Kuidas harjutada FPS mänge?

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas armido15 » 26 Aug 2011, 22:08

Tere!

Xbox sai muidu ostetud juba paar nädalat tagasi aga ei viibinud kodus ja oli umbes nii ,et korra panin tööle proovisin ära ja veidi ka mängisin.Siis viibisin tükk aega kodust eemal ja nüüd tagasi.Nüüd hakkasin n.ö. tõsiselt mängima.
Kuna battlefield bad company 2 plaat hetkel katki siis cod:waw.Aga ei tule kohe üldse välja.2 päeva mängitud ja olen täielik algaja.Ei oska kohe üldse.Kille kokku kuskil 40 surmi 140 :-\

Ikka väga jube.Kas on äkki nippe kuidas on parem tulistada?Üldiselt kõndimine ja liikumine probleemiks pole aga tulistamine on kõige raskem.Eriti liikuvat vastast.2 varianti 1.Kas ma liigutan nuppu liiga aeglaselt ja ei saa üldse pihta või siis liiga kiiresti ja sihik lähev väga metsa ära.

Mis on algajale parim sensitiivsus?Mängin muidu põhimõtteliselt esimest korda elus fps mänge konsoolil.(paar aastat tagasi sai sõbra pool korra tehtud halo't aga see oli väga ammu)

Kas on tõesti võimalik saada konsoolil sama heaks mängijaks fps mängudes ,kui arvuti peal?

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas Censored » 26 Aug 2011, 22:21

Olen pannud palju PC mängijaid Xboxile FPS-e mängima. Ja alguses nad põhimõtteliselt viskavad puldi nurka. Aga sunnin edasi mängima ja mängivad, mängivad, mängivad kuni üks hetk avastavad, et kerge skill on tulnud :D
Algajatel on raske seda analoogi tunnetada ehk hakatakse seda jubedalt raiduma ja ei saada vastast väga sihikule.
Aga ainuke soovitus ongi, et harjuta :)
Pilt

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas armido15 » 26 Aug 2011, 22:24

Censored kirjutas:Olen pannud palju PC mängijaid Xboxile FPS-e mängima. Ja alguses nad põhimõtteliselt viskavad puldi nurka. Aga sunnin edasi mängima ja mängivad, mängivad, mängivad kuni üks hetk avastavad, et kerge skill on tulnud :D
Algajatel on raske seda analoogi tunnetada ehk hakatakse seda jubedalt raiduma ja ei saada vastast väga sihikule.
Aga ainuke soovitus ongi, et harjuta :)
Püüan,püüan
Ega jah vahel näiteks viiese deathstreaki pealt tahaks küll selle asja hoopis pooleli jätta ja ära unustada aga ikka mängin edasi.

Muidu kas oleneb ka mängust või on üldiselt see kõiks FPS mängudes sama või siis minimaalsete erinevustega.(mõnes väiksem smooth jne)??

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas DasMonx » 27 Aug 2011, 00:57

üleüldiselt on suht sama...

kindlasti on see natukene erinev igas mängus, kuid see on ikka väga minimaalne
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

p33kon
Liige
Liige
Postitusi: 119
Liitunud: 26 Mär 2011, 21:29
Asukoht: Tartu

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas p33kon » 27 Aug 2011, 09:10

No kindlasti aitab kui mängid veterani peal singelit ma tegin alguses nii.

ssander
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 234
Liitunud: 24 Apr 2011, 10:39

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas ssander » 27 Aug 2011, 09:41

Tuleb lihtsalt mängida ja mängida, üks hetk harjud puldiga ära kenasti

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas armido15 » 27 Aug 2011, 13:46

p33kon kirjutas:No kindlasti aitab kui mängid veterani peal singelit ma tegin alguses nii.
heh
Ma mängin single playerit easy peal.Kui ma paneks veterani peale siis oleks tõsiselt raske ,sest isegi arvuti peal oli mul raske teha cod4 single playerit hard peal.

Kasutaja avatar
Frost
Algaja
Algaja
Postitusi: 71
Liitunud: 17 Juul 2011, 18:24

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas Frost » 28 Aug 2011, 01:38

Mina alustasin 4 sensitivity pealt, lõpetasin 7mega.

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas wuss- » 28 Aug 2011, 08:56

ma alustasin Bad Company 2-te originaal settingutega ja ei muutnud midagi.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas dreysebud » 30 Aug 2011, 06:01

Ise alustasin bad company 1-ga. Oli esimene mäng samuti. Ja jube oli see sihtimine ehk siis pihta saamine jne. Aga kõik tuli aja jooksul ja pole mingit probleemi nüüd ja aeg ajalt mängin veteraniga, et saada achviemente mõndasi. Niiet kui aus olla siis suht pointless teema kuna see see ilm selge, et harjutada vaja. Vaevalt, et kes esimest korda võttis puldi kätte siis kohe mingid proff skillid :D
Ja loomulikult alustada kergema astmega
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Sandor
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 492
Liitunud: 05 Mai 2011, 20:17

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas Sandor » 30 Aug 2011, 16:44

dreysebud kirjutas:Ise alustasin bad company 1-ga. Oli esimene mäng samuti. Ja jube oli see sihtimine ehk siis pihta saamine jne. Aga kõik tuli aja jooksul ja pole mingit probleemi nüüd ja aeg ajalt mängin veteraniga, et saada achviemente mõndasi. Niiet kui aus olla siis suht pointless teema kuna see see ilm selge, et harjutada vaja. Vaevalt, et kes esimest korda võttis puldi kätte siis kohe mingid proff skillid :D
Ja loomulikult alustada kergema astmega
Esimene mäng mitte, aga kolmas mäng default klassiga codis oli 19/5..:)

Kasutaja avatar
cavemon
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 277
Liitunud: 30 Nov 2009, 15:31
Asukoht: Tartu

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas cavemon » 31 Aug 2011, 11:59

Algul v6id m2ngida ainult bottidega ja siis j2rk-j2rgult bottide raskusastet t6sta.
Kui tunned, et oled bottidega osav, v6id minna online-i.

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas armido15 » 31 Aug 2011, 12:17

Hetkel juba mängin online.See botidega mängimine viskab ruttu üle-

sten260
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 326
Liitunud: 28 Sept 2009, 21:10
Asukoht: Saaremaa

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas sten260 » 01 Sept 2011, 22:58

paljudel mängudel on aim assist, ise sain niimoodi käppa ,alguses lasin aint aim assistiga ja siis ühepäeval sain ilma ka hakkama :p (onlines ei mängi ,seal vist ei saa kasutada seda)

Kasutaja avatar
armido15
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 570
Liitunud: 21 Juul 2011, 17:20
Asukoht: Rakvere

Re: Kuidas harjutada FPS mänge?

Postitus Postitas armido15 » 02 Sept 2011, 06:40

sten260 kirjutas:paljudel mängudel on aim assist, ise sain niimoodi käppa ,alguses lasin aint aim assistiga ja siis ühepäeval sain ilma ka hakkama :p (onlines ei mängi ,seal vist ei saa kasutada seda)
Ei saa jah onlines.Ega jah,kui hakata sihikult sihtima siis viib automaatselt vastase peale sihik ennast.Ehk on see ka natuke aidanud.Aga nüüd on juba edusammud.Suudan tappa ilma suuremate probleemideta medium distantsilt vastast kes seiseb,liigub mulle vastu või ,minu eest.Probleemid on hetkel veel minu eest paremalt vasakule liikuvate vastastega ja pikema distantsiga.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 53 külalist