Kust võtate mängude price-tagi?

Mängude arutelud, ülevaated, vaidlused

Moderaator: tanel3699

Vasta
Kromel
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 280
Liitunud: 01 Veebr 2015, 18:51

Kust võtate mängude price-tagi?

Postitus Postitas Kromel » 02 Veebr 2015, 22:16

Tere kõigile,

Olen päris roheline xboxer, hiljuti sain 360 konsooli ja sinna juurde sai soetatud korraga suurem kogus mänge. Kuna aga kõiki neid mängida ma never-ever ei jõua, siis panin ühe osa neist müüki ja sellega seoses tekkis küsimus - kust võtate oma müüki minevatele mängudele hinnareferentsid e. siis kust te teate mis hind on mingi mängu jaoks õiglane? Mõndade mängude kohta leiab siit foorumist (ja muudest) müügikuulutusi kust saab mingi pildi, leidsin ka ühe Amazoni hindasid kajastava otsingumootori aga USA hinnad on ju hoopis omaette ooper. Seega - kas hinna panete tunde järgi, selle järgi kuidas mäng meeldis või hindate mingi reaalse võrdluse põhjal?
(Vabandan kui seda teemat kuskil käsitletud, otsisin aga ei leidnud)

Kasutaja avatar
karlpilden23
Algaja
Algaja
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Nov 2014, 08:54

Re: Kust võtate mängude price-tagi?

Postitus Postitas karlpilden23 » 03 Veebr 2015, 15:05

Ma vaatan palju see mäng uuelt maksab ja kui kasutatud siis hinnast maha natuke.Vaata kuskilt palju see maksab.

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Kust võtate mängude price-tagi?

Postitus Postitas Tom-D » 03 Veebr 2015, 17:19

Mängu vanus mängib suurt rolli, mida vanem, seda odavam. Kui odav, see oleneb hetkelisest turu keskmisest hinnast, nii uuena kui kasutatult. Kasutatuna enamus mängudest netist leitavad seega ei tohiks väga probleem olla. Amazon on ka hea koht kust kasutatud mänge vaadata, ise tellin sealt palju kuna hinnad head. Sinu tekstist loeb välja, et sinu jaoks Amazon = USA, mis on tiba vale arusaam, alati tasuks silma peal hoida .co.uk ja .de amazonidel, kus samuti hulganisti häid pakkumisi (viimase puhul peab kindlasti mängu keelt jälgima). Uk amazonis saab vanemaid mänge lausa pennide eest kohati (zoverstocks ja teised sarnased kasutatud mängude poed seal). Võid uurida ka Game.co.uk lehelt, mis müüb samuti kohati väga hea hinnaga kasutatud mänge. Vähemalt saab mingeid hinnaaimdusi nendest kohtadest ning selle abil oma müüdava kraami hindu kujundada.
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Kust võtate mängude price-tagi?

Postitus Postitas Hydra Tomix » 04 Veebr 2015, 19:25

Enamus mänge on seal 10 euri ringis, uuemad 20-30-40, oleneb mängust.

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 38 külalist