XBOX ONE VS PS4

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta

Kumba eelistate?

Ps4
23
26%
Xbox One
58
64%
Ei kumbagi
9
10%
 
Hääli kokku: 90

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas CtV15 » 12 Juun 2013, 09:27

Ilmselt oli/on ta E3-l, kus sai proovida.

//Juba jõuti ette. :P
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Hydra Tomix » 12 Juun 2013, 09:57

Pmst ma mõtlesin selle üle. Hinnavahe on selles, et Kinect on kaasas Xbonel. Ma maksaks täiskomplekti eest, midagi juurde ei peaks ostma. PS4 peal aga peaks full experience jaoks ostma EyeToy, Move puldid ja Vita. Xbonel peaks ainult tahvelarvuti või telefoni ostma (kui pole), et tõmmata Smartglassi app sinna

Kui Microsoft nüüd kasutatud mängude koha pealt ei huiaks nii, siis oleks kindel Xbone ost.

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas tanel3699 » 13 Juun 2013, 10:08

E3 On The Front Line - Console Wars: Xbox One vs PS4
[BBvideo 425,350]http://www.youtube.com/watch?v=eP6J4u9owO4[/BBvideo]
Pilt

Marcus
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 27 Juul 2012, 21:17
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Marcus » 13 Juun 2013, 19:13

Kas Microsoft seda kasutatud mängude süsteemi veel muuta ei saaks? Ilmselgelt on ju näha, kui palju kahju see neile toomas on - ma ei usu, et neid ei huvita see, et suur osa inimestest PS4 poole (suurelt kindlasti just seetõttu) kaldumas on.

Midagi nad peavad ju ette võtma, või ei...?
Pilt

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas tanel3699 » 13 Juun 2013, 19:24

Marcus kirjutas:Kas Microsoft seda kasutatud mängude süsteemi veel muuta ei saaks? Ilmselgelt on ju näha, kui palju kahju see neile toomas on - ma ei usu, et neid ei huvita see, et suur osa inimestest PS4 poole (suurelt kindlasti just seetõttu) kaldumas on.

Midagi nad peavad ju ette võtma, või ei...?

ma arvan et midagi kindlasti ette võtavad siis kui juba hilja on #-O
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Hydra Tomix » 14 Juun 2013, 00:12

Marcus kirjutas:Kas Microsoft seda kasutatud mängude süsteemi veel muuta ei saaks? Ilmselgelt on ju näha, kui palju kahju see neile toomas on - ma ei usu, et neid ei huvita see, et suur osa inimestest PS4 poole (suurelt kindlasti just seetõttu) kaldumas on.

Midagi nad peavad ju ette võtma, või ei...?
Teoorias nad saaksid. Rahvahäält nad ei kuula niisama, peab mingi ülemaailmse allkirjakogumise alustama, et kõik riigid saaksid Xbone kasutada ja et kasutatud mängud KASVÕI oleks tegijate otsustada

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas DasMonx » 14 Juun 2013, 13:52

nad on öelnud küll et neil on plaan B olemas, eksnäis mis ja kas ja kuidas
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas mati112 » 16 Juun 2013, 16:52

Eelistan Ps4, xbox one tundub ikka täielik juust olevat, aga xbox pult ikka parem :D
Pilt

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Shade » 17 Juun 2013, 09:12

mati112 kirjutas:Eelistan Ps4, xbox one tundub ikka täielik juust olevat, aga xbox pult ikka parem :D
mille kohapealt ta juust on? mõlemad on ühesugused kastid, graafiliselt mängud on üks ja sama. Ma küll ei näe et üks oleks sitem kui teine. Hinna kohapealt võrdle ka seda mis sa komplektiga kaasa saad:
XONE - konsool, pult, kinect
PS4 - konsool, pult

Nagu keegi kusagil teemas juba mainis, kui tahad PS4 puhul täis fukntsionaalsust siis lisaks veel EYE kaamera, PSVIta.
Hetkel MSi puhul lahtine see regiooni jama + kasutatud mängud. Always online on ülessepuhutud teema, näita mõni suurem konsooli mängur kelle konsool lives pole.
Kui sa viskad õhku argumendi, siis ka kaitse seda.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Marcus
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 27 Juul 2012, 21:17
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Marcus » 17 Juun 2013, 10:16

Xbox One'le tõmabki hetkel minu silmis vee peale suuremas osas ainult regioonipiirang ning kasutatud mängude halb ja üleliia keeruline lahendus, kuna pidevalt uute mängude peale kohe kindlasti kulutada ei suudaks. Pideva internetiühenduse vajalikkus ei ole ka loomulikult mingi hea külg (kui tahan võtta Xboxi kaasa maale/sõbra juurde jne). Kahjuks tuleb tõdeda, et ega sellest tegelikult (vähemalt minu jaoks) piisabki, et minna üle PS4 peale - kõik on kasutaja jaoks lihtsam.
Seda kõike muidugi eeldades, et Xbox One üldse Eestis kunagi müüki tuleb...

Sony on presenteerinud ennast väga kavalalt (ütleks, et isegi "räpaselt"), tehes maha kõiki Microsofti rahvale mitte meeldivaid käike ning peites osavalt seejuures enda tumedamad küljed (lisavarustus, mille eest tuleb alghinnale ikkagi juurde maksta).
Pilt

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas henz22 » 17 Juun 2013, 10:25

See, et lisavarustuse eest tuleb PS4 puhul juurde maksta, mind isiklikult küll ei huvita ning kui nüüd meenutada, mis moodi enamus inimesi foorumites kirjutasid Xbone-i announcemisel, siis enamus ütlesid, et nad ei tahakski seda Kinecti kaasa. Täiesti loogiline asi minu arust Sony poolt, et pole mingeid asju peale sunnitud, mida kõik ei tahagi.

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Riddim » 17 Juun 2013, 10:34

Minu isiklik arvamus on, et see Kinecti üle hädaldamine on tüütuks kiskunud juba. See, et Kinect iga Xboxiga kaasa tuleb on minu arust pigem just positiivne, sest see tähendab seda et nüüd on developeritel rohkem motivatsiooni sellega midagi teha. Xbox 360 puhul oli/on just see värk, et kõikidel ei ole Kinecti olemas, seega miks raisata aega mingi lisafunktsiooni ehitamisele, kui seda näevad/saavad kasutada vähesed inimesed. Aga nüüd kui on teada, et see lisafunktsioon jõuab kõikide Xbox One kasutajateni (kas ja kui palju keegi seda kasutab on juba eraldi teema), on ka igasugune lisatöö põhjendatud. Muidugi on ka pluss see, et tehnika on vahepeal arenenud ja Kinect 2 on ülima tõenäosusega tunduvalt võimekam kui tema eelkäija.

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Censored » 17 Juun 2013, 12:33

Selle Kinecti kohta käib jah millegi pärast suur kära kuna on kohe kaasas. Mäletan, et kui hakkasid uue generatsiooni Xboxi kohta kõlakad liikuma ja räägiti, et võibolla on Kinect kohe kaasas, siis oldi vaimustuses.
Ma arvan, et One-i üle on liiga palju möla, võiks ju asi välja tulla ja vaadata mis ta siis tegelikult on.
Kuigi nagu kuskil enne mainisin, siis ise jään 360 peale ja ehk proovin selle uue 360 ära. Niipea ei näe põhjust uue generatsiooni jaoks.
Pilt

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Shade » 17 Juun 2013, 13:10

luin selle major Nelsoni all olevaid kommentaare ja keegi tõi välja XBOX One kohta paar väga huvitavat fakti, mida on ka MS moka otsast maininud:
1) Gold membershipi saab shareda mitme gamertagi vahel - mis tähendab sul on võimalus ühe konsooliga mitme kasutajaga korraga lives istuda - mõnus tegelikult sõpradega koos uhada
2) MS toob sisse ka game share, ehk siis sinu enda sõbrad kes on vähmealt sinu sõbra listis olnu 1 kuu saavad sinu välja sharetud mänge mängida (ehk siis ühele sõbrale shared mänge) ilma et nad omaksid seda või vajaksid plaati selle jaoks. MIs tähendab kokuvõttes seda, et kui hetkel plekid üksinda 60 euri mängu eest, siis tulevikus ostad sõbraga näiteks BF4 kahe peale ja ilma probleemita pelate koos seda lives.

Mis veel enamustele kahe silma vahele jääb on see, et selle sama kasutatud mängude restrictioniga tegelikult kokkuvõttes alandatakse ka mängude hindasid. Seletus on lihtne:
1) Võtame praeguse süsteemi, kus kasutatud mängud pole keelatud. Oletame, et sina ja 2 sinu sõpra ostavad 60 eurise mängu ja teie müüte need hiljem maha kellegile suvalisele inimesle, mis tähendab et toojta on ilma jäänud 3x60 eurist (ma ei hakka siia arvestama igasuguseid kulusid ega miskit, kuid hea lihtne näide). Mis ideeliselt tähendab et neil on uue mängu tegemiseks 2x vähem raha
2) Uue süsteemi kohaselt, kui sina ja su 2 sõpra ostavad uue mängu 40 euri eest ja need 3 kes enne oleks ostnud kasutatud mängu maksavad ka 40 euri, siis tootja saab selle eest kokku 240 euri versus 180 euri. Isegi kui uute mängude hind viia 30 euri tasemele oleks teenistus täpselt sama mis 60 euri korral. Arvestame juurde ka selle, et kui mängude hinnad on odavamad, siis ostetakse ka rohkem mänge, kuna inimesed saavad odavama hinna tõttu rohkem mänge soetada, mis annab veel positiivsema tulemuse.

Mõelge laimealt asja ikka :)
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Marcus
Algaja
Algaja
Postitusi: 97
Liitunud: 27 Juul 2012, 21:17
Asukoht: Tallinn, Mustamäe

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Marcus » 17 Juun 2013, 17:26

On öeldud kindlalt, et mängude hinnad saavad odavamad kui praegused olema?
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 48 külalist