Petturid, Meelis Sootalu, Ott Speek aka Egon Härm

mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mangudtln » 27 Mai 2015, 19:17

karlpilden23 kirjutas:Mulle helistas number: 55594517.Ja palus teha ülekande EE561010010424541015.Pangas ta nimi *nimi peidetud* Speek.E-mail - martsxxxx@gmail.com. Keel oli samas segane aru ei saanud ütles et kanna üle.Aga kui email tuli oli tal nimeks Mart S
Te lihtsalt tegite siia selle postituse ja täiesti süütu inimene *nimi peidetud* Speek on nüüd pettur või? Mõtlete mis ka teete või? Ma võtan kohe täna õhtul ühendust *nimi peidetud* Speek nimelise isikuga ja näitan selle teema ette siin foorumis! Tegemist on ju teise isiku laimamisega ja teil pole õigust seda siia postitada!

Kasutaja avatar
karlpilden23
Algaja
Algaja
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Nov 2014, 08:54

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas karlpilden23 » 27 Mai 2015, 19:21

Mitte *nimi peidetud* vaid mArt sa oledki mart sinu teine kassu.

mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mangudtln » 27 Mai 2015, 19:26

karlpilden23 kirjutas:Mitte *nimi peidetud* vaid mArt sa oledki mart sinu teine kassu.
Tead mees, kui sa postitust ei kustuta läheb see asi Politseisse! Sa rikud teise korraliku isiku nime ära nii! Sa saad selle eest karistada! Aitab nalja ei tee enam!

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas Censored » 27 Mai 2015, 19:26

mangudtln kirjutas:
karlpilden23 kirjutas:Mulle helistas number: 55594517.Ja palus teha ülekande EE561010010424541015.Pangas ta nimi *nimi peidetud* Speek.E-mail - martsxxxx@gmail.com. Keel oli samas segane aru ei saanud ütles et kanna üle.Aga kui email tuli oli tal nimeks Mart S
Te lihtsalt tegite siia selle postituse ja täiesti süütu inimene *nimi peidetud* Speek on nüüd pettur või? Mõtlete mis ka teete või? Ma võtan kohe täna õhtul ühendust *nimi peidetud* Speek nimelise isikuga ja näitan selle teema ette siin foorumis! Tegemist on ju teise isiku laimamisega ja teil pole õigust seda siia postitada!
You made my day, Speek.
Pilt

Kasutaja avatar
karlpilden23
Algaja
Algaja
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Nov 2014, 08:54

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas karlpilden23 » 27 Mai 2015, 21:03

Aa see on siis niisama laimimine w? Hah miks sa saadsid gmailile ta nime ja ütlesid kanna raha sinna siis saad mängud pettur noh.

Kasutaja avatar
taku
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 834
Liitunud: 16 Veebr 2013, 16:32

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas taku » 27 Mai 2015, 21:07

mangudtln , selle jaoks oli sul vaja uus kasutaja teha?
Kasutaja mart_tln kuulub samuti sulle. Ilmselt neid siin veel oma paarsada tükki.
karlpilden23, kui postitad siis kirjuta ka pikemalt mis teging toimuma pidi jne

Kasutaja avatar
karlpilden23
Algaja
Algaja
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Nov 2014, 08:54

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas karlpilden23 » 27 Mai 2015, 21:07

Tegemist on petturiga Mart Speek ma tean tahtis müüa mulle mänge saatis gmailile kirja mis lõj ette et saatja on mart speek teiseks ütles et müüb mänge deposiidiga aga kui vaatasin ta kontot oli seal palju tagasisidesid kus oli kirjas et on pettur ning ta paneb endale positiivset tagasisidet ja tal on negatiivseid tagasisidesid osta.ee -lt kuna ta petab ja ta ei müü mänge suurimale pakkujale kuna tahab enda kasutajale müüa.Ta ütles et müüb mänge osta.ee siis nägin et kuulutus tehti 1 min enne kui saatis aadressi.Palun väga kui keegi soovib pilte saadke oma email.Ja seal oli see kuulutus tehtud frain99 poolt.Aga tõesti võibolla ajasin *nimi peidetud* sassi aga ikkagi ta nimele käskisid kanda.AGA PEA MEELES TÄNU SELLELE ET OLIN ENNEM NENDE PETTURITE NIMESID LUGENUD JÄI MEELDE SPEEK JA TÄNU SELLELE EI OSTNUD SULT.

mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mangudtln » 27 Mai 2015, 21:41

karlpilden23 kirjutas:Aa see on siis niisama laimimine w? Hah miks sa saadsid gmailile ta nime ja ütlesid kanna raha sinna siis saad mängud pettur noh.
Kuidas pettur? Loe palun osta.ee positiivset tagasisidet ja siin foorumis on ka palju + tehinguid. Kui sul on mingi usaldus probleem siis ära ela seda kellegi teise peal välja. Lisaks pakkusin ka osta.ee kaudu deposiidiga ostmise varianti, aga sa ei ostnud. Ühesõnaga mõttetu vend oled!

mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mangudtln » 27 Mai 2015, 21:44

karlpilden23 kirjutas:Tegemist on petturiga Mart Speek ma tean tahtis müüa mulle mänge saatis gmailile kirja mis lõj ette et saatja on mart speek teiseks ütles et müüb mänge deposiidiga aga kui vaatasin ta kontot oli seal palju tagasisidesid kus oli kirjas et on pettur ning ta paneb endale positiivset tagasisidet ja tal on negatiivseid tagasisidesid osta.ee -lt kuna ta petab ja ta ei müü mänge suurimale pakkujale kuna tahab enda kasutajale müüa.Ta ütles et müüb mänge osta.ee siis nägin et kuulutus tehti 1 min enne kui saatis aadressi.Palun väga kui keegi soovib pilte saadke oma email.Ja seal oli see kuulutus tehtud frain99 poolt.Aga tõesti võibolla ajasin *nimi peidetud* sassi aga ikkagi ta nimele käskisid kanda.AGA PEA MEELES TÄNU SELLELE ET OLIN ENNEM NENDE PETTURITE NIMESID LUGENUD JÄI MEELDE SPEEK JA TÄNU SELLELE EI OSTNUD SULT.
Ma ei ole pettur. osta.ee-s ei ole nii kerge endale ise tagasisidet panna, seal ju isikukoodiga registreerimine. Ja mul ei ole vaja seda teha. Vahepeal olin haiglas ja ei saanud osta.ee-st oksjoneid maha võtta ja ei pääsenud internetti, ei leidnud kedagi kes saaks ka kiirelt aidata. Sellepärast tekkisidgi negatiivsed. osta.ee klienditugi ju hiljem tegi konto lahti, nemad said sellest aru, kui sul on raske aru saada siis on see sinu probleem ainult!
*nimi peidetud* nimele pole ma küll midagi käskinud kanda, ilmselt ajasid Mardi ja *nimi peidetud* nimed ise sassi!
Viimati muutis mangudtln, 27 Mai 2015, 21:57, muudetud 2 korda kokku.

mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mangudtln » 27 Mai 2015, 21:46

taku kirjutas:mangudtln , selle jaoks oli sul vaja uus kasutaja teha?
Kasutaja mart_tln kuulub samuti sulle. Ilmselt neid siin veel oma paarsada tükki.
karlpilden23, kui postitad siis kirjuta ka pikemalt mis teging toimuma pidi jne
jah sest see idioot ajas mind närvi

Kasutaja avatar
karlpilden23
Algaja
Algaja
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Nov 2014, 08:54

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas karlpilden23 » 28 Mai 2015, 09:06

Okey kõik te saadan võialikult kiirelt screen shoti.Oli siukene et tahtsin osta endale mänge shakedropest käest.Helistas mulle ja küsis kas ostan ütlesin et ostan küll ja saatis gmailile kirja.Ja ma nägin et kirja saatis Mart Speek.Siis tuli meelde et ta oli petturite nimekirjas + See konto mille numbri andsid kuulus inimesele nimega *nimi peidetud* Speek,mis tähendab et peaks olema Oti,või marti suguluses.Ma ei hakanud sellepärast veel ütlema ma ei osta.Ma ütlesin et ma ei usalda teda ja ta helistas kogu aeg ja saatis osta.ee kuulutuse aadressi mille ta tegi kuskil 1-2 minutit enne kui saatis mulle aadressi + osta.ee nimi oli tal frain99 mis oli samuti petturi osta.ee nimi.Ta teeb koguaeg endale uusi kasutajaid ja paneb headtagasisited,kui küsisin miks oli tal halvad tagasisided on imelik see et 1 nendest negatiivsest tagasidest oli kuskil 3 kuud tagasi ütles ta et tal oli autaavarii ja ta oli 8 kuud haiglas ja see tähendab et ta peaks praegu haiglas olema.Osta.ee tagasisided on näiteks,et ta ei müü asju parimale pakkujale.Oodake natukese ajapärast panen screenshotid.


mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mangudtln » 28 Mai 2015, 10:45

karlpilden23 kirjutas:Okey kõik te saadan võialikult kiirelt screen shoti.Oli siukene et tahtsin osta endale mänge shakedropest käest.Helistas mulle ja küsis kas ostan ütlesin et ostan küll ja saatis gmailile kirja.Ja ma nägin et kirja saatis Mart Speek.Siis tuli meelde et ta oli petturite nimekirjas + See konto mille numbri andsid kuulus inimesele nimega *nimi peidetud* Speek,mis tähendab et peaks olema Oti,või marti suguluses.Ma ei hakanud sellepärast veel ütlema ma ei osta.Ma ütlesin et ma ei usalda teda ja ta helistas kogu aeg ja saatis osta.ee kuulutuse aadressi mille ta tegi kuskil 1-2 minutit enne kui saatis mulle aadressi + osta.ee nimi oli tal frain99 mis oli samuti petturi osta.ee nimi.Ta teeb koguaeg endale uusi kasutajaid ja paneb headtagasisited,kui küsisin miks oli tal halvad tagasisided on imelik see et 1 nendest negatiivsest tagasidest oli kuskil 3 kuud tagasi ütles ta et tal oli autaavarii ja ta oli 8 kuud haiglas ja see tähendab et ta peaks praegu haiglas olema.Osta.ee tagasisided on näiteks,et ta ei müü asju parimale pakkujale.Oodake natukese ajapärast panen screenshotid.
frain99 ei ole pettur osta.ee-s, te lugege osta.ee kasutaja tagasisidet + paljud isikud võivad kinnitada et ma usaldusväärne! Ei viitsi sinuga vaielda, enamus ikka tunnistavad mind usaldusväärseks osta.ee-s. Ma ei tee endale kasutajaid oled sa mingi idioot või? Kuidas on võimalik et ma panen endale ise üle 100+ tehigu? Iga konto jaoks on osta.ee-s vaja isikukoodi ja seda vaja kinnitada ka veel läbi netipanga vähemalt! Kus on see negatiivne tagasiside 3 kuud tagasi? Sellist ei ole seal! Järjekordne tõestus, et sa valetad! See mis oli aastal 2014 Mai kuus ma juba seletasin olin haiglas siis 8 kuud ja ei saanud internetti et oksjoneid maha võtta, rahvas ostis kaupa ja maksis osta.ee e-kontoga raha ette. Mul tuttav ajas asja korda Juuni kuus eelmisel aastal. Tagastas nendele kes osta.ee kaudu ostnud olid raha. 1 isegi andis Politseisse, aga ment sai aru, et olin haiglas ja tagastasin raha ostjale ja ta võttis avalduse mendist tagasi! 3 viiimast kuud osta.ee-s 57+ tehingut. Kuidas ma ei ole usaldusväärne siis? osta.ee klienditugi pani mul kontole piirangu peale eelmisel aastal Mai kuus, aga tuttav ajas juba Juuni kuus eelmisel aastal asja korda ja osta.ee võttis piirangu maha!

mangudtln
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Mai 2015, 19:13

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas mangudtln » 28 Mai 2015, 10:48

karlpilden23 kirjutas:http://www.upload.ee/image/4747128/Screenshot.png
Ta saatis selle emaili mulle
Nimi sul valesti, ei ole *nimi peidetud* Speek. Arvan et sa meelega muutsid seda pilti! See väga kerge, lähed ju paint programmi ja muudad seal neid tähti.

Kasutaja avatar
henz22
Admin
Admin
Postitusi: 530
Liitunud: 16 Mär 2010, 17:53
Asukoht: Tallinn

Re: Petturid, Ott Speek aga Egon Härm, Meelis Sootalu

Postitus Postitas henz22 » 28 Mai 2015, 11:14

Oot, mangudtln, sa väitsid alguses, et võtad ühendust *nimi peidetud* Speegiga, et keegi laimab teda, aga nüüd tuleb välja, et ise oled *nimi peidetud* Speek? Päris tark inimene oled, pole ime, et kõigega vahele jääd. =))

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist