Suhted - Mehed & Naised

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas skeezer » 09 Juun 2011, 14:22

Kui võrdne oled suhtes?

Millised reeglid kehtivad sinu suhtes?
Kas see, mis on lubatud ühele on lubatud ka teisele?
Kas sinu suhtes kehtib võrdne kohtlemine kas selles osas, et kui üks saab mõne jamaga hakkama, siis teine peab kättemaksuhoos "tagasi tegema"?
Kumb teist on suhtes suurim keelaja ning käskija/ solvuja ning draamatseja?

Toon paar näidet:
Sina võid oma eksidega suhelda, kaaslane mitte.
Kaaslane võib pidudel väljas käia, kuid sina pead kodus passima.
Sinul võib lähedasi vastassoost sõpru olla, kuid kaaslasele on lähedased vastassooisikud keelatud.
Sinu raha on sinu raha, kaaslaseraha on teie raha.
Rõõza ja roosa

panic
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 27 Apr 2009, 10:29

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas panic » 09 Juun 2011, 18:06

Pean ka ennast alfaisaseks aga õlut ei joo üldse- õäk

skeezer kirjutas:No ma ei tea, kas ma nüüd olen äärmiselt loll ja naiivne või piisavalt oma elus asju näinud, et oleksin valmis andestama küll. Kui mees petab, siis ilmselt on ka naine nii mõneski asjas süüdi, et mehe sellistele tegudele lükkas. Petmine on suhtes tekkinud vigade tagajärg, sest nagu on ka varem öeldud, siis inimesed väga ei kipu omavahel probleemidest rääkima.

Ühekordse kepi suudaksin andestada, kuid pikka ning järjekindlat petmist kindlasti mitte.
MINA ARVAN (oletan), et siiski pole sa piisavalt elus näinud. Kui sa oleks asju piisavalt näinud siis sa saaksid aru, et see 1x andestust ei päästa enam midagi- see on pigem "kuradile sõrme andmine"

Milles on naine süüdi, et mees teisi kepib?
1) naine ei anna piisavalt- otsi siis naine kes annab. 1 x vasakule ei rahulda ju su ülejäänud elu vajadusi. Terve elu ei saa ju nii kui nii kõrvalt panna eriti, kui sa andestad vaid ühe korra. Seega kui sex ei klapi tuleb leida partner kellega klapi sest see 1x ei päästa midagi.
2) mehel jäi millesti muust puudu ja elas seda pettes välja ?!? (see küll imelik põhjendus aga muud ma ka välja ei suuda mõelda) Järelikult hakkab nii alati olema, et kui midagi ei meeldi siis minnakse küla peale keppima.


ja siis see "vihahoos purjus peaga"- mis see tähendab, et "ise ajasid mind vihaseks" ve?
Kui mees on nii kaine, et suudab "seda teha" siis teab ta ka väga hästi ,mida ta teeb.
Minu arust oleks väga alandav, kui kaaslane purjus peaga unustab, et ta armastab mind ja muutub kõigile saadavaks.
Üldse ma ei sooviks omale sellist partnerit, kes joob nii, et väärikus kaob.


Võrdsus suhtes:
Tunnistan, et luban endale rohkem, kui kaasale.
Samas töötan tihti öösiti ja ka nv, ning pole keelanud naisel samal ajal klubisse minna.
Kuigi tegelikult oleme suured keelajad mõlemad siis suudame enamasti lõpuks ikka kompromissidele jõuda.
Rahakotid on meil eraldi aga me ei loe palju keegi kusagil maksnud on ja suuremad ostud arutame ikka läbi.
Ma ei tea kas see käib võrdsuse alla aga minu sõbrad on nüüd ka mu naise sõbrad, samas tema sõbrad on tahaplaanile tõmbunud. See aga pole tahtlik- näiteks naise sünnale tuli ainult 2 tema poolse sõbrannet ja 10 minu poolset sõpra, kuigi kutsutud oli võrdselt. Samas vb tõesti on naine nüüd pühendunud rohkem minule ja sõbranned tunnevad ennast kõrvale jäetuna. Äkki on sõbranned kadedad :D
Kuidas teil ja teie partneritel on peale suhte algust muutunud läbisaamised sõpradega?

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas skeezer » 09 Juun 2011, 18:15

panic kirjutas:
Kuidas teil ja teie partneritel on peale suhte algust muutunud läbisaamised sõpradega?
Minu sõbrad on rohkem peale jäänud..
Maal olles on mu naabripoisid meiega koos ja Tallinnas ka rohkem minu sõbrad vast kuna Tema kolis minu pärast Viljandist Tallinnasse elama.. Kuigi Viljandis olles ikka üritame tema sõpradega ka koos olla. Üldiselt on ikka nii, et keskkoolid lõpetatakse ja siis kipuvad ka sõbrad mööda laia ilma laiali kaduma ning tahest-tahtmata nõrgenevad siis ka sõbrasuhted.
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Cessu » 09 Juun 2011, 18:16

panic kirjutas:Kuidas teil ja teie partneritel on peale suhte algust muutunud läbisaamised sõpradega?
Mina akseptin alati oma mehe sõpru. Olin ühes suhtes ja mu parimale sõbrannale ei meeldind see ja siis ta ikka aegajalt tõmbas eemale. Käisin enda sõpradega vähem läbi aga tõelised sõbrad ei kadunud kuhugi.
Peale suhte lõppu olen ma kõigi oma ekside sõpradega edaspidi hästi läbi saanud. A ma selles suhtes ikka jätan meelde, et tegemist on ikkagi mu mehe v eksi sõbraga, et ma ei hakka neid nagu omastama vms.

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas skeezer » 09 Juun 2011, 18:24

Millisest hetkest alates hakkad mõnd vastassoo esindajad nimetama sõnapaariga "minu ex" /minu ekskaasa" ?
Ütled seda iga kepipulga kohta, kellega sai rohkem kui korra sugu tehtud?
Pead enda exideks vaid pikaajalisemaid suhteid (kolm kuud, pool aastat, aasta , viis aastat)?
Eksid on kõik need, kelle vastu on kunagi mingisugusedki õrnemad tunded olnud?
Milline on sinu läbisaamine enda eksidega?
Suudad vaevu otsa vaadata?
Käite koos lõunatamas ja plaanid eksid enda pulmagi kutsuda?
Kas läbisaamine eksiga on seotud lahkumineku põhjustega?
On neid, keda vihkad ja neid, kelle nägemine tekitab südames sooja tunde ?
Kuidas suhtud enda kaaslase eksidesse?

Kehtub reegel- sina võid enda eksidega suhelda, aga kaaslane mitte ?
Nii mõnestki kaaslase exist on sulle väga head sõbrad/tuttavad saanud?
Sul ei olegi uut kaaslast, sest siiamaani nutad enda eelmist armastust taga , kellega müstilistel põhjustel sai lahku mindud?
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Cessu » 09 Juun 2011, 18:33

Millisest hetkest alates hakkad mõnd vastassoo esindajad nimetama sõnapaariga "minu ex" /minu ekskaasa" ?
Eks on see kellega oled suhtes olnud ja lahku läinud.
Milline on sinu läbisaamine enda eksidega?
Nii ja naa. Ühegagi ei suhtle aktiivselt. Mõnega on säilinud mingi elementaarne viiasakus ja austus üksteise vastu, mõnega mitte. Otsa suudan vaadata igaühele. Läbisaamine eksiga on seotud mõlema inimese arusaamade ja põhimõtetega. Ei vihka mitte ühtegi inimest ning kuna ma olen inimesega koos olnud, jaganud temaga kõike ja mul on olnud tunded tema vastu, siis seda enam ei suuda ma teda nö prügikasti visata v enda jaoks surnuks tembeldada. Päris pulma vast ei kutsuks.
Kuidas suhtud enda kaaslase eksidesse?
Nad on põhjusega eksid.
Nii mõnestki kaaslase exist on sulle väga head sõbrad/tuttavad saanud?
Kunagi ühe mehe eksist sai jah hea sõbranna kuid kordagi ei tulnud jutuks minu mees ehk tema ex. Kui tuligi midagi halvustavat tema pihta, siis palusin viisakalt oma mehest mitte halvasti rääkida. Nüüd me enam ei suhtle - teed lahku viinud.
Jagan oma hingeelu siin ;) Olen õnnelik, et pole suhtes, sest ausalt mul ei oleks praegu sellise asja jaoks aega. Mul on endalgi elu mida kokku panna nagu puslet. Mida mul siis veel teisele inimesele endast anda :)

panic
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 27 Apr 2009, 10:29

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas panic » 09 Juun 2011, 18:46

Minul on eks see inimene, keda ma olen võtnud tõsiselt, kui oma tulevaste laste ema ning inimest kellega tahaksin koos elulõpuni olla. Muidugi on need nägemused aja jooksul muutunud ja mõnda exi ei taha enam nähagi, teisi ei tohi- naine ei luba. Aga minu puhul on vist olnud ikka nii, et kui olen inimesega koos olnud ja ühist elu plaaninud siis ikka ei saa üle öö, et me ikka ei sobi ja tunded läinud. Nii kaua, kui on tunded (ja rahuldamata sugutung) on ikka tore koos exiga lõunatada. Muidu aga jah, kui oleme leidnud et kõik, siis ikka on ka kõik.
Mis puutub exide exidesse siis mina ei taha teada kellega ja kui paljudega mu naine on olnud, kuna olen kindel, et see hakkaks mind mingil hetkel häirima.
Küll aga mu exabikaasa sai läbi mu exiga enne teda- isegi nii hästi, et sain sinu "33 tegu, millega peaks enne surma hakkama saama!" ühe punkti :D

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas skeezer » 09 Juun 2011, 18:55

Õnneks meie oleme suutnud ka exidest täitsa vabalt rääkida. Eks ma ikka sain šoki kui tema endine, enne mind, sinna samasse firmasse tööle läks, kus mu mees töötas.. aga sain ka sellest üle.
Tean mina oma kaasa exidest ja teab ka tema minu exidest, aga need rääkimised on ka nii jutu käigus tulnud või sai alguse poole natuke rohkem vast uuritud.
Minu elus on ekse kellega saan väga hästi läbi ja on ka üks, kellest ei taha mitte midagi kuulda ning kelle puhul ka nüüd ihukarvad püsti tõusevad kui teda kuskil linna peal kohtan..
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas skeezer » 15 Juun 2011, 09:16

Kuidas magate koos kaaslasega? Koos ühe teki all? Eraldi tekkide all? Üks teist eki all, teine teki peal? Kaisus- eraldi?
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Jack » 15 Juun 2011, 10:14

Sama tekk, alasti - kaisus ja mitte kaisus. Ei tea mis magades teen
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Shade » 15 Juun 2011, 10:40

Jackinthexbox kirjutas:Sama tekk, alasti - kaisus ja mitte kaisus. Ei tea mis magades teen
sama siin, ei kontrolli mida ma magades teen, kuna olen väga sügava unega. Kui magama jään, siis võib ka sõda ümberringi käija, mina ei kuule miskit
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas skeezer » 22 Juun 2011, 08:21

Ise olen jõhker hellik ning tahan ikka kaisus magama jääda.. kui kaissu ei saa, siis peab mul vähemalt "ühendus" mehega olema.. ala käest kinni hoidma vms.
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas Jack » 23 Juun 2011, 13:08

Mul naine samasugune... mulle meeldib! :)
Hoiab käest kinni magades ja lahti ei lase väga lihtsalt :D
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas dreysebud » 25 Juun 2011, 06:55

Shade kirjutas:
Jackinthexbox kirjutas:Sama tekk, alasti - kaisus ja mitte kaisus. Ei tea mis magades teen
sama siin, ei kontrolli mida ma magades teen, kuna olen väga sügava unega. Kui magama jään, siis võib ka sõda ümberringi käija, mina ei kuule miskit
Irw, sama siin. Oli mingi 3 kuud tagasi ja jäin millegi pärast pojaga ühte voodi magama teises toas ültse. Naine oli vaadanud, et mis jama on kus ma olen ja oli isegi töö juurde läinud öösel ,et äki olen seal buggy ehitamas või nii kuid mind polnud ja helistas isegi ülemusele et äki läksin koormat viima veoautoga või muud sellist aga tal polnud ka õrna aimugi. Järsku olid kõik mind otsinud taga, kuid olin poaga samas toas isegi kus ma naisega aga pime oli ja tai osanud sinna vaadata :D
Ja olen magama läinud enda voodi aga ärganud ka all toas diivanil millegi pärast. Ja kui magan siis isegi voodist alla kukkunud ja virutanud jne :P Eile välku lõi nagu oleks pildistajad ümber ringi välkudega, kuid mai tea midagi :D
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Suhted - Mehed & Naised

Postitus Postitas dreysebud » 25 Juun 2011, 06:58

skeezer kirjutas:Ise olen jõhker hellik ning tahan ikka kaisus magama jääda.. kui kaissu ei saa, siis peab mul vähemalt "ühendus" mehega olema.. ala käest kinni hoidma vms.
Endale taoline asi ei meeldi, kuna häirib und :P Sest ta niigi kõrval juba ja mida veel vaja :D
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist