xbox 360 taust

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas Censored » 07 Veebr 2011, 16:44

Endal on siis ise tehtud taustapilt Xboxis. Vaatan kas leian selle arvutist üles ja siis lisan siia.
Pilt

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas EdragonXX » 07 Veebr 2011, 18:19

Censored kirjutas:Endal on siis ise tehtud taustapilt Xboxis. Vaatan kas leian selle arvutist üles ja siis lisan siia.
Jep lisa julgelt, tõstan ta siis kohe esimese posti juurde siis..

Teisedki võivad jagada oma taustasid. Soovitavalt võiksid nad olla 1080 jaoks, sest venitades lähevad nad koledaks.

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas henz22 » 07 Veebr 2011, 21:41

Siin siis väike pilt ka abiks, kes ise endale tahab tausta teha xboxile... Siin on näidatud ilusasti piir, mis on Xboxi dashboardil nähtav osa taustapildist. LINK

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas EdragonXX » 13 Veebr 2011, 19:46

Nii esimesse posti lisatud paar Valentinipäeva taustapilti Teie naiste / girlfriendide xboxi kontode jaoks.. :)

Mõtlesin praegu et panin inglise keeles. Anyway kui kellegil on soovi et oleks vaja eesti keeles valenintipäeva soovida andke teada muudan ära. Vajadusel võin ka nime lisada, kuigi saate ka ise seda teha, jätsin igalepoole piisavalt ruumi selle jaoks. :)

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas Riddim » 13 Veebr 2011, 20:02

Need esimesed kaks on kohutavad ju?

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas EdragonXX » 13 Veebr 2011, 21:00

Riddim kirjutas:Need esimesed kaks on kohutavad ju?
Miks need kohutavad on? :) Sellepärast et on täistaust?
Või tõmbas imageshack kvaliteedi alla? Pidin neid jõhkralt alla 900k pigistama, imageshack ei võta üle 900kb vastu..

Igaljuhul kui soovi on annan parema kvaliteediga faili ja võid xboxi peal proovida. xboxi tahataustaks sobib väga ilusasti..

Arvuti peal ja xboxi peal näevad asjad sootuks erinevalt välja.. :)

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas henz22 » 13 Veebr 2011, 21:08

Mitte kvaliteet, vaid disain järjekordselt :D

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas Riddim » 13 Veebr 2011, 21:10

Esteetiline väärtus on nagu suhteliselt nullilähedane, see roosapunaste südamete kogu oli lihtsalt inetu (seega kehv pildivalik?) ja no fondivalik ja paigutus võiks ka ikkagi parem olla, hetkel tundub asi ikka väga amatöörlik, selles mõttes et selliseid pilte on terve internet täis. Selles bänneriteemas sul nagu välgatas juba veidi, see aga tundub justkui tagasiminek. Rohkem omanäolisemaks võiks teha, mitte et leiad pildi, venitad õigesse mõõtu ja koleda fondiga mingi tekst peale.

See on minu kaks senti.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas EdragonXX » 13 Veebr 2011, 21:17

Esiteks topi see xboxi peale ja vaata järele kõigepealt!

Teiseks nimelt see mis välja tuli oligi eesmärgiks - background - täpselt nii ta ka välja tuli.

Kolmandaks ja peamiseks - tee parem, mitte keegi ei keela! :)

Ja Riddimile
Tekstipaigutus võiks parem olla? Hmm äkki võtaksid ikka kätte ja paneksid xboxi peale ja siis näeksid et kuhugi mujale Sul eriti teksti rohkem paigutada polegi.. :)
keegi pole mingit pilti mingisse mootu venitanud, tundub et pole kokkupuuteid selle teemaga?
Ausõna mul pole argumenteeritud ja korraliku kriitika vastu midagi aga niisama lahmimise võib ka jätta. Enne krt vaata xboxi peal järele.. Tõsiselt! Niisama lahmimise asemel võta kätte ja nokitse midagi paremat..

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas Riddim » 13 Veebr 2011, 21:32

EdragonXX kirjutas:Niisama lahmimise asemel võta kätte ja nokitse midagi paremat..
Anna andeks, aga ma ootasin sinu poolt ikka paremat käitumist. Tõsi, ega ma täpselt ei tea kuidas su protsess välja näeb, mina lihtsalt kirjeldasin milline mulje mulle jääb nähes lõppprodukti. Lõppkokkuvõttes ütleks, et ei pea olema õmbleja, et näha kui õmblus viltu jookseb.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas EdragonXX » 13 Veebr 2011, 21:47

Riddim kirjutas:
EdragonXX kirjutas:Niisama lahmimise asemel võta kätte ja nokitse midagi paremat..
Anna andeks, aga ma ootasin sinu poolt ikka paremat käitumist. Tõsi, ega ma täpselt ei tea kuidas su protsess välja näeb, mina lihtsalt kirjeldasin milline mulje mulle jääb nähes lõppprodukti. Lõppkokkuvõttes ütleks, et ei pea olema õmbleja, et näha kui õmblus viltu jookseb.
Ütlesin siis midagi valesti? Enda arust küll mitte. Sorry kui ütlesin. Anyway alati saab kõike paremini teha (alati). Ja päris alati ei kuku välja kõik nii nagu peab. Kuid niisama kritiseerimise ja tänitamise ning näpuga näitamise asemel (see oli see mis mulle eestis täiega pinda käis alati, eestlaste tüüp omadus alati vinguda) võiks võtta kätte ja parandada või teha midagi paremat. Selles pole midagi halba. Sama ütlesin ka tollele wwepoisile ja kes krt see teine oli kes kukkus seletama kui jama see xboxfoorum siin on ja et foorumit saaks palju paremini teha. Palun tehku siis. Üks neist lubaski tegema minna. :) Mis saab kellegil selle vastu olla?

Mis mind aga antud teema juures seekord just vihastas (lisaks sellele tüüpeestlaslikule vingumisele) oli see et Sa isegi ei vaadanud / kontrollinud seda tausta mitte enne järele kui juba kritiseerima kukkusid. :) :) :) Pimesi kritiseerida .... .... ....

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas Censored » 13 Veebr 2011, 21:57

Järjekordselt respect juba selle ettevõtmise eest (Y)

Xboxile taustaks lisades jääb see taust kindlasti täiesti teistsugune, suur osa on üldse peidus ja ainult ülevalt ongi põhimõtteliselt midagi näha.
See tundubki pildi valiku juures halb kuna tegelikult oleks mõtetu toppida pildi keskele midagi muud kui seda niikuinii ei näe ju.
Ja kui ongi algaja? Täpselt, tee ise või aita või mida iganes, see kui siin sellist jura välja ajada ei muuda ju paremaks? Jaga nippe jnejne.
Pilt

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas Riddim » 13 Veebr 2011, 22:36

Kas siis ei olnud minu postis ka soovitust teha asja natule omapärasemaks? Sai ju öeldud, et bänneriteemas oli paar üsangi toredat stiilinäidet, sealt on näha et kui vaja siis mees oskab. Paigutuse asja tõesti ei mõelnud mina täiesti läbi ja vabandan selle eest, kuid fondivalik riivab ikkagi silma, ta ei sulandu pildiga kokku ning kui lasta asja läbi filtri (nagu 1b), siis ei ole enam aru saada mis pildil on. Enne kui te taaskord mulle turja peale kargate, mainin ära, et pilt number 2 mulle meeldib, asi on lihtne, ilus ning valitud tekstifont sobib ülejäänud pildiga hästi kokku. Less is more.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas dreysebud » 14 Veebr 2011, 07:25

EdragonXX kirjutas:
Riddim kirjutas:Need esimesed kaks on kohutavad ju?
Või tõmbas imageshack kvaliteedi alla? Pidin neid jõhkralt alla 900k pigistama, imageshack ei võta üle 900kb vastu..
Ise kasutan http://www.upload.ee :) Väga hea koht ja saab uploadida isegi 4mb pildi sinna :)
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

panic
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 27 Apr 2009, 10:29

Re: xbox 360 taust

Postitus Postitas panic » 14 Veebr 2011, 10:17

Viimane pilt -roosiga on mu läpaka desktopil :)
Tnx

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist