Maksmine/Ostmine lives.

Kõik Xbox Livega seonduv!
dlipetski
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 10 Mai 2011, 17:02
Asukoht: Tallinn / Viljandi

Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas dlipetski » 17 Mai 2011, 13:50

Tere!

Tahaksin live'i kaudu paari asja soetada. See tähendab seda, et tuleks lisada krediitkaart. Olen SEB klient ja hetkel veel Krediitkaarti ei oma, kuid on loodud selline asi nagu Virtuaalkaart SEB poolt mis võimaldab internetis oste teha, tegemist on krediitkaardi laadse asjaga mellel leiduvad ka need 3-4 CCV turvanumbrit. Olen seda korduvalt PayPal'i kaudu, e-bay ja muude ostude jaoks kasutanud, kuid live'iga tekib probleem.

Error mille saan - Cannot authenticate this type of payment.

Olen kõrvalt ühelt Xbox 360 supporti sõbralt uurinud milles probleem võib olla ja kõike erinevat proovinud, kuid miski ei aita.

Mida olen teinud. Kuna tegemist on minul UK GT'ga, siis on GT aadress kui ka CC aadress muudetud samaks. See pidi olema major problem, kui su kaart n.ö eestisse regatud on, kuid konto on UK oma, seetõttu saigi see tehtud, kuid tulutult. Hetkel ootan veel enda isikliku CC'd mille saan neljap. et siis sellega proovida.

Mis on Teie arvamused, milles võib olla probleem. On mõtteid, kogemusi ?

Ettetänades,
D. Lipetski.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas Jack » 17 Mai 2011, 13:54

Ei tule krediitkaarti lisada. Parem on kui sa seda isegi ei tee.
Osta punktikaarte oma kontole vastavalt. EU või US punktid.

Krediitkaart peab olema sama maa oma mille konto sul on. Ehk kuna eesti kontot ei lubata teha ei saa sa ka eesti krediitkaarti lisada. Kuna sul on UK konto nagu aru saan siis peab ka olema UK krediitkaart. Mille saad teha vaid UK's.

PAYPAL võimalus võib tulla lähipäevil. 19Mai siis täpsemalt. Siis võibolla saab ka tollega maksta. Eks uuendus näitab.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas Shade » 17 Mai 2011, 13:56

Sa ei saa lisada kasutada eesti krediitkaarti nii LIVE, skui ka PSNis, kuna kontrollitakse sinu Live kontoriiki krediitkaardi numbriga, kui see ei ühti Live konto riigiga siis sa ei saa seda kasutada. See on päris mitu korda siit läbi käinud.

Hetkel pikemat aega eesti probleem olnud. Livest saad asju osta poest/veebist punktide eest ostes, muud võimalust pole
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas tomtom » 17 Mai 2011, 14:03

Aga kui nüüd paypal lisatakse livesse kas siis asi muutub oskab keegi öelda et kas ma läbi paypali saan siis asju osta?
HatchedNeptune

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas Jack » 17 Mai 2011, 14:04

Polegi asi veel üldse kindel. Kuulujutud käivad et tuleb paypal aga minu teada ametlikult välja pole öeldud.
Eks ootame selle 19kuupäeva ära siis näeme. Aga teoorias jah saad kõige eest maksta. Mis oleks lihtsalt ülimegasuper hea (Y)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

dlipetski
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 10 Mai 2011, 17:02
Asukoht: Tallinn / Viljandi

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas dlipetski » 17 Mai 2011, 17:24

Okei. Selles siis see probleem seisnebki. Pangas käigud ja aadressi muutmised olid siis üsna kasutud. Imelik, et mu sõber, kes töötab xbox supportis mulle seda ei maininudki, et see Eestis üldse pole võimalik, arvatavasti sellepärast, et nemad tegelevad vaid UK supportiga.

Selge pilt. Loodan, et see PayPal variant ka tuleb ja nii pea kui võimalik, sest ainult sellepärast ostsingi endale 250GB HDD kasti, et saaks alla laadida ja et poleks mingit plaadimajandust.

Kui siis nüüd seda PayPali ei tule, siis tuleb neid punkte tellima hakata. Parim variant arvatavasti jälle mingi e-bay, amazon, punktid.ee ? Mis mul nende punktide juures ei meeldi on see, et ei saa täpset kogust neid punkte alati, tuleb kas siis törtsu rohkem kogu aeg osta vms.

Offtopic siis, kust Teie oma punkte, goldi pikendusi soetate, kust saab siis kõige odavamalt ja kiiremalt neid asju aetud?

Tänud kõikidele vastanutele!

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas tomtom » 17 Mai 2011, 19:35

dlipetski kirjutas:Okei. Selles siis see probleem seisnebki. Pangas käigud ja aadressi muutmised olid siis üsna kasutud. Imelik, et mu sõber, kes töötab xbox supportis mulle seda ei maininudki, et see Eestis üldse pole võimalik, arvatavasti sellepärast, et nemad tegelevad vaid UK supportiga.

Selge pilt. Loodan, et see PayPal variant ka tuleb ja nii pea kui võimalik, sest ainult sellepärast ostsingi endale 250GB HDD kasti, et saaks alla laadida ja et poleks mingit plaadimajandust.

Kui siis nüüd seda PayPali ei tule, siis tuleb neid punkte tellima hakata. Parim variant arvatavasti jälle mingi e-bay, amazon, punktid.ee ? Mis mul nende punktide juures ei meeldi on see, et ei saa täpset kogust neid punkte alati, tuleb kas siis törtsu rohkem kogu aeg osta vms.

Offtopic siis, kust Teie oma punkte, goldi pikendusi soetate, kust saab siis kõige odavamalt ja kiiremalt neid asju aetud?

Tänud kõikidele vastanutele!
Kõike asju nii punke kui ka live aega saab siit foorumist osta, mis aga puutub livest asjade tõmbamisse siis ei pruugi sa osa asju saada ilma vpn ühenduseta luna läheb vaja selle maa ip'd kuhu ise oled live kasutaja teinud.
HatchedNeptune

dlipetski
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 10 Mai 2011, 17:02
Asukoht: Tallinn / Viljandi

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas dlipetski » 17 Mai 2011, 21:32

tomtom kirjutas:Kõike asju nii punke kui ka live aega saab siit foorumist osta, mis aga puutub livest asjade tõmbamisse siis ei pruugi sa osa asju saada ilma vpn ühenduseta luna läheb vaja selle maa ip'd kuhu ise oled live kasutaja teinud.
VPN ühendus on selge.

Tänud vastuse eest!

VelvetyShip25
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 23 Veebr 2011, 13:06

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas VelvetyShip25 » 18 Mai 2011, 08:18

Olen teinud Live accoundi Soome alla ja krediitkaardiga maksmisel ei ole mingeid probleeme.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas Jack » 18 Mai 2011, 09:18

Ju sul on soome krediitkaart või jaga lähemalt mis panga krediitkaart.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
windwalks
Liige
Liige
Postitusi: 105
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:10
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas windwalks » 18 Mai 2011, 10:57

Mul oli sama probleem, kuid õnnestus teha uus Soome live konto, ning siduda see Hansapanga krediitkaardiga ning sai ilusti endale punkte ostetud marketplacist ;)
"Kes tasa sõuab, sel mädanevad aerud ära !"
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas Jack » 18 Mai 2011, 10:58

Huvitav teada. Nii, et soome konto + eesti hansapanga krediitkaart lubab oste sooritada lives.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

tomtom
Moderaator
Moderaator
Postitusi: 715
Liitunud: 08 Dets 2010, 23:55
Asukoht: Tallinn

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas tomtom » 18 Mai 2011, 11:04

Jackinthexbox kirjutas:Huvitav teada. Nii, et soome konto + eesti hansapanga krediitkaart lubab oste sooritada lives.
Mul ei lubanud kuigi mul on ka soome konto
HatchedNeptune

dlipetski
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 47
Liitunud: 10 Mai 2011, 17:02
Asukoht: Tallinn / Viljandi

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas dlipetski » 18 Mai 2011, 12:00

Tuleb siis nii välja, et Eestil ja Soomel krediitkaartidel numbrid sarnased või samad. Äkki paneb MS ise pange ja sul veab lihtsalt, tuleks neile sellest teada anda, muidu ma tunnen ennast rumalana, et mul ei tööta. Aga ikkagi, nüüd tuleks Sherlock Holmes'ile helistada ja uurima panna miks see siis mõningetel siiski toimib ja teistel mitte.

P.S Ära põe, ei ole siin mingit MS'ile kaebamist ;)

VelvetyShip25
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 23 Veebr 2011, 13:06

Re: Maksmine/Ostmine lives.

Postitus Postitas VelvetyShip25 » 19 Mai 2011, 16:11

Jackinthexbox kirjutas:Ju sul on soome krediitkaart või jaga lähemalt mis panga krediitkaart.
Krediit-deebetkaart on Sampo Visa Premier. Tehtud Eestis. Ma arvan, et Sampo kasutab analoogset numeratsiooni nii eestis kui soomes. Seni pole probleeme olnud. Iga kuu tilgub Live eest maha.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 57 külalist