mõtet uusi mänge toota. Shift oma juhitavuse ja füüsikaga oli kah paras ämber. Mõnele kindlasti oli Shift elumäng aga mitte minu jaoks.
Ise aga loodan, et DIRT 3 on sama hea kui seda oli DIRT 2. :)

Kasutaja avatar
saarexbox
Algaja
Algaja
Postitusi: 52
Liitunud: 16 Nov 2010, 18:32

Re: Dirt 3

Postitus Postitas saarexbox » 22 Dets 2010, 12:21

Hea et suht ainlt rally on minuarust oli suht pontless nende bagidega ja trophy turckidega ringi kärutada ja siis hea on see ka et uued rajad pole aint mingit mõttetut kõrbet.Aga youtubes on gameplayed ka olemas. :D
xbox360 FOR LIFE AND BMX TO

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Dirt 3

Postitus Postitas dreysebud » 22 Dets 2010, 12:31

Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

sten260
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 326
Liitunud: 28 Sept 2009, 21:10
Asukoht: Saaremaa

Re: Dirt 3

Postitus Postitas sten260 » 23 Dets 2010, 23:57

tundub väga lihtne juhitavus, forzas ei teeks elusees niimoodi :D

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Dirt 3

Postitus Postitas Riddim » 24 Dets 2010, 11:51

sten260 kirjutas:tundub väga lihtne juhitavus, forzas ei teeks elusees niimoodi :D
No ilmselgelt on ju vahe sees simulatsioonilaadse ja arcade-stiilis mängu vahel.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Dirt 3

Postitus Postitas dreysebud » 24 Dets 2010, 13:37

Kui võtta maha kõik libisemis seade ja abs jne jne peaks saama küll? Kuna ikkagist ju reaalsusele ligidal see forza 3 mida ma küll mänginud pole. Kui ikka ei saa sellist asja teha siis küll reaalne pole :P
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

-Pitsu-
Algaja
Algaja
Postitusi: 62
Liitunud: 04 Apr 2010, 20:46

Re: Dirt 3

Postitus Postitas -Pitsu- » 25 Dets 2010, 23:50

Asi on selles et forza 3 on haigelt raske tagaveolisega teha selliseid asju. Räigelt hästi peab auto timmitud olema.

caarel123
Algaja
Algaja
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Aug 2010, 13:34

Re: Dirt 3

Postitus Postitas caarel123 » 26 Dets 2010, 00:39

eelnähtud videos tegemistu ju ikkagi 4wd masinaga
forzas 4wd ka raske trikitada pole
nt bencmark layotu 4 track saab igast pulli teha (st driftida ümber posti)

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Dirt 3

Postitus Postitas dreysebud » 07 Jaan 2011, 20:58

Niisama vahtisin youtubes ringi ja sain 1-e video forza 3st millest enne juttu oli, et kas on võimalik sarnast asja teha nagu dirt3-es ehk siis drift.
http://www.youtube.com/watch?v=hONDklGABto
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Dirt 3

Postitus Postitas Riddim » 07 Jaan 2011, 21:14

Ega ta eriline üllatus muidugi ei ole, on ju mingid driftisõidudki eraldi olemas seal?

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Dirt 3

Postitus Postitas Censored » 07 Jaan 2011, 22:35

Forza 3-es on valmis drifti masinaid ja on ka võimalik väga edukalt ise valmis teha ja seadistada :)
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist