Rahulolu Xbox-iga??

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta
Kasutaja avatar
AivarO
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 744
Liitunud: 07 Sept 2011, 15:28
Asukoht: Tallinn

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas AivarO » 07 Juul 2015, 17:44

Xbox onega muidu rahul, kuid tundub et sai vara loobutud 360st ja võetud on . Mängude müük/vahetus turg on siin jube vaikne veel ja tihti pole midagi mängida kuna ei saa miskit uut asemele. Kuna ei teeni just kõige rohkem siis tutikalt väga ei kannata osta ka kahjuks.

Kasutaja avatar
eJoKkEr
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 22
Liitunud: 18 Okt 2014, 20:09

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas eJoKkEr » 17 Aug 2015, 16:53

Nu Oma xbox one sain pea 2 aastat tagasi,mängisin mõned kuud ja arvasin et ikkagi ps4 minu jaoks ja saigi vahetatud xbone ps4-a vastu ja enda yllatuseks pean ütlema et ma eksisin meeletult.
Nüüd siis on PS4 maha müüdud ja uuesti endale xbox one ära tellitud :P
võtis küll aastakene aega et aru saada et Xbox on ikkagi rohkem minu masin.
Mõned plussid siis minu jaoks.
1.Pult on ikka jupp maad mugavam minu jaoks
2.Meeldib xbone välimus lihtsalt(tean et see maitse asi)
3.Ikkagi meeldib et saan masinaga mitut asja korraga teha(mängida ja netis surfata)
4.Xbone on ikkagi vaiksem masin kui seda on PS4 (suurem ja parem jahutus)
5. SMITE!! Xbox One-le tuli siis selline mäng nagu SMITE,sai seda kunagi PC peal ikka mängitud ja mul on ytlemata hea meel et see tuli ka Xbone peale ja see on ka üks mõjutava põhjus miks otsustasin Xbone uuesti ära kodustada :D.

Panen siis ka mõned Xbone miinused.
1.Pult patareidega! Tean et saab osta eraldi akud jne aga olegem ausad,puldid peaks kohe alguses akudega tulema.
2.On app-e asju palju ja rohkemgi aga kahjux ei toimi see meie regioonis.
3.Hääl käsklused,nu jube häiriv asi et pead masina peale karjuma et asjad toimiksid :P
4.Headseti ühilduvuds puldiga. Tean et see mure on nüüd lahendatud ja uued puldid peaks juba olema 3,5 headseti auguga(vähemalt tean et 1tb pundeliga on uus pult kaasas) aga vanadel pultidel seda võimalust pole ja pead ostma eraldi adapteri või siis uued klapid mis xbox one-le mõeldud. Paljude jaoks pole see probleem aga kui on olemas endal ikka lemmik headsetid siis on ju jama kui uued muretsema pead,PS4-l tõesti puldiga pandi kohe algul täppi et oli olemas 3,5 headseti ava.


Aga kokkuvõttes peale mõlema masina kasutamist olen XBox Onega VÄGA RAHUL. :pop:

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Tom-D » 18 Aug 2015, 08:01

Häälkäsklusi ei peaks väga miinuse alla lugema, see ei ole meie regioonis niikuinii toetatud ja ei ole ka konsooli toimimise koha pealt kuidagi tähtis, lülita see lihtsalt välja. Kuigi mina häälkäsklusi kasutan kui kinect küljes (ja karjuma küll ei ole pidanud) siis eks ta pirtsutab ka selle aktsendi osas. Samuti äppide mitte toimine ei ole Xboxi miinus, vaid on kinni konkreetses äpis, mis ei ole eestis toetatud - netflix jms. Seal on piirang kinni teenuses ja kasutaja asukohas, mitte Xboxis ja konsooli ei saa kuidagi selles süüdistada (samd asjad ei tööta eestis ka PS4 ja Wii U peal). Aga eks ta nii ongi, eestis ei saagi Xbox One ülevaadet näiteks täies mahus kirjutada, kuna paljud asjad lihtsalt meil ei toimi ja asi tuleks välja poolik. Selle puhuks muidugi VPN, kel võimalik, 5 taala kuus ja ei ole ühelgi asjal enam regioonilukku ja kõik on kättesaadav.

Mul kodus nii PS4 kui X1 ja kasutan samuti rohkem Xboxi, kuna sotsiaalne pool ja UI on lihtsalt niivõrd palju paremad, samuti on pult mugavam. Pole nagu selline graafikapede ka, et mind häiriksid igasugu tillukesed detailid mis kahel konsoolil võivad mängudes erinevad olla, masinad on siiski mängimiseks mul kodus ja just neid ma naudingi. Kui graafikat tahan hoorata siis läheb PC käima ja setingud põhja aga hoolimata kõvast PC-st ei mängi seal peal praktiliselt üldse...

Xbox One plussid ja miinused minu silmis:

+
User Interface (UI) ja OS üldiselt- väga ilus ja kiire, kergelt navigeeritav ja rohkelt infot kuvav. Sõprade sektsioon, oma asjade sektsioon ja pood meeldivad kõige enam. Snappimine on üle prahi asi, vahet pole mis programmi kõrvalaknas kasutad.
Xbox LIVE - üleüldiselt vist parim online mängusüsteem maailmas. Ei ole mul kunagi olnud nii mugav ja lihtne üheski teises keskkonnas oma sõpradega koos mängida, ja seda suhteliselt probleemivabalt, LIVE on üks stabiilsemaid ja kvaliteetsemaid keskkondi omas vallas. Lisaks töötab Xbox Stores ka eesti krediitkaart mis on suur eelis minu silmis, seda funktsiooni olen PS poole pealt igatsenud juba PS3 ajast.
Välimus - konsooli välimus meeldib mulle kõvasti rohkem kui näiteks PS4 või Wii U (mis mul ka olemas on) oma. Algselt küll meeldis PS4 välimuselt rohkem, kuid nüüd kui nad kõik teleri ees kõrvuti on peab mainima et Xbox One näeb kõige elegantsem välja.
Kinect - ilus, mugav, täpne. Laisa inimesena olen ära õppinud kinecti kasutamise. Olin ka X360 peal aktiivne kinect mängude mängija ja häälkäskluste kasutaja seega on tore tõdeda, et uus kinect on igas vallas kõvasti parem.
Mängud - kuigi Uncharted ja Last Of Us kuuluvad ka minu mänguelamuste absoluutsesse tippu on Xbox eksklusiivmängud minu jaoks atraktiivsemad. Halopede olen juba alates sellest kui esimene mäng PC peale ilmus, sinna kõrvale veel Gears of War, Fable, Forza jne... mis kõik sobivad minu maitsele rohkem kui näiteks PS4 peal pakutav Gran Turismo, Killzone, Resistance jne... Mitte, et tegu oleks halbade mängudega, ei, aga minu jaoks mitte nii heade tiitlitega kui Xbox seda mulle pakkuda suudab. Wii U jätaks siit välja hetkel kuna mängude valik on nii palju erinev. Kuigi mängin ka seal palju, sest klassikalised Mario, Donkey Kong, Zelda jpm mis olid minu lapsepõlve mängud 8bit konsoolidel on siiani tugevasti hinge jäänud ja uued versioonid neist on väga head. Kuid (olgem ausad) Wii U ei konkureeri ei Xbox One ega PS4 konsooliga.
Pult - Mugav ja ilus. Nagu ka x360 puhul ei ole ka X1 sidunud sind sisse ehitatud akuga, vaid jätnud sulle vaba valiku mida kasutada tahad - spetsiaalseid akusid, akupatareisid või tavalisi patareisid. Hämmastav on ka patakate kestvus, nendega saab ikka üllatavalt kaua pulti kasutada, ütleks lausa 2-3 korda kauem kui peab näiteks PS4 pult peale ühte laadimist. Pealegi saab akupatareide puhul ise omale sobiva mahutavuse valida (Y) Mina ostsin kohe konsooli soetades ka akud + laadija ning kasutan pulti tihti ka lihtsalt juhtme otsas. Seega valikuid on palju.
Vaikus - X1 on võrreldes oma eelkäijaga ja lähima konkurendiga hiirvaikne. Wii U on samuti hääletu, kuid PS4 ehmatas mu alguses ikka päris tublisti ära, arvasin, et midagi on katki, see sahin mühin oli nii häiriv. Tuli PS3 FAT meelde kui see omal ajal tuurid üles võttis kui jahutama hakkas, lasi ka nagu reaktiivmootor. One on selle koha pealt tõesti üle prahi.

-
Kvaliteet - eelkõige muidugi pult. Day One konsooli puldi tagumised triggerid hakkasid suht ruttu häält tegema. Selline vedru hääl käib kui vajutada. Kõik töötab, aga häirib sellegipoolest. Tiba uuemal Titanfall puldil on triggerid korras, kuid vasak bumper on kuidagi pehme, ei tee enam klõpsu kui vajutada vaid lihtsalt on selline lodev. Vajutusi registreerib kuid tundub ikka nagu nupp oleks katki. Muud halba ei ole pudli kohta öelda.
USB - ja nende puudumine esipaneelilt. Ei saa üle ega ümber sellest. Paar pesa oleks võinud ikka jätta esipaneelile, olid nad nii X360 olemas ja on ka PS4 peal esipaneelil olemas. Mugav on mälupulka või pulti juhtmega külge panna kui vaja. Õnneks on küljele vähemalt üks mahutatud....
Suurus - kuigi konsool näeb väga kena välja on tema transportimine tema raskuse ja suuruse tõttu väga ebamugav. Kuna olen ka tihti kodust eemal tuleb aeg ajalt konsooli erinevatesse kohtadesse kaasa võtta ja siinkohal ongi probleemis nii suurus kui raskus. Konsool + toiteadapter on suured ja rasked seega mitte eriti mugavad liikuvale inimesele. PS4 omab sellist lahedat asja nagu PSVita remote play. Kuna ka PSVita on minu majas olemas siis PS4 mänge saan mängida igal pool kus olemas netiühendus, olgu see tööl, sõbra pool või suvalises kohvikus. Kui nüüd MS suudaks X1 remote play arendada väljaspoole oma kodust kohtvõrku siis hüppaksin rõõmust lakke. Hetkel on see küll teatud sätteid kasutades võimalik, kuid ebastabiilne ja ebamugav.
Headset - eelnevaltki mainitud 3,5mm pesa puldidl. Sellel on nii plussid kui miinused tegelikult. Asi mis oleks pidanud olemas olema kohe. PS4 puldi ainuke pluss hetkel X1 puldi ees on just seesama asi. Õnneks nüüd muidugi uute pultide tulemisega parandatud viga aga oleks pidanud juba varem olemas olema. Oman ka vastavat adapterit mis TurtleBeach Titanfall Atlas klappidega kaasas oli aga olgem ausad, milleks sellist kobakat kasutada vaid 3,5mm pistiku saamiseks... Adapteril on muidugi ka oma pluss mis teeb selle kasutamise ülimugavaks vs PS4 pult - seal peal on heli ja headseti reguleerimise nupud. Kui tahad PS4 taga suvaliste klappidega mängida siis pead mängu ajal konsooli seadetesse minema, et helitugevust muuta saaks, X1 audioadapteril on need nupud ahga kohe olemas seega helitugevuse reguleerimine ja mikrofoni väljalülitamine on eriti mugavaks tehtud. Ka Wii U puldil on kõrvaklapi pesa ja helinupp kohe küljes seega MS oleks nagu ajast maha jäänud :D

Kuigi olen mängur ja mängin mänge hoolimata nende platvormist siis Xbox on jäänud natuke südamelähedasemaks kui teised platvormid, süüdistan sellest Halo seeriat...
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Taavikas31
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 10 Jaan 2016, 01:00

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Taavikas31 » 17 Jaan 2016, 13:42

Sai ka Xbox one soetatud, aga tundub, et mängud jooksevad max30 fps? Kuidagi silmale hakkab mängides võrreldes arvutiga. Äkki viga telekas?
TV: http://www.onoff.ee/televiisorid/televi ... 2uxxh-uhd/
Tean et arvutitel peab olema monitoril mängides hea reageerimis aeg, kuidas konsoolidega on?

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Tom-D » 31 Jaan 2016, 12:32

Mängud jooksevad ka 60FPS, see on kinni pigem konkreetses mängus, mitte konsooli endas, paljudel mahukamatel mängudel FPS piiratud lihtsalt.

Vaata ka teleri seaded üle, et ei oleks mingid upscaled ja asjad peal, need võivad ka jubedalt segada. Kui oma philipsi kunagi ostsin siis pidin kõvasti teleri seadeid timmima, et normaalselt mängida saaks ja pilt ilus oleks. Uued telerid igasugu softi täis topitud.

Muidu tundub igati pro teler olevat (Y)
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 30 külalist