XBOX ONE

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta

XBOX ONE ost

jäängi XBOX 360 juurde
48
29%
Kindel ost
36
22%
Varem ei oleks ostnud, nüüd ostan kindlasti.
4
2%
Mõtlen veel
59
35%
Kindlasti ei osta.
20
12%
 
Hääli kokku: 167

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas tanel3699 » 09 Apr 2014, 22:36

trimpa kirjutas:
tanel3699 kirjutas:
erik111 kirjutas:Küsiks seda kumb oleks parem valik kas Xbox One või PS4.PS4 on graafika poolest parem.Aga Xbox One rohkem mänge.Mis parem?
Mina soovitan one-t see graafika värk on niiii väike vahe et sa ei märkagi seda
Kui suure teleka taga te mängite? 24 tolli?
mina pelan 42 tolli taga :D
Pilt

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Riddim » 11 Apr 2014, 10:27

Tom-D kirjutas:Miks kasutatakse väljendit Xbone aga mitte Xbox One, X1, XOne või lihtsalt One?
for teh lulz

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Tom-D » 11 Apr 2014, 16:28

On kellelgi Day One puldiga probleeme ka olnud? Mul üks tagumine trigger krigiseb ja A-nupp tõuseb vahest üliaeglaselt üles tagasi. Vahel on A-d vajutades tunne nagu nuppu ei vajutaksi üldse, kuigi mängus käitub nii nagu peab, puudub see nupu vajutamise tunne. Garantiisse viima ei hakka, kõik küll töötab, kuigi on ebamugav natuke ja mis kõige tähtsam - kui ka kuulub garantii alla siis vaevalt, et day one pult vastu antakse. Arvatavasti võtan ise lahti ja vaatan üle aga huvitab kas olen siin foorumis ainuke kel selline häda?
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Faroxh
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 46
Liitunud: 24 Sept 2013, 19:35

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Faroxh » 14 Apr 2014, 19:57

Tagumise triggeri kriuksumise probleem oli endalgi. Lahendasin lihtsalt : võtsin kõrvatiku ning panin imevähe toiduõli peale ja oh imet, ei kriuksu enam. Möödas sellest 3 kuud. Kahjuks on jah tegemist halvasti tehtud pultidega, kuid see-eest mugavate.

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Tom-D » 14 Apr 2014, 21:16

Seda nippi sai isegi proovitud, ei aidanud. Võtan millalgi puldi lahti. Mitte kõik ei ole nii toodetud, titanfall pult tundub käes juba kõvasti parem, triggerid pehmemad ja pult üldiselt kuidagi, maitea, kvaliteetsem. Selline tunne on vähemalt. Kergem tundub ka tiba, kuigi see võib petlik olla.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Thomslin
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 290
Liitunud: 03 Nov 2010, 19:06
Asukoht: Harjumaa

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Thomslin » 15 Apr 2014, 09:12

Minul nii X1 kaasa tulnud pult, kui eraldi ostetud puld töötavad laitmatult, ei krigise, vaju kinni ega muud midagi sellist. Eks, oleneb millal liinilt tuli, ning kas Hiina lapstööjõud oli parajasti väsinud või mitte.
Pilt

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas tanel3699 » 15 Apr 2014, 22:12

http://www.aliexpress.com/item/Wholesal ... 05543.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas tanel3699 » 07 Mai 2014, 22:41

kas keegi aidata oskab kuidas saaks krediitkaardi eemaldada seadetest automaatselt läheb iga kuu live eest raha maha kontolt kuigi ma ei taha seda
Pilt

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas taku » 08 Mai 2014, 06:17

tanel3699 kirjutas:kas keegi aidata oskab kuidas saaks krediitkaardi eemaldada seadetest automaatselt läheb iga kuu live eest raha maha kontolt kuigi ma ei taha seda
http://support.xbox.com/en-US/my-accoun ... bscription" onclick="window.open(this.href);return false;

Kaardi saad eemaldada alles peale seda kui viimane selle kaardiga tellitud live goldi kehtivus on lõppenud.

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas tanel3699 » 08 Mai 2014, 07:27

taku kirjutas:
tanel3699 kirjutas:kas keegi aidata oskab kuidas saaks krediitkaardi eemaldada seadetest automaatselt läheb iga kuu live eest raha maha kontolt kuigi ma ei taha seda
http://support.xbox.com/en-US/my-accoun ... bscription" onclick="window.open(this.href);return false;

Kaardi saad eemaldada alles peale seda kui viimane selle kaardiga tellitud live goldi kehtivus on lõppenud.

See tähendab siis seda et ma ei saagi eemaldada kaarti kuna selle live tellimine on automaatse peal läbi saab tellib kohe uuesti
Pilt

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas taku » 08 Mai 2014, 08:28

tanel3699 kirjutas:
taku kirjutas:
tanel3699 kirjutas:kas keegi aidata oskab kuidas saaks krediitkaardi eemaldada seadetest automaatselt läheb iga kuu live eest raha maha kontolt kuigi ma ei taha seda
http://support.xbox.com/en-US/my-accoun ... bscription" onclick="window.open(this.href);return false;

Kaardi saad eemaldada alles peale seda kui viimane selle kaardiga tellitud live goldi kehtivus on lõppenud.

See tähendab siis seda et ma ei saagi eemaldada kaarti kuna selle live tellimine on automaatse peal läbi saab tellib kohe uuesti
Lingil oli ju tellimuse tühistamise õpetus.Kõigepealt tühistad automaatse tellimuise pikendamise ja kaardi saad eemaldada peale seda kui viimane tellitud live gold läbi saab.

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas tanel3699 » 08 Mai 2014, 21:49

Tänan sind taku abi eest (Y) (Y)
Pilt

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Tom-D » 13 Mai 2014, 19:25

Tulemas ilma kinectita Xbox One hinnaga $399 (£349,99) juba 9 juunil (Y)
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Metslane
Liige
Liige
Postitusi: 183
Liitunud: 10 Jaan 2011, 17:38
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Metslane » 14 Mai 2014, 16:49

Kas jääb paljust ilma kui xbox one il kinectit taga ei ole ?

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Tom-D » 14 Mai 2014, 18:12

Täiesti oleneb. Kas praegusel generatsioonil kasutad kinecti? Kui ei siis on väike võimalus, et uuel hakkad. Kuigi Kinect 2.0 on oma eelkäiast kõvasti üle pea igas mõttes siis tegelikult peale parema kvaliteedi ja täpsuse ta mängudele midagi erilist juurde ei anna. Mängitavus on ikka sama nagu originaalsel kinectil. Mina kasutan kinecti, häälkäsklustega olen juba harjunud, striime tehes on tore oma nägu ka näidata, kinect mängud on seltskonnaga muidugi asendamatu fun. Kõik on eelistustes kinni.

Kui nüüd vastata küsimusele kas jääd väga paljust ilma siis vastus on - ei jää. Ilma kinectita töötab konsool edasi klassikalisel viisil ja kui sind minu ülalkirjutatu ei huvita siis ei jää sa ka millestki ilma.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist