Fallout: New Vegas

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Fallout: New Vegas

Postitus Postitas Sandor » 19 Aug 2011, 23:59

Keegi mängib veel?
Endal selline jama..
Spoiler! :
Questiks on Come Fly With Me, ja tahaks questi lõpetada, aga ei saa. Andsin sellele inimesele(kes omaarust oli samasugune värd nagu need teised)Thrust Controllerid ja sugar bombs'id ära, aga seda rocket fuel'i ma anda ei saa. Olen proovinud nii nende suveniiridega, kui ka selle õige sodiga(mis mingi venna laibalt leiab). Kui suveniiri või selle totsiku isotoop-239(vms) üles korjan, ütleb, et quest update:Go talk to blablabla, aga kui temaga rääkima lähen, siis on kolm valikut ainult:
Pilt



Ükskõik, kas mul on isotoop, või rocket suveniir(või mõlemad), ikka ei saa questi jätkata.

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Fallout: New Vegas

Postitus Postitas henz22 » 20 Aug 2011, 10:11

Seal: http://fallout.wikia.com/wiki/Come_Fly_With_Me#Bugs on selle kohta siuke jutt:

When at Clark Field trying to retrieve the Isotope-239 igniting agent, the Igniting Agent is on a dead scavenger wearing a radiation suit. Even after you pick up the Igniting Agent, the script engine will not acknowledge it, even when it is in your inventory. When you go back to Chris Haversam, he will not acknowledge that you have it either. Going to the Dino-Dee Lite store and getting the rockets in the backroom does not seem to work either. Without these rockets, the quest is impossible to complete through normal means.
After returning with the second component, and subsequently giving it to Chris Haversam, it's possible that the two speech options to initiate or delay the rocket launch will appear, but no selection can be made. This locks the game up, and a previous save must be loaded.
Sometimes after getting everything for Jason, he may take the "cherry bombs" off you. Which can pose a problem as you cannot complete the quest.

Ise ikka sain õnneks tehtud selle questi. Sul updateitud läbi live see mäng muidu ?

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Fallout: New Vegas

Postitus Postitas Sandor » 20 Aug 2011, 13:27

Mul see PC peal üldse.
P*ts küll..Mäng on jumala vinge jne, aga sellised bugid ajavad totaalselt isu ära.
Mul pole varasemat gamesave võtta..tähendab pean otsast peale alustama?

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Fallout: New Vegas

Postitus Postitas henz22 » 20 Aug 2011, 16:16

Sandor kirjutas:Mul see PC peal üldse.
P*ts küll..Mäng on jumala vinge jne, aga sellised bugid ajavad totaalselt isu ära.
Mul pole varasemat gamesave võtta..tähendab pean otsast peale alustama?
Ilmselt küll siis jah.. seepärast mul ongi New Vegasel üle 200 erineva game save-i väga erinevates mängupunktides, et kui midagi peesse läheb, saab kuskilt poole pealt alustada. :D

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Fallout: New Vegas

Postitus Postitas Sandor » 21 Aug 2011, 18:02

Kuidagi imekombel tekkis sinna see valik nüüd(ei mäleta mida tegin - proovisin sadat eri asja)
Nüüd on ka mingi 6-7 save game'i
Milline lõpp kõige parem/huvitavam on? Kaalukausil on praegu mul kolm lõppu:
Spoiler! :
Ise vegas üle võtta Yes Man'iga.
Yes Man maha tappa ja sealt edasi vaadata mis saab :)
Lasta Bennyl alguses minna ja NCR'i aidata.

Karla123
Liige
Liige
Postitusi: 104
Liitunud: 26 Okt 2011, 18:34
Asukoht: Tallinn

Re: Fallout: New Vegas

Postitus Postitas Karla123 » 07 Nov 2011, 20:16

Pole seda lõpuni viitsinud mängidagi. Load time'id viskasid kopa nii ette, et lihtsalt ei viitsi mängida. Laadimist oli lõpupoole rohkem kui mängimist.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 162 külalist