Xbox vs PS3

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Xbox vs PS3

Postitus Postitas EdragonXX » 04 Jaan 2011, 17:16

Ühe asja võiksid nad xboxile veel lisada blu ray :) :)

Hetkel PS3 võidab nii mõnegi kasutaja enda poolele just BLU ray pärast.. Kuigi Sul on võimalus oma uuel xboxil küll lasta vahetada DVD blu ray mängija vastu (vahepeal isegi paar GAME poodi pakkusid seda), siis ametlikku versiooni blu ray'ga ikkagi pole.. Endiselt jääb arusaamatuks miks seda ei lisatud uuele xboxile kohe..

Kasutaja avatar
Re1m0
Liige
Liige
Postitusi: 128
Liitunud: 23 Jaan 2010, 09:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Xbox vs PS3

Postitus Postitas Re1m0 » 04 Jaan 2011, 17:54

EdragonXX kirjutas:Ühe asja võiksid nad xboxile veel lisada blu ray :) :)

Hetkel PS3 võidab nii mõnegi kasutaja enda poolele just BLU ray pärast.. Kuigi Sul on võimalus oma uuel xboxil küll lasta vahetada DVD blu ray mängija vastu (vahepeal isegi paar GAME poodi pakkusid seda), siis ametlikku versiooni blu ray'ga ikkagi pole.. Endiselt jääb arusaamatuks miks seda ei lisatud uuele xboxile kohe..
Nõustun. :)

See kui oleks veel bluray ka olnud ja sama hind....PS3 oleks kutu omadega. :D

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Riddim » 04 Jaan 2011, 19:06

Aga see on juba oleksite pärusmaa. Ma kahtlen, et hind oleks samaks jäänud, kui asjale bluray oleks külge haagitud.

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Riddim » 04 Jaan 2011, 19:07

Riddim kirjutas:Aga see on juba oleksite pärusmaa. Ma kahtlen, et hind poleks samaks jäänud, kui asjale bluray oleks külge haagitud.

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas hoihoi » 04 Jaan 2011, 20:48

no aga mis seal meeletult paremat on?
dvd maailmas toimub ju ka vaidlus et kumb on parem kas hd-dvd või blu-ray
on ühel omad pooldajad ja teisel teised

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas EdragonXX » 04 Jaan 2011, 22:43

hoihoi kirjutas:no aga mis seal meeletult paremat on?
dvd maailmas toimub ju ka vaidlus et kumb on parem kas hd-dvd või blu-ray
on ühel omad pooldajad ja teisel teised
Suurus :)
Lihtne võta lahti xbox LIVE's üks HD movie zunes ja vaata suurust :) Nii nüüd topi sinna erinevate keelte audiod ja subtiitrid ja reklaam ja muu jura juurde ja vaata palju kokku saad. No kuidagi ei mahu DVD peale ära.. :) Kui nüüd asi 3D juurde ka jõuab, siis jõuame veel suuremate mahtudeni. Kes on mänginud Final Fantasy 13'ndat teavad milline võrratu graafika asjal oli (ma ei räägi siin muuvide graafikast ainult vaid kogu gameplay graafikast, kogu gameplay graafika oli nagu muuvid, puhas HD, sellist asja kohtab harva) ja mitme plaadi peal asi oli? 3DVD'd. :) Ja üsna tüütu oli vajepeal neid plaate seal vahetada xboxis. :) Üsna pea tuleb veel sellisel tasemel kvaliteediga mänge. Nii et ma pooldan ühe plaadi masinasse toppimist mitte pidevat vahetamist. :)

Nii et mahutavus loeb. :)

Kasutaja avatar
uCr0 Cu [EST]
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 48
Liitunud: 02 Jaan 2011, 04:09
Asukoht: Tallinn

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas uCr0 Cu [EST] » 05 Jaan 2011, 09:49

raul88 kirjutas:mul selline küsimus xboxi puldi need 2 musta nuppu liiguvad kergemalt kui ennem tähendab see seda et pult kulub we
Sa mõtled neid Analog nupud mis üks üleval teine all? Ei see ei tähenda et pult kukub mul pole üksgi kord kukkunud :))
See teeb lihtsalt pulti mugavamaks! ;)
Peace!

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas wwepoiss » 12 Jaan 2011, 22:30

midagi väga halba küll öelda pole,kuid väga rahul kah ostuga pole,kuna enne omasin ps3 me ja nüüd on ülevaade mõlemast konsoolist ja minuarust jäi ps3 peale(soovikorral ka põhjendan).

Ja mai saa aru mis kuradi PS3 me puldil teie arust nii väga viga on?
laed iga 3 me päevatagana akut(saad samalajal ka mängida kuna laed läbi usb juhtme ps3 mega),
pult on küll väiksem ja vb mõne arust ka ebamugavam kuid siiski analoogid liiguvad palju paremeni ning ka nooled on normaalsemad(ei saa diagonaalis liikuda).
Ning PS3 puldil ju ka SIXAXIS ehk puldisisse on pandud liikumis andurid,päris paljudes mängudes saab seda ka kasutada nt gta iv jne... neid mäne tohutult.
See töötab ni et kui sõidad nt autoga siis mõnel lapsel ikka loll komme et keerab pulti ja oma pead kaasa mängides aag kui ta nüüd seda teeb siis keerab ka auto kaasa :D .
EDIT: ja seda kah et kui nt xboxi peale kuhugi natukenegi rohkem surun siis ragiseb see julmalt,puldiga sama.
Ning ka dvd lugeja sakib suht võiks naag ps3mel olla et võtab plaadi ise vastu.
diasinipoolest on suht võrdesd need,kuid kardan et kui mul nt xbox maha kukub siis see vist sodi kah,kuid ps3 mega sellist probleemi polnud ja ka lähtivõymine käis 300 korda lihtsamalt (Y)

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Kkiks » 12 Jaan 2011, 23:39

wwepoiss kirjutas:midagi väga halba küll öelda pole,kuid väga rahul kah ostuga pole,kuna enne omasin ps3 me ja nüüd on ülevaade mõlemast konsoolist ja minuarust jäi ps3 peale(soovikorral ka põhjendan).

Ja mai saa aru mis kuradi PS3 me puldil teie arust nii väga viga on?
laed iga 3 me päevatagana akut(saad samalajal ka mängida kuna laed läbi usb juhtme ps3 mega),
pult on küll väiksem ja vb mõne arust ka ebamugavam kuid siiski analoogid liiguvad palju paremeni ning ka nooled on normaalsemad(ei saa diagonaalis liikuda).
Ning PS3 puldil ju ka SIXAXIS ehk puldisisse on pandud liikumis andurid,päris paljudes mängudes saab seda ka kasutada nt gta iv jne... neid mäne tohutult.
See töötab ni et kui sõidad nt autoga siis mõnel lapsel ikka loll komme et keerab pulti ja oma pead kaasa mängides aag kui ta nüüd seda teeb siis keerab ka auto kaasa :D .
EDIT: ja seda kah et kui nt xboxi peale kuhugi natukenegi rohkem surun siis ragiseb see julmalt,puldiga sama.
Ning ka dvd lugeja sakib suht võiks naag ps3mel olla et võtab plaadi ise vastu.
diasinipoolest on suht võrdesd need,kuid kardan et kui mul nt xbox maha kukub siis see vist sodi kah,kuid ps3 mega sellist probleemi polnud ja ka lähtivõymine käis 300 korda lihtsamalt (Y)
1.Pult on v2ike , ja analoogid ei liigu midagi paremini ,nooled okei ,t6esti paremad, ja kusjuures , diagonaalis saab liikuda , aga jube raskelt.
2. Inimesed ei m2ngigi sixaxisega nii palju , enamikes m2ngudes ple seda, ja gta iv on ka p6hiliselt ainuke korralik m2ng mis seda toetab.
3. Xboxi peale surudes ragiseb? Kle ma arvan kui suruda ps3me peale siis ei juhtu midagi :D? Pult on ylikehva , ja seda ikka on vga kerge 2ra l6hkuda.
4.Sa m6tled seda nyyd et sisestad plaadi sisse naq ps3mes ? Et mingi poolepeal ja siis l2heb automaatselt? Mtea , suhteliselt m6ttetu feature.
5.Lahtiv6tmise kohapealt maei maini midagi , ple ps3me ega xboxi lahti v6tnud.

Ainuke mure minujaoks xboxiga on Bluray diskide mitte toetamine , ehk leiab ka sellele lahenduse .
Football , a way of life

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas wwepoiss » 13 Jaan 2011, 16:52

Kkiks kirjutas:
wwepoiss kirjutas:midagi väga halba küll öelda pole,kuid väga rahul kah ostuga pole,kuna enne omasin ps3 me ja nüüd on ülevaade mõlemast konsoolist ja minuarust jäi ps3 peale(soovikorral ka põhjendan).
Ja mai saa aru mis kuradi PS3 me puldil teie arust nii väga viga on?
laed iga 3 me päevatagana akut(saad samalajal ka mängida kuna laed läbi usb juhtme ps3 mega),
pult on küll väiksem ja vb mõne arust ka ebamugavam kuid siiski analoogid liiguvad palju paremeni ning ka nooled on normaalsemad(ei saa diagonaalis liikuda).
Ning PS3 puldil ju ka SIXAXIS ehk puldisisse on pandud liikumis andurid,päris paljudes mängudes saab seda ka kasutada nt gta iv jne... neid mäne tohutult.
See töötab ni et kui sõidad nt autoga siis mõnel lapsel ikka loll komme et keerab pulti ja oma pead kaasa mängides aag kui ta nüüd seda teeb siis keerab ka auto kaasa :D .
EDIT: ja seda kah et kui nt xboxi peale kuhugi natukenegi rohkem surun siis ragiseb see julmalt,puldiga sama.
Ning ka dvd lugeja sakib suht võiks naag ps3mel olla et võtab plaadi ise vastu.
diasinipoolest on suht võrdesd need,kuid kardan et kui mul nt xbox maha kukub siis see vist sodi kah,kuid ps3 mega sellist probleemi polnud ja ka lähtivõymine käis 300 korda lihtsamalt (Y)
Dude,vgavale koht kus r22kida ps3mest aga r22gin siis ka eelneva ps3me omanikuna

1.Pult on v2ike , ja analoogid ei liigu midagi paremini ,nooled okei ,t6esti paremad, ja kusjuures , diagonaalis saab liikuda , aga jube raskelt.
2. Inimesed ei m2ngigi sixaxisega nii palju , enamikes m2ngudes ple seda, ja gta iv on ka p6hiliselt ainuke korralik m2ng mis seda toetab.
3. Xboxi peale surudes ragiseb? Kle ma arvan kui suruda ps3me peale siis ei juhtu midagi :D? Pult on ylikehva , ja seda ikka on vga kerge 2ra l6hkuda.
4.Sa m6tled seda nyyd et sisestad plaadi sisse naq ps3mes ? Et mingi poolepeal ja siis l2heb automaatselt? Mtea , suhteliselt m6ttetu feature.
5.Lahtiv6tmise kohapealt maei maini midagi , ple ps3me ega xboxi lahti v6tnud.

Hehh siin ju ennegi räägitud ps3 mest ja sa oled olnud vist liiga lühikest aega ps ide omanik,ma võin ps3 fat konsooli suruda iga küljealt ning ei ole seal mingit raginat,lahti võttes näed kah mis seal all on.pult on väike tõesti,kuid arvatavasti said mingi halva puldi seljuhul kui sul analogid kiiresti ei liikund.
2. Inimesed ei m2ngigi sixaxisega nii palju , enamikes m2ngudes ple seda, ja gta iv on ka p6hiliselt ainuke korralik m2ng mis seda toetab.
Kuidas sa saad kõigi eest rääkida?Kust tead et inimesed seda niipalju ei kasuta,mul siiani enamus mängudes seda ps3mel vaja läinud.
ja no tõesti sixaxis on vägapaljudes mängudes :)
Nagu näiteks:
* Army of Two
* Batman: Arkham Asylum
* Battlefield: Bad Company 2
* Blast Factor
* Blazing Angels
* Blazing Angels 2
* Burnout Paradise[1]
* Call of Duty 3
* Call of Duty 4: Modern Warfare
* Call of Duty: World at War
* Call of Duty: Modern Warfare 2
* Call of Duty: Black Ops
* Cars Mater-National
* Conan
* Dante's Inferno
* Dark Sector
* Devil May Cry 4
* Enchanted Arms
* EyePet[2]
* Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
* Far Cry 2
* Fight Night Round 3
* Fight Night Round 4
* flOw
* Flower
* Folklore
* Formula One Championship Edition
* Ghostbusters: The Video Game[3]
* God of War III
* God of War Collection
* Godfather: The Don's Edition
* Grand Theft Auto IV
* GripShift
* Harry Potter and the Order of the Phoenix
* HAZE
* Heavenly Sword[4]
* Heavy Rain
* High Velocity Bowling
* Hustle Kings
* inFamous[5]
* Killzone 2[6]
* Lair
* Lego Star Wars: The Complete Saga
* Linger in Shadows
* LittleBigPlanet[7]
* LocoRoco Cocoreccho
* Madden NFL 08
* MAG
* Marvel: Ultimate Alliance
* Medal of Honor: Airborne
* Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
* Mini Ninjas
* Mirror's Edge[8]
* MLB 08: The Show
* MotorStorm[9]
* MotorStorm: Pacific Rift
* MX vs. ATV: Untamed
* NBA 08
* NBA 2K7
* NBA 2K8
* NBA Live 08
* NASCAR 08
* NASCAR 09
* NCAA Football 08
* NCAA Football 10
* Ninja Gaiden Sigma
* Noby Noby Boy
* Pain
* Pilot
* Pirates of the Caribbean: At World's End
* Piyotama
* Pure
* Q*bert
* Rag Doll Kung Fu: Fists of Plastic
* Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction
* Ratchet & Clank Future: Quest for Booty[10]
* Ratchet & Clank Future: A Crack in Time
* Resistance: Fall of Man[11]
* Resistance 2[12]
* Ridge Racer 7
* Saints Row 2
* Section 8
* Silent Hill Homecoming
* Siren: Blood Curse
* Super Rub 'a' Dub
* Sega Rally Revo
* Skate
* Snakeball
* SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation
* Sonic & Sega All-Stars Racing
* Spider-Man 3
* Stuntman: Ignition
* The Godfather: The Game
* Tiger Woods PGA Tour 09
* TimeShift
* Tom Clancy's EndWar
* Tom Clancy's Ghost Recon Advanced Warfighter 2
* Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas
* Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2[13]
* Tom Clancy's Splinter Cell: Double Agent
* Tomb Raider: Underworld
* Tony Hawk's Project 8
* Tony Hawk's Proving Ground
* Toy Home
* Transformers: The Game
* TV Show King
* Uncharted: Drake's Fortune[14]
* Uncharted 2: Among Thieves
* Unreal Tournament III
* Virtua Tennis 3
* WALL-E
* Warhawk
* Wipeout HD
* WWE SmackDown vs. Raw 2008
* WWE SmackDown vs. Raw 2009
* Zombie Apocalypse

Niiet jah,sa eksid.
4.Sa m6tled seda nyyd et sisestad plaadi sisse naq ps3mes ? Et mingi poolepeal ja siis l2heb automaatselt? Mtea , suhteliselt m6ttetu feature.
No vähemalt ei riku see plaate!
Ja noh see Blue-ray kohapealt on sul tõesti õigus.
See väga hea asi ps3 me juures(parandab julmalt graafikat ja pildi teravust kui vaja).
Ja puldikohapealt veel niipalju et ka ps3 mel on xboxi puldi suurune pult olemas,kui ei kõlba osta see!
ja seda ma ometigi ei usu et xbox omale blueray mängia sisse ehitab,mis selle konsooli hinnad siis oleks ja ka mängude hind kasvaks ju,ning vanemaid xbox mänge enam mängida ei saaks ju blueray konsoolil :D .
Ja seegi hea et PS3 mel alates 80 gb lisest versioonist on YLOD(sama mis rrod) pea et võimatu tulema(0,2%)
ning slimidel on see protsent veelgi väiksem.

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Censored » 13 Jaan 2011, 17:50

Minu tutvusringkonnas pole ühtegi PS3 omanikku kes ütleks, et PS3 pult on parem Xboxi omast. Ühel sõbral sai see isegi otsustavaks ja müüs PS3 ruttu maha (nüüd omab Xboxi ja on väga rahul).
Ja see ragisemise jutt ajas mind igatahes naerma :D
Pilt

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Kkiks » 13 Jaan 2011, 18:28

Censored kirjutas:Minu tutvusringkonnas pole ühtegi PS3 omanikku kes ütleks, et PS3 pult on parem Xboxi omast. Ühel sõbral sai see isegi otsustavaks ja müüs PS3 ruttu maha (nüüd omab Xboxi ja on väga rahul).
Ja see ragisemise jutt ajas mind igatahes naerma :D
T2pselt sama ,miks ma peaks oma konsooli yltse suruma ? Ja muidu ,sixaxis on hea feature ,aga see ei asenda tavalist m2ngimist
Football , a way of life

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas wuss- » 13 Jaan 2011, 19:04

mida see ragisemine annab? :D mõnel on xboxi peale arvuti monitor pandud.

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas wwepoiss » 13 Jaan 2011, 19:16

Censored kirjutas:Minu tutvusringkonnas pole ühtegi PS3 omanikku kes ütleks, et PS3 pult on parem Xboxi omast. Ühel sõbral sai see isegi otsustavaks ja müüs PS3 ruttu maha (nüüd omab Xboxi ja on väga rahul).
Ja see ragisemise jutt ajas mind igatahes naerma :D
ütlesin ju et ps3 mel on ka xboxi sarnane pult olemas.
ja see kh et xbox teeb vahel sellist müra et lausa häirib :-\

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas EdragonXX » 13 Jaan 2011, 19:23

wwepoiss kirjutas: Ja noh see Blue-ray kohapealt on sul tõesti õigus.
See väga hea asi ps3 me juures(parandab julmalt graafikat ja pildi teravust kui vaja).
WTF? Kas mina olen täielik lammas või keegi on kanepit tõmmanud? Mis kuradi moodi parandab blu-ray sinu graafikat ja pildi teravust? :) :) :) :) Sinu pildi kvalitteet sõltub ikkagi sisendist ja väljundist. Ehk siis sellest data'st mis sul plaadi peal on ja siis sinu televiisorist mis seda pilti näitab. Blu-ray seade ega plaat ei paranda küll mitte kui midagi. :)
Lihtne puust ja punaseks selgitus miks oled kuulnud jutte et blu-ray parem kui DVD. Nimelt blu-ray disc'le mahub 25GB samal ajal DVD peale läheb 4,2 giga. Ehk siis lihtsalt sama materjali jaoks mida sa näiteks blu-ray discile topid läheb sul rohkem DVD'sid. Või rohkem CD'sid, või rohkem flopisid. :)

Näide: Final Fantasy 13 PS3 peal oli 1 blu-ray disci peal. Ja versioon xboxile oli 3 DVD peal. Ahjaa muide võrdlustestid andsid xboxile selle mängu puhul parema performance ja parema graafika ratingu. :) Nii et blu-ray seade ja disc ise ei paranda küll mingit kvaliteeti. :)

wwepoiss kirjutas: ja seda ma ometigi ei usu et xbox omale blueray mängia sisse ehitab,mis selle konsooli hinnad siis oleks ja ka mängude hind kasvaks ju,ning vanemaid xbox mänge enam mängida ei saaks ju blueray konsoolil :D .
Tõsiselt mida Sa tarbid? :)
blu-ray seade ei maksa tänasel midagi erilist enam. Kõige lihtlabasema playeri saab lõpptarbija rahulikult 50 euriga kätte juba. Seega no-problem MS jaoks. Ja miks see mängude hind peaks kasvama kui asi teise andmekandja peale läheb? Kas Sa tahad väita et PS3 mängud blu-ray'l on nüüd kallimad? :) Ja et miks Sa nagu vanemaid mänge mängida ei saa? Sellepärast et Sul on blu-ray või? Ehk siis sellise jutu peale tuleb välja et Sinu blu-ray mängija ühtegi DVD'd vastu ei võta ja ei mängi? :) :) :) Suht nõme ju siis? Ma arvan et see asi on Sul lihtsalt rikkis siis kui Su PS3 DVD'sid ei söö. :)

PS! Lisaks sellele et Sa oma PS3 oled tuksi keeranud, ma kahtlustan et Sa oled oma xboxi ka ära lõhkunud kui see ragiseb. Mul on xbox Elite 120GB paar aastakest vana ja ikka veel ei ragise teine. :)

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist