FeZ

XBLA mängude arutelu ja ülevaated

Moderaatorid: tanel3699, Flacko

Vasta
Kasutaja avatar
Flacko
Liige
Liige
Postitusi: 132
Liitunud: 30 Aug 2009, 12:42
Asukoht: Tallinn

FeZ

Postitus Postitas Flacko » 21 Mai 2012, 14:04

Pilt
Tootja=Polytron
Platformid=Xbox 360
Väljalaske aeg=April 13, 2012
Žanr=Puzzle/Platvormer
Multiplayer=pole
Vanusepiirang=ESRB: E
PEGI: 3
Ülevaade
Kui mäng välja tuli, ei osanud ma algul midagi sest arvata. Algul proovisin demo ja mulle juba meeldis see pikseldatud stiil selles mängus. Samuti see, kuidas taevas muutub mingi aja jooksul ja tekitab sellise väga huvitava tunde, gameplay tundus ka selline vahva ja omalaadne. Ostsin mängu ära ja pettuma ma ei pidanud :3.

Pildiilu on mängul väga kena, imestama paneb kui ilusaid maailmu saab pikslitega teha, ning taeva pidev muutumine annab oma osa juurde.
Mängus oled sa pisike valge onuke, kes peab lõhkiläinud kuubikutükid üles otsima ja tagasi terveks kokku panema. Maailmas vedelevad pisikesed kollased tükid, mida korjates saadki kuubikuid kokku koguda. See pole ainuke, mis mängus teha saab. Samuti on sul võimalik maailma keerutada vasak parem, et leida uksi ja avada muid salajasi kohti, mis kirjutatud mängu oma keeles või sümbolitena. Selle lasen aga inimestel ise välja uurida, kuidas sümbolitest aru saada :).

Kokku on kuubikuid 64 - 32 kollast ja 32 anti kuubikut, mis on raskemini ära peidetud kui kollased. Muusika on mängul mõnus rahulik, NES/SNESilik, meloodiad ilusad ja sobivad mänguga kenasti kokku. Lool on kaks lõppu, kõik oleneb sellest, kas korjad ainult 32 kuubikut või kõik 64. Ise soovitan kindlasti see mäng ära proovida, isegi kui alguses tundub igav, kuna pole vaenlasi ja surma pole võimalik saada, on see siiski huvitavalt tehtud mäng, millel on omapärased pusled ja paar naljakat paroodiat ;).
Pilt
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist