Vajaks abi formatimisel.

Kõik arvutiga seonduv
Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Vajaks abi formatimisel.

Postitus Postitas Jack » 25 Veebr 2011, 22:05

On siin veel kedagi kes cd ikoone töölauale loob ? :D
Jah ka mina alustasin Norton Commanderist. ja esimene win oli windows 3 vms. Kuid see CD trend on minust ilmselt suure kaarega mööda läinud. Ei nuta. Kiitkem USB'd
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Vajaks abi formatimisel.

Postitus Postitas DasMonx » 25 Veebr 2011, 22:28

elan ka IT valdkonnas ja olen näinud suurte ja väikeste firmade desktoppe ja servereid... peab tõdema, praegu küll ei meenu mitte ühtegi sellist juhust [va. linux ja mac muidugi].
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Vajaks abi formatimisel.

Postitus Postitas EdragonXX » 25 Veebr 2011, 22:43

DasMonx kirjutas:elan ka IT valdkonnas ja olen näinud suurte ja väikeste firmade desktoppe ja servereid... peab tõdema, praegu küll ei meenu mitte ühtegi sellist juhust [va. linux ja mac muidugi].
Nu viimased aastad on suurte firmade eesmärgiks cuttida võimalikult palju tavakasutajate õigusi. Ehk siis on keeratud ilusasti kõikvõimalikud asjad kinni. Tänaseks on paljud eesti suurfirmad omale kasutusele võtnud ka Microsoft SMS'i mis kogu klientide windowsite haldamist veel eriti mugavaks ja lihtsaks teeb.. Sealhulgas pole mitte ainult kettad kinni keeratud vaid ka nett ja kõik muu.. :) Vanasti nii karm ei oldud. :)

Kasutaja avatar
Rene
Liige
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 25 Apr 2009, 16:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vajaks abi formatimisel.

Postitus Postitas Rene » 03 Mär 2011, 16:37

Jackinthexbox kirjutas:USB pulgalt kõige mugavam.
Mul lauakas, mille BIOS is ei ole usb pulgalt booti olemas ! ja lisaks otsisin netist BIOS uuendust, seal ka ei leidnud, et oleks olemas sellist BIOS driverit, kus oleks uuendus USB BOOT :(
Pilt

Kasutaja avatar
Rene
Liige
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 25 Apr 2009, 16:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vajaks abi formatimisel.

Postitus Postitas Rene » 03 Mär 2011, 16:40

Jackinthexbox kirjutas:USB pulgalt kõige mugavam.
Mul lauakas, mille BIOS is ei ole usb pulgalt booti olemas ! ja lisaks otsisin netist BIOS uuendust, seal ka ei leidnud, et oleks olemas sellist BIOS driverit, kus oleks uuendus USB BOOT :(
EdragonXX kirjutas:
Jackinthexbox kirjutas:mis ajast on desktopil dvd ikoonid?
Ma olen kogu oma teadliku elu pannud oma desktopile kõik kettad süsteemi C'st DVD'ni ja muude juradeni välja..
95'l oli lausa defauldina kohe desktopil. :) Nii et mis ajast ei ole? Enamus inimesi lohistavad kõvaketta ja DVD ikoonid desktopile. Firmades loodi kohe default profiilid kasutajatele. Ja hoia jumal kui ei olnud kasutaja kukkus kohe helpdeski helistama ja it supporti nõudma et tema ketas või DVD kadunud. :)

Palju lihtsam on kasutajal oma DVD folder lahti teha otse DVD ikoonile klikkides desktopilt kui et seda ringiga klikkima minna kust iganes siis kellele meeldib. Mõni blondim kasutaja võib nii veel ära eksida. :)

Ka minu kogenud silmad pole sellist elu veel näinud :D:D:D:D:D
Viimati muutis Jack, 03 Mär 2011, 16:43, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: Ühendasin postid
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Vajaks abi formatimisel.

Postitus Postitas Jack » 03 Mär 2011, 16:40

Olen kah ühe sellise otsa sattunud. Sai vist lahendatud kui usb pulk sai tehtud nn kõvakettaks. Siis mitte ei valinud usb'd bootimiseks vaid valisid teise kõvaketta ehk siis selle usb pulga.
Seega seni on jopanud ja olen kõiki arvuteid saanud usb pealt bootida...

Muidugi üks kala on ühel läpakal. Biosit ei saa usb pealt mingi valemiga uuendada. Lahendust ei ole leidnud. Läppar siis MSI S260. Microlinki turustatud kui õigesti mäletan
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Rene
Liige
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 25 Apr 2009, 16:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vajaks abi formatimisel.

Postitus Postitas Rene » 04 Mär 2011, 16:08

Jackinthexbox kirjutas:Olen kah ühe sellise otsa sattunud. Sai vist lahendatud kui usb pulk sai tehtud nn kõvakettaks. Siis mitte ei valinud usb'd bootimiseks vaid valisid teise kõvaketta ehk siis selle usb pulga.
Seega seni on jopanud ja olen kõiki arvuteid saanud usb pealt bootida...

Muidugi üks kala on ühel läpakal. Biosit ei saa usb pealt mingi valemiga uuendada. Lahendust ei ole leidnud. Läppar siis MSI S260. Microlinki turustatud kui õigesti mäletan
Miks sul on vaja usb pealt BIOS uuendada? Olemas peaks olema isegi tootja lehel saadaval flashi prog, millega saab kenasti uuenduse õpetuse järgi teostatud.
Äkki seletad lahti või leiad lingi, kus oleks juttu sellest USB pulga kettaks tegemisest? Väga tänulik oleks, kui saaks siis USB-HDD -na bootima panna. Selline asi sellel BIOS-il isegi olemas :O
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Vajaks abi formatimisel.

Postitus Postitas Jack » 04 Mär 2011, 16:43

Nagu sul endal vist tavaks öelda UTFG!
Aga minu teada oli mingi HP utiliti.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Rene
Liige
Liige
Postitusi: 111
Liitunud: 25 Apr 2009, 16:52
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vajaks abi formatimisel.

Postitus Postitas Rene » 04 Mär 2011, 20:01

Jackinthexbox kirjutas:Nagu sul endal vist tavaks öelda UTFG!
Aga minu teada oli mingi HP utiliti.
:D Okay
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist