Xbox vs PS3

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
end889
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 455
Liitunud: 18 Aug 2010, 21:32
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas end889 » 26 Mär 2011, 21:28

XBOX360 VS PS3 on igivana teema, millel ma mõtet ei leia....koguaeg vaieldakse igal pool :D lasteaed :P
Bensiiniga võid pintsleid pesta. Diislis peitub jõud!

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Jack » 26 Mär 2011, 22:31

Ikka on mõte. Kui inimene tahab konsooli siis miks ta ei võiks siit vaadata?
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

sten260
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 326
Liitunud: 28 Sept 2009, 21:10
Asukoht: Saaremaa

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas sten260 » 27 Mär 2011, 10:56

samas vahet pole kumma ostad, arvan et mõlemaga võib rahule jääda lõppkokkuvõttes.

Kasutaja avatar
Riddim
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 728
Liitunud: 15 Aug 2010, 20:24
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Riddim » 27 Mär 2011, 11:28

sten260 kirjutas:samas vahet pole kumma ostad, arvan et mõlemaga võib rahule jääda lõppkokkuvõttes.
Sa räägid tõde!

Kasutaja avatar
Milenko
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 435
Liitunud: 23 Okt 2009, 00:50

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Milenko » 28 Mär 2011, 01:33

"PS3 Planet foorumile registreerimine on TASULINE! Liitumine 50 EEK."

=)) Good luck! M6tlesin sinna konto teha aga 50.- / 3,5 euri ? (N) (N)
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Jack » 28 Mär 2011, 06:10

Sama siin :D
Tahtsin sinna kuu aega tagasi vist kontot teha ja kui vaatasin et tasuline siis oli suur WTF moment :))
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

UltimateGamer
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1641
Liitunud: 23 Veebr 2010, 17:40
Asukoht: Põlva

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas UltimateGamer » 29 Mär 2011, 12:14

Eelistan pleissi ainult free online pärast.

Kasutaja avatar
karuelevant
Algaja
Algaja
Postitusi: 74
Liitunud: 05 Aug 2010, 14:33
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas karuelevant » 17 Mai 2011, 19:05

Kõige ilusam argument Xboxi poolt on praegune Sony PSNi skandaal (meeletu kogus varastatud kasutajate krüptimata andmed ja PSNi sellele järgnenud sulgemine).
www.kentraju.com -- Autoriveeb -- Ulmekomöödia.
www.tuleroog.ee -- Kõik, mida grillimisest teadma pead.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Jack » 17 Mai 2011, 19:10

Jeh aga nüüd jälle PSN tagasi.
Mind näiteks see andmete vargus ei kottinud üdse :D Pigem sai lihtsalt naerda SONY üle. Konsooli vastu pole midagi. Sony enda vastu on küll vimm selle pärast mis ta Geohot'ile ja graf_chokolos'ele korraldas.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
karuelevant
Algaja
Algaja
Postitusi: 74
Liitunud: 05 Aug 2010, 14:33
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas karuelevant » 17 Mai 2011, 19:15

Minule see skandaal aga head muljet ei jätnud. St sellest saan ma aru, et tegijal juhtub, aga sellist asja ei oleks tegelikult tohtinud juhtuda.
Esiteks pole ühtegi mõistlikku põhjendust, miks jätta kasutajate andmed krüptimata, hashimata. See on nö aegsütikuga pomm, mis ühel hetkel vastu nägu lihtsalt peab lendama.
Teiseks, kui juba jama käes, siis peaks seda normaalselt suutma kommunikeerida, aga sellega oli neil nii kohutavalt palju segadus ja viivitusi ning lõpuks olid eriti üldsõnalised ja veidrad ka need selgitused, et see tegi asja ainult hullemaks :)
Nii et kuniks Livega asjad selles osas hästi (ptüi-ptüi-ptüi), siis tugev argument xKasti kasuks on see minu meelest küll :)
www.kentraju.com -- Autoriveeb -- Ulmekomöödia.
www.tuleroog.ee -- Kõik, mida grillimisest teadma pead.

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas wwepoiss » 16 Juun 2011, 06:20

Eem, nüüd meenus, mille põhjal ma üldse väitsin, et blu ray parandab pilti.
VIDEO:
Spoiler! :
Ja nagu keegi juba mainis, sellised teemad on idiootsed, jah seda need on.
Sellegi poolest on siin foorumis teema olemas, igav teema, xbox foorum, no arvake ära, mis juhtub kui nüüd mõni teine tuleb väitma, et ps3 on parem.
Spoiler! :
Sellele kes mu eelnevast lausest midagi aru ei saanud ja see lause midagi mõtlema ei pannud: Xbox 360 foorumis on teema XBOX VS PS3... no mida veel :)) Siin foorumis on enamus liikmeid sellised, kes ise omavad xboxi ja pmst kõik on siin ju xbox fännid.Seega miks vaja teemat, kui vastus on ilmselge.Ja kui keegi mainib PS3-me ongi skandaal korraldatud, -27 negatiivset repi, aga jah...Arukam oleks selliseid idiootseid teemasi mitte tehe.Järgmine kord võiks olla ikka Xbox vs Xbox Slim... vms... ;)

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas wwepoiss » 16 Juun 2011, 06:25

Milenko kirjutas:"PS3 Planet foorumile registreerimine on TASULINE! Liitumine 50 EEK."

=)) Good luck! M6tlesin sinna konto teha aga 50.- / 3,5 euri ? (N) (N)
Oii näed nüüd, isegi see 50 EEK on tohutu raha, hoiab pettureid eemal ;). Ja nagu näha, mõjub tõhusalt.
Mina ei tea, miks sa üle üldse ennast sinna regada tahtsid?

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Chaosdog30 » 16 Juun 2011, 07:42

wwepoiss kirjutas:
Milenko kirjutas:"PS3 Planet foorumile registreerimine on TASULINE! Liitumine 50 EEK."

=)) Good luck! M6tlesin sinna konto teha aga 50.- / 3,5 euri ? (N) (N)
Oii näed nüüd, isegi see 50 EEK on tohutu raha, hoiab pettureid eemal ;). Ja nagu näha, mõjub tõhusalt.
Mina ei tea, miks sa üle üldse ennast sinna regada tahtsid?
Kuule, kas sa ei saanud juba aru, et me saime aru, et sa oled PS3 fanboy ja sul ei ole seda vaja enam tõestada.

Raske on öelda lihtsalt üks kahest: kas Xbox 360 või PS3....
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

Shade
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1415
Liitunud: 06 Aug 2009, 14:41
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Shade » 16 Juun 2011, 09:30

wwepoiss kirjutas:Eem, nüüd meenus, mille põhjal ma üldse väitsin, et blu ray parandab pilti.
Võõrelda oma vahel 25-50GB mahutavat plaati vs 4-8GB mahutavat plaati pole vaja olla mingi eriline hull geenius, et BR suudab mahutada HD kvaliteedis filmi. Mängudega on siiski teine lugu. Kallikene saa lõpuks aru, et mängu tootjad teevad multi platvorm mäng esmalt PC-le ja seejärel porditakse need konsoolidele, kuid see ei tähenda, et PS3 versioon on 25-50GB suur ja XBOXi versioon 8GB. Õkski tootja ei loobi raha tuulde. täiesti kohatu võrdlus sinu poolt hetkel
wwepoiss kirjutas:Ja nagu keegi juba mainis, sellised teemad on idiootsed, jah seda need on.
Sellegi poolest on siin foorumis teema olemas, igav teema, xbox foorum, no arvake ära, mis juhtub kui nüüd mõni teine tuleb väitma, et ps3 on parem.
Probleem pole mitte selles, et me siin kõik hullud xboxi fannid oleme, kuid enamus on siiski laiema silmaringiga ning ei pea viha kummagi konsooli vastu, veel vähem teiste konsoolide vastu. Ma kordan ennast veelkord: ei saa öelda, et kõigist 7st hetkel saadaolevast platvormist (XBOX360, PS3, PS2, PSP, PC, WII, DS) oleks üks kõigist peajagu üle, vaid igal platvormil on omad eelised ja omad miinused, kuid ükski ei pasita silma nii et saaks väita et just tema on turu liider. Sina seda muidugi mõista ei suuda, kuna oled kinni kinnisidees, et just tasuta online, BR ja väga hea graafika on see mis teeb konsoolist liidri, kuid siin sa eksidki:
1) cutting edge tchonology ei tähenda just kõige paremat konsooli - selleks heaks näiteks on WII ja DS konsoolide tohutu menu ja edu müügi numbrites, millele mitte mingit moodi ei PSP, PS2, XBOX360 ei saa kuidagi vastu.
2) BR - mahutab küll hetkel kõige rohkem andmeid, kuid kasutusel ainult ühes mängumasinas, samas WII ja XBOX360 oma müügi edult alla ei jääe, WII hakkas küll langema, kuid pärast suurt hinnalangust on jällegi müügi numbrid väga tugevalt tõusnud. Head mängu saab nautida ka väiksema meediakandja peal.
3) on juba ammune reegel see, et graafika ei tee mängust head mängu. Pole kunagi teinud ja ei hakka ka kunagi tegema. See pilt võib sul ees joosta kasvõi nagu päris elu, kuid kui story ja mängitavus on ikka sitt, siis ta ei ole ju hea mäng. Väga hea näide on Super Mario - ei mignit ülimat tõetruud graafikat, kuid näed maailma kõige populaarsem mängu kangelane.


Järgmine kord kui üritad siin tulla väitma, et just PS3 on see maailma parim, võiksid selgeks õppida argumenteerimise, kuidas oma võiteid argumenteerida, et need just tunduksid meile enamustele XBOX360 omanikele tõesena ja suudaksid ümber lükkata ka meie väited, misk PS3 pole kõige parem konsool.

Lisaks mind pole mõttet fanboyks ka nimetada, olemas on mul kõik konsoolid, mis hetkel saadaval: PS3, DSi, 3DS, WII, PSP, XBOX360. XBOXiga mängin kõige rohkem, kuna see oli mul esimesena, kuid kõik konsoolid on väga head ja igal konsoolil on midagi mida ma mängida nende peal tahan. Olen ka juba saanud proovida ja oma käega katsuda uut WII-d ning ka PSVita.
Euronicsi Mänguklubi
Facebook - https://www.facebook.com/euronicsgames/
Twitch - twitch.tv/euronicsgames
Givewayd, streamid, uudised ja muud põnevat. Liitu juba täna

Kasutaja avatar
Censored
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 1229
Liitunud: 25 Mai 2009, 13:48

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Censored » 16 Juun 2011, 10:26

wwepoiss kirjutas:Eem, nüüd meenus, mille põhjal ma üldse väitsin, et blu ray parandab pilti.
VIDEO:
Spoiler! :
Ja nagu keegi juba mainis, sellised teemad on idiootsed, jah seda need on.
Sellegi poolest on siin foorumis teema olemas, igav teema, xbox foorum, no arvake ära, mis juhtub kui nüüd mõni teine tuleb väitma, et ps3 on parem.
Spoiler! :
Sellele kes mu eelnevast lausest midagi aru ei saanud ja see lause midagi mõtlema ei pannud: Xbox 360 foorumis on teema XBOX VS PS3... no mida veel :)) Siin foorumis on enamus liikmeid sellised, kes ise omavad xboxi ja pmst kõik on siin ju xbox fännid.Seega miks vaja teemat, kui vastus on ilmselge.Ja kui keegi mainib PS3-me ongi skandaal korraldatud, -27 negatiivset repi, aga jah...Arukam oleks selliseid idiootseid teemasi mitte tehe.Järgmine kord võiks olla ikka Xbox vs Xbox Slim... vms... ;)
Näe kes tagasi jõudis. Kus kolasid vahepeal?
Pilt

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 26 külalist