Kriips-kraaps

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
snaki
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Apr 2011, 11:16
Asukoht: Tallinn

Kriips-kraaps

Postitus Postitas snaki » 06 Juul 2013, 09:54

Ma ei tea kas see teema käib siia, aga tahtsin ka näidata , et ühiskond on ikka täis nõdrameelseid :D , alles oli see lugu kui visati uue rongi esiaknasse, no kena tegu küll. Lugu lugedes mõtlesin , et kus selliseid leidub ja tundub et taolisi tüüpe vist igalpool, eile märkasin ,et keegi on miski 10h vahes maximum, kas oli see kogemata või meelega vahet pole, minu päeva rikkus igatahes ära, et siis aru saaksite millest jutt panen pildi(kvaliteet pole kiita), Pildi peal tundub et tegu väikse kraapsuga vb, aga käisin ka siis mööda tallinnat, lootes see välja poleerida, aga sain vastuseks et liiga sügavalt sees juba ja vajab värvimist. Hinnapakkumised sain kusgil 150-250 orienteeruvalt, tänan sind kaaskodanik kes sa suutsid selle teha.

PILT ON MISKIPÄRAST TAGURPIDI KUI SIIA TEEMASSE PANEN :D

Pilt
Pilt

Kasutaja avatar
Nurech
Algaja
Algaja
Postitusi: 61
Liitunud: 29 Apr 2013, 19:53

Re: Kriips-kraaps

Postitus Postitas Nurech » 07 Juul 2013, 01:08

Sa lootsid sellist asja välja poleerida? :D Kui minu masinale kiputakse ligidale(eks uudistajaid ja blondiine ikka ole), aga kui juba päris peale proovitakse istuda siis pistan pea aknast välja ja küsin kas ikka tahavad elada või on enesetapu plaanid. See on vist ikka kogemata, ma ei räägi et asi on õigustatud aga kui oleks vihaga tehtud siis oleks normaalne jutt, pigem mingi noob velo vend ;)
Juhtub, on endalgi juhtunud, panin 500 eeki kojamehe vahele ja kärutasin edasi, mis ikka - aega polnud, sõimu pole viitsind ka kuulata aga siga ka ei tahtnud olla.
[XBOX] BFLOG Nurech. Ostan häid NTSC mänge, saada PM.
http://thatbidroopguy.wordpress.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Kasutaja avatar
snaki
Ärimode
Ärimode
Postitusi: 228
Liitunud: 20 Apr 2011, 11:16
Asukoht: Tallinn

Re: Kriips-kraaps

Postitus Postitas snaki » 07 Juul 2013, 10:21

Well, ma ostsin igaksjuhuks ikkagi vaha ja poleerimispasta ja ütleme nii et see suurem valge osa on veel heledalt näha aga selle õrna kriipsu sain ikkagi peidetud, , aga ei hakka seda raha sinna värvimise peale kulutama, veel mõni kriips peaks tulema , panen mustamäe põlema :))
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist