Multiplayer ....

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta
Kasutaja avatar
VPL-Merc
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 31
Liitunud: 23 Aug 2012, 10:32

Multiplayer ....

Postitus Postitas VPL-Merc » 28 Sept 2012, 12:10

Tähtis küsimus.. mul plaanis battlefield 3 osta.. see on aint multiplayer , eks ... NII.. siis tahaks osta veel endale ja süõbrale premiumi ka.. et onlines pelada.. see siis ligi 100 eurone väljakäik .. sellest ka suur küsimus.. KUI MUL ON S*tt nett.. kas ma ikka onlines pelada saan normaalselt?

kunagi mängisin sama netiga, kehvemas levialas 50 cent BOTS'i onlines.. läägis , aga sai mängida.. See on palju low-grapghim kui Battlefield 3, kas see loeb? ..
ja mul linnas see nett ei ühenda xboxi Mediaplayeriga ära, kuigi läpakas samas xbxoi kõrval.. tuleb kiri et low connection.. muusika lugude pilte näen, aga kuulata ei saa.. eeldan siis et mul jõle jama nett.. kuigi seda 50 centi sain maal mängida onlines...
mmaitea.. teab keegi öelda midagi? v soovitada mingit saiti kus ma saan testida , kas mu nett veaks välja xboxiga multis mängida üldse?
Pilt

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Multiplayer ....

Postitus Postitas Shade » 28 Sept 2012, 13:14

VPL-Merc kirjutas:Tähtis küsimus.. mul plaanis battlefield 3 osta.. see on aint multiplayer , eks ... NII.. siis tahaks osta veel endale ja süõbrale premiumi ka.. et onlines pelada.. see siis ligi 100 eurone väljakäik .. sellest ka suur küsimus.. KUI MUL ON S*tt nett.. kas ma ikka onlines pelada saan normaalselt?
Lihtsam oleks osta Battlefield 3 Premium Edition - sisaldab mängu ja lisaks ka premium membershippi

Euronicsi poodides täitsa müügil selline isend
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Nug1s
Liige
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 28 Dets 2011, 16:28

Re: Multiplayer ....

Postitus Postitas Nug1s » 28 Sept 2012, 14:25

proovi sebida 2day GOLD kood ja proovi mõnda online mangu
Pilt

Kasutaja avatar
VPL-Merc
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 31
Liitunud: 23 Aug 2012, 10:32

Re: Multiplayer ....

Postitus Postitas VPL-Merc » 29 Sept 2012, 12:03

Oh, muidugi nugis.. :D tänks.. mul ei tulnud see pähegi.. mul ühel soome sõbral on sitaks neid paari tunniseid jne koode.. :) proovin järgi ja annan kindlasti teada ka siia.. siis teavad ka mõned teised kel sama probleem S*ta netiga, mis värk on :D
Pilt

Kasutaja avatar
VPL-Merc
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 31
Liitunud: 23 Aug 2012, 10:32

Re: Multiplayer ....

Postitus Postitas VPL-Merc » 18 Jaan 2013, 10:25

Muide, polnudki väga hullu.. Sain ilusti splitscreenis kahekesi sõbraga mängitud MW3 online... Kuigi vahest läägis, aga ei midagi väga retsi.. speedtestis näitas mingi 1 mb kanti toopäev... mis on sitt, aga no .. jah :D .. 1mbt/s toidab ära :)
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 39 külalist