Xbox 360 vs PlayStation 3

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Xbox 360 vs PlayStation 3

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 14 Juul 2009, 12:35

Edit: Jackinthexbox:
Tegin siis poolituse ühest müügiteemast kus läks tuliseks vaidluseks. Edaspidi võite siin vaielda :D

Normaalne inimene ei taha vist PS3 sugust saasta omale saada :P
Mõttetu raharõõvel on PS3.
Tore, et sa vähemalt aru said, et PS3 on saast ja XBOX 360 palju mõtekam. :)

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Xbox 360 vs PS3

Postitus Postitas Jack » 14 Juul 2009, 12:48

Ei ole ta midagi saast. Ma küll kaalun seda :D
Täna saan Taneliga kokku ja arutame seda asja :P

Kuid mu teada tal juba Xbox 360 olemas.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: M/V Playstation 3

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 14 Juul 2009, 13:06

Jackinthexbox kirjutas:Ei ole ta midagi saast. Ma küll kaalun seda :D
Täna saan Taneliga kokku ja arutame seda asja :P

Kuid mu teada tal juba Xbox 360 olemas.
PS3 on üles haibitud käkerdis. Muud midagi :D

Kui PS3 saaks MOD-da siis ta kannataks veel. Aga ilma MOD-miseta on jamps. Mõttetu raha raisata. Liiga palju hinda üles kruvivaid vidinaid on külge pandud.

Üldsegi PS3 on nii krdi inetu välimusega, et seda enda koju küll ei tahaks :D
Viimati muutis ChLoNiCaL EST 5, 14 Juul 2009, 13:09, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: M/V Playstation 3

Postitus Postitas Jack » 14 Juul 2009, 13:08

Sony on alati oma tehnoloogiaga silma paistnud.
Microsoft on samas kohati oma koonerlikkusega ja kiirustamisega.

Aga tee teema PS3 vs Xbox 360 (kui seda juba ei ole) Seal saab vaielda :D
Siis tõstan postid kah ümber ja edaspidi jätame selle teema siiski Tanel18 omaks :)
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: M/V Playstation 3

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 14 Juul 2009, 13:10

Jackinthexbox kirjutas:Sony on alati oma tehnoloogiaga silma paistnud.
Microsoft on samas kohati oma koonerlikkusega ja kiirustamisega.

Aga tee teema PS3 vs Xbox 360 (kui seda juba ei ole) Seal saab vaielda :D
Siis tõstan postid kah ümber ja edaspidi jätame selle teema siiski Tanel18 omaks :)
Ah ple vaja seda teemat - need on nii mõttetud ja terve nett neid täis :D
Tegelikult on konsoolid võrdsed. Ainult hind erineb.

PS! Panid puldi teele? :))

Kasutaja avatar
tanel18
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 284
Liitunud: 23 Juun 2009, 01:47
Asukoht: Eesti :)

Re: M/V Playstation 3

Postitus Postitas tanel18 » 14 Juul 2009, 13:29

Jah mul juba xbox olemas ja lihtsalt asi selles,et saan varsti uue ps3-e ning mis ma ikka kahe ps3-ga teen :P Kuna enda xbox on kes teab kui vana siis muretsen juba tagavara konsooli ära :) Ja veel ps3 on väga hea konsool! Miks ajada seda xbox vs ps3 juttu? Nagu poleks paremat teha.....

Ja kasutaja ChLoNiCaL EST 5 "Üldsegi PS3 on nii krdi inetu välimusega, et seda enda koju küll ei tahaks"
?? Ütle nüüd ausalt kas sa oled näinud ikka Playstation 3-e? Ps3 on üks ilusamaid konsoole üldse läbi aegade!!
Pilt
Ega xbox 360-nd ka halvem pole,nt Elite näeb ikka väga hea välja :P
Aga jah vaata ikka mida sa suust välja ajad.

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: M/V Playstation 3

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 14 Juul 2009, 14:03

tanel18 kirjutas:Jah mul juba xbox olemas ja lihtsalt asi selles,et saan varsti uue ps3-e ning mis ma ikka kahe ps3-ga teen :P Kuna enda xbox on kes teab kui vana siis muretsen juba tagavara konsooli ära :) Ja veel ps3 on väga hea konsool! Miks ajada seda xbox vs ps3 juttu? Nagu poleks paremat teha.....

Ja kasutaja ChLoNiCaL EST 5 "Üldsegi PS3 on nii krdi inetu välimusega, et seda enda koju küll ei tahaks"
?? Ütle nüüd ausalt kas sa oled näinud ikka Playstation 3-e? Ps3 on üks ilusamaid konsoole üldse läbi aegade!!
Pilt
Ega xbox 360-nd ka halvem pole,nt Elite näeb ikka väga hea välja :P
Aga jah vaata ikka mida sa suust välja ajad.
Haha :))
Loomulikult olen näinud PS3 ja loomulikult olen sellega mänginud tunde. Aga ei meeldi. Pult on nõme, wifit ei kasuta, bluray ajab lihtsalt hinna üles - muidu kasutu (mäng pole sellepärast parem, et ta on bluray plaadil), välimus nõme, kaardilugeja kasutu, hind kallis + MOD-imisest ei tule miskit välja.
Mu õemehel on PS3 - sellega olen ikka mänginud. PS3-l on mõttetult palju jõudu, mis seisab lihtsalt niisama. Kui PS3 mängud erineks Xbox 360 mängudest märgatavalt - siis ta oleks oma hinda väärt. Praegu on PS3 nagu mõne jaoks iPhone - aksessuaar lihtsalt. :)
Küll ma juba tean mida suust välja ajan. ;)

Kasutaja avatar
tanel18
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 284
Liitunud: 23 Juun 2009, 01:47
Asukoht: Eesti :)

Re: M/V Playstation 3

Postitus Postitas tanel18 » 14 Juul 2009, 14:08

Tead ma ei viitsi oma teemat praegu solkima hakata,aga kui kunagi mingi ps3 vs xbox teema tuleb vms siis võima sellel teemal rääkida.(mõtetult jõudu,mõtetu blu-ray.....heh ütleks vaid üht:Killzone 2,MGS4,God of War 3,MAG jne......)Oot ja üks kiire küsimus,mis selle xboxi siis nii ilusaks teeb?

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: M/V Playstation 3

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 14 Juul 2009, 14:15

tanel18 kirjutas:Tead ma ei viitsi oma teemat praegu solkima hakata,aga kui kunagi mingi ps3 vs xbox teema tuleb vms siis võima sellel teemal rääkida.(mõtetult jõudu,mõtetu blu-ray.....heh ütleks vaid üht:Killzone 2,MGS4,God of War 3,MAG jne......)Oot ja üks kiire küsimus,mis selle xboxi siis nii ilusaks teeb?
Ma meelega jätsin teemast välja eksklusiiv mängud sest see on juba väga maitses kinni, kelle mis meeldib. :)

Valge on iga kell stiilsem kui läikiv must. :)
Aga eks see ole kah maitseasi - mulle ei sobiks koju selline must kokku pressitud servadega kandiline kast - ümar ja valge - nagu rusikas silmaauku - vähemalt minu jaoks. :)

PS! Kui jack tahab siis võib siit teemast üleliigsed postid uude teemasse liigutada.

PPS! Vaadates sinu õigekirja siis julgen arvata, et olen sinust vanem ja elukogenum (lihtsalt võitlushimuline/vaidleja) nii, et ära arva, et ma kusagil koopas elan, et pole enne PS3 näinud vms. :)

Kasutaja avatar
tanel18
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 284
Liitunud: 23 Juun 2009, 01:47
Asukoht: Eesti :)

Re: M/V Playstation 3

Postitus Postitas tanel18 » 14 Juul 2009, 14:28

Jah mingid vead võivad sees olla mu kirjutatud tekstis kuna kirjutan suht kiirelt ja ei pane tähele eriti vigu :) Aga hea oleks kui need kirjad siin ümber saaks tõstetud.Aga jah eks see konsool on maitse asi.
"Ma meelega jätsin teemast välja eksklusiiv mängud sest see on juba väga maitses kinni, kelle mis meeldib"
Ma vastasin su lausele kus sa väitsid,et ps3-l on mõtetult jõudu ja mõtetu blu-ray.

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: M/V Playstation 3

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 14 Juul 2009, 14:42

tanel18 kirjutas:Jah mingid vead võivad sees olla mu kirjutatud tekstis kuna kirjutan suht kiirelt ja ei pane tähele eriti vigu :) Aga hea oleks kui need kirjad siin ümber saaks tõstetud.Aga jah eks see konsool on maitse asi.
"Ma meelega jätsin teemast välja eksklusiiv mängud sest see on juba väga maitses kinni, kelle mis meeldib"
Ma vastasin su lausele kus sa väitsid,et ps3-l on mõtetult jõudu ja mõtetu blu-ray.
PS3-l ongi ju mõttetult jõudu, mis seisab niisama. Ükski mäng ei kasuta kogu seda jõudlust ära. Loe netist natuke võrdlusi/arvustusi, mis on seotud PS3 riistvaraga. Praegu on Xbox 360 pea igast aspektist PS3-st parem. See asi muutub vaid siis kui mängude tegijad suudavad DELL-ist kõik välja pigistada. Praegu seda teha ei osata. Seega mitu korda nõrgem CPU aitaks kah praegu PS3 sisse ära. Hind oleks kah siis konsoolil odavam. Kui võtta veel bluray ära ja asendada näiteks sama drivega nagu Xbox-il siis oleks konsool juba mõistliku hinnaga. :)

PS3 on nagu kosmoselaev ulmefilmist. Viimast tehnikat täis aga keegi ei oska seda ära kasutada. Aga küll see ajamõõdudes muutub. :)

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox 360 vs PlayStation 3

Postitus Postitas Jack » 14 Juul 2009, 14:46

Jõudu on tal vist tõesti mõttetult jagatud. Räägitakse, et aparaat nii jube võimas kuid paremat graafikat vms ta ei tooda võrreldes x-kastiga.

Välimus on ps3'el tõesti nagu röster vms:P
Mulle just ei meeldi et ma sinna peale teisi seadmeid ei saa istutada.
Pult kah ei meeldi kui aus olla. Kuidagi väike... ja need left ja right trigger'id ei ole mugavad. PS1 pult oli kuidagi mõnusam käes.

Kellele nuudel kellele spagett. Kellele ema kellele tütar. Kellele xbox kellele ps. :P

Siin on hea graafika võrdlus!
http://www.gamespot.com/features/6162742/index.html
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Kasutaja avatar
tanel18
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 284
Liitunud: 23 Juun 2009, 01:47
Asukoht: Eesti :)

Re: Xbox 360 vs PlayStation 3

Postitus Postitas tanel18 » 14 Juul 2009, 14:47

Ma olen küll lugenud,et näiteks God Of War 3 ja Uncharted 2: Among Thieves kasutavad kogu ps3 jõu ära. :P

Kasutaja avatar
ChLoNiCaL EST 5
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 521
Liitunud: 01 Apr 2009, 10:12
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Re: Xbox 360 vs PlayStation 3

Postitus Postitas ChLoNiCaL EST 5 » 14 Juul 2009, 14:52

tanel18 kirjutas:Ma olen küll lugenud,et näiteks God Of War 3 ja Uncharted 2: Among Thieves kasutavad kogu ps3-e jõu ära. :P
Naised saunas rääkisid jah? :))


Jack see on jah hea võrdlus seal. Nagu näha PS3 pilt on heledaks krutitud. Üldiselt on vahe vaid valgustuses. Erilist vahet ei ole märgata. Ja miks siis lisaraha peab selle eest maksma? Hind ongi vaid lisavõimaluste pärast kõrgeks aetud.

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Xbox 360 vs PlayStation 3

Postitus Postitas Jack » 14 Juul 2009, 14:55

Samas mina näiteks pooldan täiega sisseehitatud wifit ning Blu-ray mängijat.
Ega ma arvan et PS2 ajal rääkisid sa sama teemat, et DVD player on mõttetu jne :P

Sest nagu teame siis PS2 oli üks esimesi DVD mängijaid turul... samamoodi nagu ps3 esimesi bluray mängijaid.
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 31 külalist