XBOX 360 Elite 2011a mudel teeb müra!

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta
HP.
Vaatleja
Postitusi: 8
Liitunud: 10 Veebr 2014, 08:39

XBOX 360 Elite 2011a mudel teeb müra!

Postitus Postitas HP. » 19 Veebr 2014, 22:02

Plaan osta siis XBOX 360 120GB Elite 2011a mudel, kuid video mis müüja mulle saatis, seal oli kuulda plaadi lugemisel ja mängu laadides ( vähemalt esialgselt ) häirivat müra. Ning see pani mind hetkeks kahtlema, kuid hind on hea, seega ei taha ka käest lasta. Seega otsustasin siia pöörduda, kuna olen XBOXi teemal võhik ja see oleks esimene konsool mul.

Nagu ma lugenud olen, siis kas XBOXid teevadki esialgu harjumatut müra ? Müüja ütles, et on seda lahti ka võtnud kunagi ja puhastanud, kuigi ei tea kuna seda tehti.
Olen ma õigesti aru saanud, et kui originaal plaadilt installida mäng kõvakettale, siis hiljem kui xbox loeb mängu kõvakettalt ( muidugi peab ka originaal plaat sees olema ) , siis on konsool tunduvalt vaiksem ?
Kui on keegi asjatundja, siis võin ka privaatselt video saata, kus saaksid / saaksite kuulata seda müra, ning ilmselt siis oskate ka öelda, kas on põhjust muretsemiseks või mitte.

Hea oleks kui keegi suudab siia vastuseid anda või minuga sõnumite teel ühendust võtta, sest plaan konsooli osta on sel reedel ehk 21.02.2014 .
Ette tänades ja lugupidamisega,
Henry

HP.
Vaatleja
Postitusi: 8
Liitunud: 10 Veebr 2014, 08:39

Re: XBOX 360 Elite 2011a mudel teeb müra!

Postitus Postitas HP. » 19 Veebr 2014, 22:23

Öeldi, et sellisel mudelil on kurikuulsale RROD´ile suurem tõenäosus, sest Slim mudelil RROD´i pole .
Või oleneb see suuresti siiski emaplaadist ?

renesinimets
Liige
Liige
Postitusi: 104
Liitunud: 19 Apr 2014, 13:29

Re: XBOX 360 Elite 2011a mudel teeb müra!

Postitus Postitas renesinimets » 04 Mai 2014, 14:46

Slimm konsoolide RRODi tuleku protsent väga väike aga vanemate mudelite puhul ehk siis Fatidel on see suurem ,oleneb muidugi mis emaplaadiga on tegu ..Jasper on neist fattidest kõige parem,sest RRODi tekke protsent väiksem :)

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist