Resident Evil 5

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Resident Evil 5

Postitus Postitas Jack » 13 Juul 2009, 17:09

Kas lives co-op'i tehes kah unlimited ammo saab?
Mul on põhimõtteliselt Desert Eaglel unlimited ammo.
Mäng läbi ja max upgrade kuid mul 14500 punkti ainult. ostuks oli vaja 15000
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Resident Evil 5

Postitus Postitas UnoSiin » 13 Juul 2009, 18:50

njah endal mäng olemas, aga otsin online co-op partnerit. VÄhemalt seni kuni teise puldi muretsen.

Kasutaja avatar
gunz0r1
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 216
Liitunud: 11 Juul 2009, 19:42

Re: Resident Evil 5

Postitus Postitas gunz0r1 » 13 Juul 2009, 21:08

Ma võin kõikide teie poisikestega mängida =)

Kasutaja avatar
gunz0r1
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 216
Liitunud: 11 Juul 2009, 19:42

Re: Resident Evil 5

Postitus Postitas gunz0r1 » 15 Juul 2009, 16:29

keegi aitaks mul chapter 6-3 ära teha ?(see viimane)
mul pole üldse kuule ega raha :S :( :'(



co-op'is ma mõtlen

Kasutaja avatar
gunz0r1
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 216
Liitunud: 11 Juul 2009, 19:42

Re: Resident Evil 5

Postitus Postitas gunz0r1 » 16 Juul 2009, 11:01

ShinyBr0n kirjutas:Sellega on nii , et sa lähed mängu sisse ja siis lülitab su sõber oma puldi sisse vajutab xbox guide nupu ( see x-i märk su puldid , suur siuke , see mis paneb puldi kaudu xboxi käima ) ja siis signeb sisse ja peale seda peaks käkitegu olema, Resident Evil viskab teid mõlemaid automaatselt Invetory screeni. Mõlemad valite oma relvad ja vajutate ready ja olemas ja mõlemad naudite Splite Screeni actionit :)
hmm mul ei tööta niimodi :S

Kasutaja avatar
lostinthemist
Algaja
Algaja
Postitusi: 64
Liitunud: 17 Mär 2011, 15:10
Asukoht: Silent Hill

Re: Resident Evil 5

Postitus Postitas lostinthemist » 17 Mär 2011, 16:17

Resident Evil 4 astus survival horrori raamidest välja, mulle läks peale selline arendus ja ma nautisin täiega seda. Kuid RE 5 ületab minu silmis mitmekordselt.

Mängitavust on arendatud ja tulemus on parem kui RE 4 puhul. Nauditavamaks muudab mängimise see, et on lisatud suurel hulgal löömisvõimalusi (RE 4-s oli neid vist kaks-kolm). Küll aga liikumine on veidike aeglane, samuti tempo, mis vajab veidike harjumist. Samas demo esimest korda mängides tundus, et vaenlased on väga kiired. RE 5 puhul on tõesti tunda, et meeskonnatöö on väga oluline. Sheva lisamine Chrisi kõrvale andis mängule teistsuguse tunde ning tema AI on üllatavalt hea, erinevalt Ashley-st, kes jäi pidevalt ette koperdama, kui üritasin Las Plagasid tappa. Vähemalt nii ma tõesti arvasin Sheva AI kohta, kuni hakkasin mängima Veterani raskusastmega...

Visuaalne pool on väga rabav, kõiki keskkondasid on detailselt lihvitud ja ei saa mainimata jätta, et peategelasedki on väga hästi animeeritud. Vahel võibki selle ilu jääda nautima.
Peab mainima kurbusega, et hirmu element on kadunud; küll aga on alles jäänud pinge. Mängus leidus väga palju võimsaid kohti, mis paneb adrenaliini jõhkralt pumpama ja ma olin vahel nii pahviks löödud, et suust väljusid üsna karmid sõnad. Viimase puhul käis see enamasti siis, kui üsna jõhkra välimusega bossid ilmusid välja.
RE 4 puhul häiris mind see, et pinge oli väga ebaühtlane. Näiteks lossi jõudes kadus järsku see tempo ära ja mäng muutus ebahuvitavaks (loe: igavaks), kuid RE 5 on selles suhtes tunduvalt intensiivsem ja pinge tõusis järjest. Ühes kohas mängu lõpus, kui Chris ja Sheva üritasid ühte väga erilist inimest päästa, on tõenäoliselt üks unustamatuid elamusi. Higist nõretamas üle keha tagusin nii nuppe, et maailmalõpp saabub kohe homme

Mida enam edasi, seda enam selgub, kui üllatavalt hea sisu RE 5 oli ja selle kohta ei saaks küll öelda, et tegemist on tarbetu järjega. Siinkohal enam ei taha sellest rohkem kirjutada.

Mind häirib jõhkralt kaks asja:
* kui inimesed ütlevad, et tulistamise ajal ei saa liikuda. Tuletage meelde esimesi RE mänge, kas seal sai tulistamise ajal liikuda? Ei, ja täpselt see suutis vahel tekitada hirmsa tunde. Just nõme oleks, kui liikumine tulistades oleks võimalik.
* kui inimesed väidavad, et mäng on rassistlik. Kas nad tahavad, et ma neile kiirabi kutsuksin? Esiteks, RE 5 tegi Capcom ehk siis jaapanlased, kellel ei ole sellist attitude-i, et valged on paremad, kui mustad. Mängige mäng läbi ja sel juhul saate teada põhjuse, miks see Aafrikas aset leiab. Seda tehes märkate ka, et vaenlased ei ole mitte kõik läbini mustanahalised, vaid valgenahalisi vaenlasi leidub ka. Ning teadmiseks neile, RE 1-s sai vist mustanahaline inimene esimesena surma, mil zombied tapsid ta.

8,5/10

Nukraks teeb ainult see, et tänapäeval enam ei tee keegi õiget survival horror stiilis mängu..
The meeting of two personalities is like the cont[tents of?] two chemical substances: if there is any reaction, both are transformed.
To live is...
to change
to gain by loss.

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Resident Evil 5

Postitus Postitas DasMonx » 17 Mär 2011, 17:53

lostinthemist kirjutas: Nukraks teeb ainult see, et tänapäeval enam ei tee keegi õiget survival horror stiilis mängu..

Mängi Dead Speace & Dead Space 2 ... parimad horror survaval mängud since RE3
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
lostinthemist
Algaja
Algaja
Postitusi: 64
Liitunud: 17 Mär 2011, 15:10
Asukoht: Silent Hill

Re: Resident Evil 5

Postitus Postitas lostinthemist » 17 Mär 2011, 17:56

Dead Space olen mänginud läbi igatipidi, kõik saavutused on käes - 1000/1000 G. :) Kuid survival horrori all mõtlesin klassikalist stiili, nagu olid Resident Evil 1-3 ja Silent Hill.
The meeting of two personalities is like the cont[tents of?] two chemical substances: if there is any reaction, both are transformed.
To live is...
to change
to gain by loss.

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Resident Evil 5

Postitus Postitas Riddim » 17 Mär 2011, 18:39

lostinthemist kirjutas: * kui inimesed ütlevad, et tulistamise ajal ei saa liikuda. Tuletage meelde esimesi RE mänge, kas seal sai tulistamise ajal liikuda? Ei, ja täpselt see suutis vahel tekitada hirmsa tunde. Just nõme oleks, kui liikumine tulistades oleks võimalik.
Tõsi, kuid ma saan aru miks inimesed selle üle kurdavad. Kui oleks mäng tehtud samas stiilis nagu esimesed RE seeria mängud, siis tõesti poleks neid nurisejaid nii palju. Aga kuna mängu esitatakse justkui third-person shooterit (ehk siis mehaanika ja gameplay and whatnot vastavad sellele stiilile), siis kindlasti leidub ka inimesi, kes ootavad, et kõik toimiks nii nagu ta ennegi toiminud on.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 165 külalist