Full games download - arutelu

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Full games download - arutelu

Postitus Postitas DasMonx » 26 Dets 2010, 04:51

Tekkis täna selline uitmõte, et miks ei ole xboxil sellist teenust, kus ostad mängu netist ja laed selle endale kõvakettale - st täiesti plaadita.

PC peal on selline asi vägagi populaarne: Steam, Blizzard on mõned näited siin.

Mis arvate, kas peaks olema, miks ei ole tehtud jne. Tahaks just arvamusi/diskussiooni :)



Mina arvan, et kõik tehnilised võimalused on olemas kuid põhiline asi mis takistab on litsentsid/piraatlus. Piraatide elu oleks lihtsam ja seda MS ju ei taha :P
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas henz22 » 26 Dets 2010, 10:09

DasMonx kirjutas:Tekkis täna selline uitmõte, et miks ei ole xboxil sellist teenust, kus ostad mängu netist ja laed selle endale kõvakettale - st täiesti plaadita.

PC peal on selline asi vägagi populaarne: Steam, Blizzard on mõned näited siin.

Mis arvate, kas peaks olema, miks ei ole tehtud jne. Tahaks just arvamusi/diskussiooni :)



Mina arvan, et kõik tehnilised võimalused on olemas kuid põhiline asi mis takistab on litsentsid/piraatlus. Piraatide elu oleks lihtsam ja seda MS ju ei taha :P
Xbox Marketplace-is saad ju osta. Mida sa räägid, et pole siukest teenust. :D

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas dreysebud » 26 Dets 2010, 10:12

Seal ju jah full games olemas mida saad osta MS punktide eest või siis krediit kaardiga vms. Gta IV oli vist isegi 1200Ms punkti.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas DasMonx » 26 Dets 2010, 10:24

tegelt?!

ma ei mõtle nagu arcade mänge, vaid ikka korralike full release ja samal ajal koos päris release'ga

[kui jah, siis ilmselgelt olen mina live'st eemal olnud liiga kaua :D ]
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas dreysebud » 26 Dets 2010, 10:27

Ma ei peagi silmas arcade mänge :) Isegi call of duty-wow saab osta lives. Ei tule meelde mis selle hind oli muidu.

Võin nats hiljem kontrollida asja veel korra, et puuse ei pane :P

Edit. Kontrollisin just niiet jah. Rdr näiteks saab osta sealt 39,99 naela. Samuti seal ka Bc2 29,99 ja ka ufc 2010, Alan wake, Prototype, Army of two 40th day jne jne.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas Kkiks » 26 Dets 2010, 12:22

dreysebud kirjutas:Ma ei peagi silmas arcade mänge :) Isegi call of duty-wow saab osta lives. Ei tule meelde mis selle hind oli muidu.

Võin nats hiljem kontrollida asja veel korra, et puuse ei pane :P

Edit. Kontrollisin just niiet jah. Rdr näiteks saab osta sealt 39,99 naela. Samuti seal ka Bc2 29,99 ja ka ufc 2010, Alan wake, Prototype, Army of two 40th day jne jne.
Dreyl on 6igus , just eile keegi kysis kas on kasulik t6mmata xbox livest , Aga hinnad on kirved , naq ka uutematel m2ngudel Steamis
Football , a way of life

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas EdragonXX » 26 Dets 2010, 14:41

Jep
Max payne ja sellist vanemaid asju saad MS pointside eest osta. Red Dead Redemption ja muid värskemaid asju saad osta raha eest, toksid oma krediitkaardi või deebetkaardi andmed sisse, kinnitad ära ja voila tiri aga alla..

Keegi shoutboxis just hakkas RDRi sealt ostma..

Selline võimalus on vähemalt viimased 2 aastat olemas olnud kui mitte rohkem.. Lihtsalt värsked asjad ilmuvad sinna viivitusega ning poest saad asja odavamalt..

Dasmonxile tutvustuseks lisaks LIVE võimaluste kohta:
- Lisaks mängudele (nii arcade kui siis "full norm" mängud) saad lives alla tõmmata filme (zune, mitte just kõige parem valik alati ja sorteerimine on metsa poole veidi).
- Samuti saad alla laadida muusikat (singlid enamus jaolt)
- siis on Sul seal olemas facebook ja twitter
- siis on võimalik vaadata SKY TV kanaleid (live kanalid + on võimalik nägemata jäänud filme, saateid ja seebikaid uuesti vaadata)
- siis loomulikult xbox uudised ja muu selline stuff
- Nüüd siis ka ESPN (spordijama)
- MSN messenger
- Kinecti olemasolu korral video chat
- lastFM raadio
- jänkidel zune asemel netflix
- siis oli kuni selle aasta alguseni selline tore TV show nagu 1 vs 100 LIVE mäng koos reaalsete auhindadega (lõpetasid kahjuks selle aasta alguses ära, kuna 1vs100 litsentsi omanikud läksid ahneks ja tahtsid saada suuremat summat sealt mängust). Hea asi oli..
- ja kindlasti jäi midagi ka nimetamata! Parim viis järgi kontrollimiseks DasMonx on aeg end live'sse sisse logida.. :)

Ahjaa muide Microsoft kuulutas eelmine aasta (või oli see selle aasta alguses) et nad alustasid koostööd SONY ja Luvcas Artsi'ga MMORPG mängude toomiseks xboxile (mängud stiilis nagu Star Wars ja EVE online). Tõin selle EVE online näiteks kuna SONY kuulus MMORPG mängu nimi ei tule hetkel meelde. Aga samas mul poleks selle vastu miskit kui nad EVE online tooksid xboxile.. :) :) : :) Ahjaa tookordsetes uudistes oli juttu et MMORPG aastaks 2010, aga kuna 2010 saab kohe läbi siis nad vist enam ei jõua.. :) :) :)


Nii et DasMonx marss LIVESSE!!!! :)

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas DasMonx » 26 Dets 2010, 15:20

urhh..

päris nii ajast maas ma ka nüüd ei ole :D

Edragoni loetelu ma ikka teadsin

lihtsalt ei mäletanud, et pärismänge ka saab... oleks pidand enne uurima, kui lolli teema tegin (RTFM)

Enivei livei ma oma jtagitud konsoolidega ronida ei saa = ( Tahaks ikka, kuid neid igasugu arcade mänge ja dlc'sid on hunnikute viisi [ eriti rockband omasid, pmst kõik :) ] ja see multiplayer ei ole nii määrav minu jaoks (Y)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas EdragonXX » 26 Dets 2010, 19:17

DasMonx kirjutas:urhh..

päris nii ajast maas ma ka nüüd ei ole :D

Edragoni loetelu ma ikka teadsin

lihtsalt ei mäletanud, et pärismänge ka saab... oleks pidand enne uurima, kui lolli teema tegin (RTFM)

Enivei livei ma oma jtagitud konsoolidega ronida ei saa = ( Tahaks ikka, kuid neid igasugu arcade mänge ja dlc'sid on hunnikute viisi [ eriti rockband omasid, pmst kõik :) ] ja see multiplayer ei ole nii määrav minu jaoks (Y)
Aga Sa võid ju ühe konsooli jäta modituks ning teise teha/jätta puhtaks live jaoks näiteks.. :)

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas DasMonx » 26 Dets 2010, 19:42

no minu jaoks multiplayer & msn ei õigusta konsooli + lisamänge + live aega soetamist

Minu jaoks on mängus kõige tähtsam hea stoori... ME2 ja Bioshock on säravamad näited ... ja egas ma nii palju ei mängi seda :P
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas EdragonXX » 26 Dets 2010, 19:46

DasMonx kirjutas:no minu jaoks multiplayer & msn ei õigusta konsooli + lisamänge + live aega soetamist

Minu jaoks on mängus kõige tähtsam hea stoori... ME2 ja Bioshock on säravamad näited ... ja egas ma nii palju ei mängi seda :P

Hmmm, millega me su live meelitame? :)

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas Shade » 27 Dets 2010, 16:36

kas mitte full games lives pole regiooniga kinni? mingi hetk üritasin osta mõningaid tiitleid, mida eestist raske saada ja kukkus hädaldama, et minu regiooni seda ei müüda.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas dreysebud » 27 Dets 2010, 16:58

Kõik ei ole selle taga kinni. Mõni aga on olnud küll jah. Ja kui on mõni mäng ja väga tahaks seda siis saab vabalt tõmmata livest kasutades Vpn-i
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

caarel123
Algaja
Algaja
Postitusi: 85
Liitunud: 07 Aug 2010, 13:34

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas caarel123 » 27 Dets 2010, 19:50

aga krediitkaardiga selline värk et minuarust ei saanud kontoga põimida kuna konto ise inglismaa oma ja pank ja värgid asuvad ise eestis

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Full games download - arutelu

Postitus Postitas dreysebud » 27 Dets 2010, 19:53

kuidas sa siis virtuaalkaardiga saad mänge tellida Uk-st? See sama põhimõte ju ;)
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 37 külalist