XBOX ONE VS PS4

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta

Kumba eelistate?

Ps4
23
26%
Xbox One
58
64%
Ei kumbagi
9
10%
 
Hääli kokku: 90

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Jack » 15 Nov 2013, 16:42

Tegin hääletuse.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Noxitrall
Liige
Liige
Postitusi: 109
Liitunud: 26 Juul 2012, 21:40
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Noxitrall » 15 Nov 2013, 23:11

Ei oska esialgu seisukohta võtta, tahaks ikka xboxi poole vaadata, samas lugedes igasugust negatiivset infi igaltpoolt ei oskagi kohe midagi kosta, seetõttu tuleb ta ära oodata ja näeb mis juhtub või ei juhtu.
Pilt
Tsernobõlis algas kevad, linnud hauguvad põõsastes ja muru on sinine...

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Hydra Tomix » 15 Nov 2013, 23:46

Konsoolid on nigu poliitikud. Pead unustama kõik pahna, mis meedia ja teised räägivad ning lihtsalt nende põhimõtete järgi valima

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Censored » 16 Nov 2013, 00:42

Hetke seisuga ei vaata kumbagi. Ootan kuni kõik väljas ja kuidas muljed on, kuid huvi pakub siiski One rohkem.
Mul 360 peal nii palju mänge mida tahaks mängida, aga pole lihtsalt jõudnud veel. Proovin nendega kõigepealt ühele poole saada :)
Pilt

DjRaity
Vaatleja
Postitusi: 9
Liitunud: 31 Dets 2013, 00:49

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas DjRaity » 31 Dets 2013, 00:59

Xbox One FTW!

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas trimpa » 02 Jaan 2014, 15:39

DjRaity kirjutas:Xbox One FTW!
Äkki täpsustad.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Tom-D » 02 Jaan 2014, 16:53

Hääletama veel ei hakka kuna endal olemas vaid Xbox One ja ei ole Playstation 4 peal veel nii palju toimetanud, et adekvaatset hinnangut anda. Siiski hetkel rohkem One poole kaldun, kuna mängude valik minu jaoks sobivam. Eks näis mis Sony tulevikus vastu paneb.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas trimpa » 12 Jaan 2014, 19:42

Valik, kumb osta, polegi nii lihtne.
Mõlemat konsooli korraga osta ei taha/ei raatsi/ ei näe mõtet.

XBone on ennast välja reklaaminud eelkõige kui meelelahutuskeskust (millega saab ka mängida). XBone märksõnadeks siis - TV, Skype, jmt.
Nojahh, oleks mul harilik telekas siis tormaksin vast kohe XBone-i ostma. Aga mul on nn Smart telekas - sellega saab netis surfata, Skypes suhelda, sheerida, jmt veel teha. Milleks siis mulle veel konsooliga samu asju vaja?
Võimalik, et just selliste lisa tilu-lilude pärast (mis pole otseselt mängimisega seotud) ongi 8 gigasest RAMist mängude jaoks ainult 5 giga saadaval. PS4 pidi rohkem gigasi mängude tarvis olema.
XBone ei suuda 3D blu-ray videosod mängida?!? Pidi ju hüper-super riist olema. Arvan, et PS4 mängib 3D blu-ray plaate. Kui keegi teab täpsemalt andku teada.
XBone väike miinus on ka see, et kõvaketast ei saa vahetada. Kõvaketas on 500 giga, millest natuke üle 100 giga sisaldab konsooli enda tarkvara. 400 giga (tegelikult veidike vähem) täis tõmmata, tulevikus, kus mängud on suuremad, see polegi nii võimatu.
Üks asi meenus veel, seda küll seoses eelmise põlvkondade konsoolidega. XB360-le oli Eestis võimatu rooli osta (sedasi, et lähed poodi ja ostad). Küll aga oli PS3 roole jalaga segada. Kui XBone puhul hakkab sama moodi olema, siis oleks vist kohe mõtekas PS4 osta.
Hetkel tundub PS4 minu jaoks natuke paremini sobivat.

Lõpetuseks ütlen, et olen konsoolinduses suht-koht loll. Minu postitus pole kriitika XBone aardessil. Kirjutasin lihtsalt oma mõtetest-kahtlustes. Loodan, et keegi reageerib ja hakkab mu arvamust kallutama. Või siis vähemalt täpsustaks, kui kusagil puusse panin. ;)
Viimati muutis trimpa, 12 Jaan 2014, 23:01, muudetud 1 kord kokku.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Riddim » 12 Jaan 2014, 20:34

trimpa kirjutas:XBone ei suuda 3D blu-ray videsod mängida?!? Pidi ju hüper-super riist olema. Arvan, et PS4 mängib 3D blu-ray plaate. Kui keegi teab täpsemalt andku teada
Kumbki ei suuda hetkeseisuga 3D filme mängida, see feature lisatakse mõlemile millalgi tulevikus updateitega.

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas trimpa » 12 Jaan 2014, 20:47

Riddim kirjutas:
trimpa kirjutas:XBone ei suuda 3D blu-ray videsod mängida?!? Pidi ju hüper-super riist olema. Arvan, et PS4 mängib 3D blu-ray plaate. Kui keegi teab täpsemalt andku teada
Kumbki ei suuda hetkeseisuga 3D filme mängida, see feature lisatakse mõlemile millalgi tulevikus updateitega.
Selge. Selle kohapealt siis seis viigis. :)
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Holy.
Algaja
Algaja
Postitusi: 75
Liitunud: 02 Nov 2012, 20:29

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Holy. » 13 Jaan 2014, 21:49

Ei ole küll kumbagi katsunud, aga hääle sai Xbox. Enamasti siiski puldi ja mängude osas, oli mõte ka peale 2014 suve üks soetada, aga kui natuke mõelda saaks korraliku PC sama raha eest ja kui näiteks Steamis winter saled jm tuleb. Raha hoidon meeletu.

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas trimpa » 09 Veebr 2014, 17:50

jõudsin ka lõpuks otsusele. Ostan nimelt PS4. (mitte kohe, mänguturg esialgu nigel ja hinnad tiba krõbedad)
Otsustavaks sai graafikakaart - olen nimelt ilusa graafika fänn ja graafiline jõudlus seega oluline.
Teadjad-mehed räägivad, et PS4 graafikakaart on oluliselt parem. "Puhata ja mängida" poisid nimelt rääkisid, et uus Tomb Raider on mõlemal konsoolil full HD - kaadrisagedus on XBone'il aga poole lahjem (PS4 - 60 ja XBone - umbes 30).
Ja uus XBone'i Assassin Greedi pilt pole isegi full HD mitte, vaid 900p. :((
Kui uue generatsiooni konsooli graafiline jõudlus jääb juba esimeste mängude juures jänni, mida me siis veel tulevikus loota... mnjaaaa
Nojahh, eks ole xboxil jällegi oma väiksed eelised, aga siiski, graafika loeb.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
MarioG
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 27
Liitunud: 20 Juun 2014, 16:49

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas MarioG » 25 Juun 2014, 19:02

Nu hetkeseisuga hääle antsin küll xbone-le aga samas arvan et need kaks masinat on suhteliselt täpselt sama head kui inimesele endale meeldib,ei sa kumbagi maha laita ja ka ei saa meeletult kiita,kuna arvan et next generatsion consoles-ide kohta ei ole nad midagi nii next :D aga jh se minu arvamus,ise eelsitan kh xbone pulti ps4-ja omale ja samas kinect sai minu jaox otsustavaks faktoriks,kuna leijan et se piisavalt annab tegevust kui tubast tegevust sõprade või perega vaja teha :) lapsed kasvamas ja ka neile pakub kinecti tegevus vb rohkem huvi :) pole nii suur gamer et päevas mitu tundi pelida saaks siis ei vaata ma ka neid masinaid vb nii suure negatiivsusega kui mõni teadja mees :) oskan õelda ps4 graafikakaardi kohta niipalju et võrreldes xbone omaga siis ps4 võimeline vb ainult 15% parem olema xbonest ja se varjude ja valguse pealt nii et minumeelest se pole midagi suurt vahet et lihtsalt graafika pärast valima hakata,xbone e3 rääkis ainult mängudest samas ps4 e3 ei maininud mänge just mitte väga palju.
Ok kokkuvõteks,kui ma oleksin ikka teismeline või elaks yksi siis valiksin ma hetkeseisuga kindlasti ps4-ja aga kuna ma seda pole siis valin xbone-i (tundub usaldavam valik olema)

Edu B-)

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Tom-D » 25 Juun 2014, 20:06

Hetkel PS4 pulti käes hoides ja inFamous Second Son-i mängides küll tunnet ei ole, et teisel konsoolil mängiks. Kuigi jah, inFamous pilt on ikka väga ilus, selline open world maailm Ryse graafikaga, aga samas ei midagi sellist mida Xone ei suudaks saavutada. Nõustun eelkõnelejaga, üldiselt siiski tegu samade asjadega, performance vahe ei ole nii suur, et tulevikus erilist rolli mängima hakkaks või üks teisele hirmsalt alla jääks. PS3 oli ju ka numbrite poolest X360st üle, kui palju ja mida see lõpuks muutis? Mitte midagi, eksklusiivid nägid ikka mõlemal head välja ja mängud jooksid sama hästi olenemata konsoolist.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas tanel3699 » 01 Juul 2014, 18:06

Xbox onel tuleb uuendusi mis teeb veelgi paremaks graafika jms
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 32 külalist