Regiooniks Eesti

Xbox 360 uudised.
Kasutaja avatar
end889
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 455
Liitunud: 18 Aug 2010, 21:32
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Regiooniks Eesti

Postitus Postitas end889 » 21 Veebr 2013, 12:29

Shade kirjutas:
AivarP kirjutas:Mul tekib ka paratamatult küsimus "where is a point" kui kulda ja punkte kasutada ei saa. Sellisel juhul pole meie jaoks ju midagi muutunud. Arusaamatu mida need [Digi] ajakirjanikud hurraatavad?
ma üritan nädalalõpus eesti accoundi teha vaatan kas ma saan eesti krediitkaardiga kulda osta või punkte, siis saab edasi vaadata.

Ennast ma migreerima ei hakka veel UK alt ära, pärast on pooled ostetud DLC ja arcade mängude litsentsid pekkis


any luck???

tõeliselt siiber on endal sellest soome keelest....panin alguses regiooniks soome...muuta ka enam ei saa rsk...kui eesti saaks panna ja kuld ja möllud funkavad siis oleks hea....keel olgu minu pärast inglise, see ei sega
Bensiiniga võid pintsleid pesta. Diislis peitub jõud!

fantoom
Vaatleja
Postitusi: 3
Liitunud: 21 Veebr 2013, 16:14
Asukoht: vanalinn

Re: Regiooniks Eesti

Postitus Postitas fantoom » 22 Veebr 2013, 14:03

peale selle, et saad oma rahvuseks määrata eestlaseks, võiks peale oma lipuvärvide nägemise ka mingeid muid võimalusi olla. mõtlen xbox live kasutamist jms. hetkel peab regioon olema uk või usa

rakinghour
Vaatleja
Postitusi: 6
Liitunud: 02 Juun 2011, 16:00

Re: Regiooniks Eesti

Postitus Postitas rakinghour » 27 Veebr 2013, 16:59

end889 kirjutas:
Shade kirjutas:
AivarP kirjutas:Mul tekib ka paratamatult küsimus "where is a point" kui kulda ja punkte kasutada ei saa. Sellisel juhul pole meie jaoks ju midagi muutunud. Arusaamatu mida need [Digi] ajakirjanikud hurraatavad?
ma üritan nädalalõpus eesti accoundi teha vaatan kas ma saan eesti krediitkaardiga kulda osta või punkte, siis saab edasi vaadata.

Ennast ma migreerima ei hakka veel UK alt ära, pärast on pooled ostetud DLC ja arcade mängude litsentsid pekkis


any luck???

tõeliselt siiber on endal sellest soome keelest....panin alguses regiooniks soome...muuta ka enam ei saa rsk...kui eesti saaks panna ja kuld ja möllud funkavad siis oleks hea....keel olgu minu pärast inglise, see ei sega
Viisin oma konto Soomelt Inglismaa alla, vähemalt uudiskirjad jms nüüd inglise keeles.

Kasutaja avatar
Tannell
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 23
Liitunud: 06 Sept 2012, 21:45

Re: Regiooniks Eesti

Postitus Postitas Tannell » 03 Mär 2013, 20:34

Eestit on regiooniks suht mõtetu panna. Esiteks on dashboard täielik jama ja ei tuvasta kredittkaarti ka ära.

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Regiooniks Eesti

Postitus Postitas CtV15 » 03 Mär 2013, 22:28

MS-l on Eesti täiesi tühi koht. Üheski nende toodetes pole mõtet regiooni Eestit valida.
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist