Xbox vs PS3

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
wuss-
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 509
Liitunud: 13 Juul 2009, 21:15
Asukoht: Elva

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas wuss- » 17 Juun 2011, 16:53

Käis poes

Kasutaja avatar
DasMonx
Admin
Admin
Postitusi: 1889
Liitunud: 14 Dets 2009, 14:35
Asukoht: Tallinn

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas DasMonx » 17 Juun 2011, 18:24

no PSN oli maas ju... ju siis alles nüüd sai sisse logitud :D
w00p



kui minust oli sulle kasu, siis viska + reppi ka : )

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Jack » 07 Sept 2011, 10:05

Hakkasime naisega jälle LBP'd mängima.
PS3 peal vägagi hea mäng peaks ütlema. PS3 ostsingi just selle mängu pärast ja oman ikka veel vaid selle mängu pärast :D Mängijaid oleks veel vaja. Tihtipeale on kohad kus vaja 3 - 4 mängijat :P
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas mati112 » 18 Mär 2013, 20:11

wwepoiss kirjutas:midagi väga halba küll öelda pole,kuid väga rahul kah ostuga pole,kuna enne omasin ps3 me ja nüüd on ülevaade mõlemast konsoolist ja minuarust jäi ps3 peale(soovikorral ka põhjendan).

Ja mai saa aru mis kuradi PS3 me puldil teie arust nii väga viga on?
laed iga 3 me päevatagana akut(saad samalajal ka mängida kuna laed läbi usb juhtme ps3 mega),
pult on küll väiksem ja vb mõne arust ka ebamugavam kuid siiski analoogid liiguvad palju paremeni ning ka nooled on normaalsemad(ei saa diagonaalis liikuda).
Ning PS3 puldil ju ka SIXAXIS ehk puldisisse on pandud liikumis andurid,päris paljudes mängudes saab seda ka kasutada nt gta iv jne... neid mäne tohutult.
See töötab ni et kui sõidad nt autoga siis mõnel lapsel ikka loll komme et keerab pulti ja oma pead kaasa mängides aag kui ta nüüd seda teeb siis keerab ka auto kaasa :D .
EDIT: ja seda kah et kui nt xboxi peale kuhugi natukenegi rohkem surun siis ragiseb see julmalt,puldiga sama.
Ning ka dvd lugeja sakib suht võiks naag ps3mel olla et võtab plaadi ise vastu.
diasinipoolest on suht võrdesd need,kuid kardan et kui mul nt xbox maha kukub siis see vist sodi kah,kuid ps3 mega sellist probleemi polnud ja ka lähtivõymine käis 300 korda lihtsamalt (Y)
Sorry, et jah vana teema, aga see et plaati ise vastu ei võta on hea, kuna sinna plaadi sahtlisse saab tassi seisma panna :)) =)) =)) (Y)
Pilt

Kasutaja avatar
RR9
Liige
Liige
Postitusi: 150
Liitunud: 02 Sept 2012, 20:35
Asukoht: Pärnu

Re: Rahulolu Xbox-iga??

Postitus Postitas RR9 » 21 Mär 2013, 14:49

mati112 kirjutas: Sorry, et jah vana teema, aga see et plaati ise vastu ei võta on hea, kuna sinna plaadi sahtlisse saab tassi seisma panna :)) =)) =)) (Y)
hahahah topsihoidja :D

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Jack » 21 Mär 2013, 14:58

Geniaalne :))

Edit: Töötabki krt!
Pilt
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
mati112
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 346
Liitunud: 12 Nov 2012, 14:24

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas mati112 » 28 Mär 2013, 18:21

japp :D ühes videos oli et mingi miks xbox on parem kui ps3 seal oli see välja toodud et saab tassipanna sinna jms:D aga ta pani ikka savist tassi v noh mitte plastikust :D
Pilt

Kasutaja avatar
trimpa
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 157
Liitunud: 14 Veebr 2012, 13:23
Asukoht: Tartu

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas trimpa » 11 Mai 2013, 16:51

Lugesin enamus kommentaare läbi ja mitte ei suuda vaiki olla.
Enamus kommentaare on stiilis "iga lits kiidab enda perset". Oman ka ise XBOXi, aga pole ´pimedusega löödud´ :)

Võtame puldi. Mis teeb XBOXi puldi paremaks? Plussid - on suurem ja meeldivamalt raskem (mulle meeldib kui pult ei kao pihku ära ja teda on tunda). See on ka kõik, kõik ülejäänud näitajad on ju PS3 puldil samaväärsed, tegelikult ju isegi paremad. Ja miks kiidetakse XBOXi puldi vasakpoolse pulga asukohta? - see on ju ebamugav. Või noh, ma ei tea, võibolla ongi enamikul vasak käsi paremast natuke erinev :-\

Ja väide, et vaat´ uued XBOXid on ikka väga vaiksed, on jällegi ´silmaklapid peas´ väide. Oman ka ise seda uusimat xboxi, ja kui ikka plaadi sisse panen siis plaadi keerlemist on vaikselt isegi teise tuppa kuulda. Ja ka foorumis olen palju kordi kuulnud, et paljud kurdavad sama muret, et plaat masinas lärmab - selle vastu aitab õnneks kõvaketas. PS3 plaat ainult sahiseb meeldivalt. Ütlen ausalt, minu kodus teevad külmakapp ja XBOX sarnast müra (no ok, mul ka väga vaikne külmkapp). Veel lärmakamad riistad on ainult pesumasin, tolmuimeja. Ja tehnikat minu kodus on palju - lauaarvuti, läpakad, dvd-mängija, PS2, ... .
Ahjaa, te siin vahepeal materdasite kedagi kes väitis, et peale vajutades XBOX ragiseb. Loomulikult normaalne inimene ei pressi arulagedalt enda elektroonikat. Kuid iva oli ju tegelikult selles, et XBOXi kesta viimistlus pole sama kvaliteetne kui PS3-el. See XBOXi naksuv ja ragisev kest ainult võimendab plaadi tekitatud vibratsiooni ja nii ongi lärm kerge tulema.

PS3 Live on tasuta, kuigi on sageli maas ja ei saa sellele alati kindel olla. Selle kohapealt on XBOXil parem kvaliteet küll. Samas peab XBOX Live eest maksma ja Eesti kohapealt ikka päris krõbedat hinda - maksad hea papi ära ja siis pead hakkama enda andmeid sisestades valetama (et noh elan kusagil inglismaal jne), see on tegelikult ju algajale xboxitajale küllaltki tülikas ja närvesööv. Nojahh, ja siis ei saa ka 100% Livet nautida kuna IP aadress on ju ikkagi Eesti. Ja hakkab trikitamine VPN ühendusega. ...

Ja väide, et Xboxile on mänge ja tavikuid rohkem saada? Mismoodi rohkem, minge poodi või vaadake netis ringi - mängude seis on ju täiesti võrdne. Lisaseadmeid ju tegelikult PS3-ele ju isegi rohkem. Näiteks pange netis otsingusõnaks "rool ", no on ju seis nutusem.

Kokkuvõttes, oma XBOXi ma maha müüma ei hakka - kärab küll. Vahet pole kumma ostad, kas PS3 või XBOXi, mängides pole ju tegelikult vahet üldse tunda. Tegelikult olen enda XBOXiga igati rahul, häiris lihtsalt paljude XBOXi omanikest kommentaatorite mõningate ilmselgete miinuste järjekindel mittemärkamine. Loomulikult on ka PS3-el omad kalad, kuid tagantjärgi tegelikult ostaksin siiski pigem PS3e.
Viimati muutis trimpa, 31 Mai 2013, 13:11, muudetud 2 korda kokku.
Oleks hea, kui kõik märgiksid enda xbox profiili asukohaks(location) Eesti või Estonia. Hea teada, kui hetk tagasi sai Lives omadega müdistatud :) _____ExtantPluto87 on kõnelenud, hou_____

Kasutaja avatar
CtV15
Väga Tähtis Liige
Väga Tähtis Liige
Postitusi: 421
Liitunud: 25 Okt 2010, 18:28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas CtV15 » 11 Mai 2013, 18:37

Minu silmis Xboxil ongi suur miinus just see tasuline Live. See Gold midagi muud väga ei annagi, kui vaid õiguse mängida online. PS3-l saab aga soovi korral osta juurde Playstation Plus teenuse, millega saad mängida tasuta erinevaid mänge (tihti lisatakse ka täiesti uusi populaarseid mänge), on mängudel hääd soodukad jne. Maksab pmst sama palju kui Xboxi Live. Muid plusse-miinuseid ma ei oskagi nendel konsoolidel välja tuua. Välimus (s.h pult) on iga inimese erineva maitse järgi ja nendega nüüd küll eristada ei saa, milline konsool on ühest parem.
Pilt

Kasutaja avatar
Hydra Tomix
Admin
Admin
Postitusi: 1702
Liitunud: 19 Veebr 2012, 14:45
Asukoht: Tartu

Re: Xbox vs PS3

Postitus Postitas Hydra Tomix » 16 Mai 2013, 12:12

Oman Xboxi, PS3 läks aastaid tagasi katki. Xbox meeldib mulle siiski igati rohkem. Pult on minuarvates mugavam ja mind see vasak analoog ei ole seganud, nagu trimpat on seganud. Ka triggerid on paremad kui PS3l, seal libises pidevalt näpp maha. Dualshock tundus ka palju õrnem olevat.

PSil oli ka see ebamugav, kuidas plaate pidi installima ja updatema, kui esimest korda sisse toppisin. Xbox hakkab küll mõirgama, aga mind see ei sega.

Psn jääb minuarust igatipidi alla, erandiks hind. Xbox Live palju kergemini arusaadavam ja ilusam. Sama saab ka UI kohta öelda.

Tarvikute suhtes on trimpal pooooolenisti õigus. Tarvikuid on küll palju, aga koode on vähe saadaval (need valuutad)

Pluss, Xboxil on Minecraft :D

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist