Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Kasutaja avatar
EpicGuy
Liige
Liige
Postitusi: 142
Liitunud: 13 Juul 2011, 20:17
Asukoht: Tallinn

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas EpicGuy » 29 Mär 2012, 13:52

Just cause 2 tüüp oli pooleldi maa sees ja pooleldi maa peal ja välja ei saandu,pärast lasin õhku ennast :)

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas Hydra Tomix » 15 Apr 2012, 08:45

Üks meeldivaimatest on Need for Speed Most Wanted-is kui peab 3 või rohkem ringi tegema, aga lõpetab kui 2 ringi tehtud:D

Kasutaja avatar
Aiti
Liige
Liige
Postitusi: 125
Liitunud: 31 Okt 2010, 19:40
Asukoht: Jõgevamaa

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas Aiti » 14 Aug 2012, 09:33

Eile sai Splinter Cell: Convictioni teha ja juhtus selline lugu. Mul oli pump mida laadides tegelane laadis seda nagu AK-47 ning püss laetud ei saanud. Iga laadimiskorraga kukkus pumba alt AK salvesid välja :-\ Püss jäigi laadima kuni lõpuks sai välja vahetatud.

heimarrr
Vaatleja
Postitusi: 7
Liitunud: 19 Dets 2012, 22:10
Asukoht: Läänemaa

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas heimarrr » 19 Jaan 2013, 18:59

Skyrimmis 2 korda kivide vahele niimoodi kinni jäänud, et abiks oli ainult eelmise save võtmine. Tüütu värk, sest mõlemal korral läks vähemalt 15 min raisku.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas Hydra Tomix » 19 Jaan 2013, 19:11

heimarrr kirjutas:Skyrimmis 2 korda kivide vahele niimoodi kinni jäänud, et abiks oli ainult eelmise save võtmine. Tüütu värk, sest mõlemal korral läks vähemalt 15 min raisku.
Mul oli sama asi Borderlandsis ja Oblivionis. Räigelt tüütu

Kasutaja avatar
Noxitrall
Liige
Liige
Postitusi: 109
Liitunud: 26 Juul 2012, 21:40
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas Noxitrall » 06 Veebr 2013, 06:34

Max Payne3-es kord ei läinud missioonis mees trepist alla kus vaja oleks olnud ja kui ise läksid said kohe failed mission.
Teine laks oli juba siis kui 2 cd sees oli ja lambist kokku jooksis, sellega kadus juba päris hulk missioone ära ja tuli kõik otsast peale teha:/
Pilt
Tsernobõlis algas kevad, linnud hauguvad põõsastes ja muru on sinine...

Kasutaja avatar
simon
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 214
Liitunud: 05 Apr 2011, 19:32
Asukoht: TLN

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas simon » 09 Veebr 2013, 10:29

Hitman Absolutionis jooksis mäng ühes cutscene'is kokku. Pärast selgus, et see oli viimane cutscene. :D

Hitmanis oli üks huvitav glitch veel, mis oli pigem naljakas, kui ebameeldiv. Ühes missioonis oli mul süstal equippitud ja missiooni lõpus oli custcene, kus 47 hoidis ühte venda kirbul, aga relva asemel oli tal süstal püsti käes. :D
Pilt

Kasutaja avatar
AivarP
Liige
Liige
Postitusi: 122
Liitunud: 20 Sept 2011, 05:36
Asukoht: Harju mk

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas AivarP » 20 Veebr 2013, 06:18

Halo 4 kampaaniat mängides olen pannud tähele, et müstilisel kombel kaovad relvad mille oled "loadouts-ide" vastu vahetanud. Seda juhul kui vahepeal seivid mängu ära. Hiljem uuesti samast kohast alustades on kahe relva asemel ainult üks ja seegi mingi mõttetu automaat.
Pilt

Kasutaja avatar
Mr.Clown
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 228
Liitunud: 23 Dets 2012, 21:11

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas Mr.Clown » 21 Veebr 2013, 09:04

Mängisin kunagi sugulasega GTA IV . see haigelt buggine mäng, vahepeal kaovad majad ära jne ...
Pilt

xzapyx
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 23 Veebr 2013, 07:50

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas xzapyx » 23 Veebr 2013, 08:28

Oh neid glitche on miljon olnud. Seoses fable 2'ga minu arust on point proven juba siis kui sind hoiatatakse et ära topi oma abikaasasid ühte linna, vb oligi hoiatus et see võib crashida. Tavaliselt nad lihtsalt jõuavad sulle jälile et sa petad neid ja jätavad su maha, vb see kood ei toiminud ja crashiski sellepärast, mäng ei teadnud mida edasi teha :D

Skyrim on kõige suurem putukatepesa. Üks kuulus bug on see, mis juhtus ka minuga, kui teed maagide questline'i (college of winterhold vms.) Ühes kohas kui sa lähed sisse dwarfide linna jäänustesse, siis enne sisenemist lukustatud ukse ees peab üks tüüp ära surema et sa temalt võtme võtta saaksid. Aga see kurat ei surnud ära ja lihtsalt vedeles seal liikumatult ja seletas oma loba, ära tappa ei saanud, varastada võtit ka temalt ei olnud võimalik. Mul õnnestus veel kõik autosaved üle seivida sellega et käisin sisse välja seal ruumis kus ta vedeles ja nii kadus kogu normaalne save ära. Seega minu main story jäi ilma ühest shoutist ja winterholdi storyst. Pidin teist mängu alustama ja achievementi nimel kähku läbi selle uuesti ettevaatlikult tegema :D
Skyrimis oli veel teisigi aga neid oli võimalik lahendada.

Üks veel väga inetu lugu juhtus Kingdoms of Amaluris. Kus oli üks miniquestline, kus pidi ühes kohas aitama regiooni elanikel lahti saada ühtedest usupsühhodest. Quest oli selline et ühes väikses ruumis pidi mürgitama ära 5 vaenlast ja viskama nad nende veesüsteemi. Mürgitama neid pidi minu kaaslane oma vibuga ja mina pidin nad surnuks peksma et nad sillalt alla kukkuks. Trikk oli selles et neid oli alla lükata raske ja nad spawnisid lõpmatult. Algul ma eriti ei saanud pihta kuidas neid mürgitada sest see oli ridade vahel seletatud ainult, need kellel see bug samuti oli, ei saanud üldse pihta mis teha tuleb kui foorumites lugesin lahendusi otsides. Mure oli igatahes selles et kui lõpuks oli asi tehtud siis mu kaaslane pidi andma mulle võtme jällegi -.- ja vaatamata sellele et kõik olid surnud oli tal ikka vibu väljas ja ta ei rääkinud minuga vaid karjus et vaata ette neid tuleb veel :D Idiot ühesõnaga -.- Nii ma ei saanud võtit ja lisaks kõigele see bug nullis ära fast traveli mis muutus nüüdseks võimatuks. Kogu mäng läks pekki. Õnneks oli mul backup save kuid sellega kadus mul 5 tundi gameplayd :D

Siit ka õpetus, kõik rpgd on vigased ja neil tuleb alati seivida. Save võib küll raisata sul paarkümmend sekundit ära aga see on parem kui kaotada tunde :D

Glitchide kohta võin öelda et liivakastid on kõige paremad nende puhul. Näiteks GTA4 see kiiguglitch on epic. Saints rows on palju neid lahedaid kus inimesed jäävad seintesse kinni või laibad jäävad autorataste külge kinni. La Noires kukkusin ükskord läbi põranda autoga, sõitsin terve linna alt läbi kuni üle viskas sest tagasi polnud enam pääsu :D
Pilt

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas Milenko » 23 Veebr 2013, 17:08

xzapyx kirjutas:Siit ka õpetus, kõik rpgd on vigased ja neil tuleb alati seivida. Save võib küll raisata sul paarkümmend sekundit ära aga see on parem kui kaotada tunde :D
Mul on SKYRIM'is umbes 120 save :)
Pilt

Kasutaja avatar
Tannell
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 23
Liitunud: 06 Sept 2012, 21:45

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas Tannell » 03 Mär 2013, 20:37

Black Opsis on suht palju bugge, eriti zombies.

Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas mati112 » 10 Apr 2013, 18:41

oli ka siis ükspäev üks glitch cod mw3 jäin mingisse kohta kinni ja pidin uuesti missooni tegema :( üritasin surma saada kuidagi aga jh vedas mul, granaadid ja kõik olid otsas, ja paar vastast olid ka kes nii noobid et eisaand pihta ja siis omamees lasi tolle ka maha :D
Pilt

Kasutaja avatar
tauurii
Algaja
Algaja
Postitusi: 76
Liitunud: 30 Juul 2011, 12:27
Asukoht: Viljandi/Tartu

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas tauurii » 06 Mai 2013, 21:52

nbas kadus pall ära :)

Kasutaja avatar
RR9
Liige
Liige
Postitusi: 150
Liitunud: 02 Sept 2012, 20:35
Asukoht: Pärnu

Re: Teie kõige ebameeldivad/meeldivad Glitchid mängus.

Postitus Postitas RR9 » 07 Mai 2013, 17:33

Fifa 11's kunagi lõin läbi küljevõrgu "värava". 100% kindlalt läks läbi võrgu, instant replayga vaatasin iga nurga alt :D
Fifa Streetis lõi onlines mulle vastane värava nii, et pall kukkus värava peale ja läbi võrgu väravasse. "Värav" luges :D :D
Õnneks olin 6 või 7 väravaga eduseisus, seega närvi ei läinud :D

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 43 külalist