Pultide värvimine/nuppude vahetus

Xboxi muutmine välimuslikult või funktsioonidelt.
Vasta
sasstheanimal
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 26
Liitunud: 11 Sept 2010, 20:55

Pultide värvimine/nuppude vahetus

Postitus Postitas sasstheanimal » 23 Juul 2013, 08:08

Tervist, kunagi ammu lisasin siia oma värvitud puldist paar pilti. Kahjuks ei suutnud neid enam leida. Kuna nüüd paigaldasin oma värvitud ja originaalpuldile uued nupud, siis mõtlesin, et teen teema ning lisan pildid.

Põhjus just sellepärast, et abi pakkuda ja infot jagada kõigiga, kellel on mõte oma pult teha teistsuguseks!
Kuna olen pisut minimalist, siis proovisin isiklikud puldid teha sellised tavalised.


Originaalis oli must pult. Värvitud roheliseks. (Valguse käes läheb heledamaks, muidu tumedam). Lisatud mustad nupud.
Pilt

Originaal valge pult. Lisatud lihtsalt valged nupud.
Pilt

Kasutaja avatar
aloisxaxaxa
Liige
Liige
Postitusi: 128
Liitunud: 21 Juul 2010, 22:28
Asukoht: Pärnu

Re: Pultide värvimine/nuppude vahetus

Postitus Postitas aloisxaxaxa » 23 Juul 2013, 08:37

Päris vinge, endal ka mõte olnud üks pultidest ära värvida, kuna teine on juba Halo 4 pult. Aga viitsiksid täpsemalt seletada, et kui hakkad tegema, millest alustad, mis asju vaja jne ?
Pilt

Kasutaja avatar
Jack
Admin
Admin
Postitusi: 5018
Liitunud: 20 Mär 2009, 17:03
Asukoht: Eesti

Re: Pultide värvimine/nuppude vahetus

Postitus Postitas Jack » 23 Juul 2013, 08:38

Tea kaua see värv thumbstickide peal püsib?
Xbox 360 Remont, Hooldus, Tarvikud.
Email / MSN - jack@xbox.ee Tel - 532 42 062
WEB: flash.xbox.ee

sasstheanimal
Uustulnuk
Uustulnuk
Postitusi: 26
Liitunud: 11 Sept 2010, 20:55

Re: Pultide värvimine/nuppude vahetus

Postitus Postitas sasstheanimal » 23 Juul 2013, 08:49

Jack - Thumbstickid ei ole värvitud vaid ongi mustad. Mul on hetkel 2 komplekti mustasid nuppusid veel üle ja 1 komplekt valgeid. Soovi korral tellin juurde, kes tahab endale ka!

aloisxaxaxa - Värvimiseks vajaminevad asjad:
- ruum, kus väga ei käida, vähene õhu liikumine ning ideaalis võimalikult tolmuvaba.
- Kui algseks puldiks valge, siis kergem: 1 purk endale meeldivat värvi ning 1 purk lakki. (Nii värve kui lakke on läikivaid ja matte. Roheline pult on tehtud matt-rohelise ning matt-lakkiga)
- Kui algseks puldi värviks on must (nagu minu rohelisel) siis pead paar kihti kruntima ka, muidu jääb värv tumedam ja pead mitu kihti värvima.
- Kõigepealt võta pult juppideks ning puhasta korralikult ära.
- Lihvid puldi pealt värvi tuhmiks. Võimalikult ühtlaselt. Mina kasutasin tavalist liivapaberit, et kõikidesse väiksematesse kohtadesse pääseks ligi.
- Mina panin nuppude akudesse svammi, et värv ei läheks vahedesse. See välistab hiljem selle, et nupud ei töötaks ilusti.
- Värvi umbes 3-4 kihti värvi (iga kihi vahele peaks umbes 12-18h jääma, et korralikult ära kuivaks)
- Ning seejärel soovitatavalt 2 kihti lakki. (Sama ajavahe, mis värvimisel)

Kiirkursus on selline. Kui on suurem huvi, siis võta minuga ühendust PS teel ja võime koos välja mõelda mida täpselt tahaksid jne. Teen sulle kavandi, milline välja näeks. Võimalus on teha ka näiteks spetsiaalse disainiga pult. Kuna mul kõik asjad olemas, siis saaksin sümboolse summa eest ära teha.

Kasutaja avatar
RR9
Liige
Liige
Postitusi: 150
Liitunud: 02 Sept 2012, 20:35
Asukoht: Pärnu

Re: Pultide värvimine/nuppude vahetus

Postitus Postitas RR9 » 16 Aug 2013, 19:57

Valge pult on küll ülisheff!

Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 15 külalist