Xbox ONE pultide vastupidavus

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta
Kasutaja avatar
Eg3rt
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 394
Liitunud: 18 Jaan 2014, 20:56
Asukoht: Rakvere

Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas Eg3rt » 12 Veebr 2016, 20:48

Sooviks teada kuidas teistel kasutajatel ONE´i puldid siiamaani vastu on pidanud? Endal on juba kolmas pult peale aastat ONE´i kasutamist.

Esimene (konsooliga kaasas olnud) pult kestis aasta, ehk siis praeguseni. Vasak stick hakkas kergelt driftima.

Teise puldi ostsin kasutatult, mis peale paari kuud hakkas samamoodi käituma nagu esimenegi. Kasutasin seda Coop mängude mängimiseks.

Kolmas pult siis on nüüd uus ja 3,5mm sisendiga. Loodan sellelt pikemat eluiga kui kahelt eelmiselt, aga olen selles päris pessimistlik.

Pulte loomulikult loopinud pole, kergemaid kopse on olnud. 360 pult oli 2008 aasta konsooliga kaasa tulnud orginaal ja kestis lõpuni, kuniks konsooli maha müüsin.
Pilt

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas Tom-D » 13 Veebr 2016, 12:21

Mul Day One puldi ühe tagumise triggeri vedru tegi vahepeal väikest häält aga nüüd on jälle vait jäänud ja töötab nagu kulda. Titanfall puldi üks tagumine bumper ei tee klikki kui vajutada kuid toimib probleemideta, sutsu pehmem vajutust tundub lihtsalt kui teisel. Aga mõlemad puldid töötavad ja veidrusi ei ole veel mängimise ajal teinud. X360 puldid on mul samuti kõik väga hästi vastu pidanud ja katki läinud ei ole veel ükski.

Aga One puldi kvaliteet tundub küll kehvem olevat, kui X360 oma.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas henz22 » 13 Veebr 2016, 12:48

Mul hakkas ka ühe puldi analoog peale aastat driftima.

juxex
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Sept 2013, 21:43
Asukoht: Tartu

Re: Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas juxex » 13 Veebr 2016, 16:56

Nii kui aasta täis sai, hakkasid mõlemal puldil vasak stick driftima. Kas peaks garantii-sse andma või uued ostma? Samamoodi loopinud pole ja mingeid lööke ja muid veidrusi pole tunda saanud.

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas Shade » 13 Veebr 2016, 19:02

juxex kirjutas:Nii kui aasta täis sai, hakkasid mõlemal puldil vasak stick driftima. Kas peaks garantii-sse andma või uued ostma? Samamoodi loopinud pole ja mingeid lööke ja muid veidrusi pole tunda saanud.
garantii teema. See x1 pultide tüüp viga

Mul endal on day1 pult olnud juba 2 aastat ja siiamaani pole probleeme. Teine pult oli 1,5 aastat ja müüsin koos konsooliga edasi ja hetkel töötab uuel kasutajal samamoodi ilusti.

See vist oleneb puhtalt vedamisest. Saad hea isendi, siis funkab probleemi vabalt, kui ei vea, siis jama rohkem kui rubal eest.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas trimpa » 14 Veebr 2016, 19:40

Sama siin, mänguga kaasas olnud puldi vasak pulk (thumbstick) hakkas 1,5 aasta pärast driftima. Ega siin muud lahendust polnudki, tinutuskolb kätte ja uus asemele.
Kusjuures torkab silma veel üks Xone puldi miinus: korpus ja pulk on viletsamast plastikust kui X360 oma. Pulkade juures kulub plastik kiiresti (kuna pulk käib tihti vastu augu servasid, siis on pulgal silmnähtavalt sügavad vaod sees. Kusjuures kuluvad ka augu servad). Loomulikult, kõik mis liigub, see ka kulub. Kuid X360 puldi juures seda küll tähele ei pannud. Olen Tom-D'ga nõus, X360 puldi kvaliteet on parem.
Kallist (160 ...200 €) Elite pulti ei julgegi nagu osta, mine tea kui kaua selle pulgad kestavad ;)

Olen Shade'ga nõus. One puldi ostmine on tõesti natuke õnneloos. Oman kolme pulti ja kahel neist oli juba ostes oma pisikriva küljes. Ühel pulgad loksusid (loks oli ikka tugev. Lihtne parandada, kuid siis oled kohe ka garantiist ilma, sest pult tuleb korraks lahti võtta), teine pult ei võta kinectiga ühendust (muus osas toimib eeskujulikult).

Nõuanne, kui ostate siis võtke enne maksmist poest karbist välja ja mudige: vähemalt pulkade loksumise tunnete kohe ära.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Ottotriin
Vaatleja
Postitusi: 4
Liitunud: 12 Aug 2015, 16:04

Re: Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas Ottotriin » 08 Mai 2016, 20:00

One puldid ikka väga kehvad,mul 3 pulti (musta värvi ilma 3,5mm sisendita).esimese pidin juba 1 kuu pärast välja vahetama,vasak juhtkang tuksis.
poole aastaga olen kõik puldid juba garantiiga välja pidanud vahetama,kõigil sama viga -vasak juhtkang annab otsad.ja tundub et hakkab uus ring pihta esimese vahetatud puldi kang juba kerge loksuga.samas eilmise konsooli 360 puldid kestsid lõpuni,7-8a, kuni konsooli edasi müüsin ilma ,et midagi neil viga peale kulumisjälgede.
Oskab keegi äkki öelda kas need teema puldid või see 3,5mm sisendiga pult on parema kestvusega?

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas Tom-D » 09 Mai 2016, 07:59

Uute 3,mm pultide kohta ei tea öelda aga need teema puldid ja muu peaks idee järgi olema täpselt sama toodang mis tavalised, lihtsalt skinn peale löödud. Mul veel õnneks ükski pult otsi andnud ei ole aga ma miskipärast ei usu, et mingi special edition pult ka probleemi lahendaks. Loodetavasti ebaõnn mingil hetkel lahkub ja satud mõne normaalse isendi otsa.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

DarkESTZoul
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 19 Veebr 2012, 20:56
Asukoht: Raplamaa

Re: Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas DarkESTZoul » 02 Nov 2016, 19:29

Pean ka tõdema, et omal hakkas samuti vasak kang üles driftima mingi 4-5 päeva tagasi. :D Game Controller app näitab, et vertical 28%. Kuidas nende uutemate pultidega kogemus on, kes juhuslikult ostnud? Hetkel küll saab hakkama ja poodi ei jookse, aga ilmselt tuleb lähemal ajal kas puldi remont käsile võtta või siis teine kõrvale muretseda. Garantiid ka vist isegi mingi aeg ehk alles aga siis jälle puldist määramata ajaks ilma.
''Per Mare, Per Terras, Per Constellatum''
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas Jack » 03 Nov 2016, 10:41

DarkESTZoul kirjutas:Pean ka tõdema, et omal hakkas samuti vasak kang üles driftima mingi 4-5 päeva tagasi. :D Game Controller app näitab, et vertical 28%. Kuidas nende uutemate pultidega kogemus on, kes juhuslikult ostnud? Hetkel küll saab hakkama ja poodi ei jookse, aga ilmselt tuleb lähemal ajal kas puldi remont käsile võtta või siis teine kõrvale muretseda. Garantiid ka vist isegi mingi aeg ehk alles aga siis jälle puldist määramata ajaks ilma.
Kui garantii alles siis kindlasti poodi. Hiljem ei ole ju midagi teha. Kannatad ära selle lühikese aja ja võta kasvõi kohe teine pult kõrvale kui nii või naa kahtled, et vaja teine kõrvale muretseda :P
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

DarkESTZoul
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 28
Liitunud: 19 Veebr 2012, 20:56
Asukoht: Raplamaa

Re: Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas DarkESTZoul » 05 Nov 2016, 22:09

Garantii just ''ilusti'' 3. novembril lõppenud, niiet peab asja ise käsile võtma. Sai kiirelt netist tarkust omandatud, ja õnne korral on probleem kergelt lahendatav.
''Per Mare, Per Terras, Per Constellatum''
Pilt

Kasutaja avatar
simon
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 214
Liitunud: 05 Apr 2011, 19:32
Asukoht: TLN

Re: Xbox ONE pultide vastupidavus

Postitus Postitas simon » 24 Nov 2016, 07:52

DarkESTZoul kirjutas:Garantii just ''ilusti'' 3. novembril lõppenud, niiet peab asja ise käsile võtma. Sai kiirelt netist tarkust omandatud, ja õnne korral on probleem kergelt lahendatav.
Pult korras?
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist