Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Kasutaja avatar
Nurech
Algaja
Algaja
Postitusi: 61
Liitunud: 29 Apr 2013, 19:53

Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas Nurech » 18 Mai 2013, 05:33

Isiklikult, olen eluaeg olnud Elioni klient. Kuid viimati kui mängisin oli neil mingi nuss, ja mitte keegi Eesti XBOXi mängijatest, kellel oli Elion, ei saanud LIVE ühendust, teistel oli kõik OK. Ning minu elukohta elion veel ei paku 100Mb/s ühendust, kuid Starman pakuks.
Parem kiirus, oleks hea ka muidu neti sirvimisel ja allatõmbamisel. Kuid kas ülemineks oleks kõike seda väärt, mul peab kodus töötama ka TV ja lauatelefon, kõikide uute jubinate ostmine, lepingute tühistamine jne. Kas oleks seda lisa kiirust väärt?
[XBOX] BFLOG Nurech. Ostan häid NTSC mänge, saada PM.
http://thatbidroopguy.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas dreysebud » 18 Mai 2013, 05:54

Ma samuti eluaeg olnud elioni klient. Täpsemalt 9a. Kuid 1-e korra oli tõesti neil mingi jama, et paar päeva kõik maas. üldiselt aga elion väga hea oma teenustega ja üldiselt.
Aga Starmani kohta tean nii palju, et mõni päev mingi kanal töötab ja järgmine päev ei pruugi töödata ja siis jälle töötab. 2-el tuttaval starman ja kaaluvad just elioni peale minemist kuna starman jamab vahel.
Mul endal 50mb ühendus ja ei kurda, niiet miks minna muu paketile?
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas UnoSiin » 18 Mai 2013, 08:58

Tartu sai elioni optika sissepandud...50/12

Tallinnas ja mujal lepin Elisa mobiilsele 4G internetile.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas Hydra Tomix » 18 Mai 2013, 12:04

Mul on Starman üle 10 aasta olnud, telekas ja mõni kanal jamab (vahel on kanal maas, vahel on venekeelne) ja klienditeenindus on veits kehv, aga internet on siiamaani täiesti ilusti töötanud. 100mb/s, kõik täiestikorras ainult ruuter on veits kaugel

Kasutaja avatar
RR9
Liige
Liige
Postitusi: 150
Liitunud: 02 Sept 2012, 20:35
Asukoht: Pärnu

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas RR9 » 19 Mai 2013, 20:34

haha elan Pärnust 11km väljas ja 6 aasta jooksul on Elion ikka täiega jamanud. Kokku vähemalt 2 kuud pole mul netti või telepilti olnud selle aja jooksul :/

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas DasMonx » 20 Mai 2013, 09:03

ise elioni 100mb netti nautinud viimased 2a... love it pole midagi halba öelda :)

ainuke asi mis mind reaalselt häirib on see, et ma ei saa ise paremat ruuterit asemele osta (digitv confimine pidi päris pain in ass olema ja ebastabiilne jne)

kuid kui midagi alla laadida siis tuleb täitsa 12mega sekundis alla (Y)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
Nurech
Algaja
Algaja
Postitusi: 61
Liitunud: 29 Apr 2013, 19:53

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas Nurech » 20 Mai 2013, 09:41

Olen viimased paar päeva starmaniga rääkinud. Sisuliselt oleks olemas proovi aeg, nii et saaks ühenduse siise, kõik jubinad rendile ja neti proovida. Ka tuleb tasuta kohale tehnik kes paneb asja tööle ning võtab seadmed kaasa. 1 kuu jooksul saad kõik proovida, ja kui otsustad, et ei taha siis maksad ainult 1 kuu asjade rendi hinna(mõned eurod). Peaks mingi hetk vist ära proovima. Kuigi jah, kahu et Elion nii rott on. Kõrval majas ja linnavalitsuses on küll 100 megane olemas, raudselt tegelikult neil vaja ainult nuppu vajutada ja ongi ühendus olemas.
[XBOX] BFLOG Nurech. Ostan häid NTSC mänge, saada PM.
http://thatbidroopguy.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas Shade » 20 Mai 2013, 10:04

kas nüüd ühe jama pärast joosta uue teenusepakkuja juurde? Ei näe suurt põhjust eriti. Lives mängimisel ei ole mina täheldanud vahet kas elioni 12mb/s või starmani 100mb/s. Lag võib tekkida samamoodi. Palju oleneb mängu hostijatest ning samamoodi ka inimestest kellega mängid.

100mb/s ühendus elioni puhul sõltub ka kaablitest mis sinu majani jõuavad, kui sinna fiiber sisse ei tule, ei saa sa ka 100mb ühendust. Minul on 12mb/s ja ma ei saa kurta, et oleks probleeme. Seriaalid ja filmid saab tõmmatud probleemi vabalt, Live töötab (aegajalt on ikka jamasid, näita mõni teenuse pakkuja kellel pole). Telepilt tuleb Viasati plännikust (i love premiere league HD channel).
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Nurech
Algaja
Algaja
Postitusi: 61
Liitunud: 29 Apr 2013, 19:53

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas Nurech » 20 Mai 2013, 11:00

Selleks, et saada 100MB/s ühendust on siiski vaja vedada eraldi valguskaabel. Paistab, et seda on nad nõus tegema kui liitub piisav arv inimesi(kuigi ei saa siis aru kuidas Starman kohe lubab anda seda 150MB/s ühendust) või plekid ise välja 750€ ja teevad ära.

Sain vastuse ka Elionilt.
Elion kirjutas:• Annan kõigepealt ülevaate VDSL-tehnoloogial põhinevast teenusest.
• 30/10Mbit interneti kuutasu on 24€.
• Kiiruse tõstmise jaoks on vajalik uus Thomson 789 ruuter, mille saab esindusest 19€ sissemakse ja 2-aastase siduvuslepinguga.
• Telefoni tehnoloogia muudetakse internetitelefoniks (telefon tuleb ühendada ruuteriga).
• Seadmevahetus toimub tehnikuta (olemas on tasulise tehniku võimalus).
Arvan, et ei hakka siiski hetkel midagi vahetama, tundub tõesti liiga palju tegemist kui asi väärt on. Panen lihtsalt selle VDSL ühenduse, polnud teadlik et sellist asja ka pakuvad!
[XBOX] BFLOG Nurech. Ostan häid NTSC mänge, saada PM.
http://thatbidroopguy.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Brands
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 248
Liitunud: 01 Apr 2013, 20:24
Asukoht: Tartu

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas Brands » 20 Mai 2013, 18:38

mul endal mingi emt 4g ruuter, talvel oli enam vähem sama kiire kui elion, aga nüüd kui puud lehte läksid läks kohe aeglaseks. tahaks endale ka seda elioni aga see ei levi ju mitte kusagile, mulle ei peakski, sest ma elan 5km linnast väljas aga mu sõber, kes elab keset linna ei saa elioni, kuigi tema naabrid saavad =))

Kasutaja avatar
K1992
Vaatleja
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Sept 2013, 19:53

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas K1992 » 22 Sept 2013, 20:05

Elion , suht rahul sellega.

Kasutaja avatar
tanel3699
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 864
Liitunud: 21 Okt 2011, 23:03
Asukoht: Tartu

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas tanel3699 » 22 Sept 2013, 20:11

mina soovitan starmani mul on 200MB/s kiirus supper lihtsalt (Y)
Pilt

reixh
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 29 Sept 2013, 19:33

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas reixh » 29 Sept 2013, 23:26

Elion

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas taku » 29 Sept 2013, 23:38

Elion,sest muud varianti pole.

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Ühendus. Elion, Starman, Muu?

Postitus Postitas henz22 » 30 Sept 2013, 08:50

Soovitan Starmani, olen üle 2 aasta klient olnud ja mitte kordagi pole probleemi selle aja jooksul olnud, samas kui olen olnud kuskil, kus on Elioni ühendus, on alati mingid jamad.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist