Petturid, Meelis Sootalu, Ott Speek aka Egon Härm

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Petturid

Postitus Postitas CtV15 » 16 Nov 2010, 15:36

Olen temaga meili teel ühendust võtnud, kuid ta pole jätnud peale MSNI (?) muid kontaktandmeid.
Igatahes MSN, millega ta meile saatis: tanel220@hotmail.com
Pilt

Kasutaja avatar
Tom-D
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 545
Liitunud: 14 Juun 2010, 18:47
Asukoht: Kohila

Re: Petturid

Postitus Postitas Tom-D » 16 Nov 2010, 17:22

MSN: tanel220@hotmail.com
Telefon: 53327363
Ma ei aja äri telefoni teel, kõik käib erasõnumite/e-posti kaudu.

Kasutaja avatar
Hapukurk
Liige
Liige
Postitusi: 168
Liitunud: 13 Sept 2010, 22:45
Asukoht: Avinurme

Re: Petturid

Postitus Postitas Hapukurk » 20 Nov 2010, 19:44

Tom-D kirjutas:Ise olen Taneli käest tellinud mitu konsooli ja hunnikus mänge ning mingeid jamasi pole küll olnud, kõik ilusasti kätte saanud. :-\

ytleks sama ..
ise tellisin talt igasugust nodi umb 6k eest aga kohale tulid korralikult..

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Petturid

Postitus Postitas wuss- » 20 Nov 2010, 22:14


Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Petturid

Postitus Postitas CtV15 » 20 Nov 2010, 22:31

Haha, tema oma? :D
Üritas nüüd puhtalt alustada? :D Nagu näib, ei ole ühtegi kontaktandmeid peale meili ka (ning veel meili nimi ka veebisaidi nime all).
Pilt

Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Petturid

Postitus Postitas wuss- » 20 Nov 2010, 22:35

jap, Hinnavaatlusest sain.Vaatasin seda xbox 4gb hinda ja mõtlesin et võtaks endale uue boxi :D

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Petturid

Postitus Postitas CtV15 » 20 Nov 2010, 22:55

Ma ei tea... Ma arvan, et ta loosiga tõmbab, et kes tellijatest saab oma kauba kätte ja kes mitte. Hetkel vähemalt tundub nii :D Ise vast ei tahaks riskida tema käest tellimisega ning tänan jumalat, et selle ostuga nii venitanud olen pidanud :D (varem oleks vast tellinud ära ka kui oleks raha olnud/saanud, kuna ei teadnud eriti sellest isikust midagi jms).
Pilt

Kasutaja avatar
Hapukurk
Liige
Liige
Postitusi: 168
Liitunud: 13 Sept 2010, 22:45
Asukoht: Avinurme

Re: Petturid

Postitus Postitas Hapukurk » 21 Nov 2010, 11:53

ise ei julge enam talt tellida :D
kyll sain kauba kätte aga ikkagi :p

Kasutaja avatar
eddvin
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 254
Liitunud: 19 Apr 2010, 14:48
Asukoht: Keila/Tallinn

Re: Petturid

Postitus Postitas eddvin » 23 Nov 2010, 17:46

Nägin täna Speeki nõmmel.
ma arvasin, et ta on äkki kinni juba...või siis ei liigu eriti avalikult..aga ju ma siis eksisin
Talking Bananas Can't Fly

malukas
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 13
Liitunud: 08 Juun 2010, 19:53
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Petturid

Postitus Postitas malukas » 07 Dets 2010, 01:58

Tere!

Sattusin seda teemat lugema ning märkasin, et siin paar negatiivset tagasidet minu kohta. Kõigepealt sooviks teada anda, et ma pole mingi pettur ja mul pole kavas ka kedagi petta olnud. Kui on mingi probleem olnud siis lõpuks on see ikkagi ära lahendatud ning ma pole kellelegi midagi saatmata jätnud ja ei kavatse ka. Kui mingi pakiga väga kaua on läinud on põhjus selles, et kui rahvusvaheline saadetis kaduma läheb ei saa uut nõuda ennem kui kuu aega möödas on.
Loodan, et paari vea pärast kohe hukka ei mõisetata.

CtV15, olete kirjutanud, et valetan hindade kohta ja määrin teile tooteid pähe. Sooviksin teada mille kohta ma valetanud olen ja mida ma teile pähe määrisin.
Teiseks, ma ei tõmba loosiga kes saab paki ja kes mitte. Neid inimesi, kelle pakiga probleeme on tekkinud, on tervikust vast 5% .

Tanel

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Petturid

Postitus Postitas Jack » 18 Dets 2010, 17:57

Isik kes helistas minule Damar Djukovi pärast palun uuesti ühendust võtta. Kõne tuli salastatud numbrilt ja ei saanud numbrit kirja.
Tänud.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Petturid

Postitus Postitas wwepoiss » 21 Dets 2010, 16:19

CtV15 kirjutas:Olen temaga meili teel ühendust võtnud, kuid ta pole jätnud peale MSNI (?) muid kontaktandmeid.
Igatahes MSN, millega ta meile saatis: tanel220@hotmail.com
Tanel ehk siin foorumis asutaja malukas täiesti asu tüüp!
Päris mitu mitu diili teinud ja kunagi pole midagi nihu läinud lihtsalt järg kord uurige nt kas tal endal `laos`on mäng või soovitud toode olemas.
kui see olemas saate kiirelt paki kui ei ole võib kauem aega minna,ja no eks ikka ju vahel juhtub ka selliseid asju et ka pakk läheb kaduma.
No igaljuhul pole minul kunagi temaga probleeme olnd ja usaldan teda täielikult! ;)

Marklez White
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 02 Jaan 2011, 22:54
Asukoht: Estonia/Tallinn
Kontakt:

Re: Petturid

Postitus Postitas Marklez White » 02 Jaan 2011, 23:49

Mm...1 kord käisime sõbrale xboxi ostmas.Myya meenutas kyll suht "Ott Speek"i ya nimeks oli ka mingi "Mart",perekonna nime ei tea.Lihtsalt sõber ytles. Ya sõber sai kyll töötava xbox360.Ma pole kindel et see tema,aga lihtsalt nägi tema moodi välja natuke,soeng kindlalt.Täpselt ise ei mäleta.ya msn-is pakkub siiamaani isegi mulle mänge...kirjutatud.Aga tavaliselt ple ma huvitatud.Oskan ise ka neid kirjutada jne... , MSNi ise õelda ei saa mida ta kasutas sest panin otsingusse Mart või selle nime mis siin listis oli aga ei leidnud^^ Ma lihtsalt ytlen et nägi tema moodi välja. Kindel ma ple,Ya ytles et elab nõmmel,Käis koos mingi tattiga ya logu jalgrattaga. xD. Hiljem sõitis ise rattaga ära ya jättis tatti poe ette.Kui on tema siis ta korjas tatti...poest?:D Mänge sai ta ka kaasa terve unnik,kõik olid kirjutatud ya xbox360 ise oli crackitud,nagu mul. ya pro version oli ka. kaasas oli 1 vene keelne mälukas. mängude seas olid uuemad mängud : CoD MW2,Prototype,Sniper Ghost warrior ja igast veel. kõik töötasid.
Vaadake ette.Pettureid on palju.Ott/Mart kõige parem :D

Marxy
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 34
Liitunud: 04 Sept 2010, 11:37

Re: Petturid

Postitus Postitas Marxy » 03 Jaan 2011, 14:47

Marklez White kirjutas:Mm...1 kord käisime sõbrale xboxi ostmas.
Ükskord loo iva juurde ka jõuad, või oligi kogu see pikk, mittemidagi ütlev ja kohutavas stiilis kirjutatud tekst sellepärast, et su sõber ostis mingi kuti käest xboxi?

Marklez White
Vaatleja
Postitusi: 5
Liitunud: 02 Jaan 2011, 22:54
Asukoht: Estonia/Tallinn
Kontakt:

Re: Petturid

Postitus Postitas Marklez White » 03 Jaan 2011, 18:12

No ya.Ple täis Eestlane.Selle pärast ei ole kõige parem Eesti keel.Lihtsalt tahtsin õelda selle loo^^ yldiselt nagu kõik klappis tema andmetega^^
Vaadake ette.Pettureid on palju.Ott/Mart kõige parem :D

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 36 külalist