Forza 6

Xbox One mängud

Moderaator: tanel3699

Rouch R
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 21 Jaan 2012, 13:26

Re: Forza 6

Postitus Postitas Rouch R » 24 Jaan 2016, 17:20

J3alo kirjutas:Nii,olen ka tasakesi proovinud nüüd Forzat ...
Olgem ausad,Forza esimene niiõelda ralli ...

...

Kokkuvõtes on see mäng mis tõsiselt panem mind ka hindama ralli mänge ...
Ma olen küll ainult Forza 6 demot mänginud aga minu meelest ei ole seal kuskil kübetki rallit. Või ma eksin?
Tegu peaks ju olema ringraja sõiduga, mitte Marko Märtin, Ott Tänak teema, ehk ralliga.

evoandroidest
Algaja
Algaja
Postitusi: 63
Liitunud: 02 Aug 2014, 16:05
Asukoht: Tartu

Re: Forza 6

Postitus Postitas evoandroidest » 25 Jaan 2016, 18:14

Rouch R kirjutas:
J3alo kirjutas:Nii,olen ka tasakesi proovinud nüüd Forzat ...
Olgem ausad,Forza esimene niiõelda ralli ...

...

Kokkuvõtes on see mäng mis tõsiselt panem mind ka hindama ralli mänge ...
Ma olen küll ainult Forza 6 demot mänginud aga minu meelest ei ole seal kuskil kübetki rallit. Või ma eksin?
Tegu peaks ju olema ringraja sõiduga, mitte Marko Märtin, Ott Tänak teema, ehk ralliga.

Siin kisub asi juba tähenärimiseks!!!
GT: HooDiniX

Hopeless - is when the soil falls on the lid of coffin. Everything else you can change.
Lootusetu on siis, kui kirstukaanele langeb mulda. Kõike muud annab muuta.

xSullx
Liige
Liige
Postitusi: 174
Liitunud: 16 Nov 2011, 22:13

Re: Forza 6

Postitus Postitas xSullx » 28 Jaan 2016, 10:03

evoandroidest kirjutas:
Rouch R kirjutas:
J3alo kirjutas:Nii,olen ka tasakesi proovinud nüüd Forzat ...
Olgem ausad,Forza esimene niiõelda ralli ...

...

Kokkuvõtes on see mäng mis tõsiselt panem mind ka hindama ralli mänge ...
Ma olen küll ainult Forza 6 demot mänginud aga minu meelest ei ole seal kuskil kübetki rallit. Või ma eksin?
Tegu peaks ju olema ringraja sõiduga, mitte Marko Märtin, Ott Tänak teema, ehk ralliga.
Siin kisub asi juba tähenärimiseks!!!
Sama hästi võib kutsuda Forza Motorsport 6'te vormeli mänguks. On ju paar vormelit täitsa mängus olemas.
Või siis suvalist FPS mängu pommitamiseks. Sest noh... kuskil mingit pommid või lõhkekehad ju ikka on. Mida Rouch (ja mina) üritame öelda on see, et kui mõndadele on 'ralli' kõik sõidumängud Mario Kart'ist, rFactor'ini, siis reaalsuses see nii ju pole. Me lihtsalt üritame jagada seda elementaarset infot ka teistega, et edaspidi oleksid ka teised inimesed targemad. Ei taha kedagi kritiseerida, lihtsalt täpsustame ;)
Xbox LIVE gamertag: xSullx
Pilt

Rouch R
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 43
Liitunud: 21 Jaan 2012, 13:26

Re: Forza 6

Postitus Postitas Rouch R » 28 Jaan 2016, 21:29

Auto- ja motospordi kummardajana pean tunnistama, et eks olin veits pissed off, et selline viga jälle kellegi poolt tehtud on. Minu jaoks on see sama, kui elevandi ja jänese vahele võrdusmärk tõmmata, mõlemil ju neli jalga, saba ja suured kõrvad, mis siis, et seadistus ja ülekanded on täiesti erinevad ... mõlemad lippavad ju rõõmsalt ringi ikkagi.
Aga saan aru, eks kõigil ole omad huvid ja alad, mis neile täitsa võõrad ja natukene vähem võõrad on.
Proovin edaspidi mitte üle reageerida.

Minu poolt end of OT (Y)

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist