XBOX ONE

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta

XBOX ONE ost

jäängi XBOX 360 juurde
48
29%
Kindel ost
36
22%
Varem ei oleks ostnud, nüüd ostan kindlasti.
4
2%
Mõtlen veel
59
35%
Kindlasti ei osta.
20
12%
 
Hääli kokku: 167

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas trimpa » 08 Juul 2014, 15:08

StenK kirjutas:Kas keegi on XB1 selle Titanfall download koodiga tellinud? Kas see kood Eesti IPga töötab? XBL regioon on UK.
Mina tellisin (samuti UK regioon), minul laadis ilusti alla.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas trimpa » 22 Juul 2014, 12:36

Deivid kirjutas:
trimpa kirjutas:One puldil LB ja RB klahvid on ebamugavad. Peab õige nurga all vajutama - kindlasti klahvi väilimist serva.
Jama, ses mõttes oli vana pult ikka parem.

Arvasin ka alguses, et on jama jne. Aga harjud kahe päevaga ära ja siis saad ikkagi aru, et see rõvedalt kõvem pult.
Olen nüüdseks poolteist kuud asja näppinud ja targemaks saanud. Ülivõrdega 'rõvedalt kõvem pult' ma siiski nõus pole. Kindlasti on tegu õnnestunud puldiga.
Ülivõrret kasutaksin uue kinecti kohta, see on varasemaga võrreldes ikka väga hea. Näeb hästi ja kuuleb hästi - mugav kasutada. Nüüd saabki ilma puldita asjad aetud, varasema versiooniga sai oluliselt vähem korda saata. Uus kinect ja tarkvara (mis teeb XB ONE heaks meelelahutuskeskuseks) ongi minu jaoks peamised eelised PS4 ees. PS4 eelis siis tiba parem mängugraafika.
Tilk tõrva - minu konsool ei tunne vahest pulti ära (alguses, kui puldi sisse lülitan) - pult vilgutab ja otsib konsooli, siis justkui isegi saab pooleks sekundiks kontakti ja siis lülitab ennast välja. Pean vahest mingi viis korda järjest tagasi sisse lülitama enne kui pult toimima hakkab. Sedasi siis ainult alguses, kui puldi sisse lülitan. Kui pult on juba konsooliga ühendust saanud toimib kõik õlitatult.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
Deivid
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 194
Liitunud: 15 Sept 2011, 18:17
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Deivid » 23 Juul 2014, 00:52

trimpa kirjutas:
Deivid kirjutas:
trimpa kirjutas:One puldil LB ja RB klahvid on ebamugavad. Peab õige nurga all vajutama - kindlasti klahvi väilimist serva.
Jama, ses mõttes oli vana pult ikka parem.

Arvasin ka alguses, et on jama jne. Aga harjud kahe päevaga ära ja siis saad ikkagi aru, et see rõvedalt kõvem pult.
Olen nüüdseks poolteist kuud asja näppinud ja targemaks saanud. Ülivõrdega 'rõvedalt kõvem pult' ma siiski nõus pole. Kindlasti on tegu õnnestunud puldiga.
Ülivõrret kasutaksin uue kinecti kohta, see on varasemaga võrreldes ikka väga hea. Näeb hästi ja kuuleb hästi - mugav kasutada. Nüüd saabki ilma puldita asjad aetud, varasema versiooniga sai oluliselt vähem korda saata. Uus kinect ja tarkvara (mis teeb XB ONE heaks meelelahutuskeskuseks) ongi minu jaoks peamised eelised PS4 ees. PS4 eelis siis tiba parem mängugraafika.
Tilk tõrva - minu konsool ei tunne vahest pulti ära (alguses, kui puldi sisse lülitan) - pult vilgutab ja otsib konsooli, siis justkui isegi saab pooleks sekundiks kontakti ja siis lülitab ennast välja. Pean vahest mingi viis korda järjest tagasi sisse lülitama enne kui pult toimima hakkab. Sedasi siis ainult alguses, kui puldi sisse lülitan. Kui pult on juba konsooliga ühendust saanud toimib kõik õlitatult.
Kuidas kellegile jep, mina haibiks* just pigem puldi pooleks kui kinect. Aga kinect omab ka.
Viimati muutis Deivid, 28 Juul 2014, 19:42, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
snaki
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Apr 2011, 11:16
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas snaki » 28 Juul 2014, 11:25

Kas keegi oleks nõus ka x1 mänge vahetama?, päris ei taha 60€ kõike mänge osta ;)
Pilt

Kasutaja avatar
Deivid
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 194
Liitunud: 15 Sept 2011, 18:17
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Deivid » 28 Juul 2014, 19:40

snaki kirjutas:Kas keegi oleks nõus ka x1 mänge vahetama?, päris ei taha 60€ kõike mänge osta ;)

Vahetada nagu mõneks ajaks või päriseks ?

Kasutaja avatar
snaki
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Apr 2011, 11:16
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas snaki » 29 Juul 2014, 09:00

Deivid kirjutas:
snaki kirjutas:Kas keegi oleks nõus ka x1 mänge vahetama?, päris ei taha 60€ kõike mänge osta ;)

Vahetada nagu mõneks ajaks või päriseks ?
Mõneks ajaks ;)
Pilt

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas tanel3699 » 29 Juul 2014, 10:51

mina olen huvitatud saatke kiri mulle postkasti
Pilt

Kasutaja avatar
Deivid
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 194
Liitunud: 15 Sept 2011, 18:17
Asukoht: Tallinn

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Deivid » 29 Juul 2014, 11:46

Mulle võib ka variante pakkuda

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas trimpa » 06 Aug 2014, 17:14

Raisk. Kaks kuud kasutamisrõõmu ja kinect ei võta enam vedu.
Ekraanil tekst "Plug in your Kinect". Ühendasin korduvalt järgi ja võtsin ka vooluvõrgust välja, ei midagi...
Kurask, hoidsin kui silmatera ja see riist oskas ikka ära kooleda.

Küsimus laiemale ringile. Kas peaksin enne garantiisse andmist xbox-st oma gamertagi ära kustutama? Gamertag on otseselt seotud pangakontoga (saan Lives ilma paroole sisestmamata mänge jm kohe osta). Gamertag on küll parooliga kaitstud aga siiski...
Või mida üldse peaks x-kastiga tegema enne kui see garantiisse viia?
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas tanel3699 » 06 Aug 2014, 19:22

trimpa kirjutas:Raisk. Kaks kuud kasutamisrõõmu ja kinect ei võta enam vedu.
Ekraanil tekst "Plug in your Kinect". Ühendasin korduvalt järgi ja võtsin ka vooluvõrgust välja, ei midagi...
Kurask, hoidsin kui silmatera ja see riist oskas ikka ära kooleda.

Küsimus laiemale ringile. Kas peaksin enne garantiisse andmist xbox-st oma gamertagi ära kustutama? Gamertag on otseselt seotud pangakontoga (saan Lives ilma paroole sisestmamata mänge jm kohe osta). Gamertag on küll parooliga kaitstud aga siiski...
Või mida üldse peaks x-kastiga tegema enne kui see garantiisse viia?
ennem käi ikka sealt läbi kust ostsid sest nad võivad sulle kohe uue kinecti ka anda mine tea
Pilt

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas CtV15 » 06 Aug 2014, 19:25

Garantiis nüüd küll keegi häkkima ei hakka, et pääseda su kontole ligi. Kuigi, kas kettale võidakse format teha, seda ma ei oska öelda. Lihtsalt viid konsooli garantiisse ja kõik. :)
Pilt

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Shade » 07 Aug 2014, 08:13

trimpa kirjutas:Või mida üldse peaks x-kastiga tegema enne kui see garantiisse viia?
Kust ostetud on?
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas trimpa » 07 Aug 2014, 12:31

Shade kirjutas:
trimpa kirjutas:Või mida üldse peaks x-kastiga tegema enne kui see garantiisse viia?
Kust ostetud on?
ostetud Eesti veebipoest: http://www.galador.ee/ Nemad omakorda tellisid selle kusagilt euroopa laost.
Nemad ei oska muud teha kui kogu kupatuse tagasi euroopasse garantiisse saata.
Neil pole kohapeal ühtegi kinecti ka, et minu konsooliga katsetada (äkki on viga ainult kinectis). Kas Tartus on kusagil mõni Kinect, et katsetada?

Nõme värk. Kaks kuud vana asi saata, arvatavasti kuuks ajaks, kusagile euroopasse garantiisse. Võiksid uue asemele anda, aga ei. Ei tahaks päris kuu aega ilma olla.
Huvitav, kas kaks kuud vana asja eest on veel õigus garantii asemel raha tagasi nõuda? :-\ vaevalt.

Xboxi kodulehel näha, et see polegi ainult minu (ühe indiviidi) probleem. Paljudel on mõne kuuga sama kinecti probleem tekkinud (Kinect sensor is unplugged). Tegin nagu support lehel kirjas, ei aidanud.
Proovida võiks veel 'Restore factori defaults' , aga siis läheb ju kõik kõvakettalt kaotsi, sh ka Livest koodikaardida tõmmatud Titanfall.

Aga jah, andke nõu. Takkajärgitarkus on üks jama värk.
Viimati muutis trimpa, 07 Aug 2014, 13:39, muudetud 1 kord kokku.

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Shade » 07 Aug 2014, 13:16

trimpa kirjutas:Huvitav, kas kaks kuud vana asja eest on veel õigus garantii asemel raha tagasi nõuda? :-\ vaevalt.
KOgu loo moraal - ma pole piisavalt rikas, et osta odavat asja :)
Eks see on probleem väikeste veebi poodidega - hoiad oma 20-30 euri kokku - samas garantiiga rahmeldad pooleks. Euronicsis oleks asi üle testitud ja kinect vahetusse läinud ja asi korras. Max nädal aega oleks aega võtnud vaid.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: XBOX ONE

Postitus Postitas Tom-D » 07 Aug 2014, 13:21

Shade kirjutas: KOgu loo moraal - ma pole piisavalt rikas, et osta odavat asja :)
No see moraal ei kõlba siinkohal kuhugile - asi ise on 1:1 sama mis Euronics müüb. See milline on teeninduse kvaliteet on juba teine asi.

Vii rahulikult garantiisse ja vaata kaua läheb ja mis saab, spekuleerida ja ennast käima ajada pole mõtet. Oleneb kui palju odavamalt said aga ütleme 30-50€ soodust oleks minu jaoks paar nädalat kauem garantiis olemist väärt küll olnud.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist