Xbox vs PS3

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Kkiks » 13 Jaan 2011, 19:45

EdragonXX kirjutas:
wwepoiss kirjutas: Ja noh see Blue-ray kohapealt on sul tõesti õigus.
See väga hea asi ps3 me juures(parandab julmalt graafikat ja pildi teravust kui vaja).
WTF? Kas mina olen täielik lammas või keegi on kanepit tõmmanud? Mis kuradi moodi parandab blu-ray sinu graafikat ja pildi teravust? :) :) :) :) Sinu pildi kvalitteet sõltub ikkagi sisendist ja väljundist. Ehk siis sellest data'st mis sul plaadi peal on ja siis sinu televiisorist mis seda pilti näitab. Blu-ray seade ega plaat ei paranda küll mitte kui midagi. :)
Lihtne puust ja punaseks selgitus miks oled kuulnud jutte et blu-ray parem kui DVD. Nimelt blu-ray disc'le mahub 25GB samal ajal DVD peale läheb 4,2 giga. Ehk siis lihtsalt sama materjali jaoks mida sa näiteks blu-ray discile topid läheb sul rohkem DVD'sid. Või rohkem CD'sid, või rohkem flopisid. :)

Näide: Final Fantasy 13 PS3 peal oli 1 blu-ray disci peal. Ja versioon xboxile oli 3 DVD peal. Ahjaa muide võrdlustestid andsid xboxile selle mängu puhul parema performance ja parema graafika ratingu. :) Nii et blu-ray seade ja disc ise ei paranda küll mingit kvaliteeti. :)

wwepoiss kirjutas: ja seda ma ometigi ei usu et xbox omale blueray mängia sisse ehitab,mis selle konsooli hinnad siis oleks ja ka mängude hind kasvaks ju,ning vanemaid xbox mänge enam mängida ei saaks ju blueray konsoolil :D .
Tõsiselt mida Sa tarbid? :)
blu-ray seade ei maksa tänasel midagi erilist enam. Kõige lihtlabasema playeri saab lõpptarbija rahulikult 50 euriga kätte juba. Seega no-problem MS jaoks. Ja miks see mängude hind peaks kasvama kui asi teise andmekandja peale läheb? Kas Sa tahad väita et PS3 mängud blu-ray'l on nüüd kallimad? :) Ja et miks Sa nagu vanemaid mänge mängida ei saa? Sellepärast et Sul on blu-ray või? Ehk siis sellise jutu peale tuleb välja et Sinu blu-ray mängija ühtegi DVD'd vastu ei võta ja ei mängi? :) :) :) Suht nõme ju siis? Ma arvan et see asi on Sul lihtsalt rikkis siis kui Su PS3 DVD'sid ei söö. :)

PS! Lisaks sellele et Sa oma PS3 oled tuksi keeranud, ma kahtlustan et Sa oled oma xboxi ka ära lõhkunud kui see ragiseb. Mul on xbox Elite 120GB paar aastakest vana ja ikka veel ei ragise teine. :)
Hahaha,maei lugenudki seda ennem :D:D:D Ja ed, ta vist on kanepit t6mmand:D

Muidu, seda final fantasy n2idet sa tood p2ris palju.
Football , a way of life

wwepoiss
Liige
Liige
Postitusi: 115
Liitunud: 20 Jaan 2010, 20:15

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas wwepoiss » 13 Jaan 2011, 21:56

Pole xboxi lahti võtnudki ja kui peale vajutan siis ragiseb.puldiga suht sama.
Enne oled sa lammas kui ma olen kanepit tõmmanud :))
Ja BlueRay parandab küll graafikat.
Ja teleril pole mul viga midagi Full HDD LED 1080p.
Ja xboxil on ikka väga halb filmi vaatamise programm, graafika suht halb, juhtus kah nii ,et eile vaatasin filmi ja filmi hääl jäi 0.5 sek maha filmist. See nüüd küll hea näitaja pole.
Final Fantasy 13 oli ps3-mel väga elav, ilusalt terav ja särav pilt.
Võtame mängu Blur.
Ps3-mel ikka NEON värvid no säravad ja heledad.
Xboxil lihtsalt heledad värvid, NEON värvidest asi kaugel.
PES 2011 sama lugu. :p

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Jack » 13 Jaan 2011, 22:36

EdragonXX kirjutas: Kuigi Sul on võimalus oma uuel xboxil küll lasta vahetada DVD blu ray mängija vastu (vahepeal isegi paar GAME poodi pakkusid seda), siis ametlikku versiooni blu ray'ga ikkagi pole.. Endiselt jääb arusaamatuks miks seda ei lisatud uuele xboxile kohe..
Selline asi ei ole võimalik. Xboxil oli HD-DVD mängija kuid see formaat on surnud. BD'd xboxi peale ei ole ega tule kahjuks.
hoihoi kirjutas:no aga mis seal meeletult paremat on?
dvd maailmas toimub ju ka vaidlus et kumb on parem kas hd-dvd või blu-ray
on ühel omad pooldajad ja teisel teised
HD-DVD on surnud... seega BD on parem.
wwepoiss kirjutas:Ja mai saa aru mis kuradi PS3 me puldil teie arust nii väga viga on?
Maitse asi. Ei ole mõtet vaielda.
wwepoiss kirjutas:EDIT: ja seda kah et kui nt xboxi peale kuhugi natukenegi rohkem surun siis ragiseb see julmalt,puldiga sama.
Ära siis suru seal peal.
wwepoiss kirjutas:Ning ka dvd lugeja sakib suht võiks naag ps3mel olla et võtab plaadi ise vastu.
diasinipoolest on suht võrdesd need,kuid kardan et kui mul nt xbox maha kukub siis see vist sodi kah,kuid ps3 mega sellist probleemi polnud ja ka lähtivõymine käis 300 korda lihtsamalt (Y)
Kuna ma mõlemat konsooli 100x lahti võtnud siis just xboxi on 300x lihtsam lahti võtta. PS3 on seest väga keeruline võrreldes xbox'ga.
wwepoiss kirjutas:No vähemalt ei riku see plaate!
Liiguta kui plaat sees on. peaks vast rikkuma küll.
wwepoiss kirjutas:Bluray väga hea asi ps3 me juures(parandab julmalt graafikat ja pildi teravust kui vaja).
Ja seegi hea et PS3 mel alates 80 gb lisest versioonist on YLOD(sama mis rrod) pea et võimatu tulema(0,2%)
ning slimidel on see protsent veelgi väiksem.
Blu ray ei paranda mingit graafikat. Mängude puhul on plussiks suurem maht ja see on ka punkt.
Filmide puhul on pilt ja vahel ka heli parem kuna plaadi maht lihtsalt on suurem ja ei pea nõnda palju kokku pakkima.
Protsendid on valed kuid las need olla. Kindlast vastust nendele errorite protsentidele ei tea keegi.
wwepoiss kirjutas:ütlesin ju et ps3 mel on ka xboxi sarnane pult olemas.
Jah täpselt "sarnane pult" ei ole ps3'el xboxi pulti ja xboxil ps3 pulti.
wwepoiss kirjutas:ja see kh et xbox teeb vahel sellist müra et lausa häirib :-\
Slimidel pole mingit müra probleemi. Vanad xenonid tõesti lärmasid
wwepoiss kirjutas:Pole xboxi lahti võtnudki ja kui peale vajutan siis ragiseb.puldiga suht sama.
Enne oled sa lammas kui ma olen kanepit tõmmanud :))
Ja BlueRay parandab küll graafikat.
Ja teleril pole mul viga midagi Full HDD LED 1080p.
Ja xboxil on ikka väga halb filmi vaatamise programm, graafika suht halb, juhtus kah nii ,et eile vaatasin filmi ja filmi hääl jäi 0.5 sek maha filmist. See nüüd küll hea näitaja pole.
Final Fantasy 13 oli ps3-mel väga elav, ilusalt terav ja särav pilt.
Võtame mängu Blur.
Ps3-mel ikka NEON värvid no säravad ja heledad.
Xboxil lihtsalt heledad värvid, NEON värvidest asi kaugel.
PES 2011 sama lugu. :p
Seda juttu siin pole mõtet kommenteeridagi... lihtsalt nii hirmus kui vähegi olla saab (RTFM)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Chaosdog30 » 13 Jaan 2011, 22:37

wwepoiss kirjutas:Pole xboxi lahti võtnudki ja kui peale vajutan siis ragiseb.puldiga suht sama.
Enne oled sa lammas kui ma olen kanepit tõmmanud :))
Ja BlueRay parandab küll graafikat.
Ja teleril pole mul viga midagi Full HDD LED 1080p.
Ja xboxil on ikka väga halb filmi vaatamise programm, graafika suht halb, juhtus kah nii ,et eile vaatasin filmi ja filmi hääl jäi 0.5 sek maha filmist. See nüüd küll hea näitaja pole.
Final Fantasy 13 oli ps3-mel väga elav, ilusalt terav ja särav pilt.
Võtame mängu Blur.
Ps3-mel ikka NEON värvid no säravad ja heledad.
Xboxil lihtsalt heledad värvid, NEON värvidest asi kaugel.
PES 2011 sama lugu. :p
Kõik on tore, aga kas raske oli lihtsalt öelda, et sinu arvates on PS3 parem?
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas Kkiks » 13 Jaan 2011, 23:07

wwepoiss kirjutas:Pole xboxi lahti võtnudki ja kui peale vajutan siis ragiseb.puldiga suht sama.
Enne oled sa lammas kui ma olen kanepit tõmmanud :))
Ja BlueRay parandab küll graafikat.
Ja teleril pole mul viga midagi Full HDD LED 1080p.
Ja xboxil on ikka väga halb filmi vaatamise programm, graafika suht halb, juhtus kah nii ,et eile vaatasin filmi ja filmi hääl jäi 0.5 sek maha filmist. See nüüd küll hea näitaja pole.
Final Fantasy 13 oli ps3-mel väga elav, ilusalt terav ja särav pilt.
Võtame mängu Blur.
Ps3-mel ikka NEON värvid no säravad ja heledad.
Xboxil lihtsalt heledad värvid, NEON värvidest asi kaugel.
PES 2011 sama lugu. :p
Anna andeks ,aga see on k6ige k6vem tekst mida ma maailmas lugenud .Neon v2rvid? Mis sul mingi auto tuuning tuled ps3me kyljes?
Football , a way of life

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Chaosdog30 » 13 Jaan 2011, 23:19

Palun sulgege see teema, taoliste teemade puhul pole muud kui flame war'i oodata.
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Kkiks » 13 Jaan 2011, 23:34

Chaosdog30 kirjutas:Palun sulgege see teema, taoliste teemade puhul pole muud kui flame war'i oodata.
Tglt ma n6ustun , ei ole m6tet tulla xboxi foorumi ja hakkata ps3me kiitma
Football , a way of life

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas EdragonXX » 14 Jaan 2011, 00:01

wwepoiss kirjutas: 1. Pole xboxi lahti võtnudki ja kui peale vajutan siis ragiseb.puldiga suht sama.

2. Enne oled sa lammas kui ma olen kanepit tõmmanud :))

3. Ja BlueRay parandab küll graafikat.

4. Ja xboxil on ikka väga halb filmi vaatamise programm, graafika suht halb, juhtus kah nii ,et eile vaatasin filmi ja filmi hääl jäi 0.5 sek maha filmist. See nüüd küll hea näitaja pole.

5. Final Fantasy 13 oli ps3-mel väga elav, ilusalt terav ja särav pilt.

6. Võtame mängu Blur.
Ps3-mel ikka NEON värvid no säravad ja heledad.
Xboxil lihtsalt heledad värvid, NEON värvidest asi kaugel.
1. Ausõna ära siis vajuta. Ma tõesti ei tea normaalse xboxi kasutamise puhul minul küll ei ragise midagi. Aga ega ma pole kunagi xboxi ja pulti keset toa põrandat ka pannud ning kogu keharaskusega sinna peale vajutanud (ei kuulu minu meelest sihipärase xboxi kasutamise alla). Sa ikka kasutusjuhist lugesid eelnevalt? :)

2. Nu midagi Sa igaljuhul tarvitad, ega normaalne inimene xboxile selga ikka ei roni ja blu ray nimelist imevõlurit ei näe.

3. Kuule millest muidu üldse jutt. kas blu-ray disc'st või blu-ray lugejast/playerist? Et kumb see seda graafikat parandab? Ja kus ta seda täpsemalt parandab? Ja kuna blu-ray parandab graafikat siis saame me väita et ka DVD parandas kunagi graafikat siis kui ta välja tuli ja inimesed CD'sid kasutasid. Ja enne seda parandas CD graafikat vs VHS?

4. Selle asja nimi on PIRAAT DVD! Misasja see xbox siia puutub? Või vaatasid hoopis üle media keskuse oma PC'st? Siis tuleks viga otsida PC'st või netiühendusest.

5. oot oot sellisee kirjelduse peale küsimus et Sa üldse mängisid FF13? Et mis kuradit Sul seal säras. Ma mängisin xboxi peal ja jumal tänatud midagi ei säranud ega läikinud vaid pilt oli hea puhas ja vapustav HD!

6. Võtame siis. Jah BLUR on üks vähgeseid mänge kus PS3 teenis parema ratingu graafika eest kui xbox. Samas minu meelest see vahe on siiski märkamatu.
http://www.eurogamer.net/videos/blur-xb ... 3-face-off
Aga neoonvärvid? Ma arvan et siin on Su sõbrast võlur blu ray süüdi jälle, kui tegemist just kärbseseenega pole (suur kärbseseene sõber Lenin olevat ka neoonvärve näinud).

Ainuke asi mis hetkel mängude puhul PS3 kasuks räägib on see, et PS3 puhul pistad ühe plaadi sisse ja asi ühelpool, xboxi puhul aga vahetad vähegi korraliku mängu puhul DVD plaate nagu lollakas. Microsoft ise soovitab seepeale muidugi et osta marketplacest mäng. :)

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas dreysebud » 14 Jaan 2011, 07:25

1. Pole xboxi lahti võtnudki ja kui peale vajutan siis ragiseb.puldiga suht sama.
wwepoiss kirjutas:Pole xboxi lahti võtnudki ja kui peale vajutan siis ragiseb.puldiga suht sama.
Enne oled sa lammas kui ma olen kanepit tõmmanud :))
Ja BlueRay parandab küll graafikat.
Ja teleril pole mul viga midagi Full HDD LED 1080p.
Ja xboxil on ikka väga halb filmi vaatamise programm, graafika suht halb, juhtus kah nii ,et eile vaatasin filmi ja filmi hääl jäi 0.5 sek maha filmist. See nüüd küll hea näitaja pole.
Final Fantasy 13 oli ps3-mel väga elav, ilusalt terav ja särav pilt.
Võtame mängu Blur.
Ps3-mel ikka NEON värvid no säravad ja heledad.
Xboxil lihtsalt heledad värvid, NEON värvidest asi kaugel.
PES 2011 sama lugu. :p
Miks peab ültse peale suruma? Xboxi peal ei istutagi või nii. Või iga uus asi mis saadakse tänapäeval hakatakse kohe täiega suruma? Ja teiseks konsool on ju koguaeg paigal, niiet kuda taoline asi nüüd ette jääb?
Ja usu mind, ps3 ragiseb ka. Kui mul oleks 1 ps3 siin siis näitaks :D :D
Blu-ray ei paranda graafikat, seda teeb sisend ja väljund näiteks HDMI ja siis edasi oleneb mis telekas on kas Led, plasma, 3D jne. Kuna led-il värvid ju näiteks erksamad
Ja see, et hääl jäi maha on filmi enda viga. ma vaatan koguaeg filme läbi xboxi ja pole sellist asja veel kunagi olnd
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas EdragonXX » 14 Jaan 2011, 09:57

kkiks kirjutas: Muidu, seda final fantasy n2idet sa tood p2ris palju.
Seepärast toon, et kui mu nüüd ei eksi, siis minu teada on FF13 olnud seni ainuke mäng mille gameplay on full HD.

dreysebud kirjutas: Blue-ray ei paranda graafikat, seda teeb sisend ja väljund näiteks HDMI ja siis edasi oleneb mis telekas on kas Led, plasma, 3D jne. Kuna led-il värvid ju näiteks erksamad
Ja see, et hääl jäi maha on filmi enda viga. ma vaatan koguaeg filme läbi xboxi ja pole sellist asja veel kunagi olnd
Drey Sul on seal üks typo, liigne "e". :)
Aga usu mind sellest kvaliteedi asjast ta aru ei saa. Kuna ta võrdles ühe korra filmi blu-ray discilt ja filmi DVD'lt siis nüüd ta arvabki et blu ray on see imevõlur kes parandab graafikat. Ja nüüd on ta veendunud et mängudega on sama asi. :) See loogika et hoopis data tema discil on see A ja O mis võimaldab talle mingit kvaliteeti ja et televiisorist sõltub siis see kas ta seda kvaliteeti näeb või ei, see talle pähe ei jõua. Magic word "blu ray" rikub sellised selgitused ära ja ta kuuleb ainult kohinat. :)

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas dreysebud » 14 Jaan 2011, 10:06

Aga mida sa muidu pead silmas full gameplay all? Mul näiteks kõik mängud mida mängin täisekraan ehk siis Full HD.
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas EdragonXX » 14 Jaan 2011, 10:27

dreysebud kirjutas:Aga mida sa muidu pead silmas full gameplay all? Mul näiteks kõik mängud mida mängin täisekraan ehk siis Full HD.
Paljude mängudega on nii et videod võivad olla 1080p (mõni on muidugi nii laisk et ka videod on kehvema kvaliteediga) kuid mängu enda kvaliteet on siiski väiksem. FF XIII oli väidetavalt esimene mäng xboxil ja PS3'l millel ka mängu kvaliteet on 1080p. Enamus mängudel on selleks kuni 720p.

Aga ma lisan veelkord et ma pead panti ei hakka andma, kuna see FF13 info pärineb SQUARE ENIX'i videotest ja muudest sellistest reklaamivatest allikatest. Samas paaris foorumis on vaieldud et ka FF13 gameplay oli/on siiski 720p mida upscaletakse siis 1080p peale. Vastupidiselt reklaamitule. :) Igaljuhul gameplay pilt oli tõeliselt vapustav. Ühtegi samaväärselt head gameplay pilti pole ma veel kohanud kui FF13'l oli.

Igal juhul varem või hiljem hakkab loodetavasti tulema üha rohkem ja rohkem parema pildikvaliteediga mänge. Mis xboxi omanikele paratamatult tähendab tüütut DVD'de vahetamist (juhul kui marketplacest mängu ei osta just).

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas dreysebud » 14 Jaan 2011, 13:49

Pildikvaliteet jah. Ma pidasin just silmas, et mängud kõik ekraani suuruses mul ehk siis FullHD vms :P
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas hoihoi » 14 Jaan 2011, 15:35

see video mis ed andis...
mina näen seal vaid seda erinevust et xbox-i poolel on auto numbrimärgi tähed selgemini loetavamad kui ps3-l
aga see oli ka ainus erinevus mis mu võhikust silm sealt tabas.

mis on xbox-i ja ps3 graafikakaardid?
xbox-il oli vist ATI ja ps3 Nvidia...kindel ei ole ja täpsemaid andmeid ka ei leinud, aga kui neid võrrelda siis peaks ju teada saama kummal siis on parem graafika või on need täiesti võrdsed.

mis näitaja on mingi kragisemine :D lausa naljakas
miskisuguse suuremat sorti puldi pigistamise peale soovitaks viharavisse pöörduda :D

minu meelest võib siin küll vaielda ps3 ja xbox-i teema üle...
sest vaidlustest pidi ju selguma tõde :)

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas dreysebud » 14 Jaan 2011, 15:45

Jah aga taoline võrdlus vaidlus pole aastaid kuhugi viinud välja :P Ehk nüüd lõppeb siis või näis. Igatahes ma tean, et xbox parem kuna pult mugavam, rohkem mänge ja kvaliteet sõltub ainult telekast ja sisendist/väljundist. Niiet kuda tahad enda graafikat siis see suht enda teha :P
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 34 külalist