Two Worlds II

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Two Worlds II

Postitus Postitas dreysebud » 02 Mai 2010, 09:38

944163_98019_front.jpg
944163_98019_front.jpg (39.65 KiB) Vaadatud 6183 korda


Tootja: SouthPeak Games
Turustaja: Reality Pump
Platform: Xbox 360, Pc, Ps3
Zanr: Role-Playing
Multiplayer: Olemas
Väljalaske aeg: 4 märts, 2011
Vanusepiirang: 17+


PILDID

Video

http://www.youtube.com/watch?v=tJ400KZSqis
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas DasMonx » 02 Mai 2010, 13:37

meh...

video tundus suht nõrk olevat.


muarvates jääb tublisti dragonage'le alla (N)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas dreysebud » 02 Mai 2010, 14:56

Ei leid nagu häid videosi rohkem :P Eks näis, kas tuleb norm võ mitte. Ei oska selle video järgi öelda eriti
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas EdragonXX » 06 Veebr 2011, 20:47

Drey saad updateda veidi. 25.veebruar on release date eurooopas...

http://www.youtube.com/watch?v=LxDBQkry9VI

Väga tugevad ratingud asjale antud juba.. Ei teagi nüüd kumba esimesena mängima hakata kas Two Worlds 2't või dragon age 2'te :)

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas EdragonXX » 07 Veebr 2011, 18:09

@Kkiks,

- Gamesradar on muideks vägagi arvestatav asi.

- Gamespotis on Two Worlds II COMING SOON TOP1 :)

- Gamespoti enda team andnud hindeks 7. Täiesti norm hinne ju? Kõrvale võrdluseks dragon age gamespoti hinne 8,5. Kõrvale Divinity II (gamespot pole hinnet pannud) aga kasutajate oma 7.2 ja kriitikute oma 6.4. IGN'i peal on divinity II xboxi versioonile antud 4.8 (samal ajal PC 7). Üks ja sama mäng ja nii kohutavalt erinev rating? Et siis ratingute järgi loogikat järgida siis PC peal oli hea aga xboxi peal saast? :) Või kuidas ma sellest aru peaksin saama?
Igaljuhul ütlen Sulle et Divinity II OLI VÄGA HEA! Kui Sa vähegi RPG'sid mängid ja Sulle need meeldivad siis DIvinity II on xboxi peal KOHUSTUSLIK RPG mängurile! Ja ratingu annaks ma sellele mängule 8. Sest Dragon Age saaks 9. Ja 10't ei ole võimalik välja teenida sest täiuslikku asja pole olemas. :)

- 360 magazine lubas järgmises numbris Two Worlds II ette võtta

- OXM andis 7

Nii et jah Kkiks ma vaatan neid hinnanguid ning ütlen et asi kuulub mu kohustusliku listi, sest mulle meeldivad RPG'd. :) Ja tõenäoliselt võtan ma ka gothicu uue osa ette, kuigi seekordne osa tundub veidi nutune olevat (peab Shade käest uurima mis ta lõpuks sellest arcaniast arvas). Pealegi mis peab see number olema et Sa liigitaksid asja hea mängu hulka? 9? 10? Sellisel juhul mitu mängu Sa leiad mängimiseks aastas? PS! Dragon Age sinna hulka oma 8'ga siis ei kuulu ju. :)

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas Kkiks » 07 Veebr 2011, 20:42

EdragonXX kirjutas:@Kkiks,

- Gamesradar on muideks vägagi arvestatav asi.

- Gamespotis on Two Worlds II COMING SOON TOP1 :)

- Gamespoti enda team andnud hindeks 7. Täiesti norm hinne ju? Kõrvale võrdluseks dragon age gamespoti hinne 8,5. Kõrvale Divinity II (gamespot pole hinnet pannud) aga kasutajate oma 7.2 ja kriitikute oma 6.4. IGN'i peal on divinity II xboxi versioonile antud 4.8 (samal ajal PC 7). Üks ja sama mäng ja nii kohutavalt erinev rating? Et siis ratingute järgi loogikat järgida siis PC peal oli hea aga xboxi peal saast? :) Või kuidas ma sellest aru peaksin saama?
Igaljuhul ütlen Sulle et Divinity II OLI VÄGA HEA! Kui Sa vähegi RPG'sid mängid ja Sulle need meeldivad siis DIvinity II on xboxi peal KOHUSTUSLIK RPG mängurile! Ja ratingu annaks ma sellele mängule 8. Sest Dragon Age saaks 9. Ja 10't ei ole võimalik välja teenida sest täiuslikku asja pole olemas. :)

- 360 magazine lubas järgmises numbris Two Worlds II ette võtta

- OXM andis 7

Nii et jah Kkiks ma vaatan neid hinnanguid ning ütlen et asi kuulub mu kohustusliku listi, sest mulle meeldivad RPG'd. :) Ja tõenäoliselt võtan ma ka gothicu uue osa ette, kuigi seekordne osa tundub veidi nutune olevat (peab Shade käest uurima mis ta lõpuks sellest arcaniast arvas). Pealegi mis peab see number olema et Sa liigitaksid asja hea mängu hulka? 9? 10? Sellisel juhul mitu mängu Sa leiad mängimiseks aastas? PS! Dragon Age sinna hulka oma 8'ga siis ei kuulu ju. :)

@Edragon

-Ei n6ustu gamesradariga . No peaks ju ikka kuulnud olema , suht igap2ev vaatan ringi.

-N6us ( Ei naq saa vastu vaielda)

- 7 pole halb hinne , vaid halb on see kust antud on . Seitse on viimati vaadatud gamespotis good ju ? Nyyd ennem chatis r22kisime 9 ja 10 . Muidugi keegi v6ib 10 anda v6i 9 , aga prs igat kohta ma nyyd kyll ei usu . Kui iga inimene ytleb et see m2ng on j6hkralt hea proovi , aga Ignist loen et on kehva ? Sorry , usun ikka ign. Nyyd mis aga platformide erinevusse puutub , on tavaliselt k6ik RPG m2ngud k6vasti paremad m2ngida Arvuti peal ( p6hiliselt keyboardi p2rast ). Sellest ka hinde j6hker muutus . Mitte et ytleks kehva on Divercity , ple vga RPG f2nnar.

See on naq samap6him6te kui sa m2ngiksid Warcrafti xboxi peal ( jh see on MMORPG , p6him6te ikka sama ) . Sa saaksid m2ngitud kindlasti m2ngu , aga lht kuna k6ik hot keyd ja k6ik asjad j22vad puudu siis lht ta pole sama. Arvuti peal lihtne-123 ja midagi toimub , xboxi peal.. mitte nii kerge kindlasti.

-Ootan huviga :)

-Selge


Hea m2ng ei pea olema 10 ega 9 , hea m2ng v6ib olla ka 7 v 8 . Ma arvan rohkem meie vaidluse teema on maitse. Ma m2ngiks parema meelega Black Opsi kui sina m2ngiks Two Worlds 2hte :) . Kui sa ostad Two Worldsi , osta , ma sind ei keela :)

-
Football , a way of life

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas EdragonXX » 07 Veebr 2011, 21:19

Divinity II oli xboxi peal isegi mugavam ma pean tunnistama. Tean seda kuna alustasin
Divinity 2 demoga PC peal ja mängisin xboxi peal. :)
Ma pakun välja et IGN's antud jõhker hinde erinevus on tingitud sellest et IGN's annavad ainult sealsed kasutajad hääli. Vaadates kui mitu kasutajat hääli on andnud siis ilmselgelt sellise väikese koguse pealt võib kahtlustada et xboxi 360 peal andsid oma hinde shooteri fännid. :) kindlasti ei ole põhjuseks see et PC ja xboxi versioon teineteisest niipalju erinesid. Ei erinenud üldse, peale selle et xboxi peal oli puldi joystikutega mugavam liikuda kui PC peal hiirega.. Eriti kui oli vaja kiiret tegutsemist. :)

Aga gamesradarist, eurogamer, OXM, 360 magazine, gamespot'st peaks siiski enamus gamereid kuulnud olema. Tegelikult on nimekirjast paar tükki veel puudu, kuna kohe peast ei meenu täpsed nimed. Aga ma võin Sulle need peale 10'ndat oelda, siis lähen toon easonist uued xboxi ajakirjad ära. :)

Muide veel lihtsusest. Ka Dragon Age oli minu meelest xboxi peal lihtsam käsitleda kui PC peal..

Ja ma ju räägingi algusest peale et maitseasi. Mina olen täielik RPG fänn, Sina oled shooterite fänn. Sina ei suuda mind veenda et shooterid on paremad kui RPG ja vastupidi mina arvan et shooterite fännid on natuke "ohooo" :D Sest ühe korraliku RPG vastu ei saa mitte miski siin maailmas! :p Fallout 2 ja Dragon Age ja Mass Effect on maailma parimad. :)

PS! Eurogamer on enamasti saksa turu jaoks. Nii nagu OXM on UK ja ROI turu jaoks..

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas Kkiks » 07 Veebr 2011, 21:30

EdragonXX kirjutas:Divinity II oli xboxi peal isegi mugavam ma pean tunnistama. Tean seda kuna alustasin
Divinity 2 demoga PC peal ja mängisin xboxi peal. :)
Ma pakun välja et IGN's antud jõhker hinde erinevus on tingitud sellest et IGN's annavad ainult sealsed kasutajad hääli. Vaadates kui mitu kasutajat hääli on andnud siis ilmselgelt sellise väikese koguse pealt võib kahtlustada et xboxi 360 peal andsid oma hinde shooteri fännid. :) kindlasti ei ole põhjuseks see et PC ja xboxi versioon teineteisest niipalju erinesid. Ei erinenud üldse, peale selle et xboxi peal oli puldi joystikutega mugavam liikuda kui PC peal hiirega.. Eriti kui oli vaja kiiret tegutsemist. :)

Aga gamesradarist, eurogamer, OXM, 360 magazine, gamespot'st peaks siiski enamus gamereid kuulnud olema. Tegelikult on nimekirjast paar tükki veel puudu, kuna kohe peast ei meenu täpsed nimed. Aga ma võin Sulle need peale 10'ndat oelda, siis lähen toon easonist uued xboxi ajakirjad ära. :)

Muide veel lihtsusest. Ka Dragon Age oli minu meelest xboxi peal lihtsam käsitleda kui PC peal..

Ja ma ju räägingi algusest peale et maitseasi. Mina olen täielik RPG fänn, Sina oled shooterite fänn. Sina ei suuda mind veenda et shooterid on paremad kui RPG ja vastupidi mina arvan et shooterite fännid on natuke "ohooo" :D Sest ühe korraliku RPG vastu ei saa mitte miski siin maailmas! :p Fallout 2 ja Dragon Age ja Mass Effect on maailma parimad. :)

PS! Eurogamer on enamasti saksa turu jaoks. Nii nagu OXM on UK ja ROI turu jaoks..
No vaata lugesin kyll su teksti l2bi ja n6ustun k6igega aga t2pselt maitses ongi asi . Naq su mainisid et dragon age oli SINU MEELEST just kerge k2sitleda . Igatahes , Kuna Sa veendad et see m2ng on hea , ma vb teen proovi kui sa 10nendal oled xboxi ajakirjad k2tte saand :).Peace :)
Football , a way of life

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas Shade » 08 Veebr 2011, 09:28

mina ei vaata hindeid kunagi, need ei näita absoluutselt miskit. Lõpuks jääb asi ikka sinu enda taha kinni, kas sulle meeldib või mitte.

Dragon Age - käsitluse lihtsus tulenes sellest mis klassiga sa mängid ja mis raskuaste. Hard ja Nightmare on selline micromajandamine, et xboxi peal on raske vs PC. Normal ja casuali peal on majandamist vähem, tavaliselt ikka go with the flow.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas EdragonXX » 08 Veebr 2011, 09:49

Shade kirjutas:mina ei vaata hindeid kunagi, need ei näita absoluutselt miskit. Lõpuks jääb asi ikka sinu enda taha kinni, kas sulle meeldib või mitte.

Dragon Age - käsitluse lihtsus tulenes sellest mis klassiga sa mängid ja mis raskuaste. Hard ja Nightmare on selline micromajandamine, et xboxi peal on raske vs PC. Normal ja casuali peal on majandamist vähem, tavaliselt ikka go with the flow.

Nujah ma mängin kõiki asju normaliga - stoori põhiline ikkagi. Üks kaks mängu õpetasid mulle selle kunagi selgeks kui panin kõrgeima raskusastme. Tundide viisi pusisin mingi jama kallal ja raskusastme muutmine tähendas kogu mängu uuesti alustamist. :) Aga muidu süsteem ju jäi samaks? chari vahetamiseks spell listi modimiseks paus ja lets go. väga easy ju? :) Aga muidu pidasin silmas seda et sellistes mängudes kiire kannapoore jne on lihtsam xboxi puldiga kui PX hiirega. Eriti kui Sa keset vaenlaste karja oled kes kõik sul turjas kinni istuvad.
Ja meeskonna ma komplekteerin alati ühte moodi juba iidamast aadamast. Ehk siis kui võimalik: warrior (tank, shieldiga soovitavalt), warrior (kahe kae moogaga ja soovitavalt paladin voi moni muu pupujuku kes oskab muidki huvitavaid asju), rogue (oma vibu ja pistodaga, detectimisel ja kirstude lahti murdmisel asendamatu), wizard (oma attack spellidega), healer (oma protect spellidega ja healimisega). vastavalt mängule ja meeskonna suurusele siis väikesed modifikatsioonid. :) Aga selline meeskond funkab enamasti kõige paremini.. Eriti kui Sa saad ise nende üle kontrolli võtta. :)

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas Shade » 08 Veebr 2011, 13:31

kes kuidas mängib.

Mina näiteks olen arusaanud, et normali või kõige kergema raskusastmega on walk in the park (codis jooksed kuulirahe all peale ja ei saagi surma), mängul peab pinge olema ja selletõttu kasutan raksemaid raskusastmeid

Tulles tagasi antud mängu juurde, siis kavatsen selle kindlasti muretseda, enne ikka vaja esimene osa läbi pelada
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas EdragonXX » 08 Veebr 2011, 14:04

Shade kirjutas: Mina näiteks olen arusaanud, et normali või kõige kergema raskusastmega on walk in the park (codis jooksed kuulirahe all peale ja ei saagi surma), mängul peab pinge olema ja selletõttu kasutan raksemaid raskusastmeid

Tulles tagasi antud mängu juurde, siis kavatsen selle kindlasti muretseda, enne ikka vaja esimene osa läbi pelada

Kusjuures see täiesti sõltub mängust. Mõnel on jah normal selline nagu oleks võtnud easy versiooni. Mõni teine mäng jälle normal täiesti normal ja pakub pinget. Vahel on ette sattunud ka normal versioonid kus kohati hasi kisub väga ahrd leveli moodi olevat (sellised on muidugi haruldused). Nii et see on kuidas kunagi. Splinter cell oli hea näide kus hard level oli palju rohkem normal leveli moodi kui normal ise.

Aga Two Worlds II'st või õigeminie I'st. Mõtlesin ka korraks seda, aga proovisin PC peal I'st ja jäi pooleli (haruldane juhus RPG puhul minu jaoks). :) Räägitakse et II on kordi mitmeid parem kui I. Aga kui Sa RPG fänn siis soovitan Sulle soojalt Divinity uut packi kus ego draconis ja Knight mõlemad sees - väga hea stoori on asjal.. ja kui mäng hoo sisse saab (juhtub umbes 4'ndal mängutunnil) siis on mäng ise ka väga hea (esimesed paar tundi on igav sissejuhatus).

Kasutaja avatar
Techno Wiking
Liige
Liige
Postitusi: 166
Liitunud: 09 Veebr 2010, 20:32
Asukoht: Tallinn

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas Techno Wiking » 25 Veebr 2011, 20:41

Pilt

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas EdragonXX » 27 Veebr 2011, 02:06

Sähh Sulle siis kooki moosiga jalutasin HMV'sse täna ja avastasin et NO Two Worlds II. Uurimise peale selgus et mingid probleemid ja release date lükati JÄLLE edasi!

Seekord siis uueks release date'ks on välja öeldud et 4.märts. Tea kas 4'ndal selgub jälle et lükkub edasi? Tänaseks on nad release date lükanud edasi juba 7 korda. Esimene release date oli 2010 sügis, mis lükati 25.jaanuari peale 2011, mis lükati 4 veebruari peale, mis lükati 18 veebruari peale, mis lükati 25.veebruari peale, mis lükati 1 märtsi peale, mis lükati just 4 märtsi peale.

Ruukel
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 42
Liitunud: 21 Jaan 2010, 22:00

Re: Two Worlds II

Postitus Postitas Ruukel » 07 Mär 2011, 23:52

Masendav, pole sellest mängust ikka miskit kuulda....kaua võib niimoodi teha, peab vist Võsa Petsile helistama :D

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 76 külalist