Xbox media centre probleem

Küsimusi? Probleeme?
Kasutaja avatar
lysgeric
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Sept 2009, 17:34

Xbox media centre probleem

Postitus Postitas lysgeric » 15 Jaan 2010, 17:08

Win 7
Thompson speedtouch wifi ruuter

Kui panen nii xboxi kui laptopi ruuterisse leiavad üksteist üles, aga kui võtan läptopi juhtme ära ja panen laptopi läbi wifi, siis peaks ta ju ka leidma xboxi ülesse, aga ta ei leia. Milles võib probleem olla ?

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas dreysebud » 15 Jaan 2010, 18:42

Ei leiagi xboxi ülesse, kui otse ühendust pole xboxiga(juhtmega). Kui aga xboxi taga wifi adapter olemas ja läpakas samuti wifis siis leiavad ühise võrgu. Endal igatahes on niimoodi ja töötab.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
lysgeric
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Sept 2009, 17:34

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas lysgeric » 15 Jaan 2010, 20:47

Peavad leidma üksteist, kuna tegelikult nad on ju ühes koduvõrgus.
Pilt

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas dreysebud » 16 Jaan 2010, 08:44

Ei oska öelda. Endal igatahes ei leidnud niimoodi. Ainult siis, kui läpakas wifis ja xboxil wifi adapter olemas. Eks ma päeval proovin, mul mõlemas arvutis win7-e. Panen ka siis xboxi juhtmega netti ja läpaka jätan ainult wifi alasse, vaatab kas leiab siis.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
lysgeric
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Sept 2009, 17:34

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas lysgeric » 16 Jaan 2010, 11:01

Ma ei leia põhjust miks ta ei peaks leidma. Mul on ka teiste arvutitega nii, et wifis nad ei leia üksteist ülesse, aga kui minna stardi alt ja kirjutada sinna \\arvutinimi siis ta leiab ülesse.

Kasutaja avatar
lysgeric
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Sept 2009, 17:34

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas lysgeric » 17 Jaan 2010, 15:46

Lahendus leidmata siiani. Äkki peab võrgu siseselt mingit asja lubama, et ta wifiga laseks võrgust asju liigutada, kuna äkki on ruuteri settingutes mingi option maas.
dreysebud kirjutas:Ei oska öelda. Endal igatahes ei leidnud niimoodi. Ainult siis, kui läpakas wifis ja xboxil wifi adapter olemas. Eks ma päeval proovin, mul mõlemas arvutis win7-e. Panen ka siis xboxi juhtmega netti ja läpaka jätan ainult wifi alasse, vaatab kas leiab siis.
Proovisid?

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas dreysebud » 17 Jaan 2010, 16:42

Sai proovitud ja ei tööta niimoodi. Kuid googeldes leitsin midagi kus öeldi, et see täitsa võimalik isegi: http://forums.enterpriseitplanet.com/sh ... php?p=8728
Niiviisi peaks neil ju omavahel ühendus olema
Ise ei hakanud seda tegema ja proovima, kuid ehk abiks ja saad selle abiga ;)
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas Jack » 17 Jaan 2010, 21:20

Seal muidu juttu sellest, et kasutad laptopi nagu wifi adaptrit xboxile.
See täitsa töötav asi ja isegi kasutanud.

See et läppar wifiga ja xbox seda üles ei leia siis süüdistaks ruuterit või arvuti tulemüüre.
Proovi läpaka tulemüürid ja viirustõrjed ajutiselt maha võtta. Kui tulemust ei anna siis keskendu ruuteri seadistamisele. Pordid avatuks nii laptopi jaoks kui xboxi jaoks.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
lysgeric
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Sept 2009, 17:34

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas lysgeric » 21 Jaan 2010, 15:22

Mis pordid täpsemalt, ma arvan, et viga on ruuteris, kuna ta ütleb, et minu nod32 tulemüür on erand sellele media centre probleemile, kui olen media centris.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas Jack » 21 Jaan 2010, 23:52

Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Freelancer
Algaja
Algaja
Postitusi: 73
Liitunud: 11 Juun 2009, 17:29

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas Freelancer » 22 Jaan 2010, 16:33

dreysebud kirjutas:Ei leiagi xboxi ülesse, kui otse ühendust pole xboxiga(juhtmega). Kui aga xboxi taga wifi adapter olemas ja läpakas samuti wifis siis leiavad ühise võrgu. Endal igatahes on niimoodi ja töötab.
Peab leidma. Pigem ongi siin see, et W7 jaoks on wifi adapteril mingid teised settingud (näiteks kasvõi nn usaldus on work pandud, või tulemüür peal) ja kaablil pole. Mul endal striimis xbox w7 masinast koguaeg kenasti (läbi wifi, sest kaablid polnud lihtsalt võimalik panna, lisaks oleks kogu võimsa võrgu ehitus olnud täiesti 0 ja kallid ruuterid mõtetud, kui mitte wifit kasutad).
Wifi ja kaabel pole tegelikult arvuti jaoks erinevad, nad on üks ja see sama asi. Adapteri jaoks on tegu erinevate asjadega, aga selleks nad loodud ongi. Nad panevad omavahel seadmed suhtlema :)
Olen koolis võrguõpetaja...

edit: tulemüüride ja viirusetõrje ajutine kinni keeramine oli hea idee, sellest tasubki alustada

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas dreysebud » 22 Jaan 2010, 18:58

Freelancer kirjutas:
dreysebud kirjutas:Ei leiagi xboxi ülesse, kui otse ühendust pole xboxiga(juhtmega). Kui aga xboxi taga wifi adapter olemas ja läpakas samuti wifis siis leiavad ühise võrgu. Endal igatahes on niimoodi ja töötab.
Peab leidma. Pigem ongi siin see, et W7 jaoks on wifi adapteril mingid teised settingud (näiteks kasvõi nn usaldus on work pandud, või tulemüür peal) ja kaablil pole. Mul endal striimis xbox w7 masinast koguaeg kenasti (läbi wifi, sest kaablid polnud lihtsalt võimalik panna, lisaks oleks kogu võimsa võrgu ehitus olnud täiesti 0 ja kallid ruuterid mõtetud, kui mitte wifit kasutad).
Wifi ja kaabel pole tegelikult arvuti jaoks erinevad, nad on üks ja see sama asi. Adapteri jaoks on tegu erinevate asjadega, aga selleks nad loodud ongi. Nad panevad omavahel seadmed suhtlema :)
Olen koolis võrguõpetaja...

edit: tulemüüride ja viirusetõrje ajutine kinni keeramine oli hea idee, sellest tasubki alustada
Samas mul tulemüür maas ja viirusetõrjet, kui aus olla polegi :P Ja sharingud peal ja public network. Eks siis wireless ruuteris peab setinguid muutma
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Freelancer
Algaja
Algaja
Postitusi: 73
Liitunud: 11 Juun 2009, 17:29

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas Freelancer » 23 Jaan 2010, 11:05

Mis W7ga tegu üldse? 32bit või 64?
Märkasin, et sharemine ei toimi kahe erineva vahel. Et saaks normaalselt jagada, tuleb panna folderile share with kasutajaks ka network. Siis hakkas tööle.
Vaata üle see nn võrguasukoht. Mul on W7 eestikeelne ja natuke raske juhendada. See võrguasukoht on need "home", "work", "public". Kui on "work", siis ei taha eriti jagamine toimida, publicuga ei olegi mingit jagamist.

Kasutaja avatar
lysgeric
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 26 Sept 2009, 17:34

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas lysgeric » 26 Jaan 2010, 20:31

Dreysebud on kõvasti vastanud ja mu teema ära varastanud. Enda asja ei saa ikka veel tööle.
Lp võrguhaldur, tahaks saada tööle ühendust xboxi ja arvuti vahel
Ruuter on Speedtouch, versiooni ei oska öelda
arvutil windows 7 64x
xbox 360 on ühendatud ruuterisse juhtmega, süsteem näeks välja selline

Xbox -----juhtmega----ruuter-----wifiga------arvuti

Siiani ei ole probleemile lahendust leidnud, tahaks arvutist striimida telekasse läbi xboxi muusikat ning filme.

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Xbox media centre probleem

Postitus Postitas dreysebud » 26 Jaan 2010, 21:41

Kustutasin enda ja muud teemast mööda minevad postid ära teemast :)
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist