XBOX ONE

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta

XBOX ONE ost

jäängi XBOX 360 juurde
48
29%
Kindel ost
36
22%
Varem ei oleks ostnud, nüüd ostan kindlasti.
4
2%
Mõtlen veel
59
35%
Kindlasti ei osta.
20
12%
 
Hääli kokku: 167

Thomslin
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 290
Liitunud: 03 Nov 2010, 19:06
Asukoht: Harjumaa

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Thomslin » 15 Veebr 2014, 20:02

Kas keegi teab kuidas ONE'i puhul soovituslik tuulutus? Kas mõlemad küljed peavad pikalt lahti olema (palju ruumi) ja nii edasi?
Pilt

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Tom-D » 15 Veebr 2014, 21:37

Läheb kuumemaks kui 360 seega võiks olla ka paremini tuulutatud, samas keset põrandat või lauda tõstma ei pea. Vaata lihtsalt et ei oleks suletud riiulis jne... et õhk külgede peal liiguks.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Thomslin
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 290
Liitunud: 03 Nov 2010, 19:06
Asukoht: Harjumaa

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Thomslin » 16 Veebr 2014, 12:46

Nii... Kast Üks käes. Esmamuljed küllaltki huvitavad, dash vajab natukene harjumist, mingil põhjusel hetkel party chat ei tahtnud töötada (Kasutajaga kellel 360). Aga tundub, et väärt ost, saab mõne plaadi ka sisse pandud, läheb veel paremaks kindlasti. :D
Pilt

StenK
Algaja
Algaja
Postitusi: 88
Liitunud: 16 Juul 2012, 01:48

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas StenK » 04 Mär 2014, 16:48

Kust hetkel BX1 kõige mõistlikum hankida oleks? Netipoodides on ühe mänguga bundled ca 500€ kandis, aga neist enamus vist Eestisse ei saada neid.
Pilt

Thomslin
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 290
Liitunud: 03 Nov 2010, 19:06
Asukoht: Harjumaa

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Thomslin » 04 Mär 2014, 17:32

Kiiresti tahad saada siis Euronics, OnOff jne. Amazon saadab Eestisse ka minuteada, seega Amazon.de. :)
Pilt

Faroxh
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 46
Liitunud: 24 Sept 2013, 19:35

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Faroxh » 04 Mär 2014, 19:03

Thomslin kirjutas:Nii... Kast Üks käes. Esmamuljed küllaltki huvitavad, dash vajab natukene harjumist, mingil põhjusel hetkel party chat ei tahtnud töötada (Kasutajaga kellel 360). Aga tundub, et väärt ost, saab mõne plaadi ka sisse pandud, läheb veel paremaks kindlasti. :D
Xone ei olegi ettenähtud tegemaks party chati x360-ga

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Tom-D » 07 Mär 2014, 22:34

StenK kirjutas:Kust hetkel BX1 kõige mõistlikum hankida oleks? Netipoodides on ühe mänguga bundled ca 500€ kandis, aga neist enamus vist Eestisse ei saada neid.
Hunnik tuttavaid mul Amazon.co.uk lehelt tellinud, võta sealt. Garantii on neil ka nagu kulda, üldjuhul uus toode juba ennem käes kui vana oled jõudnud tagasi saata (Y)

EDIT: Mulle Meeldib Mängida jagab Project Spark beta võtmeid, kui huvi siis PS (Y)
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas AivarO » 23 Mär 2014, 00:07

Nii..Inimesed kel xone käes ja mänge ka ja nii, ehk räägiks veidi kuida siis ka on? Tasub osta või tasub veel kannatada? Ja kust ma saaks näha mis ainult xone mängud tulekul mida PS4-le ei tule? :)..

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas tanel3699 » 23 Mär 2014, 09:20

AivarO kirjutas:Nii..Inimesed kel xone käes ja mänge ka ja nii, ehk räägiks veidi kuida siis ka on? Tasub osta või tasub veel kannatada? Ja kust ma saaks näha mis ainult xone mängud tulekul mida PS4-le ei tule? :)..
mina soovitan xbox one-t (Y)
Pilt

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas trimpa » 23 Mär 2014, 17:29

tanel3699 kirjutas:
AivarO kirjutas:Nii..Inimesed kel xone käes ja mänge ka ja nii, ehk räägiks veidi kuida siis ka on? Tasub osta või tasub veel kannatada? Ja kust ma saaks näha mis ainult xone mängud tulekul mida PS4-le ei tule? :)..
mina soovitan xbox one-t (Y)
Kas saaks veel lühemalt ja mittemidagiütlevalt vastata :-\

Ma ise ühes teises teemas (XBOX ONE VS PS4) jõudsin järeldusele, et tasub natuke oodata ja hoopiski PS4 osta (graafikajõudlus oluliselt parem). Aga edasi uurides hakkavad ka PS4 miinused rohkem silma.
PS4 seltskond kurdab endiselt (nagu ka PS3 ajal) jukerdava netismängimise üle (et noh, paugust võrk kadunud jmt), XBOX LIVE kohta pole halba kuulnud. Teine imepisike XBone pluss vast ongi mängude valik. Näiteks Titanfall ja Gears of War (mis pole veel välja tulnud) saadaval ainult XBone-il.
Täpsustan siinkohal, et pole õige mees vastama, kuna uut isendit veel ei oma. Aga vait ka ei suutnud olla #-O

Sisetunne ütleb, et Eestis on juunis-juulis uue XBone hind 499. (kui mitte veel vähem)
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas tanel3699 » 23 Mär 2014, 19:41

trimpa kirjutas:
tanel3699 kirjutas:
AivarO kirjutas:Nii..Inimesed kel xone käes ja mänge ka ja nii, ehk räägiks veidi kuida siis ka on? Tasub osta või tasub veel kannatada? Ja kust ma saaks näha mis ainult xone mängud tulekul mida PS4-le ei tule? :)..
mina soovitan xbox one-t (Y)
Kas saaks veel lühemalt ja mittemidagiütlevalt vastata :-\

Ma ise ühes teises teemas (XBOX ONE VS PS4) jõudsin järeldusele, et tasub natuke oodata ja hoopiski PS4 osta (graafikajõudlus oluliselt parem). Aga edasi uurides hakkavad ka PS4 miinused rohkem silma.
PS4 seltskond kurdab endiselt (nagu ka PS3 ajal) jukerdava netismängimise üle (et noh, paugust võrk kadunud jmt), XBOX LIVE kohta pole halba kuulnud. Teine imepisike XBone pluss vast ongi mängude valik. Näiteks Titanfall ja Gears of War (mis pole veel välja tulnud) saadaval ainult XBone-il.
Täpsustan siinkohal, et pole õige mees vastama, kuna uut isendit veel ei oma. Aga vait ka ei suutnud olla #-O

Sisetunne ütleb, et Eestis on juunis-juulis uue XBone hind 499. (kui mitte veel vähem)
TITANFALL ON JUBA SAADAVAL XBOX ONE-le ja kui sind huvitab graafika siis uuri sellist mängu nagu RYSE: Son Of Rome see on lihtsalt (Y) (Y) http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/xbox-one-games" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt

Kasutaja avatar
erik111
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 49
Liitunud: 06 Apr 2014, 16:38
Asukoht: Pärnu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas erik111 » 06 Apr 2014, 16:46

Küsiks seda kumb oleks parem valik kas Xbox One või PS4.PS4 on graafika poolest parem.Aga Xbox One rohkem mänge.Mis parem?

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas tanel3699 » 06 Apr 2014, 17:13

erik111 kirjutas:Küsiks seda kumb oleks parem valik kas Xbox One või PS4.PS4 on graafika poolest parem.Aga Xbox One rohkem mänge.Mis parem?
Mina soovitan one-t see graafika värk on niiii väike vahe et sa ei märkagi seda
Viimati muutis tanel3699, 07 Apr 2014, 09:12, muudetud 1 kord kokku.
Pilt

Kasutaja avatar
erik111
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 49
Liitunud: 06 Apr 2014, 16:38
Asukoht: Pärnu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas erik111 » 06 Apr 2014, 17:39

tanel3699 kirjutas:
erik111 kirjutas:Küsiks seda kumb oleks parem valik kas Xbox One või PS4.PS4 on graafika poolest parem.Aga Xbox One rohkem mänge.Mis parem?
Mina soovitan one-t see graafika värk on niiii väike vahe et saei märkagi seda
Sul Xbox One olemas?Ise vaatan ka Xbox One poole.

Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas AivarO » 07 Apr 2014, 00:09

Ilmselt jään ka ikka boxi peale..Kuidagi südamelähedasem ja pult ikkagi läbi aegade olnud mugavam..See touchbadi teema ei tõmba mis PS4l..Samas tõmbab PS4 puhul mäng Second Son..Samas..boxil ikkagi rohkem tulemas neid ainult boxi mänge..Eks näis..Hetkel pole olnud aega 360 peal mängidagi..Ja mänge veel on mida sellepeal mängida..Kui tõesti enam midagi peale ei tule ja nii eks siis näis :)

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist