Offtopic

Kõik mille jaoks pole alafoorumit loodud!
Vasta
Kasutaja avatar
Kkiks
Vanem Liige
Vanem Liige
Postitusi: 268
Liitunud: 14 Nov 2010, 14:37
Asukoht: P2rnu

Re: Offtopic

Postitus Postitas Kkiks » 31 Dets 2010, 12:19

Mtea ,ma arvan et ma lasen pauku kodus , olen niisama lahe naq alati ja panen pidu :D
Football , a way of life

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Offtopic

Postitus Postitas dreysebud » 31 Dets 2010, 12:25

Ega jah. Me samuti kodus ja korralik toidu laud õhtuks valma teha ja ka tume rumm :D
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
UnoSiin
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1601
Liitunud: 28 Mär 2009, 16:49
Asukoht: Juhkendali 29, Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas UnoSiin » 31 Dets 2010, 12:46

Mis teil selle euro vastu ikka on...netist ostmine muutub palju lihtsamaks...nuh eks eurol on võimalus töökohti luua küll, välismaa firmadel on siia parem tulla enne pidi valuuta vahetusele mõtlema jne. nüüd saavad panna samad hinnad mis välismaal ja pole midagi...ma ootan küll et see kutsuks välismaa firmasid eestisse ja eks seal ole ka teisi plusse. Mulle meeldib kui vanu asju uuendatakse...eesti raha oleks pidanud iga 10 aasta tagant saama uue välimuse, mitte et teeme uue 500 kroonise. ja ültse raha kott muutub õhemaks paberraha suhtes, muidu oli suht suur patakas kui keegi andis sulle 10x10 krooni kui see ei olnud väärt eriti midagi...nüüd tekib ikka tunne et iga sendi järgi tuleb kummarduda...

..Nagu näha olen suur euro pooldaja... (Y)

Täna õhtu veedan Tartu kesklinnas, teen pilte, olen sõpradega, natuke napsu et soe oleks...Kui keegi veel linnas võib teada anda...tulen soovin head uut aastat...

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Offtopic

Postitus Postitas EdragonXX » 31 Dets 2010, 13:59

UnoSiin kirjutas:Mis teil selle euro vastu ikka on...netist ostmine muutub palju lihtsamaks...nuh eks eurol on võimalus töökohti luua küll, välismaa firmadel on siia parem tulla enne pidi valuuta vahetusele mõtlema jne. nüüd saavad panna samad hinnad mis välismaal ja pole midagi...ma ootan küll et see kutsuks välismaa firmasid eestisse ja eks seal ole ka teisi plusse.
..Nagu näha olen suur euro pooldaja... (Y)

Pole mul euiro vastu midagi. Aga Ansipi jama vastu küll.. :) Ja välisinvestoreid eriti ei kõiguta see kas euro või teine valuuta. Eriti kui pooled neist niikuinii teistsuguse valuutaga kui euro majandavad.. :) Ja rahavahetust neil ka eriti teha pole vaja. Vastupidi praeguses hetkes on euro hoopis kahjulik tänu IMF'i propagandale. Investorid hoiavad eurost eemale hetkel (jumal tänatud mitte kõik siiski).. Investorite kohale meelitamiseks on vaja hoopis teistsuguseid tegureid kui euro.. Euro ei loo mingilgi moel uusi töökohti ega tõsta pensione nagu Ansip kuulutab (tegemist lihtsalt valimiseelse propagandaga enese õigutsamiseks / kiitmiseks).

Aga mis hindadesse puutub, siis mulle meeldib Su optimism et nad saavad panna samad hinnad. See tähendaks et paljud asjad muutuksid eestis päevapealt odavamaks.. :) (Y)

Aga muidu olen ka mina euro pooldaja. Lausa nii tugev pooldaja, et räägin juba ammu et igatsorti euro kriteeriumid tuleks ära unustada. Ja euro tuleks teha kohustuslikuks kõigile liikmesriikidele. Lisaks tuleks euro toetamiseks kiirendada protsessi euro osariikide suunas (ühendriikidest osaliselt eeskuju võttes), see võimaldaks eurol ja liikmesriikidel edaspidi vastu astuda sellisele survele nagu praegu toimub jänkide poolt..

Ja lihtinimestele muutub euroopas ringi rändamine lihtsamaks.. Ei pea raha kogu aeg vahetama ning rahavahetamise eest maksma.

Kasutaja avatar
wertyui0304
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1084
Liitunud: 31 Mär 2009, 18:06
Asukoht: Pärnu

Re: Offtopic

Postitus Postitas wertyui0304 » 31 Dets 2010, 14:33

Ma täna peretuttavate juurde, lasen pauku hoovis, söön midagi ja vaatan Tujurikkujat :D
Head Uut siis kõigile !!!

Kasutaja avatar
Cessu
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 511
Liitunud: 21 Nov 2009, 17:01
Asukoht: Tartu

Re: Offtopic

Postitus Postitas Cessu » 01 Jaan 2011, 06:22

Jackinthexbox kirjutas:Kodus tequilat juua, praadi süüa ja pauku teha :))
Sa läksid küll oma tequilaga liiale... nii vaenulik, pffffff...

Chaosdog30
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 505
Liitunud: 08 Nov 2009, 15:41
Asukoht: Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas Chaosdog30 » 01 Jaan 2011, 14:07

Sai kodus perega uus aasta vastu võetud ja siis õues veidi sõpradega töllertatud, šhampusepudel näpu vahel :D
lapadu kirjutas:kle annaksin FF vastu GTA4 või tomb raider underworld(tõmbasin netist võttis tunde aga töötab kenasti

EdragonXX
Foorumi Super Eliit
Foorumi Super Eliit
Postitusi: 628
Liitunud: 05 Dets 2010, 11:55

Re: Offtopic

Postitus Postitas EdragonXX » 07 Jaan 2011, 12:27

Täna vihastasin end täiega jälle Eesti peale. Eesti Posti peale, eriti Tallinna osakonna peale.. Panin 20 dec kaks pakki teele, Üks Kuressaarde teine Tallinna. Mõlemad läksid järgmisel hommikul minema (tracking systemist hea näha). Ja kuressaarde saadetud pakk toimetati ilusasti enne jõule kätte. Tallinna oma alles täna! Rohkem kui 15 päeva võttis neil Tallinnas et post kätte toimetada. On ikka raske töö! Muidugi oli pakk jõulukingitusi täis. Mõni neist kahjuks rikneva kuupäevaga. Toredad kingitused nüüd sugulastel. Eks ma olen enne ka lugenud Eesti Posti viletsa töö kohta gaa nu krt 15 päeva on ikka liiast!

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: Offtopic

Postitus Postitas hoihoi » 07 Jaan 2011, 17:06

Tallinna pakk oli saadetud Lasnamäele ?
Eesti Post tegi head tööd ja toimetas selle täpselt näärideks kohale :D

dreysebud
Vanemmoderaator
Vanemmoderaator
Postitusi: 2582
Liitunud: 26 Mär 2009, 20:47
Asukoht: Türi
Kontakt:

Re: Offtopic

Postitus Postitas dreysebud » 07 Jaan 2011, 17:23

vahel ennastki pahaseks ajanud see. Ei mäleta täpselt kes see kasutaja oligi aga saatis paki siia rootsi ja jõudis alles 2-el nädalal :S Õnneks ainult niimoodi 1-e korra juhtunud. Siit aga pakk jõuab eesti tavaliselt 3dal päeval
Tel: 56341701
E-mail/Msn: mcdrey87@hotmail.com

Kasutaja avatar
Techno Wiking
Liige
Liige
Postitusi: 166
Liitunud: 09 Veebr 2010, 20:32
Asukoht: Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas Techno Wiking » 07 Jaan 2011, 22:03

Huvitav kuhu mu kaks postitust siit teemast kadunud on?
http://xbox.pri.ee/viewtopic.php?f=27&t=2108
Kurtsin oma mure üle, Jack veel vastas midagi ning täna märkasin, et mõlemad minu postid koos Jacki omaga on kadunud... :-\
Pilt

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: Offtopic

Postitus Postitas hoihoi » 07 Jaan 2011, 22:36

eile õhtul oli foorum maas
ja üht teist vist tõesti läks kaduma
kirjuta uuesti :)

Kasutaja avatar
Techno Wiking
Liige
Liige
Postitusi: 166
Liitunud: 09 Veebr 2010, 20:32
Asukoht: Tallinn

Re: Offtopic

Postitus Postitas Techno Wiking » 07 Jaan 2011, 22:45

Aaa.. ok...
Ma lihtsalt imestasin, et kuhu see kadus. Mõtlesin, et liiga asus ülestunnistus vms :))

Uuesti kirjutada ei viitsi eriti. Tol hetkel tuli tekst otse südamest
Pilt

hoihoi
Aktivist
Aktivist
Postitusi: 359
Liitunud: 29 Juun 2009, 22:18
Asukoht: Tartu, Tartumaa

Re: Offtopic

Postitus Postitas hoihoi » 08 Jaan 2011, 00:20

noh ega meil siin mõne postimehe või õhtulehega tegemist ei ole
kus kriitikat ei kannatata ja teravamad komentaarid kustutatkase.
see siin ikka aus värk ;)

Kasutaja avatar
wertyui0304
Eliit Liige
Eliit Liige
Postitusi: 1084
Liitunud: 31 Mär 2009, 18:06
Asukoht: Pärnu

Re: Offtopic

Postitus Postitas wertyui0304 » 08 Jaan 2011, 21:51

Ma polnud siis ainuke kellel läks paar posti kaduma :P
Aga nu erilist vahet pole, elab üle :D

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 109 külalist