XBOX ONE VS PS4

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta

Kumba eelistate?

Ps4
23
26%
Xbox One
58
64%
Ei kumbagi
9
10%
 
Hääli kokku: 90

Kasutaja avatar
RR9
Liige
Liige
Postitusi: 150
Liitunud: 02 Sept 2012, 20:35
Asukoht: Pärnu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas RR9 » 12 Juul 2014, 11:01

Ise 3 kuud Playstation4 omanik olnud. Ega ongi nii, et kui Xbox360'l oli mul kõvasti mängukaaslaseid ja sadu tunde lõbusat mängimist (1700h kanti), siis PS4 tundub ausalt öeldes päris igav. Pult on mõnus, kuigi olin varem täielikult X360 puldi poolt. Ilmselt ostan GTA5 ka PS4'le (xboxil sai seda 200h mängitud), siis muutub ehk mängimine ka huvitavamaks :)
Siin foorumis käin ikka suht tihti miskipärast, vanast harjumusest :D

Kasutaja avatar
Juss90
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1436
Liitunud: 24 Apr 2009, 00:10
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Juss90 » 12 Juul 2014, 13:18

RR9 kirjutas:Ise 3 kuud Playstation4 omanik olnud. Ega ongi nii, et kui Xbox360'l oli mul kõvasti mängukaaslaseid ja sadu tunde lõbusat mängimist (1700h kanti), siis PS4 tundub ausalt öeldes päris igav. Pult on mõnus, kuigi olin varem täielikult X360 puldi poolt. Ilmselt ostan GTA5 ka PS4'le (xboxil sai seda 200h mängitud), siis muutub ehk mängimine ka huvitavamaks :)
Siin foorumis käin ikka suht tihti miskipärast, vanast harjumusest :D
Nõustun mängukaaslaste vähesuse osas, hetkel sõbralistis 2 inimest ja nendega probleem et mängud ei ole samad. Võid oma PSN'i kasutajanime muidugi anda, ehk teinekord saab koos midagi mängida.
Tom-D kirjutas:Puldi tulukese kohta on paar lahendust ka: http://mkuubis.net/2014/06/dualshock-4- ... ed-varvid/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tänan, endal LED'i eredus juba mõnda aega tagasi madalale keeratud, aga kindlasti saab keegi sellest abi.
Pilt

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas taku » 16 Juul 2014, 14:46

Hydra Tomix kirjutas:Kinectita komplekt peaks ka olemas olema juba
Tõesti, isegi eestis juba saada aga hinnad on küll paras huumor.
Kui Titanfall komplekti saab hinnaga 470€ siis ilma kinectit ja mänguta konsooli saab tervelt 10-100€ kallimalt.
:ymapplause:
Amazonist saaks koos kõikide tasudega(saatmine+toll) 430€ ;)

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas CtV15 » 19 Juul 2014, 14:18

Päris nii hull asi pole, et ilma Kinectita on kallim.
Ilma Kinectita: http://www.hinnavaatlus.ee/products/M%C ... id/462000/" onclick="window.open(this.href);return false; 443€
Koos Kinectiga: http://www.hinnavaatlus.ee/products/M%C ... id/427127/" onclick="window.open(this.href);return false; 453€ (ning pmst sama hinna eest saab ka koos Titanfalliga: http://www.hinnavaatlus.ee/products/M%C ... id/449703/" onclick="window.open(this.href);return false; 458€)
Kuigi jah, hinnavahe on hetkel siin Eestis neil pea olematu. Lihtsalt pole ilmselt siis siinsetesse lähiladudesse jõudnud veel soodsamaid komplekte või siis ongi nendes ladudes tavaliselt ka nii kallid hinnad toodetel, kuid ei ole soodsamatesse ladudesse jõudnud.

Saksa Amazonist saaks ilma Kinectita kätte koos postiga 415€.
Pilt

Kasutaja avatar
l33th4x0r
Liige
Liige
Postitusi: 127
Liitunud: 26 Sept 2013, 10:38
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas l33th4x0r » 16 Aug 2014, 18:11

arvatavasti ise lähen ps4 peale üle

hea meelega läheks xbox one peale aga see 100eur hinnavahe otsustab palju :)

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Tom-D » 16 Aug 2014, 21:16

l33th4x0r, (Y) .

Minu jaoks asi nii lihtne ei ole. Xbox One on seda lisa 100€ (oleneb kust osta, kui targalt osta saad sama hinnaga), igatepidi väärt. Alustame Kinectist, mis on PS Eye samaväärset funktsionaalsust (ainult voice command) arvestades kordades parem. Xboxi interface (dashboard, menüü) on mäejagu üle Playstationi pakutavast, millega nüüdseks olen küll harjunud, kuid mis ei ole pooltki nii loogiline ja lihtne kui Xboxi oma. Sinna juurde lisame veel online teenuse (Xbox LIVE vs. PSN) mis minu silmis on juba võidetud lahing MS kasuks. See on pelgalt minu arvamus ja ei ole kirja pandud selleks, et sinu oma kuidagi kõigutada, lihtsalt selgitan enda oma.

See on taaskord see lahing, kus ei võida mitte see, kellel on kõige vingem varustus, vaid see, kes suudab kliendile maksimumi pakkuda, ja see on minu jaoks Xbox. Kuna mul on mõlemad konsoolid kodus olemas + PC, mis 2x võimsam mõlemast konsoolist siis olen suht erapooletu ja sinu otsust ei kritiseeri. Leidsid enda jaoks oma, kiidan sinu otsust, kõk konsoolid on head. Kuid siin ei mängi rolli ei ajalugu ega miski muu, vaid pelgalt minu kui kliendi rahulolu.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
l33th4x0r
Liige
Liige
Postitusi: 127
Liitunud: 26 Sept 2013, 10:38
Asukoht: tartu
Kontakt:

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas l33th4x0r » 16 Aug 2014, 22:21

no mind väga see kinect ei heiduta , pole sellega väga midagi teha

ja kuna ps eksklusiivid (last of us,beyond two souls) on minujaoks koguaeg natsa huvitavamad olnud siis seekord otsustan ps4 kasuks

kui ma muidugi leiaks endale mingi töökoha , kasvõi hooajalise, siis ostaks arvatavasti mõlemad :)

xbox muidugi jääb alati lemmikuks konsooliks ja siin foorumis käin ikka edasi :)

iGontsarenko
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 18 Aug 2014, 18:05

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas iGontsarenko » 18 Aug 2014, 18:14

nu tere.
Olen olnud One-i kasutaja nüüd juba u. kuu aega ja olen selle masinaga ikka väga rahul,pult on suhteliselt mugav käes,kinect toimib väga hästi,kuigi häälkäsklusi ei saa kasutada sest selleks peab suht k6vasti karjuma ja seda kahjux ei ole võimalik õhtuti ju teha :P
Mängides Titanfalli siis on küll mingeid server time oute mis ajab ikka vahets natukene närvi aga kuigi raske uskuda et se minu interneti ühendusest siis siiski seda ma one-i kaela ei aja ehk mõne updaidiga asi paraneb.
Olen ennem olnud rohkem ps-i ja arvuti mängur aga julgelt nyydsest võin üelda et pooldan xbox one-i olen ikka ostuga väga rahul kuigi sai ikka tubli tükk aega uuritud infot nii xboxi kohta kui ps4 kohta :)

Edu :)

Ruukel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 42
Liitunud: 21 Jaan 2010, 22:00

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Ruukel » 12 Okt 2014, 13:52

Tere,
mõtisklesin ka palju palju kumba osta. Kinecti pole kunagi kasutanud ja seega ootasin seda ilma kinectita konsooli varianti. Ootamine tasus ära ostsin 349 euriga XboxOne ära, kaasa sain Fifa 15 ja Forza 5, siiani olen rahul.
Kuigi enne ostu olin kaldumas Ps4 poole, kuid hind sai määravaks sel korral :)

Kasutaja avatar
MarioG
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 27
Liitunud: 20 Juun 2014, 16:49

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas MarioG » 25 Nov 2014, 21:16

Nii olin Xbox One kasutaja u.6kuud ja nyyd otsustasin PS4jael üle kolida ja ütlen et siiamani ei kahetse midagi,hea meel et otsustasin Xb ära proovida ja alles nyyd ps4 le üle minna.
PS4 tundub kuidagi kiirem olevat ja pult minu jaoks on tunduvalt mugavam kui xb oma,eriti L1 ja R1 trigerid,jah kahjuks pole endal ühtegi inimest sõbralistis aga mängimist pole se siiamani seganud.
Graafika poole pealt ytlen ausalt et pole mingeid erinevusi väga märganud aga loadin page ajad on PS4-l kindlasti lühemad.

Aga tegelikuses on konsoolid ikkagi suht samad ja k6ik inimese enda eelistustes kinni.
Mina pooldan 100% ps4 pulti kuna minu kä6tele se lihtsalt mugavam ja samas ka tunduvalt kergem.
Võib tunduda jabur aga minule meeldis Xb one välimus ka rohkem kui PS4-a oma.

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Tom-D » 26 Nov 2014, 09:08

Välimuse kohta niipalju, et kas keegi on sattunud valget Xbox One konsooli nägema või omab seda? Kui siiani oli PS4 välimuse poolest minu arust ilusam siis valge Xbox One näeb fantastiliselt kena välja ja võttis selle koha PS4-lt üle. hoolimata sellest, et vahe vaid värvis kuid valge muudab asja kuidagi kõvasti paremaks. Olen oma mustaga ka loomulikult väga rahul.

MarioG, lisa mind PS4 peal, Joonas74, ehk satume tulevikus koos mängima (Y)
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas Censored » 26 Nov 2014, 11:14

Nägin ka kuskil Euronicsis seda (Ülemiste mby?) valget One-i ning täitsa ilus kast oli tõesti.
Pilt

renesinimets
Liige
Liige
Postitusi: 104
Liitunud: 19 Apr 2014, 13:29

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas renesinimets » 07 Dets 2014, 21:38

Mul on kuldne või selline pruunikas x1

Kasutaja avatar
MadeALammas
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 251
Liitunud: 07 Okt 2014, 16:53
Asukoht: Nõiamaja

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas MadeALammas » 07 Dets 2014, 21:48

Saan varsti enda One kätte koos Rise son of Romega.
Pilt

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE VS PS4

Postitus Postitas trimpa » 07 Dets 2014, 22:30

MarioG kirjutas: Graafika poole pealt ytlen ausalt et pole mingeid erinevusi väga märganud aga loadin page ajad on PS4-l kindlasti lühemad.
X ONE laadimisaeg on tegelikult ikka natuke nutune küll. Mõne mängu puhul jõuan vahepeal köögis ühe võileiva teha, selle rahulikult ära süüa ja natuke aega jääb veel ülegi. :|
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist