Forza Horizon 1 dlc

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta
parasitegod
Liige
Liige
Postitusi: 108
Liitunud: 24 Aug 2009, 15:20

Forza Horizon 1 dlc

Postitus Postitas parasitegod » 06 Mär 2017, 16:28

Sai siin üle aastate jälle 360 soetatud, et vanu Forzasid läbi mängida, aga tegemist on vanade mängudega ja ei saa läbi ilma probleemideta. Kuna sügisel otsustati Froza Horizoni dlc jagamine Xbox Live (ja MS Store) vahendusel ära lõpetada, siis teatud dlc'de hankimisega on probleeme. Soetasin tutika collectors editioni ja õnnestus USA gamestopist isegi season pass osta, kuid kahjuks kõigest sellest jäi väheks. Tasuta saadaval olnud 1000 Club Expansionit ei ole enam mitte kusagilt võimalik saada ja season passiga kaasa tulnud autode pakid ei toimi samuti (samas Rally Expansion toimib kenasti).

Kui ma nüüd millestki valesti aru pole saanud, siis peaks mulle piisama sellest, kui saaksin DLC "installika" USB pulgale tõsta ja sealt edasi juba konsooli (litsentsid nendele XBL kontol ju olemas)? Kui asjalood nii on, siis küsiksin, kas kellelgi on võimalik neid DLC "installikaid" mulle jagada (1000 Club ja võimalusel ka auto pakke)? Googlest leidsin ainult Jtag/rgh versiooni, mis mulle ei kõlba.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist