Xbox vs PS3

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Jack » 29 Jaan 2011, 09:19

See-eest on psmove, kahjuks ise pole proovinud aga tundub, et seal kah päris häid mänge.
On kellegil kogemusi nii kinecti kui move'iga?
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas EdragonXX » 29 Jaan 2011, 11:02

Jackinthexbox kirjutas:See-eest on psmove, kahjuks ise pole proovinud aga tundub, et seal kah päris häid mänge.
On kellegil kogemusi nii kinecti kui move'iga?

Mul on. Siin kuude viisi enne ja pärast PS Move ja Kinecti müügile tulekut olid kaubanduskesustes ja mujalgi üles pandud boxid kus said proovida. Osades siis PS move ja osades kinectit. Pluss mängupoed ise korraldasid samuti proovimispäevi. Nii et sai järgi proovitud. Ja minu arvamus asjast on selline:

1. Fitnessist ja spordimängudest rääkides, siis Kinect ruulib täiega. PS Move ei saa oma versioonidega isegi karva võrra ligilähedale ka mitte

2. kui me räägime tulistamismängudest. siis PS Move ruulib täiega (v'hemalt PS Move püstolit kasutades). Kinect ei saa ligilähedale ka mitte oma versiooniga (ainult üks vist ongi). Nii et kui Kinect ei tule välja mingi special püstol puldiga Kinecti jaoks siis see zhanr jääb kinecti peal surnuks.

3. rallikat PS Move peal on minu meelest palju mugavam mängida kui Kinecti peal. Ei mingeid eksitusi nagu Kinecti peal võib juhtuda.

4. Fighting games aga jälle on mugavam Kinecti peal..


Seega hetkel minu jaoks on mängudest sõltuvalt kas PS Move või Xbox Kinect. Osa mängudest ühel parem, teine osa teisel. Ja ma endiselt väga loodan, et Kinecti tüübid avastavad enda jaoks peatselt ühe võimaluse lisaraha teenida (nagu wii puhul ja nüüd PS move puhul). Ehk siis loodan et ka Kinectile tekivad mõne aja jooksul sellised asjad nagu püstolid, roolid. Sest palju mugavam ja lihtsam on shooterit mängida püstoliga mängida (see Kinecti versioon oli ikka suht hale(naljakas)) kui välja moeldud püstoliga sihtida. Samuti ka rooli keerata.

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas EdragonXX » 30 Jaan 2011, 12:29

Sain just ühe huvitava asja PS3 kohta teada. Nimelt erinevalt xbox 360'st ei oska PS3 720p (praktiliselt enamus mängud on 720p) upscaleda 1080p'ks. :) Kahju et wwepoiss ära kadus seda oleks olnud hea nina peale visata. :)

Kasutaja avatar
Jankuonu
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 252
Liitunud: 22 Okt 2009, 15:47
Asukoht: Norra Drag,Bodo Eesti Pärnu,Abja Paluoja.
Kontakt:

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Jankuonu » 30 Jaan 2011, 12:51

xboxis saab kõikide sõpradega chattida olenemata mängust mida mängid ;)

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas EdragonXX » 30 Jaan 2011, 18:55

Jankuonu kirjutas:xboxis saab kõikide sõpradega chattida olenemata mängust mida mängid ;)
Kas see tähendab et PS3 peal ei saa?

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Jack » 30 Jaan 2011, 19:39

EdragonXX kirjutas:
Jankuonu kirjutas:xboxis saab kõikide sõpradega chattida olenemata mängust mida mängid ;)
Kas see tähendab et PS3 peal ei saa?
Tähendab küll jah. Partychat puudub. vähemalt varem puudus.
Saab ainult sama mängu mängides suhelda sõpradega.

EdragonXX kirjutas:Sain just ühe huvitava asja PS3 kohta teada. Nimelt erinevalt xbox 360'st ei oska PS3 720p (praktiliselt enamus mängud on 720p) upscaleda 1080p'ks. :) Kahju et wwepoiss ära kadus seda oleks olnud hea nina peale visata. :)
Siin oled küll kuskilt valeinfi saanud. PS3 ja Xbox mõlemad samasaastad oma resoga. 720p reeglina.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas EdragonXX » 30 Jaan 2011, 20:59

Jackinthexbox kirjutas:
EdragonXX kirjutas:Sain just ühe huvitava asja PS3 kohta teada. Nimelt erinevalt xbox 360'st ei oska PS3 720p (praktiliselt enamus mängud on 720p) upscaleda 1080p'ks. :) Kahju et wwepoiss ära kadus seda oleks olnud hea nina peale visata. :)
Siin oled küll kuskilt valeinfi saanud. PS3 ja Xbox mõlemad samasaastad oma resoga. 720p reeglina.
Eiei said veidi valesti aru. Mängud on jah mõlema peal enamasti 720p (või alla selle isegi). Kuid kui Sa oma xboxi'l video settingutes määrad 1080p siis ta ka venitab 720p mängud 1080p 'ni. PS3 nii teha ei oska. Kvaliteet sellest muidugi ei parane. :)

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas wwepoiss » 03 Veebr 2011, 20:08

dreysebud kirjutas:
Jackinthexbox kirjutas:No ega ta nüüd miljon korda parem küll ei ole.
Mu meelest täiesti võrdsed pillid ja suurim pluss ongi pult xboxi puhul + siis see, et endale ta millegipärast meeldib rohkem :D
Ps3 meeldib kah aga mängimiseks kasutan vähem kui xboxi.
+1. Lisan, et suur pluss on ka kinect mida ps3-el pole :D
aga ps3 mel on move mis pole niipalju feilind (Y)
(ärge valesti arusaage)

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas EdragonXX » 03 Veebr 2011, 23:37

move pole niipalju feilinud kui mis asi? Kinect või? Kus see kinect feilis? Ei õnnestunud Kinectit PS3'le taha toppida ja seepärast feiliski või?

Ja mis puutub sõnadesse venitab, siis sorri venitab pole kaugeltki õige eesti keelne vaste upscale kohta. Kahjuks aga ma paremat tõlget välja moelda ei osanud. Küll aga võid lugeda tehnilisi inglise keelseid lehekülgi kus Sul see asi puust ja punaseks lahti seletatakse ja toonitatakse et tegemist siiski hea asjaga (MIDA aga PS3 teha ei oska!). :) Ja seetõttu selline lahe tehnoloogia teebki xboxi'st parema graafikaga konsooli kui PS3.

<<<<<<<
See viimane osa seal on SPECIAL for WWEPOISS'le. Kõik ülejäänud IGNOREERIGE ja visake kohe peast välja! :)

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas wwepoiss » 11 Veebr 2011, 16:20

no tõesti...
Targem annab järele...
oi Edragon oh sind küll! :-\

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Chaosdog30 » 11 Veebr 2011, 17:21

Targem annab järele... huvitav miks sa tagasi tulid siis? :-?
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas wwepoiss » 12 Veebr 2011, 14:38

Chaosdog30 kirjutas:Targem annab järele... huvitav miks sa tagasi tulid siis? :-?
mis mõttes,ma ütlesin avalikult selge sõnaga et pange mu ip le ban,aga no näed ei pandud arvatavasti on luba mul siia foorumisse olemas...

nii et jah edragon saa üle.

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Chaosdog30 » 12 Veebr 2011, 14:59

See jutt ei selgitanud seda, et miks sa tagasi tulid..
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Jack » 12 Veebr 2011, 17:31

wwepoiss kirjutas:
Chaosdog30 kirjutas:Targem annab järele... huvitav miks sa tagasi tulid siis? :-?
mis mõttes,ma ütlesin avalikult selge sõnaga et pange mu ip le ban,aga no näed ei pandud arvatavasti on luba mul siia foorumisse olemas...

nii et jah edragon saa üle.
Kaua mõtled veel norida?
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

RANNAR
Liige
Liige
Postitusi: 109
Liitunud: 07 Mai 2009, 14:22
Asukoht: Tõrva

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas RANNAR » 19 Mär 2011, 19:44

Teema nimi tuleks muuta ''Wwepoiss vs. EdragonXX'' :D
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist