Xbox One X - aka. XBOX

Räägime kõigest XBOX'iga seonduvast mida kindlalt kategoriseerida ei saa
Vasta

Arvamus Xbox One X Kohta

Ostan Xbox One X konsooli Xbox One asemel
11
46%
Ostan One X konsooli Xbox 360 asemel
0
Pole hääli
Ei vaheta oma praegust konsooli One X vastu
8
33%
Play Station!
1
4%
Nintendo!
0
Pole hääli
PC!
4
17%
 
Hääli kokku: 24

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Xbox One X - aka. XBOX

Postitus Postitas Jack » 22 Juun 2017, 22:06

Kasutaja erik111 tõstatas teema.

Jagage oma arvamust Xbox One X kohta.
Kas vahetate Xbox One välja? Kolite alles nüüd Xbox 360 pealt One X peale? Jätab külmaks?

Do Share :)

http://www.xbox.com/en-us/xbox-one-x
Pilt
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Xbox One X - aka. XBOX

Postitus Postitas Hydra Tomix » 23 Juun 2017, 12:29

Mu elu on tsipa kiire hetkel konsoolide jaoks, pole 360 tööle pannud pool aastat juba, seega kiiret pole veel.

renesinimets
Liige
Liige
Postitusi: 104
Liitunud: 19 Apr 2014, 13:29

Re: Xbox One X - aka. XBOX

Postitus Postitas renesinimets » 23 Juun 2017, 13:52

Kindlasti ostan aga kas kohe ei tea veel,vb natuke ootab sellega.

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: Xbox One X - aka. XBOX

Postitus Postitas trimpa » 27 Okt 2017, 20:06

Kindlasti ostan. Aga tark ei torma, see kiire asi kannatab kindlasti aasta-kaks oodata.
Viivitan ostuga, sest Microsoft on üks paras jutulind. Konverentsidel ja avalikes esinemistes kõvatavad nii mis jube, aga reaalsuses asjad on lahjemad või viibivad või jäetakse mõni nüanss hoopiski realiseerimata. Meenutage kasvõi X one väljatulekut: kutid pidid oma tulevast toodet esitledes vaimustuse kätte ära minestama ja ülivõrdes jutu käigus unustasid hingamise ära. No OK tegin nalja, nii hull muidugi asi polnud :) Ja mida kõike kinectiga pidi teha saama, nüüd ei saa enam sedagi mida alguses sai. Kinectist on saamas üks kasutu junn kasti küljes, mis lihtsalt kogu aeg mind jälgib. Aru saab see ainult jutust (varem sai kätega vehkides menüüdes liigutud). No OK, Skype'ida on äge.

Ostan ikka, aga mitte kohe. Las see riist natuke õigustab ennast. Vaatame, mis värsked omanikud asjast arvavad ja mis nn lastehaigused sel riistal välja löövad.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
zipzic
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 31
Liitunud: 07 Nov 2012, 15:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Xbox One X - aka. XBOX

Postitus Postitas zipzic » 28 Okt 2017, 07:51

Xbox One X - Scorpio Project Edition on eeltellitud ... eks peagi ole näha kui hea või halb ta on.
Kas jääb PS4 Pro kõrval tolmu koguma või mitte ...
KONSOOLID - parim valik videomänge!

PSN - zipzic | GT - zipzic

Kasutaja avatar
Karlhendrik
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 318
Liitunud: 30 Jaan 2012, 22:11
Asukoht: Tallinn Nõmme

Re: Xbox One X - aka. XBOX

Postitus Postitas Karlhendrik » 01 Nov 2017, 07:44

Võib olla ,kuna 4k telekat ei ole ja pole ka lähiajal plaanis osta siis väga ei torma.1tb slim ajab ka asja ära.

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Xbox One X - aka. XBOX

Postitus Postitas Tom-D » 08 Nov 2017, 15:34

Üks valik on puudu - ostan lisaks praegustele konsoolidele Xbox One X-i.
Mina midagi välja ei vahetanud, X tuli lihtsalt lisaks praegustele konsoolidele.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox One X - aka. XBOX

Postitus Postitas Jack » 08 Nov 2017, 20:12

Ma ei mäleta kas võis lisada hiljem või ta nullis kogu küsitluse :P
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Eg3rt
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 394
Liitunud: 18 Jaan 2014, 20:56
Asukoht: Rakvere

Re: Xbox One X - aka. XBOX

Postitus Postitas Eg3rt » 17 Nov 2017, 11:39

Sai ka Amazoni kaudu X ära tellitud. UPS-iga tuli 1! päevaga UK-st kohale :ymapplause: . Arvestama peab sellega loomulikult, et vooluvõrku ühendamiseks on vaja meile sobivat pistiku adapterit kui sealt tellida.

Esmamuljeld on leigeid. Menüüdes liikumine on ehk veidi sujuvam ja mängud laeb vast veidi kiiremini ära kui OG ONE, aga öö ja päev see minumeelest ei ole. Välimuse poole peal on X minumeelest oluliselt igavam - tundub lihtsalt ühe pisema musta kastina (pole S mudelit ise kasutanud/näinud). Loomulikult on positiivne "power bricki" puudumine.

Ainuke X-i uuendusi toetav mäng hetkel on mul Forza 7. Visuaali poole pealt on 4K kindlasti teravam ja kui täpsemalt jälgida, siis on ka effekte rohkem. Aga samuti ei ütleks, et vahe oleks ahhetama panev - lihtsalt veidi kenam.

Arvestama peab sellega, et 4K patch teeb mängu ca. 40% mahult suuremaks. Põhimõtteliselt ilma välise lisakõvaketta kasutamisega on 6-7 mänguga konsooli kõvaketas täis.

Kui rääkida mängudest, mis ei ole X-ile graafiliselt patchitud, siis need tunduvad palju sujuvamad (Rainbox Six Siege ja Black Ops III proovitud). Sellest küljest olin meeldivalt üllatunud.

Tegelikult olen rahul, aga kellel veel tavaline ONE alles, siis kiirustada vist pole kuhugi. Vähe on veel mänge, mis kasutaks X-i 4K teemat ära.
Pilt

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Xbox One X - aka. XBOX

Postitus Postitas Tom-D » 20 Nov 2017, 16:01

Forza 7 võrdlusvideo: https://youtu.be/eUn_iboL1ns

Mul on 28 X-i toega mängu, neist 10 on 4K.
Halo 5, Gears 4 jne näevad oluliselt paremad välja kui FullHD ilma HDR ja graafiliste lisadeta. Halo Wars 2 pole veel proovinud aga loodan, et ka seal on muutused kohe näha. Ka ilma 4K toeta aga X täiustatud mängudes on erinevus kohe tuntav.

Üks asi mis minu Day One konsoolil lõpuks jubedalt häiris oli aeglus. X on palju kiirem. Kui poiss vana boxi peal minecrafti tegi siis intensiivsetes ja mahukates maailmades tõmbas vahepeal kohutava lag-i sisse (eriti split-screen mängides), see kadus ära nüüd, kõik on kiire ja sujuv. Nõustun eelkirjutajaga, ka ilma igasuguse X toeta mängud jooksevad paremini. Juba kiiremate laadimisaegade ja sujuvamate mängude pärast (eriti PvP mängud) tasuks X osta.

Hetkel on 130 Xbox One X Enhanced mängu välja kuulutatud millest 82 on hetkel kohe mängimiseks saadaval. Kogu list toega mängudest on nähtaval SIIN.

Nende mõne 4K mängu pärast vast ei ole mõtet kellelgi hakata investeeringut tegema ja uut UHD telerit ostma, kuid kui kodus on teisigi seadmeid mis seda kasutada võiksid (minul näiteks PS4 Pro) siis võiks upgrade peale mõelda juba küll. Kes tahab rohkem kiirust siis X tasub end ära. Kes ei tunne puudust ei 4K-st ega tunne, et ta praegune konsool lahjaks jääb siis te võite rahumeeli edasi olla, te ei jää millestki ilma.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist