Aastalõpu nn annetus xbox.ee'le?

Siia saavad postitada ka mitte registreerunud kasutajad.
Soovi korral võite ka anonüümseid postitusi teha.
Vasta
Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Aastalõpu nn annetus xbox.ee'le?

Postitus Postitas trimpa » 25 Dets 2016, 13:55

Aasta lõpus on inimesed lahkemad ja tegelevad ka annetamisega.
Kuid ei tohiks ka xbox.ee veebilehte ära unustada. Meenus aasta-kaks tagasi olnud seis, kui xbox.ee oleks tegevuse lõpetanud, sest rahaline seis oli nutune.
Mis arvate? Ma jätaks muuseas mõned eurod siia küll. See on siis mōttekoht eelkõige Jack'ile (kes minu andmetel on selle koha pealik). Jack, kui idee tundub hea, siis pane kontonumber üles. (lisa igaks juhuks ka selgitus, et annetada saavad täisealised)

Selline mõte siis.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Aastalõpu nn annetus xbox.ee'le?

Postitus Postitas Jack » 25 Dets 2016, 15:32

Viimane annetuste voor oli tõesti 2014. Foorumi rahva annetused ületasid minu ootusi ja serveri kulud said kahekordselt kaetud.
Väga, väga tore, et sa sellise teema oled üles võtnud ja nõnda abi pakud :)*
Kuid siinkohal pean pakkumise tagasi lükkama. Usun, et hetkel on piisavalt abivajajaid tõsisemate muredega kui serverikulud :P*

Kui ma ei eksi siis alles märtsis tulistatakse mind arvetega. Ei tunne ka hetkel, et suudaks foorumile ajaliselt nõnda palju pühendada, et ka oma panus anda foorumi arengule.

Seega kui tekib annetuste vajadus siis on see alles märts-august. Siis eeldaks ka, et suudan omaltpoolt midagi kogukonnale tagasi anda.

Veelkord. Suurimad tänud, Sinu lahkus on hämmastav ja mulle meeldib kui foorumi kasutajad initsatiivi üles näitavad. Müts maha! Pilt
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: Aastalõpu nn annetus xbox.ee'le?

Postitus Postitas trimpa » 25 Dets 2016, 20:46

Selge, teeme nii nagu ütled.
Head üritust peab toetama! Anna siis teada kui õige hetk käes ;)
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist