Suhted - Mehed & Naised

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Offtopic

Postitus Postitas Jack » 03 Juun 2011, 06:54

Mehed ei võta sõna, sest mehed lihtsalt ei räägi sellistest asjadest eriti.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Offtopic

Postitus Postitas Censored » 03 Juun 2011, 07:03

Vaadake kuhu meie foorum on jõudnud :D Positiivses mõttes muidugi. Piisab kahest naisfoorumlasest ja teemad on hoopis teised.
Pilt

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Offtopic

Postitus Postitas skeezer » 03 Juun 2011, 08:41

Jackinthexbox kirjutas:Mehed ei võta sõna, sest mehed lihtsalt ei räägi sellistest asjadest eriti.

Räägivad ikka, aga paljud mehed arvavad, et sellistest asjadest rääkimine teeb nad teiste meeste silmis tallaaluseks.

Täpselt sama teema on ju sellega, et meeste seltskonnas on kõik mehed alfaisased, tunnetest ei räägita ja naine kodus on vaid panemiseks, pesu pesemiseks ja söögi tegemiseks, aga koju jõudes on enamus mehi taltsad kodukiisud valmis.
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas UnoSiin » 03 Juun 2011, 09:17

Jackinthexbox kirjutas:Mehed ei võta sõna, sest mehed lihtsalt ei räägi sellistest asjadest eriti.
Nu mingis mõttes on jackil õiguse, enda kogemustest võin öelda et naistel sellel teemal rohkem rääkida. Dentents näitab, vähemalt minu kogemustest, et naine jätab mehe maha ja suht tihti natuke lampi ja mees ei saagi aru nagu miks. Naise saavad pikkalt rääkida mis viga oli ja jne. Kuid mees ei saa nagu arugi mis viga oli, polegi ju millesti rääkida...Aga nuh ma tihti seal rollis ka et keegi lahku lähevad siis mõlemad pooled räägivad eraldi mulle et läksid lahku ja tüdruk räägib pikalt et mis viga jne. poiss nagu WTF ma ei saa midagi aru...
skeezer kirjutas: Räägivad ikka, aga paljud mehed arvavad, et sellistest asjadest rääkimine teeb nad teiste meeste silmis tallaaluseks.

Täpselt sama teema on ju sellega, et meeste seltskonnas on kõik mehed alfaisased, tunnetest ei räägita ja naine kodus on vaid panemiseks, pesu pesemiseks ja söögi tegemiseks, aga koju jõudes on enamus mehi taltsad kodukiisud valmis.
EI nuh see on ju paerm variant kui et mees on koguaeg alfaisane....ta läheb sõpradega välja, elab ennast välja ja tuleb naise juurde ja on temaga "armas ja nunnu"

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Offtopic

Postitus Postitas skeezer » 03 Juun 2011, 09:48

UnoSiin kirjutas: EI nuh see on ju paerm variant kui et mees on koguaeg alfaisane....ta läheb sõpradega välja, elab ennast välja ja tuleb naise juurde ja on temaga "armas ja nunnu"
Hihihi.. seda küll, aga mõnikord lihtsalt ajab naerma selline meeste käitumine, et muidu jube isased ja siis kui naine helistab on kohe "oi, tere tupsununnu.." ning kui kõne ära pannakse käib umbes selline kommentaar juurde "tra, jälle ta helistas ma ei saa aru mis ta probleem on?!!" :D
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Offtopic

Postitus Postitas Jack » 03 Juun 2011, 10:42

Peab vist lausa eraldi teema tegema "Naiste-Meeste suhted"
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Offtopic

Postitus Postitas skeezer » 03 Juun 2011, 11:02

Saatsin Sky+ autoloosikoodi ära just. No ei saa ju võimalust kasutamata jätta kui see otse su töökoha akna all seisab :)
Rõõza ja roosa

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Offtopic

Postitus Postitas Shade » 03 Juun 2011, 11:03

Meeste ja naiste vahelised suhted on alati keerulised, kuna nagu öeldakse mehed on marsilt ja naised on veenuselt. Juba meeste naiste ellusuhtumised on väga eirnevad ja see kuidas nad maailma näevad.

Naistele soovitan kindlasti näha etendusi: Ürgmees ja Isa. Tõsiselt head etendused, kus Uuspõllu poiss läbi huumori prisma seletab väga lihtsalt ära mida mehed mõtlevad.

Mehed on tegudele orienteeritud, ei ole pikka arupidamist ja läbirääkimisi, kiire otsus ja tegudele. Samamoodi mehed ei räägi oma suhte asjadest, me lihtsalt pole sellised. Paljud naised (olen kohanud selliseid) hädaldavad miks ei võiks mehed olla samaavatud nagu filmides, avaldavad armastust teevad romantikat jne. Aga seda ei mõisteta et see on film ja päris elu on hoopis teine. Tahad mehest sõpra kellega suhtest laterdada - otsi gay mees.

Suhe on kompromisside leidmine, kuiad probleem lahendada nii et mõlemad pooled oleksid rahul.


Skeezer - sa tead miks mehed nii käituvad? Sõprade juresolekul meeletud isased ja naise juures olekul talleke. See on sellepärast, et ürginstinktidega paika pandud võistlus moment, konkurentidele peab näitama, et mina olen just see tugevaim ja õigem.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Offtopic

Postitus Postitas skeezer » 03 Juun 2011, 11:20

Olen oma elus kohanud neid "jah, kallis.. ma olen kõigega nõus, mis sa ütled" mehi. Mulle selline variant ei sobinud. Samamoodi ei sobi mulle liigne ninnu-nännu-nunnu, kuigi ma olen tegelikult paras hellik, ei suuda isegi mina taluda seda 10x päevas "ma armastan Sind". Minu meelest selline pidev kuulutamine kulutab need sõnad ära ning siis ei tule enam kõhtu liblikad, kui mees neid sõnu ütleb, sest need sõnad on muutunud liiga igapäevasteks ning harjumuspärasteks.

Mulle meeldib, et suhtes ikka mehe sõna maksab kuigi ma tean, et olen ise ka päris domineeriv osapool ning kipun mõnikord liiga palju oma tahtmisi ja arvamust läbi suruma.
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Offtopic

Postitus Postitas Jack » 03 Juun 2011, 11:32

Ühesõnaga on sind väga raske rahuldada.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Offtopic

Postitus Postitas Cessu » 03 Juun 2011, 11:46

Jackinthexbox kirjutas:Ühesõnaga on sind väga raske rahuldada.
=))

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Offtopic

Postitus Postitas Cessu » 03 Juun 2011, 11:53

Ürgmees on jah üks asi mida soovitaks vaadata. Peale selle nägemist tõmbasin ma küll veits koomale ja tegelikult hakkas mul enda üle päris häbi. Küll aga miks see rätik maas on ja miks seda üles ei võeta sellest ei saanud ma lõplikult aru. Ma ei tea miks naised tahavad või arvavad, et mehed peavad olema tunnetelt ja olemuselt samasugused nagu nemad. Nagu Shade ütles, et naised ja mehed on looduse poolt loodud erinevad. Ma ei näe selles halba kui mees mängib väljaspool kodu isast. Andke andeks aga ta ongi isane ja peabki olema piisavalt konkreetne ja olema suuteline juhtima ja seisma oma perekonna eest. Kui see olemus või tunne talt ära võtta, siis ei jäägi talle midagi järgi. Siis ongi ainult talleke ja tuhvlialune.

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas DasMonx » 03 Juun 2011, 11:54

heh, on jah päris suheteteemaks üle läinud.. ei viitsi ise küll pikka teksti kirjutada :D

kui keegi kuulda tahab, siis võime selle üle vaielda õlleklaasi taga (Y)
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Offtopic

Postitus Postitas skeezer » 03 Juun 2011, 12:22

Jackinthexbox kirjutas:Ühesõnaga on sind väga raske rahuldada.

Noh.. oleneb, mis sorti rahuldusest me räägime siin ? :D
Rõõza ja roosa

Kasutaja avatar
skeezer
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 222
Liitunud: 26 Mai 2011, 08:20
Asukoht: Roosa mulli sees

Re: Offtopic

Postitus Postitas skeezer » 03 Juun 2011, 12:23

DasMonx kirjutas:
kui keegi kuulda tahab, siis võime selle üle vaielda õlleklaasi taga (Y)
Kuskil kuiva mätta otsas, Ice pudel näpus, siis sobiks.
Rõõza ja roosa

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 42 külalist